زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برگزاری آزمون تمام رشته‌های کارشناسی ارشد ۹۱در۱نوبت

ارسال: #۳۱
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ ب.ظ
حالا شاید چندتا فترچه می خوان بدن بهمون؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ ب.ظ
مامانم میگه حالا چیه دختر چیزی نیست
میگم مامان من که الانش دارم درس میخونم هر یه ساعت ۱۵ دقیقه میچرم تو خونه وای مامان تا اونموقع روانی میشم
میخنده میگه خب خوبه یه سفر همدان افتادیم

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۱
۰
ارسال: #۳۳
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ
RE: برگزاری آزمون تمام رشته‌های کارشناسی ارشد ۹۱در۱نوبت
(۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۰ ب.ظ)abbassep نوشته شده توسط:  من به دوستانی که رشته شناور شرکت می کنن و رشته شناور در اولویت دومشون قرار داره پیشنهاد می کنم که سر جلسه نرن و فقط در آزمون مهندسی شرکت کنن

احتمال داره سازمان سنجش شناور رو بعد از اصلی برگزار کنه؟
یعنی اصلا قانونی در این باره هست؟ (مشاور پارسه من گفت: شاید شناور، بعد از ظهر جمعه باشه)
راستی، حالا این یه مرحله، پنج شنبه عصره یا جمعه صبح؟؟؟ احتمال داره جمعه باشه؟ (با توجه به اینکه همه چیز در مورد سازمان سنجش ممکنه، مگر اینکه خلافش ثابت بشه)

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
۱
۰
ارسال: #۳۴
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ ب.ظ
هر جور حساب کنی یه بازی باخت باخت برای داوطلبه.
۴ ساعت نشستن سر جلسه و تمرکز روی ۱۴ تا درس اونم در سطح ارشد راندمان رو خیلی میاره پایین
اگر سوالا رو هم کم کنن که حق اونایی که تمام مباحث رو خوندن ضایع میشه همین الان با این همه مباحث ساختمان داده و الگوریتم ۶ تا سوال میاد حالا بیان ۳ تا سوال بدن حتما دوتاش هم مرتبه زمانی میدن یکی رو هم از درخت اونوقت آدم سر جلسه چه حسی بهش دست میده؟!
شناور رو هم حداقل منطقی اینه که یه روز بعد مهندسی بزارن .چون اگر تو یه روز باشه و قبل از مهندسی خیلیا که فکر کنم ۹۹ درصد نمیرن.البته این طوری خوش به حال کسایی میشه که فقط برای IT می خونن Coolو البته سازمان سنجش که می تونه با این تدبیر باز هم در صرفه جویی هزینه هاش قدم برداره .Tongue
ان شا ال.. هر بلایی می خوان سر ما بیارن زودتر بگن تا تکلیف ما معلوم بشه سر جلسه شوکه نشیم.هر چند بعید می دونم....Confused
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوستان شیون قبل از مرگ نکنید حداقلTongue

بذارید ببینیم چی می شه .لطفا دیگه این قدر منفی بافی نکنید این جوری فقط ذهنتون بیشتر درگیر می شه و از درستون می مونید .
حالا همه نشستن موهاشونو می کنند . بعدش باید بریم تو تاپیک دیگه بگیم چه کار کنید موهاتون در بیاد Big Grin
ان شالله که در بقیه موارد درست عمل کنن که در نهایت به ضرر دانشجو نشه. Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , Parva , rozh66 , silver
ارسال: #۳۶
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۸ ب.ظ
بچه‌ها از این خبرها فقط استرس زا هست و فکر مارا مشغول میکند.بهترین کار این هست فقط درس بخونیم این شرایط برای همه یکسان هست.ماتلاش می کنیم وبه خدا توکل می کنیم.پس با آرامش درس بخونید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , mr_azad , Parva
ارسال: #۳۷
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ب.ظ
واقعا ادم چی می تونه بگه‌، اخه اگه این می خواستن این کار رو انجام بدن زودتر میگفتم‌، واقعا که اصلا هیچ تفکری پشت تصمیمات اینا نیست ،

