زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گوگل: این گونه زبان یاد بگیرید

ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط bagherok.)
به نقل از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

روش اصلی من برای یاد گرفتن زبان انگلیسی دیدن یک فیلم برای چند بار بوده و به شدت معتقدم با خواندن کتابهای دستور زبان نمی توان زبان یاد گرفت باید بشنوید و درک کنید تا بتوانید درست از آنچه که یاد گرفته اید استفاده کنید. با دیدن یک فیلم، هم می توانید به کاربرد صحیح عبارت پی ببرید و هم احساسی که با آن عبارت همراه است را درک کنید. از طرفی، مهارت شنیدن و حرف زدن در شما تقویت می شود و دیگر دچار سندرم فارسی فکر کردن و انگلیسی حرف زدن نخواهید شد. در ضمن معانی لغات را هم در متن خواهید فهمید و نیازی نیست به فرهنگ لغت مراجعه کنید. در کنار دیدن فیلم باید سعی کنید عبارت ها را تلفظ کنید. برای این کار هم ممکن است لازم باشد یک عبارت را چندین بار بشوید و برای همین باید فیلم را متوقف کرده و به عقب باز گردانید و دوباره پخش کنید که اگر لازم باشد این کارها را برای چند بار انجام دهید احتمالا کلافه خواهید شد. اما اینترنت همیشه راه کارهای خوبی را ارائه می دهد. در این نوشته هم قصد دارم سایتی را به شما معرفی کنم که اگر هر روز کمی وقت بگذارید خواهید توانست بدون اطلاف وقت و پول زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید.

در سایت English Central تعداد بیشماری کلیپ های با کیفیت صوتی و تصویری مناسب جمع آوری شده است که شما با عضویت در این سایت در قالب یک سیستم آموزشی رقابتی قرار است مهارت خود در زبان انگلیسی را بالا ببرید.
پس از عضویت در این سایت می توانید یک کلیپ را برای تماشا انتخاب کنید. با انتخاب گزینه Pause video after each line فیلم در حال پخش پس از گفته شدن هر جمله pause خواهد شد و فرصت دارید تا تنها با کلیک بر روی یک دکمه جمله را دوباره بشنوید و یا حتی با کلیک بر روی دکمه دیگری آنرا آهسته تر بشنوید. جالب است نه؟ به نظر من که تا همین جا هم خیلی خیلی شگفت آور است. اما امکانات سایت هنوز تمام نشده، شما می توانید هر جمله را خودتان تلفظ کنید و هر چه تلفظ شما صحیح تر باشد امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد. بله، این سایت مجهز به سیستم تشخیص درستی تلفظ است. و همین امکان است که آنرا از هر سیستم آموزشی دیگر جدا می کند. با هر بار تلفظ فیلم توسط، امتیازی خواهید گرفت که این امتیاز در پروفایل شما ثبت می گردد و با این کار در یک رقابت جهانی میان تمام اعضاء شرکت داده خواهید شد. پس از دیدن فیلم و تلفظ کردن عبارات می توانید فیلم را در حالت Quiz تماشا کنید، در این حالت از هر عبارت چند کلمه در زیر نویس نوشته نمی شوند ولی تلفظ می شوند و شما باید کل عبارت را به صورت صحیح تلفظ کنید و دوباره برای این کار هم امتیاز خواهید گرفت.
به نظر من این سایت بهترین سایت آموزش زبانی است که من تا به حال دیده ام البته باید به اطلاعتان برسانم گوگل هم با من در این مورد موافق است و در این سایت سرمایه گذاری کرده است. شدیدا به شما توصیه می کنم همین حالا در این سایت عضو شوید و شروع به آموختن کنید.

آیا برای شما هم یاد گرفتن زبان به این شکل جالب است؟

[تصویر:  213046_englishcentral2.jpg]
.
.
.
[تصویر:  213046_englishcentral3.jpg]

...
۳۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , amirhacker , Lonely Palm , Ali-B , انرژی مثبت , فوژان , sss , احسان مومنی , sherkat , pinar , sattar7 , narges_r , s.sadri , عاصفه , good-wishes , m..ch , komkom , ف.ش , tayebe68 , fifa2020 , mahniya , jaroon , M.Amin.M , Ahad.mozafari , arman.fr , najwa , jkl-69 , S_Mehrjoyan , Breeze , kaviresabz , sm92 , ashkan_d13 , Itstudent87 , fatima2007 , x86 , pr0tector , sadaf1 , mohandess , hadi8963 , m_parsa11 , sadeghb , gala , nazanin_sh , mohammadali1990 , tabassomesayna , saeid_asad , Engineer , hnarghani , gmt2111 , sybarite , mahshid1383 , bita_it , nina69 , MajidManesht2012 , srj , MEHDI_M , *Najmeh* , AfroozSadat , نازین , atyla , tabassom93 , pary , هرمان , fatemeh69 , mhr.ash , سجاد۶۷ , m2yahyapour , neda.h , arefeh.hp , termeh93
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ق.ظ
بسبار ممنون از شما برای اشتراک تجربیاتتون Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bagherok , sadeghb
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ق.ظ
ممنون از سایتی ک معرفی کردین

