زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

طراحی الگوریتم

ارسال: #۱۶
۱۸ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۲ ب.ظ
RE: طراحی الگوریتم
دوستان دقیقا چه فصل هایی از این کتاب رو بخوانیم ؟

و اینکه کنکور امسال خیلی به پیچیدگی زمانی تکیه کرده بود و به صورت مسئله بود چیزی که توی کتاب‌ها معمولا نیست به نظر شما چه کتابی برای مسئله های الگوریتمی خوبه کتاب یه کتاب دکتر قدسی فکر کنم داره کسی اونو خونده ؟

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۵ تیر ۱۳۸۹, ۰۷:۰۱ ب.ظ
طراحی الگوریتم
خوبه اینو از کسایی که برای ارشد دارن میخونن پرسیدم‌!

دکتر خودت زحمت شو میکشی بگی چه فصل هایی رو بخوانیم ؟

قدر لحظه ها را بدان!
ارسال: #۱۸
۲۵ تیر ۱۳۸۹, ۰۷:۳۴ ب.ظ
طراحی الگوریتم
دوست عزیز کتاب دکتر قدسی خوبه ولی خیلی سنگینه . پر از تمرین حل نشده . کتاب حل تمرین هم نداره . در کل اگه بخوای فقط متن درسی رو بخونی خود CLRS رو بخون‌، کتاب قدسی خیلی جاها به طرز ناشیانه ای کپی زده . کافیه یه نگاهی به فصل ۳ مثال مرتب سازی درجی بندازی !

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۹
۲۶ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۸ ق.ظ
طراحی الگوریتم
دوستان دکتر قدسی که مفاهیم علمی رو از خودش در نمیاره!! اینها همه کار اون ور آبی هاست. البته کپ زدن و ترجمه کردن کتاب های دیگران خیلی کار زشت و غیر علمی ای هست. من چون کتاب رو نخوندم در این مورد نظر خاصی نمی دم

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۲۰
۲۶ تیر ۱۳۸۹, ۱۰:۵۷ ق.ظ
(۲۶ تیر ۱۳۸۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  دوستان دکتر قدسی که مفاهیم علمی رو از خودش در نمیاره!! اینها همه کار اون ور آبی هاست. البته کپ زدن و ترجمه کردن کتاب های دیگران خیلی کار زشت و غیر علمی ای هست. من چون کتاب رو نخوندم در این مورد نظر خاصی نمی دم
البته ترجمه کردن کتابهای دیگران کار زشت و غیر علمی نیست‌، اون به جاش Big Grin منم نگفتم کتاب بدیه گفتم خوب ولی سنگینه . درسته مفاهیم علمی رو از خودش در نمیاره . اصلاً قرار نیست چیز جدیدی گفته بشه که . ساختمان داده سرفصلاش مشخصه . ولی هر نویسنده ای به روش خودش یه موضوع رو توضیح میده . اما همون جایی از کتاب رو که گفتم ببینید متوجه می شید . شیوه بیان مطلب یکیه تازه CLRS واضح تره . تو این کتاب اومده یکم تغییر کنه به کل مطلب لطمه زده . در کل بی خیال خیلی مهم نیست .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۱
۲۶ تیر ۱۳۸۹, ۰۲:۵۶ ب.ظ
طراحی الگوریتم
منظور من ترجمه نبود منظورم ترجمه کردن به نام تالیف بود! همون کپ زدن!

ارسال: #۲۲
۲۶ تیر ۱۳۸۹, ۱۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۸۹ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط yasemi.)
دوستان دست از سر دکتر قدسی بردارید Idea بگید چه فصلی از کورمن رو بخوانیم Huh

قدر لحظه ها را بدان!
ارسال: #۲۳
۲۷ تیر ۱۳۸۹, ۰۳:۱۷ ق.ظ
طراحی الگوریتم
چی چیو دست برداریم. بذار کچلش کنیم Smile

آقا خیلی باحال می شه یه وبلاگ بزنیم‌: "دانشجویان علیه اساتید" در جواب به وبلاگ دکتر قدسی با نام "اساتید علیه تقلب" نظرتون چیه؟

بزنیم هرچی استاده لت و پار کنیم و سوتی بگیریم ازشون( علمی البته )

فکر کنم فوری فیلتر بشهBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: aseman , agha_reza , Mr Mohammad , sajaddandy
ارسال: #۲۴
۲۷ تیر ۱۳۸۹, ۱۱:۲۹ ق.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۸۹ ۰۳:۱۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  چی چیو دست برداریم. بذار کچلش کنیم Smile

