زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت دیماه-ماه ماقبل آخر(برای خواندن دسته جمعی)

ارسال: #۴۶
۱۲ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
RE: گروه درسی مانشت دیماه-ماه ماقبل آخر(برای خواندن دسته جمعی)
(۱۲ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ق.ظ)matina نوشته شده توسط:  دوست گرامی وقتی نوشتید قراره رتبه ۳ سال ۹۱ باشیدپس حتما با اعتماد به نفس وسخت کوش هستی پس با همون انرژی واعتمادبه نفس ادامه بدیدموفق باشی.

آهان یعنی اونایی که توی پروفایلشون رتبه های تک رقمی میخوان "با اعتماد به نفس وسخت کوش" هستند خوبه آدم از خودش غیر مستقیم تعریف کنهSmileBig Grin
منظورم تعریف از خودنبودبلکه میخواستم بگم کسی که هدفش را بالا درنظربگیره باید به همون اندازه تلاش هم بکنه. امضای یکی از بچه‌ها این هست:یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو.
جایی خوندم که اگه میخوای به ۱۰متربرسی باید تا۱۰۰متر رابتونی ببینی.

بچه‌ها مهم نیست که درآخر چه رتبه ای بیاریم مهم اینه که همه مابرای رتبه های یک تلاش میکنیم وهمه با اراده قوی خودمون وپشتکارمون کنکور شرکت میکنیم بقیه اون را به خدا می سپاریم.همه باید راضی به رضای خدا باشیم.انشا الله همه با هم موفق بشیم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , marzieh
ارسال: #۴۷
۱۲ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۰۶ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۲ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  منظورم تعریف از خودنبودبلکه میخواستم بگم کسی که هدفش را بالا درنظربگیره باید به همون اندازه تلاش هم بکنه. امضای یکی از بچه‌ها این هست:یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو.
درسته منم هدفم شوخی بود که اون دوستی که میگفت جو این تاپیک استرس زاست ببینه این طور نیست

علی رغم نزدیک شدن به آزمون حال و هوای خوبی دارم دوستان یه چیزی شبیه به این:
گل در بر و می در کف معشوق به کام است
سلطان جهان هــم به چنــین روز غلام است

خیلی از ایهام های پارسال برام رفع شده خیلی از شمار تستای غیر قابل حل و یا غیر قابل فهم کم شده
اینو گفتم چون احتمالا باقی افراد هم یه چنین وضعیتی دارند خیلی از مسائل بغرنج دیگه مثل قبل سخت نیست اون درگیریه اولیه با تستا دیگه نیست. خودتون منصفانه قضاوت کنید
پس میشه به موقعی که افکار بد و کسل کننده میاد به همچین چیزایی هم فکر کرد

انشالله بعد کنکور هم همین بیت شعر حال و هوای همه گیمون باشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , ana9940 , marzieh
ارسال: #۴۸
۱۳ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ق.ظ، توسط ana9940.)
(۱۲ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ق.ظ)matina نوشته شده توسط:  
(۱۱ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  باید اعتراف کنم که کم آوردم . خسته شدم حسابی‌! میخوام بی خیال کنکور امسال بشم.
این مدت از یکشنبه تا ۴شنبه‌، از صبح تا عصر دانشگاه می رفتم . شبها که تقریبا هیچی نمی خوندم جز ۵۰۴/ فقط ۵شنبه و جمعه و شنبه می خوندم. الان حدود ۵۰ درصد رو خوندم ولی دیگه نمی کشم!!!! می ترسم رتبه‌ام ۲۰۰ -۳۰۰ بشه که مجبور شم برم همین اصفهان ولی دلم شریف میخواد!!! من قول می دم سال دیگه بیام تهران!
دوست گرامی وقتی نوشتید قراره رتبه ۳ سال ۹۱ باشیدپس حتما با اعتماد به نفس وسخت کوش هستی پس با همون انرژی واعتمادبه نفس ادامه بدیدموفق باشی.
فکر کنم همین اعتماد به نفسم کار دستم داده . این مدت خیلی اذیت شدم. وقتی فکرشو می کنم که میتونم واسه سال دیگه از مهر راحت و بدون دردسر بخونم‌، میگم چه کاریه که الان خودم رو اذیت کنم . الانم که وسط امتحاناست و یه هفته ای است که دیگه هیچی نخوندم.
۱
۰
ارسال: #۴۹
۱۳ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ق.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  وقتی فکرشو می کنم که میتونم واسه سال دیگه از مهر راحت و بدون دردسر بخونم‌، میگم چه کاریه که الان خودم رو اذیت کنم . الانم که وسط امتحاناست و یه هفته ای است که دیگه هیچی نخوندم.
شما که تا حالا تلاشتون رو کردید .. خیلی حیفه .. احتمالا این شرایط شما برای همه‌ی کسایی که بلافاصله بعد از لیسانس قبول می شوند هم وجود داشته (دو تا از دوستای من بلافاصله بعد از لیسانس شریف و اووردن .. )پس نگران این قضیه نباشید .. به نظر من سعی کنید درس رو با حالتی که بخواهید اذیت بشید و مثلا اعصاب داغون و اینا نخونید.. سعی کنید با لذت درس بخونید و توکل به خدا کنید ..

