زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه ارشد ۱۳۹۲

نظرسنجی: در صورتیکه هدف شما ارشد ۹۲ هست ، متولد چه محدوده سال و جنسیتی هستید؟
مرد ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
زن ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
مرد ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
زن ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
الان تصمیم جدی برای ارشد ۹۲ ندارم.
[نمایش نتایج]

ارسال: #۸۴۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ب.ظ
RE: گروه ارشد ۱۳۹۲
(۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  این سیستم عامل حقیقت چقدر بزرگه!

به قول خودشون انجیل سیستم عامله!!!البته برای یه کنکوری یه کتاب حجیم اما کامل بهتر از ۱۰ تا منبع نصفه نیمه هستش!!!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: farima69
ارسال: #۸۴۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
دوستان مانشتی من دچاره مرض درس نخوندن شدم ...چیکار کنم؟!؟!؟!

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۰
۰
ارسال: #۸۴۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ب.ظ)daneshjo نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  فعلا که همه کتابا نیومده
من پرسیدم گفت شبکه چون عوض شده هنوز نیومده و سیستم هم همون چاپ پارساله قیمت هم ۱۲۵ هست

پس من کی برم کتاباشو بخرم . یعنی چاپ جدید کی می یاد؟Confusedجالبه خود نمایندگی به من نگفت که کتاباش مال سال پیشهUndecidedالبته من باید می پرسیدم!فکر می کنید اول مهر برای خرید برم چاپ جدیدو بهم می دم یا مجبورم می کنن تا تو ازمونا هم ثبت نام کنم؟
سلام دوست عزیز
من امروز ۹۱/۵/۲۳ با پارسه تماس گرفتم، گفتن چاپ جدید شبکه اومدوه!!ولی قیمتشو نمی دونم.IdeaRolleyes

شبکه چاپ جدید ۱۶ تومنه.
سیستم عامل چاپ جدید ۲۱ تومن که نسبت به نسخه قبلی هیچ تغییری نداشته حتی تست ها!! نمیدونم چرا گرون کردن!
شبکه خیلی تغییر داشته؟
کسی شبکه پوران خونده؟ به نظرتون در چه سطحیه؟

سلام
به کتاب شبکه پارسه حدود ۳۰ صفحه اضافه شده. البته هیچ فصل و عنوان جدیدی اضافه نشده و فقط همون مباحث قبلی بعضیا بیشتر توضیح داده شده و بعضیا خلاصه تر شدن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita , white bird , phoenix.softeng
ارسال: #۸۴۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۱ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چه زود!

سال ۹۱ منم همینو گفتم
اخراش فهمیدم
ناگهان چه زود دیر می شود ولی ...............
۰
۰
ارسال: #۸۴۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ، توسط pita.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
دوستان کمک

یادمه زمان کنکور تو موسسه قلمچی به ما گفتن برای دروس غیر حفظی ۳ ساعت وقت بگزاریم. یعنی دوتا ۱/۵ ساعت. من می الان یک ماهیه اینجوری شروع کردم بخونم. اما احساس می کنم همه این ۳ ساعت مفید نمیشه . من درسا رو چند ساعت بخونم؟ هر روز چند تا درس؟مثلا هر رو ز ۴ تا درس رو ۲ ساعت بخونم یا نه؟ ممنون
۰
۰
ارسال: #۸۴۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ ب.ظ
سلام
منم تازه دیروز رفتم کتاباما خریدم.ولی با شک زیاد.با وجود تحقیق زیاد بازم توی منابعی که خریدم شک دارم.
کتاب سیستم عامل حقیقت را نتونستم گیر بیارم کسی نمی دونه اصفهان این کتابا باید از کجا تهیه کنم؟
مرسی
۰
۰
ارسال: #۸۴۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
(۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  کتاب سیستم عامل حقیقت را نتونستم گیر بیارم کسی نمی دونه اصفهان این کتابا باید از کجا تهیه کنم؟
مرسی
اگه دست دوم میخواید پاساژ چهارباغ داره .
۰
۰
ارسال: #۸۴۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
دیروز.. امروز... فردا، درس= نیمه تعطیل . اصلا دوست ندارم

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۸۴۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط CheKasamMan!.)
بچه ها سلام

خوشحالم
بالاخره شد و اومدم...Rolleyes
۰
۰
ارسال: #۸۵۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  دوستان مانشتی من دچاره مرض درس نخوندن شدم ...چیکار کنم؟!؟!؟!

