زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انواع تستهای مختلف و روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف!

ارسال: #۳۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ ق.ظ
RE: تست هوش
من جوابش رو میدونستم Big Grin

how i wish....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۸ ب.ظ
تست هوش
احساس میکنم باید کودک درونم را بیشتر بشناسمBig Grin
ارسال: #۳۳
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۰ ب.ظ
تست هوش
دوستان این تست رو انجام بدید و اگه خواستید جوابشو بذارید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نمیدونم چقدر معتبره ولی تو اینترنت شیوع داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi
ارسال: #۳۴
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۶ ب.ظ
تست هوش
من اینو قبلا یه بار انجام دادم و جالب اینکه دقیقا به عنوان IQ همون عددی رو به من گفت که تو تستی که مشاور دبیرستانمون سال اول دبیرستان ازمون گرفته بود بدست آورده بودم!!!

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
ارسال: #۳۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ب.ظ
تست هوش
من ۲ بار اینو انجام دادم. عدد ۲ بار فقط ۱ دونه تفاوت داشت.
ارسال: #۳۶
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ ب.ظ
وای من مغزم رشد نکرده تو همون بچگی موندمBig GrinTongueBig GrinTongueBig GrinTongue

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
ارسال: #۳۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ ب.ظ
تست هوش
باید برم بهزیستی
ارسال: #۳۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۳ ب.ظ
تست هوش
من حدود ۵ ۶ سال قبل این تست رو دفعه اول انجام دادم شدم ۱۳۰،دفعه دوم چند سال بعدش بود که ۱۳۳ شدم
به نظر من که یکی از بهترین تست های هوش تو سطح اینترنت هستش

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  من حدود ۵ ۶ سال قبل این تست رو دفعه اول انجام دادم شدم ۱۳۰،دفعه دوم چند سال بعدش بود که ۱۳۳ شدم
به نظر من که یکی از بهترین تست های هوش تو سطح اینترنت هستش

=======================
یه نگاه به این دسته بندی بنداز: ::

IQ Description % of Population
۱۳۰+ Very superior ۲/۲%
۱۲۰-۱۲۹ Superior ۶/۷%
۱۱۰-۱۱۹ High average ۱۶/۱%
۹۰-۱۰۹ Average ۵۰%
۸۰-۸۹ Low average ۱۶/۱%
۷۰-۷۹ Borderline ۶/۷%
Below 70 Extremely low ۲/۲%

اینطوری شما جزء با هوش ترین نوع بشر به حساب می ای !!!

-------------------------
داشتم در مورد همین آی کیو گوگل میکردم که به این مطلب برخوردم:‌ :http://hazratezahraschool.blogfa.com/post-66.aspx

how i wish....
 سپاس‌گزاری شده توسط: alime , narges_r
ارسال: #۴۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
من مطمئنم این تست مشکل داره:‌ :

من توی دبیرستان از ۱۴۰ نزدیکای ۱۳۷ بودم ولی این رو ببینین این ماله منه

فایل‌(های) پیوست شده

how i wish....
ارسال: #۴۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط hadi_m.)
تست هوش
اصلا کی گفته این اتوبوس داری جایی میره؟Huh
بهتره اول حرکت رو تعریف بکنیم اونوقت میبینیم این اتوبوس جایی نمیره.Big GrinTongueSmile

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
ارسال: #۴۲
۲۰ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ب.ظ
تست هوش
پس چرا توی دبیرستان به ما گفتن این نمره رو نباید اعلام کنیم ؟ بهمون نگفتن Sad

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۴۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط inteligentium.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۲۵ ب.ظ)Jabar-Asadi نوشته شده توسط:  من مطمئنم این تست مشکل داره:‌ :

من توی دبیرستان از ۱۴۰ نزدیکای ۱۳۷ بودم ...

هر تست هوشی حدود بالا و پایینش با هم فرق دارن،شما از کجا مطمئنی حد بالای تست دبیرستانتون ۱۴۰ بوده؟من خودم تو یه تست هوش دیگه که حد بالاییش نمیدونم چند بود ۱۵۰ و خورده ای شدم،فکر نمی کنم این تست مشکل داشته باشه،خیلی‌ها رو دیدم که این تست رو دادن ونتیجه اش کاملا باور پذیر بود،ضمنا ویژگی این تست اینه که مثل تست "ریون" فارغ از فرهنگ و خصوصیات بومی جایی که توش زندگی میکنین عمل میکنه و به نظر میادکاملا بر اساس درک شهودی افراد عمل می کنه

(۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۲۴ ب.ظ)Jabar-Asadi نوشته شده توسط:  اینطوری شما جزء با هوش ترین نوع بشر به حساب می ای !!!

