زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سرگرمی در مانشت؟ خوب یا بد؟

ارسال: #۴۶
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۲ ق.ظ، توسط admin.)
...

zarbolmasale in sokot hast

YA HAGH
TAMAM

هشدار: لطفاً فارسی تایپ کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ ق.ظ
تاپیک بعد از حذف از طرف فوق ۹۰ مجدد restore شد. این قابلیت جدید انجمن رو تازه برقرار کردیم Smile برای جلوگیری از حذف مجدد تاپیک اختیار حذف از ایجاد کننده سلب شده (اینم یه قابلیت جدیدهSmile )

آقای فوق ۹۰ یه مطلب بسیار مهم رو به شیوه بدی جلو بردند. بهتره ادامه بحث رو منطقی و با رعایت آداب ادامه بدیم. حرکت مانشت به سمت و سوی علمی و تخصصی آرزوی قلبی همه ماست. ان شا الله این بحث شروعی برای ادامه هر چه قوی‌تر به سوی این هدف والا باشه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , parimehraban , Xilinx
ارسال: #۴۸
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ ق.ظ، توسط FOGH90.)
اول اینکه خوشحالم باعث شدم سایتتون با کارای من قابلیتهاش بیشتر شهBig Grin

دوم اعضا باید از من متشکر باشن‌: چون ادمین اصلی بعد مدتها با ارسالهای متعدد خودشو نشون دادBig Grin

سوم: من این بحثو ادامه نمیدم چون اینجارو فضای آزاد ندیدم
هر لحظه امکان " قابلیت ویرایش مطالب من به دلخواه ادمین" هست Big Grin

در آخر‌: بنده از همه عذر خواهی میکنم ... قصد و نیتم کمک بود نه چالش ...
از کسانی که فکر میکنن بهشون بی احترامی شد عذرخواهم

من کلا اشتباه بود حرفام ... و همه شما دقیق و درست بیان کردید ... حرفام کلا دور از ادب بود و فحاشی بود که بازم عذرخواهم
امیدوارم همه شما قبول شید ... چون غیر از این از اعضای منطقی این سایت انتظار نمیره

روحیه انتقادپذیری قوی ای هم در این سایت دیده شد که بنده کورم ندیدم

صحبت و پاسخ دیگه ندارم

یا علی
لزومی ندارد من همانی باشم که تو فکر می کنی‌، من همانی‌ام که حتی فکرش را هم نمی توانی بکنی ...

لبخند می زنم و او فکر میکند بازی را برده‌، هرگز نمی فهمد با هر کسی رقابت نمی کنم...

زانو نمی زنم، حتی اگر سقف آسمان‌، کوتاهتر از قد من باشد‌! زانو نمی زنم، حتی اگر تمام مردم دنیا روی زانوهایشان راه بروند‌! من زانو نمی زنم...

درگیر من نشو، همـدم نمیشوم...

من مسئول حرفها و رفتارهایم هستم، اما مسئول برداشت شما از آنها نیستم...
ارسال: #۴۹
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۶ ق.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۶ ق.ظ)FOGH90 نوشته شده توسط:  اول اینکه خوشحالم باعث شدم سایتتون با کارای من قابلیتهاش بیشتر شهBig Grin
این قابلیت‌ها بوده شما تاثیری توش نداشتین، تنها تا به حال استفاده نکرده بودیم!

(۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۶ ق.ظ)FOGH90 نوشته شده توسط:  دوم اعضا باید از من متشکر باشن‌: چون ادمین اصلی بعد مدتها با ارسالهای متعدد خودشو نشون داد
ادمین اصلی دیگه چه جورشه؟ کلاً ادمین توی هر سیستمی یکی هست. اینجا فقط شاید شما من رو نشناسید.

(۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۶ ق.ظ)FOGH90 نوشته شده توسط:  سوم: من این بحثو ادامه نمیدم چون اینجارو فضای آزاد ندیدم
هر لحظه امکان " قابلیت ویرایش مطالب من به دلخواه ادمین" هست
فکر نمی‌کنم کسی به ادامه بحث‌های شما علاقه‌ای داشته باشه. فضای اینجا اینقدر آزاده که شما هنوز می‌تونید حرفهاتون رو بزنید. ما حرف‌های شما رو ویرایش نمی‌کنیم. اما ممکنه برخی مطالب رو به خاطر مفید بودن نگهداری کنیم. این اوج آزادی است که حتی بهتون اجازه می‌دیم مطالب رو حذف نمایید. اما شما حق ندارید با حذف تاپیک وقت و انرژی‌ای که سایر اعضا برای پاسخ دادن به شما و راهنمایی دیگران گذاشتن هدر بدین. دلیل برگرداندن این مطلب نه که حرفهای شما بلکه حرف‌های مفید سایر کاربران در این تاپیک بوده است. شما خیلی به خودتون نگیرید!

(۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۶ ق.ظ)FOGH90 نوشته شده توسط:  امیدوارم همه شما قبول شید ... چون غیر از این از اعضای منطقی این سایت انتظار نمیره
همه کاربران این سایت پشت کنکوری نیستند. اینجا دانشجویان ارشد هم زیاد داره. توصیه من اینه که دنیاتون رو به اندازه یه آزمون این‌قدر کوچیک نکنید که هدفش تنها قبولی باشه. ان شا الله کاربران سایت به هدفشون می‌رسند.

سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , homa
ارسال: #۵۰
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۵:۰۶ ق.ظ
من به شما احترام میزارم ... چشم همون چیزی که شما میگی درسته..حواسم به ۵۰ خط تایپی که واسم کردی نبود ... شما حق داری ...
یا حق
ارسال: #۵۱
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ب.ظ
سر گرمی در مانشت خوب یا بد؟؟
بستگی به ادمش داره!
کاش یه جوری می شد که من فقط بتونم به بخش درسی دسترسی داشته باشم و نتونم برم تو بخش سرگرمی!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۵۲
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  کاش یه جوری می شد که من فقط بتونم به بخش درسی دسترسی داشته باشم و نتونم برم تو بخش سرگرمی!
کاش دعای دیگری می‌کردین. این قابلیت رو داریم که نگذاریم برید بخش سرگرمی. تا عصر این خواسته‌اتون اجابت می‌شه. همچنین سایر دوستانی که فکر می‌کنند بخش سرگرمی براشون مضره درخواست بدن تا از این بخش محرومشون کنیمSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , mosaferkuchulu , luna , Bache Mosbat , انرژی مثبت , Msccom , Parva
ارسال: #۵۳
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: سرگرمی در مانشت؟ خوب یا بد؟
(۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(29 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  کاش یه جوری می شد که من فقط بتونم به بخش درسی دسترسی داشته باشم و نتونم برم تو بخش سرگرمی!
کاش دعای دیگری می‌کردین. این قابلیت رو داریم که نگذاریم برید بخش سرگرمی. تا عصر این خواسته‌اتون اجابت می‌شه. همچنین سایر دوستانی که فکر می‌کنند بخش سرگرمی براشون مضره درخواست بدن تا از این بخش محرومشون کنیمSmile

Big Grin
باید حواسمون به دعاهامون باشه‌، چون ممکنه آنی برآورده بشه Big Grin البته منظورم مسافر کوچولو نبود‌، اما خیلی بامزه بود اونم با این سرعت!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۵۴
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۶ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(29 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  کاش یه جوری می شد که من فقط بتونم به بخش درسی دسترسی داشته باشم و نتونم برم تو بخش سرگرمی!

خدا خیرتون بده اقای دکتر!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۵۵
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  من متوجه نمی شم چرا پست من رو پاک کردی خانم بچه مثبت مدیر!
شما حق اینکار رو نداری اگه داشتی که باید میزدی کل پستای بعضیا رو پاک می کردی.
فعلا در همین حد جوابت رو میدم. اما بدون که صزف اینکه مدیر هستی نمی تونی هر چیزی رو که دلت خواست پاک کنی بعد هم پیام بدی پاک کردم!
کار بسیار زشتی بود اینجا اماده دیکتاتوری هست! خدا رو شکر که خود دکتر روحیه ای متفاوت دارند!
به هر حال این اخرین بار باشه که اینکار رو انجام میدی فکر نکن خیلی از بقیه بالاتر ترشریف داری و شمشیر حذف در دستانت هست!

دوست عزیز . پستتون مصداق بارز توهین به کاربران دیگه بود . بهتر بود پیام من رو هم می نوشتین قبل از حاشیه سازی . Smile .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال: #۵۶
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  به هر حال این اخرین بار باشه که اینکار رو انجام میدی فکر نکن خیلی از بقیه بالاتر ترشریف داری و شمشیر حذف در دستانت هست!
مدیر حق داره که در صورت نیاز مطالب شما رو بدون اجازه شما ویرایش کنه.

(۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  کار بسیار زشتی بود اینجا اماده دیکتاتوری هست!
در صورت تکرار چنین حرف‌هایی بدون ملاحظه محروم می‌شید. این چه نوع حرف و گفتاری است که شما دارید.

