زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در کدام موسسه ثبت نام می کنید؟(نظرات از سال ۸۹ تا ۹۱)

ارسال: #۶۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ب.ظ
در کدام موسسه ثبت نام می کنید؟
ممنون

جزواتشو نمیخوام

من آزمون می خوام فقط شایدم کلاس
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۵۲ ب.ظ
من واسه پارسال اکسین شرکت کردم بد نبود - عالی نبود خب نتیجه گیری با خودت البته من it شرکت کردم به نظر من من آزمونای پارسه رو نگاه کردم هزینش بالاست ولی خوبه در حد عالی .ولی من خودم امسال یا ماهان شرکت میکنم یا پارسه

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
ارسال: #۶۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ق.ظ
RE: در کدام موسسه ثبت نام می کنید؟
(۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۲ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  من واسه پارسال اکسین شرکت کردم بد نبود - عالی نبود خب نتیجه گیری با خودت البته من it شرکت کردم به نظر من من آزمونای پارسه رو نگاه کردم هزینش بالاست ولی خوبه در حد عالی .ولی من خودم امسال یا ماهان شرکت میکنم یا پارسه

ممنون بابا راهنمایی...

منم با تحقیقاتی که کردم احتمالا ماهان شرکت می کنم...

بازم ممنونHeart
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ ق.ظ
RE: در کدام موسسه ثبت نام می کنید؟
من پارسال ماهان رفتم عالی بود
کلاس دکتر ابراهیمی مقدم(ساختمان و پایگاه) و دکترشاپوری(نظریه و کامپایلر) واقعاً دستشون درد نکنه به خصوص دکتر شاپوری.
۰
۰
ارسال: #۶۵
۰۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۴۱ ق.ظ، توسط alireza3742.)
کلاسای نصیر حداقل در رشته کامپیوتر خیلی بهتر از پارسه و ماهان هست و قیمتش هم ارزونتر از بقیه جاهاست . اگه توی لیست اساتیدشون نگاه کنید فقط دارن استادای نصیر رو سرقت میکنن و می برن اونجا‌! Smile
ولی برای آزمون پارسه بهتره . چون هم سوالاتش به کنکور نزدیکتره هم اینکه تعداد شرکت کننده‌ها بالاست .Blush
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۶۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ب.ظ
سلام دوستان من می خوام آزمون های مهستان شرکت کنم چون تحقیق کردم گفتن صحت آزمون های مهستان بیشتر و جمعیت پارسه بیشتر .نظرتون چیه ؟
۰
۰
ارسال: #۶۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ق.ظ
پارسال که من پارسه ثبت نام کرده بودم‌، جزوه هامون سفید رنگ بود . تو انجمن دیدم که بعضیها تصویر جلد جزوات پارسه رو که گذاشتن مشکی بود‌! چطوریه این ؟ جزوه‌ی سیستم عاملی هم که داده بودن برا حقیقت نبود .

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۰
۰
ارسال: #۶۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ق.ظ
جزوه سیستم عامل که پارسالم حقیقت بود امسال واسه آیتی که هم شبکه هم مهندسی نرم هم مدیریت تغییرات ایجاد شده

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: si.mozhgan
ارسال: #۶۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ
مرسی از پاسختون. به من جزوه‌ی سلیمی رو داده بودن !

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۰
۰
ارسال: #۷۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۲۰ ب.ظ
بچه‌ها من امروز رفتم مهستان
گفتند ۲۰۰۰۰۰ تومان هزینه آزموناشه و ۱۰% تخفیف این هفته داره ولی مشکلش اینه که آزمون دو مرحله ای برگزار نمیشه
کلش صبح جمعه هست
به نظرتون من ثبت نام کنم؟
۰
۰
ارسال: #۷۱
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۹ ب.ظ
اقا ما شیراز هستیم کدوم کلاس کنکور خوبه بریم
۰
۰
ارسال: #۷۲
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۰۲ ق.ظ
در شیراز موسسه فاضل هست فکر کنم سایتشم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۷۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۳ ب.ظ
بچه‌ها نظرشون درباره‌ی فاضل بدن که تو شیرازه
۰
۰
ارسال: #۷۴
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۴ ب.ظ
سلام در شیراز دو تا موسسه می شناسم یکی فاضل و دیگری فکر می کنم اسمش نوین باشه گروه صنعتی که استاد از تهران میبره
۱
۱
ارسال: #۷۵
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ ب.ظ
این صنعتی یا همون دانش نوین من برای کنکور کاردانی به کارشناسی رفتم فقط برای مرور اورده بوندشون و یک جلسه بیشتر نیومدند که دروس رو مرور کردند برای همه درس‌ها هم نیومدند دروسی مثل ذخیره سیستم عامل ادبایت و زبان انگلیسی
برای ارشد فاضل بهتره یا دانش نوین
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۵۸ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۶۶۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۶۰ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close