تالار گفتمان مانشت
اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - banou - 13 دى ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ب.ظ

سلام دوستان نمی دونم خبر دارید یا نه؟ولی من خودم امروز به طور کاملا اتفاقی رفتم و دیدم کلی از درسا برای کنکور ارشد آزاد حذف شده بعضی هاشون هم جابجا شدن.اگه خبر تکراریه ببخشید فقط برای اطلاع رسانی دوستان اینجا می نویسم:

مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات
۱- زبان تخصصی انگلیسی
۲- دروس مشترک(ساختمان گسسته،ساختمان داده،طراحی الگوریتم،مهندسی نرم افزار و شبکه های کامپیوتری)
۳-اصول و مبانی مدیریت
۴- اصول طراحی پایگاه داده
۵- هوش مصنوعی
۶- سیستم عامل
۷- معماری کامپیوتر

گرایش‌ها و ضرایب

شبکه های کامپیوتری ۱-۲-۱-۱-۱-۱-۱
تجارت الکترونیک ۱-۴-۱-۱-۱-۱-۰
طراحی و تولید نرم افزار ۱-۲-۱-۱-۱-۱-۱

مجموعه مهندسی کامپیوتر
۱- زبان تخصصی انگلیسی
۲-ریاضیات(ریاضی مهندسی،محاسبات عددی،ساختمان گسسته)
۳-مشترک(شبکه،طراحی الگوریتم،مدارمنطقی،معماری کامپیوتر و سیستم عامل)
۴-تخصصی نرم افزار(نظریه و پایگاه داده)
۵- تخصصی معماری(vlsi،الکترونیک دیجیتال)
۶-تخصصی هوش(نظریه و هوش مصنوعی)

گرایش‌ها و ضرایب
نرم افزار ۱-۲-۴-۲-۰-۰
معماری ۱-۲-۴-۰-۲-۰
هوش ۱-۲-۴-۰-۰-۲

برای اطلاعات بیشتر
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
را ببینید.

اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - amin_tak - 13 دى ۱۳۹۰ ۰۲:۴۳ ب.ظ

با تشکر از اطلاع رسانیتون ولی خبر تکراریه

اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - maryami - 13 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ ب.ظ

من که می خوام هوش شرکت کنم مدار الکتریکیمو تقویت کردم. ساختمان داده کلی خوندم و کلاس رفتم. حالا اینا برداشتن هر دوشو حذف کردن شبکه آوردن با ضریب ۴. آدم متحیر می مونه از کاراشون [تصویر:  61335_1_1379096343.gif]

من که اولش باورم نمی شد. بعدش عصبانی شدم. الان در مرحله پذیرفتن واقعیتم [تصویر:  61335_2_1379096343.gif]

دیگه کاریش که نمی شه کرد. منطقشون چیه فکر کنم خودشونم نمی دونن [تصویر:  61335_3_1379096343.gif]

RE: اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - amku - 05 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ق.ظ

دانشگاه ازاد چرا اینطوری میکنه
الان که دفترجه رو دانلود کردم موارد درسی برای ‫مجموعه مهندسی کامپیوتر‬ بصورت زیر هستش:
‫زبان تخصصی انگلیسی‬
‫ریاضیات‌: ریاضیات مهندسی‌، محاسبات عددی‌، ساختمانهای گسسته
‫مشترک‌: ساختمان داده‌ها‌، مدارهای منطقی‌، نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها وسیستم عامل‬
‫دروس تخصصی نرم افزار‬‌: طراحی ‫الگوریتم‌، پایگاه داده‌ها و مهندسی نرم افزار‬
‫دروس تخصصی معماری سیستم های کامپیوتری‬‌: ‫‪،VLSI‬الکترونیک دیجیتال‬
‫دروس تخصصی هوش مصنوعی‌: نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها‌، هوش مصنوعی و پایگاه داده ها‬
بالاخره کدوم درس ها؟

اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - mahi_24 - 05 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ق.ظ

واااااا کلا درس معماری حذف شده!!!!!!
مهندسی نرم افزار چرا جز دروس شده؟؟!!
چه کارایی میکنن

اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - amku - 05 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ق.ظ

بازم درس هایی که تو دفترچه ثبت نام اعلام کردن بهتر و منطقی‌تر از اون درس هایی هستش که تو پست اول هستش

اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - mahi_24 - 05 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ق.ظ

آره خوبه که معماری نیست.اما من تا به حال مهندسی نرم افزار رو واسه کنکور نخوندم.اصلا نمیدونم از چه منبعی بحونم

RE: اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - Amin.rad - 05 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ب.ظ

بابا اینا مسخرشو در اوردن اول ساختمان حذف می کنن بعد شبکه میذارن حالا شبکه حذف کردن دوباره ساختمان گذاشتن این مهندسی نرم افزار چه صیغه ایه دیگه چه کتابی باید بخونیم اینا چرا این طورین خواب یکی برنامه ریزی کرده باشه با کسی الان میخونه فرقی نمی کنه
مهندسی نرم افزار چه کتابی؟
سر جلسه امتحان موقع کارت دادن عوض نکنن منابع رو بگن امارو شبکه تست میادAngry

اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - maryami - 05 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ب.ظ

تازه واسه هوش مصنوعی ۲ بار نظریه گذاشتن.

پایگاه داده چیه دیگه اومدن گذاشتن؟؟؟؟؟؟ من قبلا پاسش کردم دیگه تا حالا نخوندم.

کتاب شبکه گرفتم که بخونم حالا باز شبکه رو برداشتن. Dodgy

ضرایب درسا هم عوض شده.

چرا اینقدر اذیت می کنن؟ UndecidedSadConfused

تنها چیزی که یه کم خوشحالم کرد اینه که دانشگاه آزاد مشهد مهندسی کامپیوتر _ گرایش معماری سیستمهای کامپیوتری هم آورده. من که گرایش هوش مصنوعی شرکت می کنم که قبلا هم داشت اما به هرحال آفررررررین آفرررررررین Smile

RE: اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - sanaz_a - 05 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ

چرا منابع کامپیوتر دفترچه با اونیکه ۸ آذر منتشر شد فرق میکنه؟این آزاد آدمو دیوونه میکنهAngry

RE: اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - Sunshine Off - 05 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ب.ظ

آزاداینطوری همه راسوپرایزمیکنه و سراسری سرجلسه.Smile

اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - مازیار صفایی - ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ب.ظ

من که خیلی خوشحال شدم:
۱- شبکه حذف شده!
۲/ مهندسی نرم افزار( عشقم) اضافه شده!( منبع پرسمن دیگه؟ ایشالله)
۳/ آمار نیست!
۴/ معماری نیست!

اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - liliyana - 05 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ ب.ظ

منم خیلی خوشحالم شبکه حذف شد ولی هیچ چیزی به اندازه حذف معماری خوشحالم نکرد
واسه مهندسی نرم پارسه از دکتر ناظمی خوبه؟

اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - amku - 05 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۱۰ ب.ظ

امار حیف که حذف شد درس راحتی بود واسه درصد اوردن تو ریاضی

اطلاعیه برای آنها که می خواهند ارشد آزاد امتحان بدهند.مهم. - mahi_24 - 05 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۱۰ ب.ظ

کاش دوستانی که قبلا مهندسی نرم رواز کتابای کنکوری خوندن و میدونن موثر بوده اینجا بگن.چون هم وقت کمه و هم ظریبش ۴ شده بنابراین باید مسلط باشیم