ارسال: #۵۷
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۳۲ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۶ ق.ظ)FOGH90 نوشته شده توسط:  روحیه انتقادپذیری قوی ای هم در این سایت دیده شد که بنده کورم ندیدم

دوست عزیز انتقاد کردن راه و روش میخواد این کاری که شما کردی نه اینکه نتیجه مثبت نداره بلکه نتیجه معکوس داره واسه خودم و دوستانم لازم میدونم آداب انتقاد کردن رو ذکر کنم

۱/قبل از اینکه شروع کنید به انتقاد کردن، اول مطمئن شوید که آنچه می خواهید مورد انتقاد قرار بدهید، واقعا غلط بوده و مستحق انتقاد است.

۲/تا ضرورت ندارد، نگویید:

۳/ از مقایسه کردن بپرهیزید:

۴/ مثبت شروع کنید:

۵/ ویران نکنید بسازید:

۶/عصبانی نشوید:

۷/موضوع راروشن کنید:

۸/اشتباه تان را قبول کنید:

سعی کردم خلاصه و مختصر بگم دوستان سعی کنیم روش انتقاد کردن رو خوب یاد بگیریم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , Parva
ارسال: #۵۸
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۲ ب.ظ)nekooh نوشته شده توسط:  
(29 آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۶ ق.ظ)FOGH90 نوشته شده توسط:  روحیه انتقادپذیری قوی ای هم در این سایت دیده شد که بنده کورم ندیدم

دوست عزیز انتقاد کردن راه و روش میخواد این کاری که شما کردی نه اینکه نتیجه مثبت نداره بلکه نتیجه معکوس داره واسه خودم و دوستانم لازم میدونم آداب انتقاد کردن رو ذکر کنم
...

مرسی از راهنماییتون
 سپاس‌گزاری شده توسط: nekooh
ارسال: #۵۹
۲۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
همیشه گفتم ولی بازم میگم مدیران هم از بین کاربران و یکی مثل شما هستند و مثل بقیه دوست دارند و سعی می کنند که محیطی اروم و دور از استرس و تنش و مناسب یه محفل علمی اینجا برقرار باشه ولی واقعا همه کاربران هم باید کمک کنند چون روز به روز داره به تعداد کاربران اضافه می شه.

به نظر من هم نزدیک شدن به زمان کنکور و افزایش استرس در برخی مواقع بی تاثیر نیست ولی خوب خوبی نوشتن در یه سایت یا محیط مجازی اینه که می شه خوب فکر کرد و نوشت .گذاشت عصبانیت برطرف شه و حرفمون رو بزنیم.همه ما ممکنه یه وقتایی اشتباه کنیم ولی مهم اینه که شجاعت قبول اشتباه رو داشته باشیم و سعی کنیم روحیه انتقادپذیریمون رو بالا ببریم.البته واسه خودمم پیش اومده که گاهی وقتا در مورد انتقاد هر چند سازنده واکنش نشون بدم ولی بعدا از این که زود قضاوت کردم ناراحت شدم.

اینجا یه محیط خوب واسه تمرین خیلی چیزاست هر چند که به بزرگی یه جامعه نیست ولی درش ادم‌ها با اخلاقیات‌، افکار و.... مختلف دور هم جمع شدند تمرین کنیم که سلیقه‌ها ،افکار و نظریات مختلف را بشنویم،خوب تحلیل کنیم و بعد نتیجه کرده و قضاوت کنیم.

همه میدونیم که اینجا یه محیط مجازیه و ممکنه سو تفاهماتی پیش بیاد باید سعی کنیم منطقی و خوب حلش کنیم.در تاپیک مربوط به انتقاد در مورد حذف پست‌ها در این زمینه تا حدودی صحبت شد و نتیجه گیری شد که خیلی راحت می تونیم در پ.خ و یا میل ،بصورت منطقی حرفامون رو بزنیم و به نتیجه برسیم و مطمئنا این جوری خیلی سریعتر و بهتر به نتیجه می رسیم بدون این که دلخوری یا ناراحتی پیش بیاد.

این مطالب رو به صورت کلی و خواهرانه و البته اول به خودم و بعد به همه دوستان گلم گفتم ان شالله که کسی ناراحت نشه و به حساب یه صحبت دوستانه بگذارید.
بیاید نذاریم بقیه از اب گل الود ماهی بگیرند.
ان شالله که همه در همه زمینه‌ها موفق باشید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۱۴ امروز ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۸۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۶۷ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۰۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۷۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۴۲ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۷۵۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۲۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  دانشگاه ها یه تکونی به خودتون بدین fardinamiri ۰ ۲,۵۰۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۴۷۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close