abandoned
۰
۱
ارسال: #۳۸
۰۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۹ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
بابا خودتون رو کنترل کنید نکنیدش مثل مسئله هم پوشانی موقع اعلام رتبه‌ها .یکی از اول تا آخر این تاپیک رو بخونه اگه اصلا کنکور ارشد کامپیوتر هم نداشته باشه سر اپا میشه استرس .به خودت مسلط باش به نظر من که بهتر هم هست .این طور تمرکزت رو می زاری برای یه رشته .از طرفی هنوز کلی وقت هست که خودت رو بسازی اونایی که آزمون آزمایشی میدن که می تونن تمرین کنن این اوضاع رو و همچنین اونایی که سال اولشون هست که تا حالا کنکور دو تایی ندادن که کنکور از دیپلم به لیسانس هم همش توی یه روز بود وبه این سیستم عادت دارن .فقط می مونه اونایی که سال دوم یا بالاتر هست کنکور می دن اونام اکثرن کنکور آزمایشی میدن اگه هم نمی دن می تونن با وقت باقی مونده تو کنکور هایی که از خودشون میگیرن این خالت رو برای خودشون شبیه سازی کنن. شرایط اینه باید به خودت مسلط باشی استرس نده برو درست رو بخون .قبولی کنکور ۲۰ درصد درس خوندنه و۸۰ درصد مسائل سر جلسه از همین حالا برای خودت بزرگش نکن که تا کنکور هم این استرس باهات باشه .بگو هیچ مسئله ای نیست واین مشکل برای همه هست کسی تو این اوضاع برندس که به خودش مسلط باشه وبتونه استرس رو از خودش دور کنه .و این رو بدون که خدایی هم هست .
من که اصلا بهش فکر نمی کنم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
چون کلا آدمیم که برای امتحانها زیاد استرسی نیستم
بابا بی خیال آرامش داشته باش این وضع برای همه یکسانه پس باز هم در کل زیاد فرقی نداره

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , انرژی مثبت , nasogh , Parva
ارسال: #۳۹
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ق.ظ
افتضاحه!!!!!!!!!
من تو همین کنکور آزمایشی ها، بعد از یک ساعت ذهنم خسته میشه، حالا چه برسه به اینکه بخوام بیشتر از ۲ ساعت و ۴۰ دقیقه از ذهنم کار بکشم.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۱
۰
ارسال: #۴۰
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۴ ق.ظ
واقعا من از کارهای سازمان سنجش سر در نمیارم این از امسال به خاطر یک مرحله ای کردن و این هم از پارسال به خاطر یکی کردن دفترچه ها. خدا به خیر بگذره.Huh
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۵ ق.ظ، توسط aatwo.)
کاش به جایه این همه ادعا داشتن بعضی چیزهاشون رو اصول و حساب کتاب بود

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۶ ق.ظ
ولی یادمون باشه این شرایط برای همه س. درسارو که هممون میخونیم. تفاوتش اینه که آدمای باهوش خودشونو با هر جور شرایطی وفق میدن و می تونن از پسش بر بیان
۲
۴
ارسال: #۴۳
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ ق.ظ
بچه‌ها اصلا نگران نباشید.. شرایط برای همه یکسانه.. اگه خوب شده باشه برای همه خوبه و اگه بد برای همه بد.. مطمئنا حتی اگه ۵۰ دقیقه هم وقت بدن اونایی که واقعا زحمت کشیدن جواب زحمتشونو میگیرن . پس استرس به خودتون راه ندید... و محکم و استوار با توکل بر خدا برید جلو. خدا یار و یاور همگی شما باشه و موفق باشیدRolleyes

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۸
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , sima2 , kaviresabz
ارسال: #۴۴
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ق.ظ
عجب کاری کردن !
اما کاش آی تی قبل از کامپیوتر باشه تا بچه های کامپیوتر شرکت نکنن‌، آی تی ظرفیتش خیلییییی کمه‌، کامپیوتری هام شرکت میکنن چیزی واسه خودمون نمی مونه Big Grin

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهشاد , SarahArshad , sohrablou
ارسال: #۴۵
۱۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ ب.ظ، توسط popp.)
کلا تو سیستم ایران همه چیز چرخشی هست!!!
از ساله بعد هم اول راهنمایی نداریم میرین کلاس ششم مثله زمانه دوران قبله انقلاب. باز میبینی ۱۰ سال دیگه اول راهنمایی میشه.
هیچی رو حساب کتاب نیست. همینطور فقط میخوان تغییرات ایجاد کنند که بگن آره ما کار کردیم(تغییرات دادیم).
اگه دقت کنید در تمام مسائل اینطور هست.در فوتبال،در سیاست‌ها در امور فرهنگی.
به نظرتون این چی رو میرسونه ؟ به نظره من که یعنی سیاست‌ها و برنامه طولانی مدت نیست!! همینطور میخوان در سال ۱۴۰۴ فکر کنم (آره؟)(سند چشم انداز توسعه به قوله خودشون)بشن الهام بخش در جهان اسلام ،رتبه اول تکنولوژی در منطقه و...بخدا هروقت این حرفها رو در تلویزیون میشنوم از خنده میمیرم.
من که در هر صورت امسال هر تغییری بدهند قبولم، ولی خدا عاقبت ما رو بخیر کنه کلااااا!!!!!
۱۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۶۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۱۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close