زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۹۶۱
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۵:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۵:۰۶ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
سندروم خود علامه پنداری از گرفتاری های رایج ما ایرانی هاست. من و شما و سن بالا و پائین نداره. ارتباط مستقیمی هم هست بین حق به جانب بودن و کم اطلاعی.
خوبه که آدم مناظره و بحث و جدل رو بذاره کنار. یه آسایش قشنگی داره. به قول کسی میگفت توی بحث و جدل اولین چیزی که قربانی میشه حقیقته! همه چیز به ظاهر از یک تفاوت فکری شروع میشه و به سرعت به تقابل شخصی تبدیل میشه.
به شخصی گفتند راز آرامش شما چیه جواب داد اینه که هیچ وقت با کسی جدل نمیکنم بهش گفتند ولی آخه آدم نمیتونه جدل نکنه جواب داد بله حق با شماست نمیتونه!

(۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۱:۳۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خب بالاخره منم کورونا گرفتم.

آرزوی سلامتی دارم برات جناب امیر خان.
من شخصا کلی به شما مدیونم. همیشه وقتی با کسی سر شرایط زندگی توی خارج بحثم میگیره طرف تا چیزی میگه که با حرف من سازگار نیست فوری میگم والا من یه رفیقی دارم اسمش امیر هست و سالهاست آلمانه اون میگفت که: بعدش کلی نقل قول جعلی از شما میگم Smile)
خلاصه که حلالمون کنید. من هم برای سلامتی شما دعا میکنم در عوضش.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , Amir V
ارسال: #۵۷۹۶۲
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۵:۳۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۵:۰۱ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  سندروم خود علامه پنداری از گرفتاری های رایج ما ایرانی هاست. من و شما و سن بالا و پائین نداره. ارتباط مستقیمی هم هست بین حق به جانب بودن و کم اطلاعی.
خوبه که آدم مناظره و بحث و جدل رو بذاره کنار. یه آسایش قشنگی داره. به قول کسی میگفت توی بحث و جدل اولین چیزی که قربانی میشه حقیقته! همه چیز به ظاهر از یک تفاوت فکری شروع میشه و به سرعت به تقابل شخصی تبدیل میشه.
به شخصی گفتند راز آرامش شما چیه جواب داد اینه که هیچ وقت با کسی جدل نمیکنم بهش گفتند ولی آخه آدم نمیتونه جدل نکنه جواب داد بله حق با شماست نمیتونه!
بهش میگن اثر دانینگ کروگر. سرچ کن چیز جالبیه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۷۹۶۳
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۱:۰۴ ق.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بهش میگن اثر دانینگ کروگر. سرچ کن چیز جالبیه.

مطلب جالبی بود. خیلی ممنونم. Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۷۹۶۴
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۱۲:۱۰ ب.ظ
این امباپه دقیقا چه پُخی هست که اینقدر دارن ریخت و پاش میکنن براش؟ اون از سران پی اس جی و فرانسه و قطریا که افتادن به پاش. حالا هم گویا سران رئال و آقای پرز داره فرت و فرت بهش پیشنهاد میده...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۷۹۶۵
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  این امباپه دقیقا چه پُخی هست که اینقدر دارن ریخت و پاش میکنن براش؟ اون از سران پی اس جی و فرانسه و قطریا که افتادن به پاش. حالا هم گویا سران رئال و آقای پرز داره فرت و فرت بهش پیشنهاد میده...
چند تا مساله است.
اولا که وفاداری به تیم ها دیگه مثل قبل نیست. امثال توتی دیگه دارن تموم میشن. تو اینجور شرایطی بازیکن ها میرن سمت سود بیشتر.
دوما معلوم نیست کدوم این خبر ها راست باشه و کدوماش برای بازارگرم کنی.
سوما یه خبرگزاری هایی مثل ورزش سه لااقل تو تیتراشون اغراق می کنند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۷۹۶۶
۰۱ خرداد ۱۴۰۱, ۱۰:۱۴ ق.ظ

سال دیگه حالا خبر میاد که بودجه چند صد هزار میلیاردی تعریف کردن برای خرید زمین در متاورس و احداث حوزه علمیه توی اونجا. لعنتیا، چطور فکر کردن به این قضیه یعنی. طرف گفته باید اونجا هم مبلغ دینی بفرستیم ما. و توی متن خبر نوشته که ابتدای مسیر هستیم و اگر به صورت قوی این عرصه را شروع کنیم، به نتایج خوبی خواهیم رسید....

