زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۸۵۶
۱۰ اسفند ۱۴۰۰, ۰۲:۰۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ۰۲:۴۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بعد یک و نیم سال برگردی کشورت و روز دوم بازگشتت گوشیتو بزنن ...
SadBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۷۸۵۷
۱۰ اسفند ۱۴۰۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۶:۳۷ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
با آرزوی جهانی بدون جنگ بدون رنج بدون درد بدون زندگی بدون کوفت بدون زهرمار
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۷۸۵۸
۱۱ اسفند ۱۴۰۰, ۰۲:۵۶ ب.ظ
سلام دوستان
طی هفته گذشته با انجمن آشنا شدم و دیدم اعضا فرهیخته و دانشگاهی زیاد داره و از اونجایی که تاپیک‌های مرتبط با سوال بنده، مربوط به چندین سال گذشته است و مرده به حساب میاد، گفتم اینجا یک مشورت بگیرم؛ ممنون میشم جواب بدید.
من کارشناسی رو در علوم و تحقیقات در رشته مهندسی نفت فارغ‌التحصیل شدم و رفتم خدمت و حین خدمت به علت پارگی دیسک معاف شدم؛ حالا یک چند ماهی هست میخوام برم دنبال کار، ولی کلاً برای رشته من، چیز خاصی پیدا نمیشه و اگرم باشه، بعضی‌ها میگن معاف پزشکی نمیخوان و کلا هم رزومه قوی ندارم. از طرفی گفته شده که وزارت نفت میخواد آزمون بذاره سال آینده. از طرف دیگه، من یک فکری به ذهنم اومده که ارشد رو برم رشته کامپیوتر بخونم که حداقل نسبت به نفت راحت‌تر بتونم کار پیدا کنم چون حداقل نسبت به نفت کمی راحت تر کار پیدا میشه. از رشته کامپیوتر بدم نمیاد ولی خب چون لیسانس نفت دارم کارم کمی دشوار هست.
حالا سوال من اینه که یک سال فرصتی که دارم رو بشینم برای ارشد کامپیوتر بخونم یا خودم رو برای آزمون وزارت نفت آماده کنم بلکه شاید شانسی برای استخدام داشته باشم. (پارتی هم ندارم)
ممنون میشم نظرات خودتون رو به صورت کامل در میون بذارید
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderZ , khayyam
ارسال: #۵۷۸۵۹
۱۱ اسفند ۱۴۰۰, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۲:۵۶ ب.ظ)babriman نوشته شده توسط:  سلام دوستان
طی هفته گذشته با انجمن آشنا شدم و دیدم اعضا فرهیخته و دانشگاهی زیاد داره و از اونجایی که تاپیک‌های مرتبط با سوال بنده، مربوط به چندین سال گذشته است و مرده به حساب میاد، گفتم اینجا یک مشورت بگیرم؛ ممنون میشم جواب بدید.
من کارشناسی رو در علوم و تحقیقات در رشته مهندسی نفت فارغ‌التحصیل شدم و رفتم خدمت و حین خدمت به علت پارگی دیسک معاف شدم؛ حالا یک چند ماهی هست میخوام برم دنبال کار، ولی کلاً برای رشته من، چیز خاصی پیدا نمیشه و اگرم باشه، بعضی‌ها میگن معاف پزشکی نمیخوان و کلا هم رزومه قوی ندارم. از طرفی گفته شده که وزارت نفت میخواد آزمون بذاره سال آینده. از طرف دیگه، من یک فکری به ذهنم اومده که ارشد رو برم رشته کامپیوتر بخونم که حداقل نسبت به نفت راحت‌تر بتونم کار پیدا کنم چون حداقل نسبت به نفت کمی راحت تر کار پیدا میشه. از رشته کامپیوتر بدم نمیاد ولی خب چون لیسانس نفت دارم کارم کمی دشوار هست.
حالا سوال من اینه که یک سال فرصتی که دارم رو بشینم برای ارشد کامپیوتر بخونم یا خودم رو برای آزمون وزارت نفت آماده کنم بلکه شاید شانسی برای استخدام داشته باشم. (پارتی هم ندارم)
ببین دوست عزیز همه چیز بستگی به خودت داره چون تا حالا کامپیوتر نخوندی قطعا یکم برات سخت میشه درک مفاهیم ولی اگه تایپیک سال های گذشته کنکور رو دنبال کنی بودن کسانی که رشته دیگری مثل عمران داشتن ولی اومدن خوندن و ارشد کامپیوتر خوندن پس هیچ چیزی غیرممکن نیست اما درباره کار بستگی به خیلی از فاکتورها داره مثلا شهرت چه پتانسیلی داشته باشه چند سالته و غیره ولی در کل می خوام بهت بگم حتی اگه کارشناسیت هم نرم افزار بود و ارشد هم کامپیوتر بودی باز برای شروع کار باید بری یه جایی کاراموزی و رایگان و اینا کار کنی خیلی از دوستانی که حتی ارشد هم گرفتن و شاکی هستن و می گن کار نیست مشکلشون اینجاست و این مراحل رو طی نمی کنند و فکر می کنند حالا که ارشد گرفتن باید حتما بهش کار بدن نه اینطور نیست اون چیزهایی که تو دانشگاه می خونی شاید به صورت غیر مستقیم تو کارت اثر بزاره به صورت مستقیم اون تخصص شما هست که به درد شرکت می خوره حالا تخصص چطور میشه دراورد با کاراموزی با رفتن به کلاس های موسسه ها و یا خودخوانی و چند سال کار کردن تو یه حوزه خاص از کامپیوتر
 سپاس‌گزاری شده توسط: babriman
ارسال: #۵۷۸۶۰
۱۲ اسفند ۱۴۰۰, ۰۵:۲۰ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۲:۵۶ ب.ظ)babriman نوشته شده توسط:  سلام دوستان
مدرک ارشد کامپیوتر به دردت نمیخوره به نظر من. باز کارشناسی ی ی دیدی بهت میده ولی ارشد همش ریسرچه و به نظر من ذره ای بدرد بازار کار نمیخوره.‌