مشکلی داره؟!Cool

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
ارسال: #۴۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
(۲۱ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۲۵ ب.ظ)Jabar-Asadi نوشته شده توسط:  من مطمئنم این تست مشکل داره:‌ :

من توی دبیرستان از ۱۴۰ نزدیکای ۱۳۷ بودم ...

هر تست هوشی حدود بالا و پایینش با هم فرق دارن،شما از کجا مطمئنی حد بالای تست دبیرستانتون ۱۴۰ بوده؟من خودم تو یه تست هوش دیگه که حد بالاییش نمیدونم چند بود ۱۵۰ و خورده ای شدم،فکر نمی کنم این تست مشکل داشته باشه،خیلی‌ها رو دیدم که این تست رو دادن ونتیجه اش کاملا باور پذیر بود،ضمنا ویژگی این تست اینه که مثل تست "ریون" فارغ از فرهنگ و خصوصیات بومی جایی که توش زندگی میکنین عمل میکنه و کاملا بر اساس درک شهودی افراد به نظز میاد عمل می کنه
===========================
اینکه من گفتم این تست مشکل داره دلیلش این نبوده که نمرم نسبت به قبلنا پایین‌تر بوده . دلیل این اشتباه در درک حرفای من این بود که چون من متنی رو که بالا نوشته بودم ویرایش کردم جای جملات رو پس و پیش کردم .

در مورد اون نکته ای هم که عرض کردید چرا من از معلم پرورشیمون توی اون دوره پرسیدم .....

در مورد مشکل این تست باید بگم بعضی سوالات رو میشد به دو صورت حل کرد و با نتایج مختلف !! منظورم اینه که از یک سوال میشد دو برداشت کرد ....به هر حال .....

(۲۰ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  پس چرا توی دبیرستان به ما گفتن این نمره رو نباید اعلام کنیم ؟ بهمون نگفتن Sad
چی بگم والله !!!!

how i wish....
ارسال: #۴۵
۲۷ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ، توسط parimehraban.)
روانشناسی هدیه دادن انواع گل های مختلف! و تستهای روانشناسی
دوستان این مطلب گذاشتم تا یه کم از حال و هوای درس بیایم بیرون و فردا با انرژی بیشتر درس بخونیم .

در تمام کشورها برای اینکه عاشق و معشوق بتوانند احساسات خود را به یکدیگر منتقل کنند از راههای زیادی استفاده می کنند با صحبت کردن‌، نامه نوشتن‌، نگاه کردن .... اما معمولترین روش استفاده از گل است .خود واژه‌ی گل سمبل عاشقی می باشد .

اما بد نیست با نشانه های تمام گل‌ها قدری آشنا بشویدتا اگر موقعی خواستید احساس خود را به عاشق یا معشوق خود عرضه کنید بدانید تا چه گلی را هدیه کنید یا گلی را که هدیه گرفته‌اید چه معنا و مفهومی دارد:

گل مریم: نشانه نجابت و پاکی معشوق است و اگر عاشقی آن را تقدیم معشوق نماید، می خواهد بگوید که به عفت و عشق او اطمینان کافی دارد

گل یاس: نشانه آنست که عشق و دوستی باید دو جانبه باشدوگرنه بی ثمر است و علامت آن است که عشق عاشق اگر از جانب معشوقه پذیرفته نگردد او را ترک می نماید و فراموشش می نماید

گل زرد: نشانه ای است بر احساسات تنفر آمیز عاشق نسبت به معشوق خویش

گل بنفشه: نشانه آنست که عاشق از دلدارش می خواهد با او مهربان باشد او را دوست بدارد و در رنج و شادمانیش شریک و سهیم باشد

گل یخ: نشانه ای است بر نا امیدی و رنج عشق

گل نرگس: نشانه ای است بر شوریدگی عاشق که از معشوقه می خواهد با او یکرنگ باشد

گل لاله: نشانه آنست که عاشق حاضر است در راه معشوق از جان خویش هم بگذرد و هرچه که او بخواهد انجام دهد

گل میخک: نشانه آنست که عاشق قلب خودش را که بهترین هدیه هاست به معشوق ز جان گرامی‌تر تقدیم می کند

گل نسترن: نشان آنست که عاشق از خیانت معشوق به تنگ آمده و دلش می خواهد از او که عشق را با هوس مخلوط کرده است بگریزد

گل مروارید: نشانه ای است بر آخرین حرف های دل عاشق و آخرین ناله های قلب دیوانه اش

گل شقایق: نشانه ای است از عشق شور انگیز عاشق به معشوق و نشانه‌ی تپیدن های قلب اوست در آرزوی دیدار معشوق

گل سرخ: نشانه عشق آتشین است عشقی که عاشق می خواهد خود را در میان شعله هایش قربان معشوق نماید