ارسال: #۵۷۹۶۷
۰۱ خرداد ۱۴۰۱, ۱۰:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۰۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۱۴ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  

سال دیگه حالا خبر میاد که بودجه چند صد هزار میلیاردی تعریف کردن برای خرید زمین در متاورس و احداث حوزه علمیه توی اونجا. لعنتیا، چطور فکر کردن به این قضیه یعنی. طرف گفته باید اونجا هم مبلغ دینی بفرستیم ما. و توی متن خبر نوشته که ابتدای مسیر هستیم و اگر به صورت قوی این عرصه را شروع کنیم، به نتایج خوبی خواهیم رسید....
اونجا دیگه کجاست !؟

(۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  این امباپه دقیقا چه پُخی هست که اینقدر دارن ریخت و پاش میکنن براش؟ اون از سران پی اس جی و فرانسه و قطریا که افتادن به پاش. حالا هم گویا سران رئال و آقای پرز داره فرت و فرت بهش پیشنهاد میده...
بی دلیل بزرگش کردن کریم از اون بهتره
ارسال: #۵۷۹۶۸
۰۱ خرداد ۱۴۰۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ
سر انتقال امپاپه رئال عجیب سرکار رفت Big Grin از هالند هم باز موند

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۷۹۶۹
۰۱ خرداد ۱۴۰۱, ۱۰:۰۴ ب.ظ
جالب نیست که پپ چند روز پیش توی پنج دقیقه کامبک سه گله خورد و امروز توی پنج دقیقه کامبک سه گله زد؟ واقعا فوتبال چیز عجیبیه.
ارسال: #۵۷۹۷۰
۰۳ خرداد ۱۴۰۱, ۰۳:۵۵ ق.ظ
توی چند تا از این کانالا و گروهای تلگرامی که در زمینه کنکور ارشد فعالیت میکنند هستم هنوز. تقریبا میشه گفت از رونق افتادن مانشت یکی از دلایلش همین تلگرام بود و حضور مدرسین کنکور در تلگرام و جذابیتهایی که داشت. اما چیزی که من دارم میبینم و اتفاق میفته اینه که اونها هم دارن به نقطه برگشت به پایین نزدیک میشن و فکر میکنم بیشتر یه نوع جو زدگی یا هیجان زودگذر بود که داره افول میکنه و تقریبا بر خلاف مانشت که همیشه بهترینها حضور داشتند اونجا دیگه صرفا داره به محیط سرگرمی تبدیل میشه. بی صداقتی های زیاد همین امروز دیدم یکی از افرادی که تازگی یکی دو سالی هست داره کارمشاوره انجام میده درگیر حاشیه های فروش فیلم اساتید و بی کیفیتی مشاوره هاش میشه و تقریبا جز معدود افرادی که البته به نظرم صرفا دنبال سرگرمی هستند افراد جدی در زمینه کنکور لقا را به عطای تلگرام و گروهها و مشاور نماهایی که مثل قارچ اینور اونور سبز شدند بخشیدند.
من فکر میکنم میشه مانشت یه کامبک تاریخی بزنه که البته حتما باید از آقای دکتر تنهایی حرکتش شروع بشه. ولی من تقریبا مطمئنم که بعد از بی اعتبار شدن تلگرام و گروهها و کانالهاش که اوایل خیلی جذاب بودند که اون هم به واسطه افرادی که ادعای استادی و مشاوره داشتند و به سرعت مشخص شد به هیچ عنوان در کارشون صداقت ندارند یا حاشیه های زیاد و سواد اندکشون بیشتر کار رو سخت و پیچیده میکنه، میشه دوباره به دوران خوب مانشت برگشت که قطعا ثابت شد میتونه تنها منبع مورد اعتمادی باشه که به هیچ موسسه و استادی وابسته نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۷۹۷۱
۰۶ خرداد ۱۴۰۱, ۱۱:۵۴ ب.ظ
روسیه داره یکی یکی بازارهای صادرات ایران رو می‌بلعه!!
ظاهراً پروسه‌ی «انتقالِ دانشِ دور زدن تحریم‌ها» به روسیه, تقدیم ۲دستی بازارهای ایران به ارباب بوده!!

