زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[مهم] ایده‌های مانشت۳ و درخواست‌های شما

ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۲۱ ق.ظ
Information [مهم] ایده‌های مانشت۳ و درخواست‌های شما
با سلام و آرزوی اوقاتی خوب و خوش

این موضوع به جهت آگاهی از ایده‌های شما برای نسل جدید مانشت و نیز ارایه برخی از ایده‌های آینده مانشت باز شده.
یاری شما در این امر می‌تونه کمک خوبی برای بچه‌های مانشت۳ باشه.

اول یه سوال می‌پرسم ازتون: به نظر شما نگهداری چه اطلاعاتی از هر کاربر می‌تونه برای هدایت و راهنمایی سایر کاربران مفید باشه؟ به نظر شما توی پروفایل هر کاربر چه چیزهایی می‌تونه وجود داشته باشه و نیست؟

دوم (با توجه به ایده‌های چند نفر از کاربران) با توجه به جو مانشت و فضای اون، به نظر شما برگزاری کنکورهای آزمایشی به صورت بر خط می‌تونه ابزاری موثر در دست کاربران باشه؟

منتظر نظرات و ایده‌های شما هستیم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۵۶ ق.ظ، توسط parsaNA.)
ج سوال اول‌: مهم‌تر از هر چیز مشخص کردن رشته و گرایش و روزانه یا شبانه بودن قبول شده‌ها . و در نهایت بشه فیلد کاری رو مشخص کرد برای تز . اما این اطلاعات نباید زیاد صفحه رو شلوغ کنه . میشه با جمع و جور کردن تو فضای کم‌تر این اطلاعات رو خلاصه و خشکل‌تر نشون داد.

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xxx , Donna , inteligentium , blackhalo1989 , pos
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ق.ظ، توسط xxx.)
سلام

الگو برداری از سایت روز و بزرگ میتونه بسیار کمک کنه ...

چیزهایی که میتونه اضافه بشه:
کنکور آزمایشی میتونه واقعا کمک موثری باشه .... البته میتونین اینارو ابزاری هم برای کمک به خود سایت قرار بدید
به این شکل که مبلغ ۵۰۰۰ تومان برای ثبت نام این کنکور دریافت کرد.
به شرطی که کنکور بی کیفیتی نباشه ... طوری باشه که توی زبونا بیوفته ...

مورد دوم‌: اضافه کردن دکمه انصراف یا DEACTIVE چیزی که در سایت فیس بوک دیده میشه و به همون شکل هم در صوریتکه پشیمو شد بشه برگشت با همون نام کاربری.
که به نظرم باید روش کار بشه ... چون نباید ارسالهاش با DEACTIVE شدنش پاک شه ... !!

و مورد دیگه‌: فکر کنم باید برای پیشرفت رتبه کاربرا هم فکر اساسی شه .. این ستاره‌ها و اعتبارا .. یکم مبهمه !!!

فعلن اینا به ذهنم رسید
اضافه کنم‌:
مثلا میشه برای حرفه ای‌تر شدن / بیشتر کردن انگیزه کاربران ... کسانی رو بعد از یه مدت به عنوان متخصص دروس خاصی هم اسم گزاری بشن .... مثلا کاربر A به جای جمله از دماوند بالا میره ...بعد از مدتی به صلاحدید بشه متخصص ستاره دار در زمینه درس نظریه

یا کنار اسم کاربری
یا توی پروفایل شخصی طرف:
اسامی دروس رشتش اضافه بشه و جلوی هر کدوم یک سری ستاره خورده شه ... محض نشان داده شدن قدرت اطلاعاتیش.
۳
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۱۹ ب.ظ
جواب ۱‌: مقبولیت حذف بشه (چون خیلی تو ذوق کسانی که منفی خوردن میزنه و این منفی‌ها بعضی اوقات واقعی نیست)-اطلاعاتی رو که کاربر توی پروفایل وارد نکرده دیگه نمایش داده نشه(مثلا کسی که دانشگاه کارشناسی اش رو وارد نکرده دیگه لزوم نداره نمایش داده بشه "تعیین نشده"-رشته یا گرایش مورد علاقه کاربر هم اضافه بشه(خیلی مشکلی رو حل نمیکنه همینطوری گفتمSmileاین هم یه گزینه است)- -جنسیت هم نمایش یابد
جواب سئوال دوم‌: به نظر من نه . افراد میتونن سئوالاتی رو که اشکال دارن بذارن تا بقیه جواب بدن یا اینکه سئوالاتی که خودشون بلد هستند و دارای نکاتی خوب و مهمی هست بذارن اینطور بهتره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۲۲ ب.ظ
البته من کوچکتر از اونی هستم که بیام اظهار نظر کنم ولی خب من یه پیشنهاد به اقای دکتر در تکمیل مانشت ۳ داشتم و اون اینه اکثر بحث های مربوط به درسی فقط واسه کنکور ارشد و بیشتر کاربران روی این موضوعات تمرکز میکنن و سئوالات که مربوط به طول دوران تحصیلی میشود همیشه که نه اکثرا بی جواب میمونن پیشنهاد من به اقای دکتر اینه که در مانشت سه فضایی رو فراهم بیاورن که مطالب درسی هم رونق پیدا کنه این که فقط زیاد روی نکته‌ها و سئوالهای کنکوری تمرکز نشه و بستری فراهم بشه در قسمت موضوعات درسی درسهای تدریس شده در دانشگاهها هم مورد بحث قرار بگیره