Future is not what we planned for tommorow! it's the result of what we do today! Do the best in present and enjoy the result in future
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940
ارسال: #۵۰
۱۳ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۲۰ ب.ظ
من نمی دونم چرا اینقدر راحت می گید رتبه ۲۰۰ یا ۳۰۰؟!
من فکر می کنم همین رتبه‌ها هم زحمت می خواد
یعنی برای من ۲۰۰ بهترینه. می تونم مشهد روزانه قبول بشم
همه درسهام هم به غیر از یک فصل از آمار تموم شده ولی با این وجود بازم فکر می کنم رتبه ۲۰۰ یا ۳۰۰ خیلی هم آسمون نیست
۲۴ هزار نفر شرکت می کنند... نفر ۲۰۰ نرم افزار باید زحمت بکشه....

خدایا......

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , موج , maryami , Sunshine Off , Lantern
ارسال: #۵۱
۱۳ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط موج.)
(۱۳ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  من نمی دونم چرا اینقدر راحت می گید رتبه ۲۰۰ یا ۳۰۰؟!
همه درسهام هم به غیر از یک فصل از آمار تموم شده ولی با این وجود بازم فکر می کنم رتبه ۲۰۰ یا ۳۰۰ خیلی هم آسمون نیست

خدایا......

آره فکر کنم که تفاوت هست بین دید یک پشت کنکوری با یه دانشجوی سال آخر کارشناسی نسبت به این رتبه ها
یادمه پارسال میگفتم من اگه واحد نداشتم شریف قطعا میارم
امسال با این که درس ندارم میگم خدایا کمک کن لا اقل روزانه قبول شم SmileSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , arshadhoush , Lantern
ارسال: #۵۲
۱۳ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط lvlina_r.)
شاید درست می گید، ما هنوز خیلی جوونیم، به نظرمون راحت می شه اصفهان روزانه قبول شد، حتی با اینکه هنوز نصف درس‌ها را نخوندیم، ما کنکور را سخت نمی گیریم، واسه همینم کنکور به ما سخت نمی گیره، من که پاسال امتحانی کنکور دادم به نظرم خیلی آسون بود، نمی دونم، شاید در توهم به سر می بریم، شایدم اعتماد به نفس بالا داریم، شایدم شکست نخوردیم تا حالا تو زندگیمون، شاید با یه شکست واقع بین‌تر شیم....، شایـــــــــــــــــــدم واقعا باهوشیم: دی

ااااااااااااااااااااااااااا
چقدر شاید: دی: دی

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940
ارسال: #۵۳
۱۳ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(13 دى ۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  من نمی دونم چرا اینقدر راحت می گید رتبه ۲۰۰ یا ۳۰۰؟!

خدایا......

آره فکر کنم که تفاوت هست بین دید یک پشت کنکوری با یه دانشجوی سال آخر کارشناسی نسبت به این رتبه ها
یادمه پارسال میگفتم من اگه واحد نداشتم شریف قطعا میارم
امسال با این که درس ندارم میگم خدایا کمک کن لا اقل روزانه قبول شم SmileSmile

داری نا امیدم می کنی؟؟ شما پارسال چند واحد داشتی ؟؟ چند روز دانشگاه می رفتی؟؟ من بیشتر وقتم رو دانشگاه گرفت و خستگی ناشی از اون دیگه رمقی واسه درس خوندن نمی گذاشت!

(۱۳ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  من نمی دونم چرا اینقدر راحت می گید رتبه ۲۰۰ یا ۳۰۰؟!

خدایا......

شما اهل مشهد هستی ؟؟ واسه منی که اصفهانی هستم بهتره که تهران بیام نه مشهد. دانشگاه فردوسی دانشگاه خوبیه ولی ترجیح میدم که شهر دیگه ای غیر از تهران رو واسه ارشد انتخاب نکنم. هر چند که اصلا و ابدا هم دوست ندارم اصفهان قبول بشم. همین ۲۰۰-۳۰۰ شدن هم به قول شما سخته‌، منم یه جورایی همین حرف رو زدم . میگم اگه الان من اینقدر خودم رو اذیت کنم که ۲۰۰ بشم و همین صنعتی اصفهان به فرض قبول بشم چرا سال دیگه که کلا آزادم نخونم؟!
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۵۴
۱۳ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  ای بابا، اول صحبتها امیدوارکننده بود یک دفعه توی فاز استرس رفت...
(حالا شاید واقعیت باشه) ولی از این صحبتهای نگران کننده خواهشاً تا بعد از کنکور نزنیم.
یکی از دوستان هم گفتند که برای کسانیکه بعد از لیسانس، وارد ارشد می شن... من خودم شخصاً نمیدونم این اتفاق برای من میافته یا نه (شاید احتمالش کم باشه) ولی خب من هم مشابه حس دوستمون رو داشتم که با خواندن گفته ایشان، خیلی نظرم تغییر کرد.

