زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چه سرفصلهایی از هوش به هم وابسته اند؟

ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط fatima1537.)
چه سرفصلهایی از هوش به هم وابسته اند؟
دوستانی که به سرفصلهای هوش اشراف دارید میشه مشخص کنید که وابستگی موضوعی سرفصلها چطوری هست مثلا فلان مبحث قبلش باید حتمی فلان مبحث خونده بشه البته به جز فصلهای جستجوها که فکر کنم باید پیوسته خونده بشه!!!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۶ ق.ظ
RE: وابستگی موضوعی سرفصلهای هوش !!!!
تقریبا همه مطالب سریالی هستن یعنی باید به ترتیب خونده بشه مثلا اول شما باید منطق رو بشناسید بعد برید سراغ منطق مرتبه اول و بعد بتونید توی منطق مرتبه اول استنتاج کنید . البته فصل هایی مثل هرس (بازی‌ها )و یا CSP ‌ها رو میتونید بزارید برای آخر کار . حتی اگه یه دید مناسب دارید می تونید جستجو‌ها رو بعد از منطق بخونید چون زیاد بهم وابسته نیستن (برای کنکور )البته پیشنهاد میکنم ترتیب کتاب راسل یا پوران رو بهم نزنید و اونو به ترتیب بخونید.
در ضمن قسمت شبکه های باور + بیز در پوران خوب توضیح داده نشد (اونو از یه جای دیگه بخونید)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , faraaz_mb
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
ممنون از شما .راستش گفتم اول فصلهایی که یکم مشکلترن رو بخونم و بعد برم سمت بخشهای آسونتر یعنی از آخر به اول .برای شروع منطق باید حتمی مباحث اولیه رو دونست؟(منظوز چند فصل اول راحتی هست تا فصل ارضای محدودیت واینا )میشه ترتیب رو با رعایت وابستگی از سخت به آسون برام مشخض کنید .من گفتم اول مبحث منطق و استنتاج بخونم وبعد شبکه باور وبعد جستجوها وبازیها وارضای محدودیت ودر انتها برنامه ریزی و نمایش دانش .نظرتون چیه ؟
با توجه به وقت باقی مونده حتمی باید راحتی خونده بشه؟ یا حداقل تا آخر منطق واستنتاج میشه از روی پوران خوند؟فقط متنش منظورمه تستها رو از روی کتاب رهنمون می خونم

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  ممنون از شما .راستش گفتم اول فصلهایی که یکم مشکلترن رو بخونم و بعد برم سمت بخشهای آسونتر یعنی از آخر به اول .برای شروع منطق باید حتمی مباحث اولیه رو دونست؟(منظوز چند فصل اول راحتی هست تا فصل ارضای محدودیت واینا )میشه ترتیب رو با رعایت وابستگی از سخت به آسون برام مشخض کنید .من گفتم اول مبحث منطق و استنتاج بخونم وبعد شبکه باور وبعد جستجوها وبازیها وارضای محدودیت ودر انتها برنامه ریزی و نمایش دانش .نظرتون چیه ؟
با توجه به وقت باقی مونده حتمی باید راحتی خونده بشه؟ یا حداقل تا آخر منطق واستنتاج میشه از روی پوران خوند؟فقط متنش منظورمه تستها رو از روی کتاب رهنمون می خونم

بنظرم پوران خوبه . اگه سال قبل خوندی می تونی هر جور دوست داری با هر ترتیبی بخونی اما اگه نخوندی بهتره مطابق پوران از اول بخونی . برای فصل شبکه های بیز هم از کتاب سهراب جلوه گر که توی مانشت هم PDFش فکر کنم باشه‌، بخون

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , faraaz_mb
ارسال:
۱۵ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۲۱ ق.ظ
وابستگی موضوعی سرفصلهای هوش !!!!
(۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  ممنون از شما .راستش گفتم اول فصلهایی که یکم مشکلترن رو بخونم و بعد برم سمت بخشهای آسونتر یعنی از آخر به اول .برای شروع منطق باید حتمی مباحث اولیه رو دونست؟(منظوز چند فصل اول راحتی هست تا فصل ارضای محدودیت واینا )میشه ترتیب رو با رعایت وابستگی از سخت به آسون برام مشخض کنید .من گفتم اول مبحث منطق و استنتاج بخونم وبعد شبکه باور وبعد جستجوها وبازیها وارضای محدودیت ودر انتها برنامه ریزی و نمایش دانش .نظرتون چیه ؟

بنظرم پوران خوبه . اگه سال قبل خوندی می تونی هر جور دوست داری با هر ترتیبی بخونی اما اگه نخوندی بهتره مطابق پوران از اول بخونی . برای فصل شبکه های بیز هم از کتاب سهراب جلوه گر که توی مانشت هم PDFش فکر کنم باشه‌، بخون
دارم کتاب جلوه گر رو .ممنون از راهنمایی شما .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کتابهای چاپی آموزش اندروید h_kh ۰ ۱,۷۷۲ ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: h_kh
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۵۰ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۷۸۶ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  بهترین منبع برای یادگیری برنامه نویسی اندروید M30 ۲ ۴,۴۱۶ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: koosha_ad
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۳۷۸ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
Wink معرفی سایت برای دانلود رام اندروید و یادگیری رایگان فلش کردن گوشی و تبلت famerom ۰ ۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: famerom
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۵۵۹ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  حداقل اندازه پشته Mr.R3ZA ۰ ۱,۴۸۵ ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA
Question ارتباط real time نرم افزار اندرویدی با سرور اینترنت ic.chitgar ۱ ۲,۲۰۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: nasimnami

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close