یعنی تا حالا هیچی نخوندین؟؟؟ اگه اینجوریه باید هرچه زودتر شروع کنید که داره کم کم دیر میشه ها!!Blush

البته این مرض فک کنم کم کم داره منو هم میگیره !!Sad فکر پروژه پایانی نمیزاره درس خوند !!!
۰
۰
ارسال: #۸۵۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام به همه دوستان
خسته نباشید
عرض کنم من پارسال تا ۳ هفته قبل کنکور خوندم اما نمی دونم چی شد دیگه اصلا تمرکز نداشتم و نتونستم ادامه بدم
به همین خاطر نرفتم سر جلسه ، دوستای که با من خوندن یکیشون ۹۰۰ شد و یکیشونم ۵۰۰ حدودا

حالا اینو می خوام بگم
من پارسال کتابارو از روی منابع کنکوری خوندم
حالا به نظر شما امسال بازم همونارو بخونم یا از یه هفته دیگه که می خوام شروع کنم شروع کنم می رسم منابع اصلی رو بخونم، بعدش بیام سر کنکوریا و تست؟
البته تو روز می خوام یه حدودا ۳ ساعتی برای یه کار دیگه هم کنار بذارم(ولی هنوز مطمین نیستم- بستی به وضیت این کنکور داره)
ممنون می شم راهنمایی کنید؟
راستی پستمو که جای اشتباهی ندادم؟
۰
۰
ارسال: #۸۵۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ)desatir7316 نوشته شده توسط:  من پارسال کتابارو از روی منابع کنکوری خوندم
حالا به نظر شما امسال بازم همونارو بخونم یا از یه هفته دیگه که می خوام شروع کنم شروع کنم می رسم منابع اصلی رو بخونم، بعدش بیام سر کنکوریا و تست؟
البته تو روز می خوام یه حدودا ۳ ساعتی برای یه کار دیگه هم کنار بذارم(ولی هنوز مطمین نیستم- بستی به وضیت این کنکور داره)
ممنون می شم راهنمایی کنید؟
راستی پستمو که جای اشتباهی ندادم؟

اینکه پارسال از چی خونید خیلی مهم نیست ، مهم اینه چطور و با چه کیفیتی خوندید .

راستش باهنر شیراز از نظر عملی خوبه اما شما رو توی مسائل پایه ای تنها میزاره!! و باید خودتون جورش رو بکشید .
خواستی بری سر کار به چند مورد توجه کن :
-اگه سطح علمیت پایین هست ، نری بهتره
-اگه مجبور بودی بری ، سعی کن دیگه از نیمه دی دیگه نری

بنظرم مصاحبه های رتبه های برتر ، امسال وسال قبل که تو همین مانشت فراوان هست رو حتما یه نگاه کن ، بنظرم می تونه مفید باشه برات Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۸۵۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۷ ق.ظ
نقل قول: اینکه پارسال از چی خونید خیلی مهم نیست ، مهم اینه چطور و با چه کیفیتی خوندید .
ممنون که ج دادین
می گم که اگه خودمم می کشتم به ۵۰۰ می رسید
حالا منابع روبخونم؟
اگه برسیم منابع رو می خونم ولی نمی دونم که می رسیم یا نه آخه پارسال منبع نخوندم
۰
۰
ارسال: #۸۵۴
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)desatir7316 نوشته شده توسط:  
نقل قول: اینکه پارسال از چی خونید خیلی مهم نیست ، مهم اینه چطور و با چه کیفیتی خوندید .
ممنون که ج دادین
می گم که اگه خودمم می کشتم به ۵۰۰ می رسید
حالا منابع روبخونم؟
اگه برسیم منابع رو می خونم ولی نمی دونم که می رسیم یا نه آخه پارسال منبع نخوندم

خب شما مصاحبه ها رو با دقت بررسی کن . در ضمن از وضعیت تحصیلی و سطح علمی ، رشته مورد علاقه ، سال فارغ التحصیلی و ... رو بنویس ، تو مانشت مشاورین خوبی هستن که میتونن بهتون مشاوره بدن Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۸۵۵
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
(۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  خب شما مصاحبه ها رو با دقت بررسی کن . در ضمن از وضعیت تحصیلی و سطح علمی ، رشته مورد علاقه ، سال فارغ التحصیلی و ... رو بنویس ، تو مانشت مشاورین خوبی هستن که میتونن بهتون مشاوره بدن Smile
آقا مسعود ممنون
حتما ، ولی این چیزای که میگید رو بعد از خوندن مصاحبه و ... همین جا بذارم یا مشاوره تاپیک خاصی داره؟
یه کم با مانشت نا آشنا هستم
ببخش
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۶۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۵۷ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۲۶ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۸,۷۸۳ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها Farzamm ۱۷۱ ۷۴,۱۶۲ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: omidah
  لینک گروه تلگرام ارشد آی تی arsin ۴ ۱۲,۷۶۹ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: firstiped

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close