زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] پاسخ تشریحی سوالات سیستم عامل ۹۰ - پارسه / دکتر حقیقت

ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ، توسط Avicenna.)
سلام
در صورتی‎که برای کسی مقدور بود چند صفحه انتهایی کتاب سیستم‎عامل پارسه / دکتر حقیقت رو که در ویرایش سال ۸۹ نیست آپلود کنند، حتی خیلی بی‎کیفیت و با دوربین موبایل یا حتی دادن لینکی مربوط به پاسخنامه‎ای مشابه بر روی وب و... البته من مطلع نیستم که آیا این چند صفحه اضافه شده به چاپ جدید هم برای من که این کتاب رو خریداری کردم مشمول قانون کپی‎رایت هست یا خیر و خودم هم روی این قضیه حساس هستم ولی گمان نمی‎کنم. با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , peresha
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۰ ب.ظ، توسط مازیار صفایی.)
RE: {درخواست} پیوست اضافه شده به کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت / چاپ ۹۰
البته من فقط پاسخ نامه رو گذاشتم
مربوط به مهندسی و آی تی.

موبایل ما یکم Tongue

به بزرگواریتون ببخشید....Big Grin

اگه سوال‌ها رو هم نداشتید بگید بذارم.

فایل‌(های) پیوست شده

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , Avicenna , narges_r , ali , هاتف , ramzi , موج , **sara** , shobair87 , BJS , mohabati10 , reyhaneh64 , Nasi Be , Afra , vahidfrr , tayebe68
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۵:۵۶ ب.ظ
ببخشید
به آقای باد جسارت نشه
ولی منم اسکن کردم
امیدوارم سوء تفاهم نشه
هدف صرفا کمک کردن بود نه چیز دیگه...

فایل‌(های) پیوست شده
Key1390.pdf
اندازه فایل: ۱۱۱/۷ KB
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , Avicenna , مازیار صفایی , ahmadnouri , موج , **sara** , mohabati10 , Parva , zer0ne , teacherpc , d.KH , vahidfrr , csharpisatechnology , tayebe68
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۶ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  ببخشید
به آقای باد جسارت نشه
ولی منم اسکن کردم
امیدوارم سوء تفاهم نشه
هدف صرفا کمک کردن بود نه چیز دیگه...

جسارت چیه آقا!

تا باشه از این جسارتاBig Grin

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , Afra
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۷ ب.ظ، توسط csharpisatechnology.)
مرسی .
اگه کسی سوالات رو هم خواست
سوالات ارشد از سال ۸۶ تا ۱۳۹۱ برای سراسری همه ی رشته ها آی تی و مهندسی کامپیوتر و همه ی رشته های دیگه رو هم می تونید از اینجا پیدا کنید فقط باید عضوش بشید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nasi Be , baranchi , sybarite

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۱۷ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۰۱ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۶۵ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۲۶۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۷۵۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۸۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۴۸ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۸۷ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۰۷ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۲۶۵ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close