زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم.

ارسال: #۱۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۵۲ ب.ظ
RE: اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم.
ای بابا معماری حذف شده چرا؟؟؟؟این چه وضعیه؟؟؟درسال چندبار تغییر؟؟؟مهندسی نرم که مال ما نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!واااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییی

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۱۴ ب.ظ، توسط maryami.)
اینا همش به ما هوشیا ظلم می کنن، من هی نکته منفی می بینم تو این دفترچه. [تصویر:  64495_1_1379095741.gif]

امسال تعداد واحدهای دانشگاه آزاد تو کشور که نرم افزار می گیرن ۱۸ تا شده، پارسال ۱۳ تا بود.

اما ما که هوش مصنوعی هستیم همون ۳ تا واحد دانشگاهی که پارسال می گرفتن همونان، اضافه نشده. [تصویر:  64495_2_1379095741.gif]

البته از جهاتی هم بهتره که ظرفیت کمه، درسته قبولی سخت تره اما یه جورایی خوبم هست.

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , javadjj
ارسال: #۱۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط maryami.)
رویهم رفته خوبه که تعداد درسا رو کم کردن. واقعا زیاد بودن و هر درسی هم کلی مبحث و نکته و الگوریتم و فرمول و........ هرچند در کل ۲ تا درس واسه من کمتر شده به نسبت سراسری و درسای سراسری رو هم بلدم اما واسه آزاد باید ۲ تا درس جدید بخونم اما رویهم رفته تعداد درسا کم شده به نفعه. از این نظر خدا خیرشون بده Smile

Henry David Thoreau
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۴۷ ب.ظ

.
.
دفترچه مال کنکور ۹۰ بوده ..فقط تاریخ ‌ها رو اصلاح کردند و به اسم ۹۱ گذاشتن رو سایت ...
دروس کامپیوتر هم ساختمان داده طبق اطلاعیه خودشون(۱) حذفه ... ولی چون دفترچه از پارسال ویرایش نشده ...حواسشون نبوده..
خواهشا" با تهران تماس بگیرید...و نتیجه رو اعلام کنید:
۲۲۵۸۱۳۲۲ ۰۲۱
۲۲۵۸۱۳۲۷ ۰۲۱
۲۲۵۷۴۳۳۳ ۰۲۱
۲۲۵۷۴۰۵۰ ۰۲۱
۲۲۵۷۳۱۳۱ ۰۲۱
۲۲۵۸۰۰۷۷ ۰۲۱

.
.
.
در حال تحقیق و نوشتن پایانامه ....
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , پشتکار
ارسال: #۲۰
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط maryami.)
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ ب.ظ)paeeizan نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ق.ظ)amku نوشته شده توسط:  

.
.
دفترچه مال کنکور ۹۰ بوده ..فقط تاریخ ‌ها رو اصلاح کردند و به اسم ۹۱ گذاشتن رو سایت ...
دروس کامپیوتر هم ساختمان داده طبق اطلاعیه خودشون(۱) حذفه ... ولی چون دفترچه از پارسال ویرایش نشده ...حواسشون نبوده..
۲۲۵۸۱۳۲۲ ۰۲۱
۲۲۵۸۱۳۲۷ ۰۲۱
۲۲۵۷۴۳۳۳ ۰۲۱
۲۲۵۷۴۰۵۰ ۰۲۱
۲۲۵۷۳۱۳۱ ۰۲۱
۲۲۵۸۰۰۷۷ ۰۲۱

مال کنکور ۹۰ نیست مال همین امساله.

من دفترچه پارسالو دارم. امسال درسا کلی فرق کرده و همینطور ضرایب. واحدهای دانشگاهی مجری رشته‌ها و ظرفیت پذیرش و...... تغییراتی کرده. پارسال که اینجوری نبود.