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
۰
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۴۸ ب.ظ
اضافه:

مانشت ۳ رو فقط شامل درس و رفع اشکال و نهایتا لینک اخبار که بالای همین صفحه مانشت ۲ هست
نظر شخصی بود
۰
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
به نظر من تعداد سپاس های که فرد انجام داده یا بقیه ازش تشکر کردند لزومی نداره در ارسال فرد نشون داه بشه و بهتره که فقط در پروفایل کاربر باشه و اگه کسی خواست ازش اطلاع پیدا کنه می تونه به پروفایل فرد مراجعه کنه همین طور تعداد ارسالها و تاریخ عضویت و میزان هدیه. همه اینا رو می شه در پروفایل فرد نشون داد ولی خوبه که گرایش اضافه بشه.
و این که کاربری که فارغ التحصیل ارشده برای مثال‌، بتونه انتخاب کنه که دانشگاه کارشناسی اش وارد بشه یا ارشدش یا هر دو چون تو این جور موارد دانشگاه کنونی نداره.
منم با نظر خانم فاطیما مبنی بر عدم نمایش عبارت تعیین نشده موافقم.
فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمی رسه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ ب.ظ
توی یه جایی مثل فیسبوک وقتی آدم پست میده هرکسی که لایک کنه یا جوابی به اون پست بده اون فرد براحتی متوجه میشه ولی توی مانشت یخورده دردسر داره.اولا که توی مانشت نمیبینی باید حتما توی ایمیلت ببینی.بعد مثلا کسی حرف شما رو نقل قول کنه باید حتما اسم تاپیک‌ها رو حفظ باشیم تا بعد بیایم چک کنیم...اگه میشد این موضوع رو حل کرد خوب بود

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xxx , homa
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۰۳ ق.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۸ ب.ظ)xxx نوشته شده توسط:  مانشت ۳ رو فقط شامل درس و رفع اشکال و نهایتا لینک اخبار که بالای همین صفحه مانشت ۲ هست
نظر شخصی بود
این یعنی نابودی مانشت Smile

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , aatwo , amir1369
ارسال: #۱۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۰۶ ق.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  توی یه جایی مثل فیسبوک وقتی آدم پست میده هرکسی که لایک کنه یا جوابی به اون پست بده اون فرد براحتی متوجه میشه ولی توی مانشت یخورده دردسر داره.اولا که توی مانشت نمیبینی باید حتما توی ایمیلت ببینی.بعد مثلا کسی حرف شما رو نقل قول کنه باید حتما اسم تاپیک‌ها رو حفظ باشیم تا بعد بیایم چک کنیم...اگه میشد این موضوع رو حل کرد خوب بود
می‌تونم یه گزینه اضافه کنم که در زمان پاسخ دادن به مطلبی از شما بهتون pm بده اما خیلی چیز وحشتناکی می‌شه اونم واسه انجمن.
اما می‌شه یه سری ایده‌ها روش زد. باید یه خرده منطقی‌ترش کنیم که استفاده درست‌تری داشته باشه.

۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۲۵ ق.ظ
RE: [مهم] ایده‌های مانشت۳ و درخواست‌های شما
(۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۳ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۸ ب.ظ)xxx نوشته شده توسط:  مانشت ۳ رو فقط شامل درس و رفع اشکال و نهایتا لینک اخبار که بالای همین صفحه مانشت ۲ هست
نظر شخصی بود
این یعنی نابودی مانشت Smile

خب مانشت ۲ مگه مجزا نیست ؟ همین مانشت ۲ شامل این موارد سرگرمی و ... هست دیگه.
البته سرگرمی هم باید پاستوریزه باشه Big Grin نظرسنجی ما که حذف شدBig Grin
به هر حال خوبه .. منو که میبینی؟ کنـــــــــــــار شما هستم دکتر جــان ... مارو قابل بدون واسه خدمت به سایتتBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ ق.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ق.ظ)xxx نوشته شده توسط:  البته سرگرمی هم باید پاستوریزه باشه Big Grin نظرسنجی ما که حذف شدBig Grin
به هر حال خوبه .. منو که میبینی؟ کنـــــــــــــار شما هستم دکتر جــان ... مارو قابل بدون واسه خدمت به سایتت
نظر سنجی شما حذف نشده، رد صلاحیت شده Smile
خط مشی مانشت رو کاربران تعیین می‌کنن ما فقط ابزارها رو محیا می‌کنیم. اینجا هم بحث ما در مورد خط مشی نیست، بلکه می‌خوایم روی ابزارهایی که واسه یه فرد علمی (حالا چه کنکوری و چه غیره) مفید باشه بحث کنیم. هدف بالاتر ما هم گسترش مانشت در جهت پشتیبانی از بچه‌های ارشد و دکتری است. که ان شا الله در مانشت‌های ۴ و ۵ Big Grin بهش برسیم.

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: xxx
ارسال: #۱۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ ق.ظ
خوبه، اما نیاز به راهکار داریم. ممکنه خود برگزاری آزمون هزینه‌هایی رو تحمیل کنه، اگه قرار بر برخط بودن آزمون باشه ممکنه نتونیم با سرور کنونی جواب چندصد نفر رو بدیم، از طرفی طراحی سوال خودش مشکلاتی داره و از همه مهمتر اینکه سامانه برخطی که نوشته می‌شه هزینه بر هست.
شاید یکی از آرزوهای بزرگ من تحقق این امر باشه، اما نمی‌دونم چرا نمی‌تونم دست به کار بشم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna
ارسال: #۱۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۵۹ ق.ظ، توسط xxx.)
RE: [مهم] ایده‌های مانشت۳ و درخواست‌های شما
(۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۳۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  نظر سنجی شما حذف نشده، رد صلاحیت شده Smile
خط مشی مانشت رو کاربران تعیین می‌کنن ما فقط ابزارها رو محیا می‌کنیم. اینجا هم بحث ما در مورد خط مشی نیست، بلکه می‌خوایم روی ابزارهایی که واسه یه فرد علمی (حالا چه کنکوری و چه غیره) مفید باشه بحث کنیم. هدف بالاتر ما هم گسترش مانشت در جهت پشتیبانی از بچه‌های ارشد و دکتری است. که ان شا الله در مانشت‌های ۴ و ۵ Big Grin بهش برسیم.

میدونستم حذف ...همون رد صلاحیت میشهBig Grin
مشکلی نیست ... Big Grin
در جهت برعکس این داستان هم بخواین در خدمتمBig Grin

ما منتظر مانشت ۴ و ۵ هم هستیم .... Heart Big Grin
دکتر جان ... ۳ ارسال قبل دستم خورد به منفی .. میخواستم مثبت بدم به جوابیه شما به خودم
خودت که خدارو شکر مسلط به همه چی هستی و دستی در قلم داری ...Big Grin درستش کن‌، قربون ویرایشت Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ ق.ظ
با این نظر بچه‌ها که گفتن گرایش نمایش داده بشه موافقم اینطوری اگر بخوای در مورد درسهای تخصصی کمک بگیری میدونی باید از کی سوال بپرسی(مخصوصا برای گرایش معماری که خیلی تعداد افراد این گرایش کم هستن)
یه موضوع دیگه هم اشاره بکنم‌، در مورد مباحث داغ! بنظرم کار جالب و خوبی بود ولی بموقع انجام نشد
وقتی سوالهای مباحث داغ مطرح میشد که هنوز بچه‌ها جدی شروع به درس خوندن نکرده بودن برای همین هم از این قسمت استقبال نشد(البته بعضی درسها تا حد خوبی پیش رفت مثل نظریه ولی در بعضی درسها مثل منطقی یا معماری اصلا سوالی مطرح نشد)
حالا اگر الان سوالهای مباحث داغ مطرح میشد تصور کنید چه استقبالی میشد! برای یاداوری و دوره دروس طرح خوبی بود

در نهایت هم بابت تمام تلاشهایی که برای بهتر شدن مانشت انجام میشه تشکر میکنم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۲۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۵۸ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۴۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۴۹۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۲۹۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
Star ایده طراحی یک وب سایت stabesh ۱ ۲,۲۵۰ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۵۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close