زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت دیماه-ماه ماقبل آخر(برای خواندن دسته جمعی)

ارسال: #۹۱
۲۶ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۴۹ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  ایشالا موفق بشی- راستش منم ریاضی مهندسی رو خوب نخوندم این حرفارو که خوندم روحیه گرفتم که جمع و جورش کنم!!

خدا رو شکر
برام دعا کنید.
راستی من ریاضی مهندسی رو از روی معتقدی و کریمی می خونم . معتقدی خیلی خوب گفته ولی تستهاش به نظرم نیازی نداریم. تستهای سالهای گذشته رو خوب حل کنید.
به نظر شما معتقدی بهتره واز پایه‌تر گفته یا کریمی؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۲۶ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۵۱ ب.ظ
این یک ماه آخر واقعآ استرس زاست.من رشته‌ام علوم کامپیوتر هست تقریبآهمه رو تموم کردم فقط ریاضی ۲ رو مسلط نیستم خیلی استرس دارم اینجا هم کسی از بچه های علوم کامپیوتر نیست که ...........
این یک ماه رو میخوام چند سال کنکورای مشترک علوم کامپیوتر .آی تی .مهندسی کامپیوتر(سراسری وآزاد)رو بزنم
برا همه مانشتی های عزیز آرزوی موفقیت میکنم منم دعا کنین.......................................................................

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
ارسال: #۹۳
۲۶ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت دیماه-ماه ماقبل آخر(برای خواندن دسته جمعی)
(۲۶ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  ایشالا موفق بشی- راستش منم ریاضی مهندسی رو خوب نخوندم این حرفارو که خوندم روحیه گرفتم که جمع و جورش کنم!!

خدا رو شکر
برام دعا کنید.
راستی من ریاضی مهندسی رو از روی معتقدی و کریمی می خونم . معتقدی خیلی خوب گفته ولی تستهاش به نظرم نیازی نداریم. تستهای سالهای گذشته رو خوب حل کنید.

هر دوتا خوبن به نظرم واسه مهندسی کامپیوتر زیادی گفتن. همون تستهای سالهای قبل به نظرم کفایت می کنه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۹۴
۲۷ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
(۲۶ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(26 دى ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  

خدا رو شکر
برام دعا کنید.

هر دوتا خوبن به نظرم واسه مهندسی کامپیوتر زیادی گفتن. همون تستهای سالهای قبل به نظرم کفایت می کنه
بیشتر منظورم درسش هست .
(۲۶ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  این یک ماه رو میخوام چند سال کنکورای مشترک علوم کامپیوتر .آی تی .مهندسی کامپیوتر(سراسری وآزاد)رو بزنم
دوست عزیز فقط سوالات سراسری رو بزن آزاد رو نمی خواد بزنی برای کنکور آزاد آزاد‌ها رو بزن .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال: #۹۵
۲۷ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۳۵ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت دیماه-ماه ماقبل آخر(برای خواندن دسته جمعی)
(۲۷ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  بیشتر منظورم درسش هست

به نظرم اگه کلاس آقای معتقدی رو برید بعد برید سراغ کتابش خیلی عالی میشه
البته در کلاسش یه جزوه هم میده که خیلی خلاصه و روانه. من میخواستم اسکن کنم بذارم اینجا ولی حدود ۵۰ صفحه است و وقت گیر ان شاالله همشونو اسکن می کنم بعد کنکور میذارمTongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۹۶
۲۷ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ ب.ظ
به خاطر بسپار: ایمان تضمین آن چیزهایی است که بدان امید بسته ایم و دلیل بر وجود حقایقی که قادر به رویتشان نیستیم. اگر به حقیقت موضوعی ایمان بیاورید یقینا شاهد انجام آن خواهید بود

Future is not what we planned for tommorow! it's the result of what we do today! Do the best in present and enjoy the result in future
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Mahtab_m
ارسال: #۹۷
۲۷ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ ب.ظ
دوستان ... ریاضی مهندسی کریمی خیلی کامله ..در حدی که کسی که زمان داشته باشه و بخواد تستای ریاضی مهندسی رشته کامپیوترو به نحو احسن جواب بده این کتاب جوابگو هست.
ولی به نظرم شما که ماه آخر هستید‌، در نظر بگیرید که کدوم بخشش بیشتر توی کنکور اومده و اون قسمت رو شروع کنید ...

نظر شخصیم‌: در کل مخالف شروع درس تازه نیستم .... ولی نظرم اینه که شروع درسی مثل ریاضی مهندسی الان یکم میتونه استرس زا باشه( البته بستگی به خودتون داره) ... من باشم یه منبع دیگه از یه درس ضریب ۴ رو بجای ریاضی مهندسی شروع میکنم(هر چند تکراری) ... تا با اطمینان بیشتر اون درسو تست بزنم.

باز هم میگم‌: نظر شخصیم بود و هدفم کمک.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Mohammad-A
ارسال: #۹۸
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۳۴ ب.ظ
به نظرم ریاضی مهندسی خیلی ساده‌تر از اونی هست که فکر میکنید
جزوه معتقدی فوق العاده هست.
کریمی هم خوبه ولی واسه ما کامپیوتری‌ها زیادیه و در جهت تایید حرف دوستم باید بگم کسی کریمی رو بخونه تستهای برق و مکانیک رو هم میتونه جواب بده البته معتقدی هم همینطوریه ولی کسی اگه میخواد ریاضی مهندسی رو از الان شروع کنه از روی کتاب راهیان ارشد شروع کنه و بعد بره سراغ تستهای سالهای قبل.
۰
۰
ارسال: #۹۹
۲۹ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۰۲ ق.ظ
ای بابا انقدر گیر ندین به ریاضی مهندسی ..ما که ریاضی مهندسی نداریم Big Grin
۲
۲
ارسال: #۱۰۰
۳۰ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۱۹ ق.ظ
الان من نفهمیدم اون امتیاز منفیه قضیه اش چیه!؟
یکی ناراحت شده IT‌ها ریاضی مهندسی ندارن?!
یا یکی از شوخی خوشش نمیاد!!!؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۱۰۱
۳۰ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۱۹ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  الان من نفهمیدم اون امتیاز منفیه قضیه اش چیه!؟
یکی ناراحت شده IT‌ها ریاضی مهندسی ندارن?!
یا یکی از شوخی خوشش نمیاد!!!؟

از عاشقان سینه چاک درس ریاضی مهندسی بوده احتمالا Smile
امیدوارم سر کنکور جانانه به معشوقش برسه

دی هم تمام شد
یکی تاپیک بهمن رو بزنه Smile
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: fe_atash , Sunshine Off

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۵۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۳۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۱۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۹۲۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۴۱۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۵,۰۹۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۴,۰۲۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close