نه خیلی‌ها هم ممکنه سال اول قبول بشند و سال پیش وضعیت خیلی از دوستان چنین بود
در ضمن جملات من و اون دوست قبلی که گفتیم حقایقی هست که نا امید کننده نیست اولا یکی از دوستان رتبه های خوب رو خیلی دست یافتنی بیان کرد و گفتیم چنین نیست که با این خیال واهی بعدا کسی دچار بحران نشه دوما با یه دید مثبت میشه نگاه کرد و برای کار سخت برنامه ریزی جدی تری کرد
بحث این نبود که کسی از ما‌ها نمیتونه رتبه خوب بیاره همه اونا هم مثه ما هستن بلکه بحث این بود اون افرادی که رتبه های خوب میارن با جدیت تلاش کردند
موفق باشید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Sunshine Off , مازیار صفایی , Lantern
ارسال: #۵۵
۱۳ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)

خدایا......
منم دقیقا باشماوآقای موج موافقم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , موج
ارسال: #۵۶
۱۵ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ق.ظ)باد نوشته شده توسط:  من برای این دو هفته که ۵۰ درصد اول پارسه است برنامه ریزی کردم
خدایا کمکم کن مشکلی پیش نیاد....

سلام
شما واسه زدن کنکورای سال پیش از چه کتابی میزنین؟ رشته شما آی تی هست؟

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰
ارسال: #۵۷
۱۵ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ ق.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ق.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ق.ظ)باد نوشته شده توسط:  من برای این دو هفته که ۵۰ درصد اول پارسه است برنامه ریزی کردم
خدایا کمکم کن مشکلی پیش نیاد....

سلام
شما واسه زدن کنکورای سال پیش از چه کتابی میزنین؟ رشته شما آی تی هست؟

سنجش. نرم افزارم

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰
ارسال: #۵۸
۱۵ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ب.ظ
سلام دوستان:
کمککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک:
من باتوجه به اینکه همه دروسم رو تموم کردم و حتی نکته برداری رو هم کردم ولی الان که میخوام تست بزنم و به لحظه های سرنوشت ساز رسیدم کلا بی حس و کسل و تنبل شدم نمیدونم چیکار کنم؟!!
اصلا دست و دلم نمیره که بخوام درس بخونم و تست بزنم و حتی نکته های که یادداشت کردم رو بخونم!!!
کلا انرژیم رو از دست دادم!!!میدونم شاید تا حدودی خستگی طبیعی باشه ولی الان زمان حساسیه باید بتونم بر خستگیم غلبه کنم!!!ولی نمیدونم بایدچیکار کنم؟!!!
دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید!!
چیکارکنم که بتونم سرحال و قبراق دوباره درس بخونم و این وقتهام رو به بطالت نگذرونم که بعدا پشیمون بشم.
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۵ دى ۱۳۹۰, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۰ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط fatima1537.)
(۱۵ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ب.ظ)khavar_1365 نوشته شده توسط:  کلا بی حس و کسل و تنبل شدم نمیدونم چیکار کنم؟!!
این خستگی (واحتمالا افسردگی)طبیعیه.چند روز به خودتون استراحت بدید و دوباره شروع کنید.کارهایی که دوست دارید و شما رو سرزنده و با نشاط میکنه انجام بدید.
به نظر من حالا که درسها خوب پیشرفته یکم استراحت جای نگرانی نداره.مگر اینکه عقب افتاده باشید.مثل من !
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh , khavar_1365
ارسال: #۶۰
۱۵ دى ۱۳۹۰, ۰۶:۳۸ ب.ظ
استرس و نگرانی وقتی معنی پیدا میکنه که شما روی درسهایی که خوندی تسلط کافی نداشته باشی

یــــــا

با توجه به مقدار مطالعه ای که کردید انتظار رتبه خاص دارید

نظر شخصی من اینه‌: که به رتبه فکر نکنید ... مهندسی کنکور بلد باشید رتبتون خیلی متفاوت خواهد شد.
اینکه استرس نداشته باشید خیلی مهمه ....
اگه بتونید درک کنید که هر کسی که بیشتر زحمت کشیده و مهندسی‌تر مطالعه کرده‌، حق رتبه بالاتری داره ... بنابراین شما توی این تورنومنت ارشد به اندازه علمتون رتبه میارید ..
امسال رتبه دلخواهتون نشد --- سال آینده

از این زمان یاقیمانده استفاده کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , marzieh , khavar_1365

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۴۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۰۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۰۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۴۱۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۰۵۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۹۷۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close