زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[مهم] ایده‌های مانشت۳ و درخواست‌های شما

ارسال: #۱۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۲۴ ق.ظ، توسط sasanlive.)
RE: [مهم] ایده‌های مانشت۳ و درخواست‌های شما
بنظرم یکی از بهترین کارایی که میتونین انجام بدین انتخاب مدیران درسی هستش.
به عنوان مثال میتونین در مباحث مختلف مدیر مخصوص به اون دروس رو انتخاب کنین که بیشترین وقت مدیریتیشونو صرف اون دروس کنن.

که میشه اسم کاربری این مدیران رو با رنگه دیگه ای نمایش داد. و حتما لازم نیست سطح دستریشون شبیه به سایر مدیران باشه.

فرض مثال آقای mfxpert تو درس نظریه زبانها و ماشینها قوین. میشه ایشونو مدیره این بخش کرد.
یا خانم هما تو بخش معماری و مدار منطقی قوین میشه ایشونو مدیره این دو بخش کرد.

اینکار باعث میشه حداقل به کل ارسالهای اون قسمتها سرو سامونی داده بشه. و همینطور فعالیت در اون دروس بیشتر بشه. حتی میتونن خودشون سوالات مشکلی رو با جواب در این تاپیکها بذارن.
مخصوصا که تا ۳ هفته دیگه کنکور انجام میشه. و بچه هایی که کنکور دادن وقتشون آزادتر میشه.
چون اکثر مدیرا خودشون دارن ارشد میخونن و وقت برای دروسه خودشون هم کم دارن نمیشه توقع صرف وقته زیاد رو ازشون داشت. همینطور ممکنه دیگه تو ارشد اون دروسو مطالعه نکنن و یادشون رفته باشه و همینقدر هم که کمک میکنن جای سپاس داره.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , انرژی مثبت , pos
ارسال: #۱۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ ب.ظ
دو مطلب که به ذهن من میرسه
اولی اضافه شدن بخشی در منوی بالا به نام "ارسالهای من" البته میدونم از قسمت پروفایل میشه به این دسترسی داشت ولی مشکلی که در اونجا هست اینه که چندتا ارسال در یک تاپیک رو جدا گونه نشون میده به علاوه متوجه نمیشی که بعد ارسالت ارسالی بوده یا نه . یه حالتی مثه همین ارسالهای جدید و یا ارسالهای امروز با این تفاوت که فقط تاپیکهای ارسال دار خود فرد رو نشون بده تا وقتایی که فرصت کم داری لااقل پیگیری کنی که اگه کسی در پاسخ پستت چیزی گفته بود بی پاسخ نمونه

