تالار گفتمان مانشت
[دانلود] پاسخ تشریحی سوالات سیستم عامل ۹۰ - پارسه / دکتر حقیقت - نسخه‌ی قابل چاپ

[دانلود] پاسخ تشریحی سوالات سیستم عامل ۹۰ - پارسه / دکتر حقیقت - Avicenna - 23 آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ

سلام
در صورتی‎که برای کسی مقدور بود چند صفحه انتهایی کتاب سیستم‎عامل پارسه / دکتر حقیقت رو که در ویرایش سال ۸۹ نیست آپلود کنند، حتی خیلی بی‎کیفیت و با دوربین موبایل یا حتی دادن لینکی مربوط به پاسخنامه‎ای مشابه بر روی وب و... البته من مطلع نیستم که آیا این چند صفحه اضافه شده به چاپ جدید هم برای من که این کتاب رو خریداری کردم مشمول قانون کپی‎رایت هست یا خیر و خودم هم روی این قضیه حساس هستم ولی گمان نمی‎کنم. با تشکر

RE: {درخواست} پیوست اضافه شده به کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت / چاپ ۹۰ - مازیار صفایی - ۲۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ

البته من فقط پاسخ نامه رو گذاشتم
مربوط به مهندسی و آی تی.

موبایل ما یکم Tongue

به بزرگواریتون ببخشید....Big Grin

اگه سوال‌ها رو هم نداشتید بگید بذارم.

RE: {درخواست} پیوست اضافه شده به کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت / چاپ ۹۰ - پشتکار - ۲۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۶ ب.ظ

ببخشید
به آقای باد جسارت نشه
ولی منم اسکن کردم
امیدوارم سوء تفاهم نشه
هدف صرفا کمک کردن بود نه چیز دیگه...

RE: {درخواست} پیوست اضافه شده به کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت / چاپ ۹۰ - مازیار صفایی - ۲۴ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ

(۲۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۶ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  ببخشید
به آقای باد جسارت نشه
ولی منم اسکن کردم
امیدوارم سوء تفاهم نشه
هدف صرفا کمک کردن بود نه چیز دیگه...

جسارت چیه آقا!

تا باشه از این جسارتاBig Grin

[دانلود] پاسخ تشریحی سوالات سیستم عامل ۹۰ - پارسه / دکتر حقیقت - csharpisatechnology - 25 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ب.ظ

مرسی .
اگه کسی سوالات رو هم خواست
سوالات ارشد از سال ۸۶ تا ۱۳۹۱ برای سراسری همه ی رشته ها آی تی و مهندسی کامپیوتر و همه ی رشته های دیگه رو هم می تونید از اینجا پیدا کنید فقط باید عضوش بشید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.