آقا خیلی باحال می شه یه وبلاگ بزنیم‌: "دانشجویان علیه اساتید" در جواب به وبلاگ دکتر قدسی با نام "اساتید علیه تقلب" نظرتون چیه؟

آقای تنهایی . فکر می کنم ما منظور همو خوب متوجه نشدیم . من که آخرش گفتم بی خیال . اما این کار دانشجویان علیه اساتید فکر خوبیه اما نه علیه دکتر قدسی .Smile من خودم خیلی ایشونو دوست دارم . مگه چن تا مث ایشون تو کشورمون هست ؟ باید علیه اساتید دست سوم و چهارمی کار کنیم که سرنوشت دانشجو براشون اهمیت نداره و پارو از حیطه عقلی بیرون می ذارن و پول می گیرن و یا درست درس نمی دن که کلاس خصوصی باهاشون برداری( خیلی زشته‌، من حتی از نوشتنش هم خجالت می کشم‌، اما دیدم ).Huh
در ضمن دکتر قدسی شما رو می شناسه ها!! اگه بیاد ببینه اینجا گفتید بذار کچلش کنیم‌، دلخور می شه . Big Grin واسه خودتون گفتم .

ارسال: #۲۵
۲۷ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۰۹ ب.ظ
(۲۷ تیر ۱۳۸۹ ۰۳:۱۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  چی چیو دست برداریم. بذار کچلش کنیم Smile

فکر خوبیه! یه وبلاگ میزنیم با اسم واقعی خودمون توش مطلب میذاریم‌، اگه ویزیتور درست و حسابی داشته باشیم، هراستادی که باهامون راه نمیاد، بهش حمله می کنیم!Tongue مثه بعضی زورنامه ها(غلط املایی نداره!)
قضیه حمله شوخی بود ولی نقد دانشجو از اساتید از موضوعاتیه که مظلوم واقع شده و جا داره دانشجو‌ها یه تکونی به خودشون بدن!

سخته، ولی ممکنه!
ارسال: #۲۶
۲۷ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۴ ب.ظ
طراحی الگوریتم
بله واقعاً دوست عزیز من که چیزی نگفتم در مورد دکتر قدسی. بگذار کچلش کنیم که چیز بدی نیست. دکتر قدسی به همه گیر میده توی وبلاگش! چه خوبه که ما هم به ایشون گیر بدیم اگه کار بدی کرده. اگه هم حساب پاکه که دیگه نیازی نیست بترسه از من. من همیشه به نیکی از ایشون نام می برم و ایشون رو آدم دلسوزی می دونم.

ارسال: #۲۷
۲۷ تیر ۱۳۸۹, ۰۵:۰۰ ب.ظ
نه تنها دست از سرش برنداشتید تازه دکتر کچلشم کرد بنده خدا Big Grin منم موافقم توی همین مانشت یه قسمت میزاریم به نام سوتی های اساتید باحال میشهIdea

قدر لحظه ها را بدان!
ارسال: #۲۸
۲۸ تیر ۱۳۸۹, ۰۸:۴۱ ب.ظ
طراحی الگوریتم
خوش به حالتون حداقل استاد دارید که سوتیشو بگیرید بیچاره ما که تو دانشگاه پیام نور دانشجو های ارشد تازه از نوع ازادش هستند حالا شما به دکتر قدسی که تو امریکا خونده دارید گیر میدید

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrsh69it
ارسال: #۲۹
۲۹ تیر ۱۳۸۹, ۰۱:۲۴ ق.ظ
طراحی الگوریتم
توی امریکا خوندن که دلیل برتری نیست! و توی دانشگاه آزاد درس خوندن هم باعث تحقیر نیست.

سپاس‌گزاری شده توسط: h_1234 , Soheil , rezvan_m , luna , Raavak , Maryam-X , HRZ , fatima1537 , Mr Mohammad , A V A , friends , آرتا , hamid88
ارسال: #۳۰
۲۹ تیر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۷ ب.ظ
موافقم خیلی‌ها هم که توی دانشگاه دولتی درس خواندن مشکل دارن مثلا دوستای خودم که دولتی هستند از پایه مشکل دارند(البته همه نه ). در کل به نظرم توی رشته فنی شما خودت باید تلاش کنی زیادم ربطی به دانشگاه نداره البته استاد خوب هم داشته باشی که عالیه

قدر لحظه ها را بدان!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۸۰۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۱۲ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۲۸۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۳۰ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۰۳ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۴۸۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۳۳۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۳۰ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۱۹۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close