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bagherok
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ق.ظ
RE: گوگل: این گونه زبان یاد بگیرید
راستش ایمیل مانشت که اومد و دیدم نویسنده مطلب شمایید، گفتم حتما باز دست پر آمدید Smile حالا که تاپیکتون رو خوندم دیدم مثل همیشه مفید و خوب . ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bagherok
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ ب.ظ
واقعا سایت عالیه(وقتی لغتی رو یاد میده طولانی مدت تو ذهن میمونه بهتره بگم رسوخ می کنهBig Grin).از بابت معرفی سایت خیلی ممنونم.فقط به علت کندی اینترنت (مثلاپرسرعته) هی قطع و وصل میشه و درست کار نمی کنه؟چی کار کنم؟Huh
۰
۰
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۱ ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  واقعا سایت عالیه(وقتی لغتی رو یاد میده طولانی مدت تو ذهن میمونه بهتره بگم رسوخ می کنهBig Grin).از بابت معرفی سایت خیلی ممنونم.فقط به علت کندی اینترنت (مثلاپرسرعته) هی قطع و وصل میشه و درست کار نمی کنه؟چی کار کنم؟Huh

ویدیوها قبل از نمایش بافر میشن بعد نمایش داده میشند
مشکلی نیست یه بار پلی کنید بعد استپ تا چند ثانیه اول بافر شن اینجوری مشکل قطع و وصلی حل میشه
اما
درست کار نمی کنه یعنی چی؟

...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ
خیلی ممنون از سایت مفیدتان
۰
۰
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ب.ظ
سایتی که از زبان فارسی هم به عنوان زیان نیتیو ساپورت میکنه!!!!بسیار ممنون از معرفی سایت.
این نمود همون کار خیره هااااااا
۰
۰
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ ب.ظ
دوستان این سایت هم برای آموزش زبان خیلی عالیه :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شیوه یادگیری به این صورت هستش که شما موقع عضویت انتخاب میکنید که زبان مادریتون چی هست و یا به چه زبان هایی مسلط هستید ، و از طرفی هم چه زبان هایی رو دوست دارید که یاد بگیرید . بعد توی سایت نوشته هایی به زبانی که دلتون میخواد یاد بگیرید میذارید و سایت اونهارو با کسایی که اون زبان ، زبان اصلیشون هست به اشتراک میذاره و اونها میان و غلط های نوشته شمارو تصحیح میکنند .

همینطور کسایی هم که مثلا دوست دارند فارسی یاد بگیریند ، متونی رو به فارسی مینویسند و سایت اونهارو به شما که زبان مادریتون هست نشون میده تا براشون تصحیح کنید . خیلی شیوه خوب و جذابی برای یادگیری زبان هست .
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sadeghb , tabassomesayna , gmt2111 , sybarite , mahshid1383 , mhr.ash , سجاد۶۷ , neda.h , termeh93 , mahdie.s
ارسال: #۱۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ق.ظ
با سلام و خسته نباشید .
البته بچه ها زحمت کشیدن و چند سایت رو معرفی کردن ولی گفتم برای اینکه خالی از لطف نباشه من هم یه سایتی معرفی میکنم.توسایت "تخته سفید "قسمت سرچش میزنید Daily English Dictation و از اونجا قسمت به قسمت جلو میرید.البته این نحوه آموزش خیلی به من کمک کرد . مخصو صا تو زمینه تلفظ ,یادگیری لغات و همچنین listening.بد نیست شما هم چند قسمتشو ببینید .خیلی لذت بخش هست.موفق باشید.

زندگی کوتاه است.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , هرمان , mhr.ash , سجاد۶۷ , neda.h , messi1991 , termeh93 , mahdie.s
ارسال: #۱۱
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ب.ظ
تشکر بابت معرفی
بچه ها این سایت فوق العاده س من امتحانش کردم. اما بعد چند بار استفاده برخی امکاناتش دیگه رایگان نیستن. از جمله سیستم تشخیص صحیح بودن تلفظDodgy

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هرمان , mhr.ash

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۲۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۸۲۰ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۷۵۶ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۱۹۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۰۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  درخواست دانلود این مقاله ها از سیویلیکا خانه سبز ۷ ۵,۲۰۷ ۰۵ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: senator007

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close