تالار گفتمان مانشت
سرور دانلود مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

سرور دانلود مانشت - admin - 24 دى ۱۳۹۰ ۰۳:۱۸ ق.ظ

خبر خوب اینکه برای مانشت۳ سرور دانلود خواهیم داشت. سرور دانلود خوبی‌های خودش را خواهد داشت، از جمله اینکه دیگه نگران از بین رفتن لینک‌های دانلود و نیاز به آپلود مجدد در طی زمان نخواهیم بود. در واقع لینک‌های مانشت لینک‌های Streamای پشتیبان خواهند بود. ان شا الله با کمک بچه‌های امسال بسته دوم مانشت رو بعد از کنکور منتشر کنیم. منتهی این‌ بار به صورت اینترنتی و با حق استفاده GPL Smile

البته برای جلوگیری از سو استفاده و فشار به سایر بخش‌های سایت محدودیت‌هایی در دریافت اعمال خواهیم کرد که عبارتند از:

۱. مهمان‌های عزیز نمی‌تونن فایلی رو دریافت کنند.
۱.کاربران عادی هر ۶ ساعت می‌توانند حداکثر ۱ فایل از سرور مانشت دریافت نمایند. برای جلوگیری از ساخت چند اکانت و استفاده غیر مجاز علاوه بر اکانت، آی‌پی نیز ذخیره خواهد شد. به عبارت بهتر هر آی‌پی تنها می‌تواند ۴ فایل روزانه دریافت نماید.
۲. کاربران با مقبولیت متوسط هر ۶ ساعت می‌توانند حداکثر ۲ فایل دریافت نمایند. شیوه دریافت می‌تواند به صورت همزمان هم باشدBig Grin. یعنی هر دو تا رو با هم بگیره و بعدش ۶ ساعت صبر کنه Smile
۳. کاربران با مقبولیت بالا هر ۴ ساعت ۳ فایل می‌توانند دریافت نمایند.
۴. کاربران حامی مالی یک ستاره هر ساعت ۳ فایل می‌توانند دریافت نمایند.
۵. کاربران حامی مالی ۲ ستاره و به بالا محدودیتی در دریافت ندارند.
۶. مدیران و مدیر کل (فرداد) نیز محدودیتی در دریافت فایل ندارند.

با توجه به محدودیت‌های منابع، وضع قوانین بالا برای جلوگیری از فشار به سرور و از بین رفتن حق دیگر کاربران در دسترسی به منابع است.

نظرات شما در این رابطه کمک شایانی خواهد کرد. ان شا الله بتونیم به زودی (بعد از کنکور) این سرور رو افتتاح کنیم.

سرور دانلود مانشت - mosaferkuchulu - 24 دى ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ

آقای ذکتر بزارین یه کم تغییرات داده شده جا بیفته بعد!این همه تغییر یه دفعه؟من هنوز با آواتارم مشکل دارم!!حالا این سروره هم اضاف شه!کلا یه کم هضمش سخته!Big Grin

سرور دانلود مانشت - admin - 24 دى ۱۳۹۰ ۰۵:۰۲ ب.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  آقای ذکتر بزارین یه کم تغییرات داده شده جا بیفته بعد!این همه تغییر یه دفعه؟من هنوز با آواتارم مشکل دارم!!حالا این سروره هم اضاف شه!کلا یه کم هضمش سخته!
توضیح که داده شده برای مانشت۳ قراره استفاده بشه. الان تا کنکور تو مانشت۲ هستیم Smile

سرور دانلود مانشت - Manix - 24 دى ۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ

البته این پیشنهاد ارتباط غیر مستقیم با این تاپیک داره‌، ولی اگر میشد در برنامه های آینده مانشت می تونست شرایطی رو فراهم کنه تا بعضی افراد به صورت داوطلبانه در روز و ساعت مشخصی اقدام به تشکیل یک جلسه اینترنتی برای رفع اشکال یا حتی تدریس بعضی از دروس می کردند، خیلی جالب بود. (یه نمونه از این جلسات:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)

اگر چنین جلساتی برای تدریس‌، حتی برای یکبار هم شده اتفاق بیافتذ و فیلمش برای دانلود قرار داده بشه به نظرم خیلی مفیده و خواهان بیشتری هم نسبت به ویس داشته باشه.

البته اگر بجای این افراد داوطلب مثلا بشه با فراهم آوردن هزینه حق التدریس میشه از اساتید کنکوری هم استفاده بشه که به نظرم محشره!!

البته این تنها یک پیشنهاد یا بهتر بگم ایده بود... موفق باشید!

سرور دانلود مانشت - admin - 24 دى ۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ ب.ظ

(۲۴ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ)Manix نوشته شده توسط:  البته اگر بجای این افراد داوطلب مثلا بشه با فراهم آوردن هزینه حق التدریس میشه از اساتید کنکوری هم استفاده بشه که به نظرم محشره!!
هدف مانشت برگزاری کلاس کنکوری نیست. هدف ما دسترسی آزاد به اطلاعات و منابع است. البته این خوبه که به سمت تولید محتوای ارزشمند بریم اما مشکل اونجاست که دید مانشت دیدی تجاری نیست.

سرور دانلود مانشت - fe_atash - 25 دى ۱۳۹۰ ۰۸:۱۵ ق.ظ

سلام
اگر بشه حالا که دارین تغییرات میدید یه کاری بکنید که علاوه بر انجمن‌ها بتونیم موضوعات رو هم به عنوان خوانده شده علامت بزنیم خیلی خوب میشه...واسه بخش های پرسش و پاسخ درسی مفیده.

سرور دانلود مانشت - admin - 25 دى ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ

من منظورتون رو نفهمیدم، دقیقتر بیان می‌کنید؟

RE: سرور دانلود مانشت - MONA_STAR - 25 دى ۱۳۹۰ ۰۵:۰۱ ب.ظ

سلام
ممنون دکتر . همش نگران بودیم لینک دانلودها رو از دست بدیم. راستی راهی هست امتیاز منفی رو غیر فعال کنیم اگر نیست زحمت این رو هم بکشید.Blush من منفی ندادما ...Big Grin سهوی بود.

سرور دانلود مانشت - fatima1537 - 25 دى ۱۳۹۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ

(۲۵ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۰۱ ب.ظ)MONA_STAR نوشته شده توسط:  من منفی ندادما ...Big Grin سهوی بود.
اگر اشتباها منفی بدید میتونید صفحه رو REFRESH کنید و دوباره روی مثبت کلیک کنید تا لغو بشه(قبلا که لغو میشد حالا رو نمیدونم)

RE: سرور دانلود مانشت - MONA_STAR - 25 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ب.ظ

(۲۵ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۰ ۰۵:۰۱ ب.ظ)MONA_STAR نوشته شده توسط:  من منفی ندادما ...Big Grin سهوی بود.
اگر اشتباها منفی بدید میتونید صفحه رو REFRESH کنید و دوباره روی مثبت کلیک کنید تا لغو بشه(قبلا که لغو میشد حالا رو نمیدونم)

ممنون.REFRESH شد. Smile