دوم برای آزمون مانشت
البته فکر کنم در این مورد هدف سازنده مانشت با من یکی نباشه . اگه به من باشه به نظرم میشه آزمونی ساخت که درآمدزا هم باشه و در عین حال قیمتش هم از سایر آزمون های آزمایشی کمتر باشه و جامعه که مشخصه لااقل برای دو گرایش هوش و نرم میتونه سطح بیشتری رو در قیاس با سایر آزمونهای آزمایشی پوشش بده به شرط اینکه برنامه کاملی براش ریخته بشه و هیئتی که قرار مسئولش باشه خوب هماهنگ بشه. یعنی یه جورایی دو طرف شرکت کننده و برگزار کننده سود ببرند .
ولی از اونجایی که میدونم دکتر مثه من به فکر درآمدزایی نیست اینطور نظرم رو تعدیل میکنم که آزمونهای مانشت لااقل باید هزینه های مانشت رو تامین کنه طوری که نیاز به دکمه دونیت نباشه. به علاوه دو مطلب دیگه تعیین این قیمت حداقل رو توجیه میکنه اول همون هزینه های حداقلی هست که خود آزمون داره . دوم اینکه تجربه من نشون داده از اون خدمتی که بدون قیمت ارائه بشه استقبال نزولی خواهد بود. من خودم در زمینه فعالیتم تجربه برگزاری کلاس به صورت رایگان رو داشتم و دیدم که کلاس های رایگان اون قدر جدی گرفته نمیشه در صورتی که یه حداقلی اگه فرد هزینه کرده باشه بیشتر خودش رو برای شرکت ملزم میدونه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , admin
ارسال: #۱۸
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  اولی اضافه شدن بخشی در منوی بالا به نام "ارسالهای من" البته میدونم از قسمت پروفایل میشه به این دسترسی داشت ولی مشکلی که در اونجا هست اینه که چندتا ارسال در یک تاپیک رو جدا گونه نشون میده به علاوه متوجه نمیشی که بعد ارسالت ارسالی بوده یا نه . یه حالتی مثه همین ارسالهای جدید و یا ارسالهای امروز با این تفاوت که فقط تاپیکهای ارسال دار خود فرد رو نشون بده تا وقتایی که فرصت کم داری لااقل پیگیری کنی که اگه کسی در پاسخ پستت چیزی گفته بود بی پاسخ نمونه
این رو اضافه کردم. ممنون بابت ایده جالبتون.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط admin.)
البته من با درآمدزایی مشکل ندارم. ممکنه که ما بخوایم چند نفر از بچه‌های مستعد رو واسه طراحی و پیاده‌سازی این سامانه بگذاریم. به هر حال این افراد نیازهای مالی‌ای دارند و نمی‌شه در نظر نگرفت. پول یه ابزار ایجاد انگیزه قوی هست!! نمی‌شه منکرش بود. شاید دلیل ترس من به ورود هم همین چیزها باشه.
از طرفی ما نمی‌خوایم یه سری آزمون‌های با طراحی بد و از همه مهمتر با یک سامانه ضعیف ارایه بدیم. توی ذهنم ایده‌هایی واسه سامانه دارم اما زمانی که لازمه واسه اجرایی کردنش برای یک نفر بیشتر از ۱ سال طول می‌کشه.
در مورد سایر نظرات دوستان (غیر از آزمون آزمایشی) ایده‌های مثبت رو دارم اجرایی می‌کنم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Avicenna
ارسال: #۲۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۳۸ ب.ظ
یه فکرایی هم برای قسمت پژوهش بشه بد نیست.
مثلا تو قسمت پروفایل یه بخش زمینه های پژوهشی اضافه بشه که بقیه هم ببینند هر کسی به چه قسمت هایی علاقه داره. بعد امکان این باشه که کسایی که زمینه هاشون مثل هم هست رو پیدا کنه! این طوری شاید بشه یکم اون بخش رو فعال کرد! یا اگه می شد بچه‌ها پیپرهاشون در پروفایلشوم مشخص باشه. که البته این مشکل رو داره که ممکنه نخوان شناخته شن ولی شناسایی بشن! در کلی به نظرم بد نباشه یکم در قسمت های مختلف سایت این موضوع که در این سایت به پژوهش هم پرداخته میشه دیده بشه!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۴۳ ب.ظ
ایده‌ خیلی خوبی هست، ولی یه خرده پخته‌ترش کنید بهتره. من فکر می‌کنم بخش پژوهشی خیلی می‌تونه گسترش پیدا کنه و حرکت ما هم باید به سمت فعال کردن این بخش باشه. چون این بخش تنها بخشی هست که همیشه باهامون خواهد بود و رفاقت مانشتی ما رو جاودانه می‌کنه Big Grin
(۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۳۸ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  ممکنه نخوان شناخته شن ولی شناسایی بشن!
من فکر می‌کنم با گسترش‌هایی که داریم می‌دیم کاربران کم‌کم مجبور می‌شن هویت خودشون رو عیان کنن، خیلی هم مشکلی وجود نداره. البته می‌شه یه فکرایی هم کرد که توی بخش مثلا پژوهشی معلوم نشه که این اسم واقعی مال کدوم یک از کاربران هست ولی خیلی پیچیده می‌شه Smile

۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۴۶ ب.ظ
اگه تو سایت یخورده بیشتر در مورد دانشگاههای مختلف و عملکردشون توضیح بیشتری میداید خیلی خوب میشد.
۱
۰
ارسال: #۲۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۳۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  البته من با درآمدزایی مشکل ندارم. ممکنه که ما بخوایم چند نفر از بچه‌های مستعد رو واسه طراحی و پیاده‌سازی این سامانه بگذاریم. به هر حال این افراد نیازهای مالی‌ای دارند و نمی‌شه در نظر نگرفت. پول یه ابزار ایجاد انگیزه قوی هست!! نمی‌شه منکرش بود. شاید دلیل ترس من به ورود هم همین چیزها باشه.

میشه این را هم به عنوان کمک به مانشت در نظر گرفت. کمک که حتما نباید مالی باشه. میشه کمک به توسعه باشه. میشه کمک به اعضا باشه. میشه ...

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط homa.)
اگه مباحث بیشتر طبقه بندی بشه بهتره،
منظورم بیشتر تو مباحث درسی هست،مثل الان که دروس مشترک به زیر گروهاش طبقه بندی شده خود دروس هم به زیر گروهایی طبقه بندی بشه
به طور مثال درسی مثل طراحی الگوریتم یک مباحث طبقه بندی ثابتی داره‌: "برنامه نویسی پویا"،"روابط بازگشت."...
اگه بشه که هر کسی مطلبی که قرار میده با توجه به موضوع سوالش در اون قسمت مطرح کنه،به منسجم بودن اطلا عات کمک بهتری میکنه‌، اینجوری جست و جو واسه‌ی اینکه ایا سوالی پرسیده شده یا نه به حداقل میرسه( چون خیلی وقتها یک سوال رو میپرسی و اصلا بین اون همه ارسال نمیدونی پرسیده شده یا تا اینکه یک نفر بیاد لینک بده که پرسیده شده.)
الان برای پیدا کردن اینکه ایا این مطلبی مطرح شده باید تمام ارسال‌ها رو نگاه کنی که الان هم ماشالله روز به روز تعداد صفحه‌ها مربوط به هر درس داره بیشتر میشه
گاهی حتی ممکن تیتر موضوع هم گمراهت کنه چون انتخاب تیتر برای پست‌ها اختیاریه بعضی وقتها اصلا مربوط به موضوع پرسیده شده نیست.(مثل "لطفا جواب بدید..."،"چه جوری میشه حل کرد..." و غیره) ولی با طبقه بندی میشه فهمید مربوط به چیه.