Henry David Thoreau
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۰۴ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ ب.ظ)paeeizan نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ق.ظ)amku نوشته شده توسط:  

.
.
۲۲۵۸۱۳۲۲ ۰۲۱
۲۲۵۸۱۳۲۷ ۰۲۱
۲۲۵۷۴۳۳۳ ۰۲۱
۲۲۵۷۴۰۵۰ ۰۲۱
۲۲۵۷۳۱۳۱ ۰۲۱
۲۲۵۸۰۰۷۷ ۰۲۱

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۰۸ ب.ظ
دوستان من که محاسبات پاس نکردم ؟؟؟؟ با این که پایه ریاضیم ضعیفه بخونم؟؟؟؟؟؟
بعد نظریه هم پاس نکردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به نظرتون بخونم
از ریاضی مهندسی هم وحشتناک بدم میاد .

امام على علیه السلام:

یَکتَسِبُ الکاذِبُ بِکَذِبِهِ ثَلاثا: سَخَطُ اللّه عَلَیهِ وَاستِهانَةُ النّاسِ بِهِ وَمَقتُ المَلائِکَةِ لَهُ؛

دروغگو با دروغگویى خود سه چیز بدست مى آورد: خشم خدا را نسبت به خود، نگاه تحقیرآمیز مردم را نسبت به خود و دشمنى فرشتگان را نسبت به خود.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط amku.)
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۰۸ ب.ظ)saghi نوشته شده توسط:  دوستان من که محاسبات پاس نکردم ؟؟؟؟ با این که پایه ریاضیم ضعیفه بخونم؟؟؟؟؟؟
بعد نظریه هم پاس نکردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به نظرتون بخونم
از ریاضی مهندسی هم وحشتناک بدم میاد .
محاسبات از تمام ریاضیات راحتره - فقط و فقط فرمول هست یعنی سوالاتش تو یه قالب خاص هستش
زیاضیات مهندسی هم اگه بدت میاد بنظر من رو محاسبات و گسسته وقت بزار
نظریه یه درس خیلی بد قلقی هستش اما قابل خوندنه
اگه می خوای بخونی من بهت پیشنهاد می دم
جزوه ای که خودم سر کلاس نوشتم رو بخون( دم استادش گرم واقعا عالی گفت منهم خوب و کامل نوشتم Tongue )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کتاب ۱۰۰۰ مساله حل شده نظریه زبان‌ها و ماشین ها
البته کتاب اصلی( ترجمه شده )هم خوندنش واجبه چون تمام مباحث بطور کامل تو جزوات و کتاب های کنکوری نیست( البته نباید خیلی باشن اما خوندنشون واجبه - در کل نظریه زیاد عنوان درسی نداره ولی در کل بازم میگم بد قلق هستش )
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۲۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۳۶ ب.ظ
نامردا ..زودی اصلاح کردن..ساختمان داده نبود ...و ظرایب هم تغییر کرد ..تو ۲۴ ساعت!!!!

.
.
.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ ب.ظ
سلام
یه سوال از دوستان داشتم
من الان ترم ۵ رشته نرم افزار رو تموم کردم‌، میخواستم بدونم میتونم در این امتحان ارشد آزاد ۹۱ بصورت آزمایشی شرکت کنم؟
و اینکه برای آزمایشی شرکت کردن باید کار خاصی انجام بدم یعنی مثلا فرمی رو از دانشگاه بگیرم مبنی بر اینکه من الان در حال تحصیلم؟
ممنون.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ)Complement نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۱۰ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  کاش دوستانی که قبلا مهندسی نرم رواز کتابای کنکوری خوندن و میدونن موثر بوده اینجا بگن.چون هم وقت کمه و هم ظریبش ۴ شده بنابراین باید مسلط باشیم

من تجربه کنکور قبلی ندارم اما با کتاب های مرجع و کنکوری این درس آشنایی دارم.
در زمینه کتاب های کنکوری درس و تست، "مهندسی نرم افزار نشر پوران پژوهش تالیف پیمان تیموری" و "مهندسی نرم افزار نشر سپاهان تالیف علی قبادی" رو خوب‌تر از بقیه دیدم. تقریبا میشه گفت این دو کتاب از نظر بیان نکات درسی سعی کردند تا پوشش کاملی بر نکات مهم کتاب داشته باشند. با توجه به سوالات کنکورهای گذشته دانشگاه آزاد در درس مهندسی نرم افزار بنظرم مطالعه یکی از همین کتاب‌ها خصوصا در مدت زمان محدود میتونه تا حد خوبی ثمر بخش باشه، بصورت کلی سوالات مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد خیلی ساده‌تر از سراسری هستند و با نگاهی به سوالات سال های گذشته و یک مقایسه کوچیک میتونید متوجه این امر بشید.

