زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یادگیری asp.net

ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۱۰ ب.ظ
یادگیری asp.net
من html و css رو تا حدی بلدم و دنبال یادگیری asp.net هستم. به عنوان زبان پایه (اگه اصطلاحشو درست گفته باشم) میخوام از c# استفاده کنم. به علاوه c# بلد نیستم ولی java و C بلدم (حداقل syntax این زبان‌ها بسیار شبیه همه و فکر نمی کنم مشکل چندانی در یادگیری c# داشته باشم.) شما چه راهی رو پیشنهاد میکنید که سریع بتونم asp.net رو یاد بگیرم و c# رو جداگونه یاد نگیرم. من خودم از آموزش های سایت w3schools خیلی خوشم میاد چون مطالب رو کاربردی و موجز میگه ولی مشکل اینه که asp رو بر اساس vb یاد داده.
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ ب.ظ
یادگیری asp.net
به نظر من یه کلاس خوب اگه پیدا کنین خیلی کمک میکنه
در ضمن برای asp باید c# بلد باشین
این کتابا هم جزو بهترین کتاباند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , پشتکار , mohammadali1990
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ ب.ظ
یادگیری asp.net
من یکی که با وجو php سراغ هیچ زبون دیگه‌ای نمیرم، خصوصاً وجود فریمورکی مثل yii

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: iMohammad , a i , silver , مازیار صفایی , xps1530
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ ب.ظ
یادگیری asp.net
لینک دانلود اولی

ولی کلا Asp.net رو میتونی زود یاد بگیری چون یه سرچ کنی میبینی که چقد مقاله و کتاب فارسی هست . منم یه مدت دنبال یادگیریش بودم ولی نشد پیگیرش بشم !

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: یادگیری asp.net
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  من یکی که با وجو php سراغ هیچ زبون دیگه‌ای نمیرم، خصوصاً وجود فریمورکی مثل yii
به خاطر مساله ای asp رو انتخاب کردم وگرنه راحت تره برام که jsp رو یاد بگیرم تا asp.
من خودم jsp رو به asp و php ترجیح میدم.Big GrinTongue
۰
۰
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ
یادگیری asp.net
میگن php خیلی سخت‌تر از بقیه ست !!!

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ ق.ظ
یادگیری asp.net
سلام
کتاب جعفرنژاد قمی asp.net خیلی خوبه به دردتون میخوره امتحان کردنش بد نیست
۰
۲
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۳۰ ق.ظ
یادگیری asp.net
با استفاده از ویدئو های آموزشی! مال lynda ویدنوهاش معمولا خوبه. من خودم یه مدت از روی ویدئوهای سایت asp.net یاد می گرفتم به نظرم خوب بود.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh , blackhalo1989 , diligent , لهمشد
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  با استفاده از ویدئو های آموزشی! مال lynda ویدنوهاش معمولا خوبه. من خودم یه مدت از روی ویدئوهای سایت asp.net یاد می گرفتم به نظرم خوب بود.
میشه لینکش رو بذارید ؟

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط fatima1537.)
یادگیری asp.net
من asp.net رو از روی کتاب "بابک احترامی" خوندم.خیلی خوب و روان گفته بود و همه چیز رو هم آموزش داده. C# هم نسبت به cوjava اصلا زبان سختی نیست(javaکه جزء زبانهای سخت محسوب میشه و کسی که جاوا بلده با c مشکلی نداره).
برای c# هم کتابهای خوبی هست.بعضی هاشون پی دی اف هستند و توی اینتر نت هم پیدا میشن
یه سایت خوب هم هست قطعه کدهای خوبی در مورد همه زبانها داره: codeproject.com
من اطلاعاتم قدیمیه و از کتابهای جدید خبر ندارم.ولی زبانهای خوبی برای یادگیری انتخاب کردید

برای C# این کتاب هم خوبه:(Beginning C# 2008 Objects: From Concept to Code )

(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  میگن php خیلی سخت‌تر از بقیه ست !!!
php شاید نسبت به HTML سخت تر باشه ولی آسونه
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط Lantern.)
یادگیری asp.net
دوتا از بهترین کتاب های معتبر ASP.NET که از #C هم استفاده میکنن این دو تا کتاب هستن که احتمال میدم ترجمشون هم جدیداً توی بازار اومده باشه.خود کتاب زبان اصلیشون هم واسه دانلود راحت پیدا میشه.من چون خیلی وقت پیش دانلود کردم الان لینکش رو خاطرم نیست.اولی کتاب مقدماتی هستش از صفر شروع میکنه تا سطح متوسط.دومی هم کتاب کاملاً حرفه ای هستش.
Beginning ASP.NET 3.5 in C# 2008 - Matthew MacDonald - Apress
Pro ASP.NET 3.5 in C# 2008 - Matthew MacDonald and Mario Szpuszta - Apress

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  میگن php خیلی سخت‌تر از بقیه ست !!!

کی می گه سخت تره؟!
من عاشق انعطاف پذیری PHP هستم.... هر کاری که دلم بخواد باهاش می کنم!

پیشنهاد منم PHP هست....

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i
ارسال: #۱۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  C# هم نسبت به cوjava اصلا زبان سختی نیست(javaکه جزء زبانهای سخت محسوب میشه و کسی که جاوا بلده با c مشکلی نداره).
در حقیقت کسی که c/c++ و java بلده برای c# کار سختی نداره. میشه از آموزش های مخصوص این افراد استفاده کرد مثل این:

java جزو ربان های سخت محسوب نمیشه. یادمه وقتی میخواستم جاوا رو یاد بگیرم کلی حال کردم که C بلدم چون هم syntax شون خیلی به هم شبیه بود هم java واقعا ساده تر بود. با این وجود java زبانی هست که میشه از کار کردن باهاش لذت برد ولی همچنین بسیار قویه.
در حقیقت شما بر عکس گفتید. درستش اینه:کسی که C کاره راحت java رو یاد میگیره ولی کسی که java بلده کمی باید زحمت بکشه تا C یاد بگیره. نمونه هاشو دیدم خودم.
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  [b]Beginning ASP.NET 3.5 in C# 2008 - Matthew MacDonald - Apress
این کتاب ورژن جدیدش هم اومده. فکر کنم برای asp.net 4 بود.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۲۷ ب.ظ
یادگیری asp.net
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  در حقیقت کسی که c/c++ و java بلده برای c# کار سختی نداره. میشه از آموزش های مخصوص این افراد استفاده کرد مثل این:

java جزو ربان های سخت محسوب نمیشه.
درسته منظورم اینه که قبل از شروع cیاc# اگر جاوا رو شروع کنیم سخت میشه.سایتی که معرفی کردید هم دیدم خوبه . سایتهای خوب دیگه ای هم هستن که من اسمشون یادم نیست فقط سرچ میکنم!ولی توی اونها codeproject رو خیلی دوست دارم!
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۳۰ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این کتاب ورژن جدیدش هم اومده. فکر کنم برای asp.net 4 بود.
آره اومده.با C#2010 , .Net framework 4.0 . البته من نسخه ی جدیدش و تغییراتش رو ندیدم.ولی کتاب ۲۰۰۸ رو خوندم و فوق العادست.

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۰,۹۷۲ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۷۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۳۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۴۴ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  سوال یادگیری ماشین isoa ۳ ۳,۸۵۴ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۶۵ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  بهترین منبع برای یادگیری برنامه نویسی اندروید M30 ۲ ۴,۴۴۷ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: koosha_ad
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۲۵۸ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۱,۹۶۹ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۴۰۴ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close