زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سرور دانلود مانشت

ارسال:
۲۴ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۱۸ ق.ظ
سرور دانلود مانشت
خبر خوب اینکه برای مانشت۳ سرور دانلود خواهیم داشت. سرور دانلود خوبی‌های خودش را خواهد داشت، از جمله اینکه دیگه نگران از بین رفتن لینک‌های دانلود و نیاز به آپلود مجدد در طی زمان نخواهیم بود. در واقع لینک‌های مانشت لینک‌های Streamای پشتیبان خواهند بود. ان شا الله با کمک بچه‌های امسال بسته دوم مانشت رو بعد از کنکور منتشر کنیم. منتهی این‌ بار به صورت اینترنتی و با حق استفاده GPL Smile

البته برای جلوگیری از سو استفاده و فشار به سایر بخش‌های سایت محدودیت‌هایی در دریافت اعمال خواهیم کرد که عبارتند از:

۱. مهمان‌های عزیز نمی‌تونن فایلی رو دریافت کنند.
۱.کاربران عادی هر ۶ ساعت می‌توانند حداکثر ۱ فایل از سرور مانشت دریافت نمایند. برای جلوگیری از ساخت چند اکانت و استفاده غیر مجاز علاوه بر اکانت، آی‌پی نیز ذخیره خواهد شد. به عبارت بهتر هر آی‌پی تنها می‌تواند ۴ فایل روزانه دریافت نماید.
۲. کاربران با مقبولیت متوسط هر ۶ ساعت می‌توانند حداکثر ۲ فایل دریافت نمایند. شیوه دریافت می‌تواند به صورت همزمان هم باشدBig Grin. یعنی هر دو تا رو با هم بگیره و بعدش ۶ ساعت صبر کنه Smile
۳. کاربران با مقبولیت بالا هر ۴ ساعت ۳ فایل می‌توانند دریافت نمایند.
۴. کاربران حامی مالی یک ستاره هر ساعت ۳ فایل می‌توانند دریافت نمایند.
۵. کاربران حامی مالی ۲ ستاره و به بالا محدودیتی در دریافت ندارند.
۶. مدیران و مدیر کل (فرداد) نیز محدودیتی در دریافت فایل ندارند.

با توجه به محدودیت‌های منابع، وضع قوانین بالا برای جلوگیری از فشار به سرور و از بین رفتن حق دیگر کاربران در دسترسی به منابع است.

نظرات شما در این رابطه کمک شایانی خواهد کرد. ان شا الله بتونیم به زودی (بعد از کنکور) این سرور رو افتتاح کنیم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۹
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali-B , homa , mat , luna , **sara** , farazin , diligent , mosaferkuchulu , narges_r , hamed_k2 , انرژی مثبت , Manix , mr_azad , رضا_ایرانی , najme60 , Fardad-A , MONA_STAR , خراسانی
ارسال:
۲۴ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ب.ظ
سرور دانلود مانشت
آقای ذکتر بزارین یه کم تغییرات داده شده جا بیفته بعد!این همه تغییر یه دفعه؟من هنوز با آواتارم مشکل دارم!!حالا این سروره هم اضاف شه!کلا یه کم هضمش سخته!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Manix
ارسال:
۲۴ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۰۲ ب.ظ
سرور دانلود مانشت
(۲۴ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  آقای ذکتر بزارین یه کم تغییرات داده شده جا بیفته بعد!این همه تغییر یه دفعه؟من هنوز با آواتارم مشکل دارم!!حالا این سروره هم اضاف شه!کلا یه کم هضمش سخته!
توضیح که داده شده برای مانشت۳ قراره استفاده بشه. الان تا کنکور تو مانشت۲ هستیم Smile

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , mosaferkuchulu , hamed_k2
ارسال:
۲۴ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۳۵ ب.ظ
سرور دانلود مانشت
البته این پیشنهاد ارتباط غیر مستقیم با این تاپیک داره‌، ولی اگر میشد در برنامه های آینده مانشت می تونست شرایطی رو فراهم کنه تا بعضی افراد به صورت داوطلبانه در روز و ساعت مشخصی اقدام به تشکیل یک جلسه اینترنتی برای رفع اشکال یا حتی تدریس بعضی از دروس می کردند، خیلی جالب بود. (یه نمونه از این جلسات:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

اگر چنین جلساتی برای تدریس‌، حتی برای یکبار هم شده اتفاق بیافتذ و فیلمش برای دانلود قرار داده بشه به نظرم خیلی مفیده و خواهان بیشتری هم نسبت به ویس داشته باشه.

البته اگر بجای این افراد داوطلب مثلا بشه با فراهم آوردن هزینه حق التدریس میشه از اساتید کنکوری هم استفاده بشه که به نظرم محشره!!

البته این تنها یک پیشنهاد یا بهتر بگم ایده بود... موفق باشید!

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
۰
۰
ارسال:
۲۴ دى ۱۳۹۰, ۰۶:۴۶ ب.ظ
سرور دانلود مانشت
(۲۴ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ)Manix نوشته شده توسط:  البته اگر بجای این افراد داوطلب مثلا بشه با فراهم آوردن هزینه حق التدریس میشه از اساتید کنکوری هم استفاده بشه که به نظرم محشره!!
هدف مانشت برگزاری کلاس کنکوری نیست. هدف ما دسترسی آزاد به اطلاعات و منابع است. البته این خوبه که به سمت تولید محتوای ارزشمند بریم اما مشکل اونجاست که دید مانشت دیدی تجاری نیست.

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamed_k2 , رضا_ایرانی
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۱۵ ق.ظ
سرور دانلود مانشت
سلام
اگر بشه حالا که دارین تغییرات میدید یه کاری بکنید که علاوه بر انجمن‌ها بتونیم موضوعات رو هم به عنوان خوانده شده علامت بزنیم خیلی خوب میشه...واسه بخش های پرسش و پاسخ درسی مفیده.
۱
۰
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۳۸ ب.ظ
سرور دانلود مانشت
من منظورتون رو نفهمیدم، دقیقتر بیان می‌کنید؟

۰
۰
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۰۱ ب.ظ
RE: سرور دانلود مانشت
سلام
ممنون دکتر . همش نگران بودیم لینک دانلودها رو از دست بدیم. راستی راهی هست امتیاز منفی رو غیر فعال کنیم اگر نیست زحمت این رو هم بکشید.Blush من منفی ندادما ...Big Grin سهوی بود.

آسمان فرصت پرواز بلندیست ،ولی قصه این است چه اندازه کبوتر باشیم.
۰
۰
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۳۷ ب.ظ
سرور دانلود مانشت
(۲۵ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۰۱ ب.ظ)MONA_STAR نوشته شده توسط:  من منفی ندادما ...Big Grin سهوی بود.
اگر اشتباها منفی بدید میتونید صفحه رو REFRESH کنید و دوباره روی مثبت کلیک کنید تا لغو بشه(قبلا که لغو میشد حالا رو نمیدونم)
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۵ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ب.ظ
RE: سرور دانلود مانشت
(۲۵ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۰ ۰۵:۰۱ ب.ظ)MONA_STAR نوشته شده توسط:  من منفی ندادما ...Big Grin سهوی بود.
اگر اشتباها منفی بدید میتونید صفحه رو REFRESH کنید و دوباره روی مثبت کلیک کنید تا لغو بشه(قبلا که لغو میشد حالا رو نمیدونم)

ممنون.REFRESH شد. Smile

آسمان فرصت پرواز بلندیست ،ولی قصه این است چه اندازه کبوتر باشیم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۷ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۷ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۸ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۵۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۵۰ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close