معمولا سوال هایی که پرسیده میشه از نمونه سوال های کنکور هست پس میشه یه روش طبقه بندی طبقه بندی بر حسب سال طرح اون سوال باشه.
مثلا از سال ۸۰ به پایین رو تو یک پوشه قرار داد و بقیه به صورت سال به سال باشن.

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Xilinx
ارسال: #۲۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط Msccom.)
اگه امکانش باشه که با نگه داشتن موس روی عنوان هر بحث بشه چند کاراکتر اول پست نمایش داده بشه تا از کلیت پست اطلاع پیدا کنیم بدون اینکه پست رو باز کنیم خیلی خوب میشه.
اینطوری این مشکل هم کمی حل میشه:
(۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ)homa نوشته شده توسط:  گاهی حتی ممکن تیتر موضوع هم گمراهت کنه چون انتخاب تیتر برای پست‌ها اختیاریه بعضی وقتها اصلا مربوط به موضوع پرسیده شده نیست.(مثل "لطفا جواب بدید..."،"چه جوری میشه حل کرد..." و غیره

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۱
۰
ارسال: #۲۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۵۶ ب.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  اگه امکانش باشه که با نگه داشتن موس روی عنوان هر بحث بشه چند کاراکتر اول پست نمایش داده بشه تا از کلیت پست اطلاع پیدا کنیم بدون اینکه پست رو باز کنیم خیلی خوب میشه.

می‌شه tooltip زد. یه خرده شک دارم که جالب باشه. بررسیش می‌کنیم. Smile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom
ارسال: #۲۷
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ ق.ظ
من تازه بعد از کنکور وقت کردم یکم اینجا فعالیت کنم و اولین و بزرگترین مشکلی که به نظرم رسید این قسمته که معلوم نیست که چه کسی تو مقطع مورد نظر چه رشته ای خونده . همین مشکل برای رتبه ارشد هم هست . یکی جلوی اسم یک کاربری که نمیشناسیش رتبه ارشد رو میبینی که مثلا یه عدد دو رقمیه . نمیدونی این برای آی تی یا نرم یا علومه ؟ در صورتی که میشه این فیلد ها رو طبقه بندی کرد که تو چه امتحانی چه رتبه ای آورده . مثلاً CS : یا CE : یا IT :
ممنون.

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(شاید به دردتون خورد)
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۰۸ ب.ظ
البته این قابلیت فعلاً حذف شده Smile

۱
۰
ارسال: #۲۹
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۱۸ ب.ظ، توسط Br2012.)
به نظر من بعضی از بخش های مانشت به اندازه کافی کار شده ولی بعضی بخش های دیگه یا کار نشده یا خیلی کم کار شده با این که جای کار دارن من فکر می کنم این بخش ها جای کار دارن به نظر منبهتره که در مانشت ۳ تمرکز روی بخش پژوهشی باشه بخش درسی و کنکور خود به خود داره روال طبیعیشو طی می کنه بهتره واسه بچه هایی که بعد کنکورو رد کردن برنامه ریخته بشه من در مورد تغییر در این بخش قبلا تاپیکی برای این کار توی تالار مدیرا باز کرده بودم و نظراتمو هم گفته بودم که چجوری پیش ببریم این بخشو اما نمیدونم چرا بعضی پشت گوش انداختن و خواستن حرف خودشونو پیاده کنن فکر کنم تاپیکه هنوز باشش

در مورد پروفایل هم فکر کنم نیاز به تغییر ۱۸۰ درجه ای نباشه منم با نظر بعضی از دوستان موافقم اینکه یه سری مشخصات و سابقه پژوهشی کاربرا به این بخش اضافه بشه
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , انرژی مثبت
ارسال: #۳۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ ق.ظ
داخل سایت ویکی نسک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یه قسمتی هست که امکان میده مطالب مورد علاقه رو به صورت پی دی اف در آورد.(ایجاد کتاب).اگه اینجا هم همچین امکانی داشت خیلی خوب میشد.برای بعضی قسمتها که مطالب آموزشی داره اینکارو کرد

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۰۶۸ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۶۹ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۷۶ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۵۹ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۳۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۱۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
Star ایده طراحی یک وب سایت stabesh ۱ ۲,۲۷۲ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۸۰ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close