برای مثال بازار فولاد ایران که یکی از اصلی‌ترین بازارهای صادراتی ایرانه, در حال از دست رفتنه
ایران بدلیل تحریم به چند کشور محدود صادرات داشته, که حالا روسها هم به دلیل تحریم تخفیف زدن رو فولاد خودشون و همون مشتریان سنتی هم از چنگ ایران دارن درمیارن!!

این فقط مثال فولادیش بود!

خلاصه اینکه این وضعیت به «کاهش درآمد ارزی» ایران منجر میشه, و کاهش درآمد ارزی قطعاً به تورم بیشتر ختم خواهد شد.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Milad_Hosseini
ارسال: #۵۷۹۷۲
۰۷ خرداد ۱۴۰۱, ۰۸:۳۵ ق.ظ
یاس یه اهنگ خونده به اسم "بیم" حدود ۱۲ ۱۳ دقیقه اس. واقعا قلمش خیلی خوبه این لعنتی.
مثلا یه جایی میگه:
وقتی خیابون‌ها جا مردم
شده پُر پلیس
مهاجرت میشه تنها میانبر گریز
بهتر اینه که جای لباس پلوخوری
جلو آینه جلیقه ضدگلوله پرو کنی
همه پوست‌ها
زبر و کلفت‌تر از کروکودیل
علنی‌تر از اینه که بخواهیم قلو کنیم
...
...
...
یا میگه:
ولی مهمون تو کاخ میزبان هم معذبه
کالبدش رو زمین و از درونش معلقه
حتی اگه مدرنیزه تو دی. ان.ای‌اش رسوخ کنه
باز بین وطن و بی وطنی مُردده

توصیه میکنم گوش کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۷۹۷۳
۰۷ خرداد ۱۴۰۱, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۳۵ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  یاس یه اهنگ خونده به اسم "بیم" .....

توصیه میکنم گوش کنید.

من دیشب تا گذاشت تو یوتیوبش رفتم گوش دادم تو یه ساعت ۱۲ هزارتا لایک خورده بود
ارسال: #۵۷۹۷۴
۰۹ خرداد ۱۴۰۱, ۱۰:۳۱ ب.ظ
دلار ۳۱
عجیبه دلار هنوز اینجاست
حداقل باید ۳۴ باشه

سکه ۱۵ رو رد کرد
اصلاً بعید نیست با یه شوک ارزی تا ۲۱ هم برسه

ولی سکه از طرف انس یه دره نزولی میزنه!!
به خصوص با سیاسیتهای انقباضی فدرال ریزرو

پس سکه ریسکش بالاتر
من [متاسفانه] دلارو پیشنهاد میدم واسه کسی که قصد حفظ ارزش پولشو داره
اگه وارد کسی وارد سکه شد فیزیکی لااقل نخره, تا بتونه سریع نقد کنه در اوج

ارسال: #۵۷۹۷۵
۱۱ خرداد ۱۴۰۱, ۰۳:۱۵ ب.ظ
یکی جامِ طلایی بِه از صد گلات
همینجوری یهو سرودیم Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۶,۶۹۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۱۵۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۰۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۰۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close