گل اطلسی: را هر که برای معشوق بفرستد از او می پرسد که آیا او را دوست دارد یا نه

گل بید مشک:
نشانه آنست که عاشق کینه معشوقه بی وفا را به دل نمی گیرد و با فرستادن شاخه ای از این گل به او می گوید من تو را می بخشم زیرا گناه از من و سرنوشت من است

گل ناز: نشانه آنست که عاشق در عین حال که ناز معشوقه را دوست دارد دلش می خواهد او فسونگری را کم کند و به سوی وی روی آورد

گل مرزنگوش: نشانه نفرت عاشق و نفرین اوست که برای معشوق می فرستد

گل شب بو: نشانه آنست که عاشق از معشوق خود تمنای بوسه دارد و از دور او را می بوسد

تعداد شاخه گل‌ها نشانه چیست؟
گل‌ها به دلیل تنوع نامحدودشان در هر شرایطی معانی ویژه و خاصی داشته و تاثیر جاودانه ای بر هدیه شوندگان خود دارند. آگاهی از معانی رنگ گل ها، تعداد شاخه های گل در یک دسته و غیره می تواند ما را در اهدای درست و افزایش تاثیرگذاری آنها یاری دهد.

فراموش نکنید که لازم نیست حتما منتظر موقعیت و اتفاق خاصی برای هدیه گل به کسانی که دوستشان دارید باشید، در حقیقت گل هدیه ایست که اگر به صورت غیر منتظره تقدیم شود ارزش بیشتری دارد

معنی تعداد شاخه گل‌ها بصورت کلی:

در یک دسته

۱ شاخه گل: نشانه توجه یک فرد به طرف مقابل

۳ شاخه گل: نشانه احترام به طرف مقابل

۵ شاخه گل:نشانه علاقه و محبت به طرف مقابل

۷ شاخه گل: نشانه عشق

معنی تعداد شاخه گل های رز در یک دسته

۱ شاخه رز: یک احساس عاشقانه فقط برای تو

۳ شاخه رز: دوستت دارم

۵ شاخه رز: بی نهایت دوستت دارم

۱۲ شاخه رز: عشق ما به یک عشق دو طرفه تبدیل شده است

۳۶ شاخه رز: احساس وابستگی رمانتیک

۹۹ شاخه رز: عشق من برای تو جاودانه و تا ابد می باشد

۳۶۵ شاخه رز: هر روز سال به تو می اندیشم و دوستت دارم

همچنین ۱۰ شاخه گل لاله عموما به نشانه یک عشق بی نظیر بکار برده می شود

معنی رنگ رزها:

رز قرمز: رز قرمز کم رنگ به نشانه «دوستت دارم» می باشد و رز قرمز پر رنگ به معنی زیبایی بی انتهاست

رز زرد: امروزه رز زرد به معنی شادی و خوشحالی می باشد ولی در گذشته رز زرد معنی کاهش میزان علاقه و وفاداری را داشت

رز سفید: رز سفید به معنی عشق روحانی و پاک است و در دسته گل عروس به معنی احساس عاشقانه شادی آور می باشد

رز ارغوانی: این رز به معنی تمایل و اشتیاق فرد به طرف مقابل است و رز نارنجی به معنی «من فریفته و دلباخته تو هستم» می باشد

رز معطر: بدین معنی است که عشق در نگاه اول بوجود آمده است

رز صورتی: رز صورتی کم رنگ به معنی تحسین، ستایش، وقار و شایستگی و زیبایی می باشد و رز صورتی پر رنگ به معنی تشکر از طرف قابل است
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

فایل‌(های) پیوست شده

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
اعتقاد + تلاش = پیروزی
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , kavehn , Helmaa , aatwo , Potential , sasanlive , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هاست یا میزبانی وب چیست؛ انواع آن کدامند؟ B0020 ۰ ۵۸۹ ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: B0020
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۶۶ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  روانشناسی و شباهتهای سبک زندگی انسان و حیوان marvelous ۸ ۴,۳۴۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۷۶ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود رایگان تعمیر انواع مادربردهای PC و Server SamanehRashvand ۰ ۱,۷۷۸ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  سایت های انواع دیتاست (عادی - حجیم و ... ) fo-eng ۲۳ ۱۶,۹۹۰ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  اهمیت طراحی سایت در کسب و کارهای مختلف moona70 ۲ ۳,۰۵۳ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mez1
  بخش های مختلف ( آزمون IELTS) sanjeshmoshaveran ۰ ۱,۹۰۷ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshmoshaveran
Question سوالات روانشناسی که در مصاحبه پرسیده میشه amin_msd ۳ ۵,۰۶۸ ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: amin_msd

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close