یک توصیه هم اینکه در صورتیکه نیاز به تست بیشتر داشتید حتما کتاب "هزار نکته در مهندسی نرم افزار" انتشارات جلوه، تالیف "دکتر اسلام ناظمی" رو هم مطالعه کنید. ایشون با طراحی تست های دو و چهار گزینه ای پوشش خوبی از مطالب مهم منابع این درس داشتند و به قول خودشون تست های دو گزینه ای رو جهت مرور مطالب درسی و تست های چهار گزینه ای رو جهت سنجش داوطلب آوردند، برای فردی که حتی وقتی برای مطالعه خلاصه درس کتاب های کنکوری رو هم نداره، زدن تست های این کتاب رو پیشنهاد می کنم.

سلام این درس انگار برای رشته ای تی بوده تا اونجایی که من فهمیدم درس حفظیه ولی برای ای تی دروس اصلی البته برای ما هم همینطور ضریب ۴Big Grin فقط یه سوال کتاب پوران غیر از این تالیف دیگری هم هسیت بعد گسترش و کتاب پارسه چه طور؟
در ضمن امسا ل نرم افزا به ۲۰ شهر افزایش یافته و ای تی هم ۲ شهر
۱- تهران مرکز
۲- اشتیان
۳-کرمان
۴-محلات
۵ فردوس
ای تی هم شهر فردوس اضافه شده و همچنین معماری ولی هوش تغییری نکردهSad البته هم خوبه هم بعد چون خیلی‌ها به نرم افزار حجوم میارن.
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ ق.ظ
بچه‌ها درصد های درسا باید چه جوری باشه تو دانشگاه آزاد کسی اطلاعاتی داره بگه مثلا میانگین درسها ؟؟؟یا بالاترین درصدها و اینا اگه کسی میدونه بگه مرسی

امام على علیه السلام:

یَکتَسِبُ الکاذِبُ بِکَذِبِهِ ثَلاثا: سَخَطُ اللّه عَلَیهِ وَاستِهانَةُ النّاسِ بِهِ وَمَقتُ المَلائِکَةِ لَهُ؛

دروغگو با دروغگویى خود سه چیز بدست مى آورد: خشم خدا را نسبت به خود، نگاه تحقیرآمیز مردم را نسبت به خود و دشمنى فرشتگان را نسبت به خود.
۱
۰
ارسال: #۲۸
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۶ ب.ظ)paeeizan نوشته شده توسط:  نامردا ..زودی اصلاح کردن..ساختمان داده نبود ...و ظرایب هم تغییر کرد ..تو ۲۴ ساعت!!!!

یعنی چی؟
چی تغییر کرده؟
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۴۵ ب.ظ
.
.
ظرایب و منابع آزمون ...دیگه ..

.
.
.
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۴۵ ب.ظ
از دوستان کسی میدونه که من که در حال تحصیلم و ترم ۵، میخوام آزمایشی شرکت کنم‌، باید کدوم بند از بندهای خدمت وظیفه عمومی رو انتخاب کنم؟
هیچ بندی شامل حال من نمیشه.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۳۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۴۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۹۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۷۸۶ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۹۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۵۳۸ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988
Information برنامه ریزی برای آزمون استخدامی hamid_parsa ۵ ۶,۵۴۲ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_parsa
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۳۰ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  دلایل شکست پروژه های CRM و راههایی برای موفقیت آنها m2m3m92 ۰ ۲,۲۷۷ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: m2m3m92
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۷۹۷ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close