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , babriman
ارسال: #۵۷۸۶۱
۱۴ اسفند ۱۴۰۰, ۰۱:۴۲ ق.ظ
پسر عجب سوپرسایکلی داره میشه این کمادیتی! [تصویر:  118_1ult.gif]
BCOM:IND به ۱۲۷ رسیده

این تحریما دیگه داره احمقانه میشه علیه روسیه
همینجور پیش بره به فنا میریم

درحال حاضر همه چیز به نفع بازار سرمایه‌ی کمادیتی‌محور ماست. اگر این خناس‌ها بزارن!
ولی در کل عاقبت ترسناکی در انتظار کشوراست

ارسال: #۵۷۸۶۲
۱۶ اسفند ۱۴۰۰, ۱۱:۱۴ ق.ظ
خیلی‌ ناراحتم که داره ۳۲ سالم میشه.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Riemann
ارسال: #۵۷۸۶۳
۱۶ اسفند ۱۴۰۰, ۰۲:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
غیبت سلاح انسان پست و ترسوعه.

(۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خیلی‌ ناراحتم که داره ۳۲ سالم میشه.
چرا ناراحتی؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۷۸۶۴
۱۸ اسفند ۱۴۰۰, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط hope....)
.....
ارسال: #۵۷۸۶۵
۱۸ اسفند ۱۴۰۰, ۰۸:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
.........
ارسال: #۵۷۸۶۶
۱۸ اسفند ۱۴۰۰, ۱۰:۰۳ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه ۵موجی کامل با PTI 63 _که نشون از قدرت روند داره _ به سمت پایین و احتمالاً تاچ MOB پیوت‌ها
پ.ن: mob حمایت و مقاومت نیست, بلکه نواحیی هست که انتظار برگشت قیمت درش میره

ارسال: #۵۷۸۶۷
۱۹ اسفند ۱۴۰۰, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  

یه ۵موجی کامل با PTI 63 _که نشون از قدرت روند داره _ به سمت پایین و احتمالاً تاچ MOB پیوت‌ها
پ.ن: mob حمایت و مقاومت نیست, بلکه نواحیی هست که انتظار برگشت قیمت درش میره

بیا یک بار قشنگ اینا رو برای من توضیح بده لااقل یه نفر بفهمه داری چی میگی واسه خودت Angel
ارسال: #۵۷۸۶۸
۱۹ اسفند ۱۴۰۰, ۱۰:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۵۶ ق.ظ، توسط khayyam.)
آقا یه چیزی اینجا می گم شاید مسخره بیاد شاید هم واقعیت و ترسناک ! یکی از دوستام رو می شناسم که نه مشکل مالی داره نه مشکل جسمی ولی بی دلیل هر چی خواستکاری میره رد می کنه بعد می پرسی چرا چی شد می گه نمی دونم خوشم نیومد و از این حرفا بعد رفته پیش یکی که کارش دعا نوشتن و نگاه کردن تو قران بهش گفتن تو جن عاشق داری و اون وارد بدنت شده و نمی زاره تو ازدواج کنی چون اون داره از بدنت استفاده می کنه ! حالا من رفتم تو اینترنت سرچ کردم یه مطالبی هست ادم نمی دونه باور کنه یا نکنه ! حتی درباره همزاد و این حرفا
به نظر خودم شاید هم درست باشه چون ما اینقدر درگیر کار و زندگی روزمره می شیم خیلی به این چیزا فکر نمی کنیم مثلا الان کی می تونه درباره روح اینجا نظر بده( این همه ادم می میره روحشون کجا میره همه شنیدیم میره برزخ خب اون برزخ دقیقا کجاست ! ) یه چیزی غیر قابل دیدن و لمسه و شاید همین موضوع درباره جن و قدرت ماورایی هم باشه !
ارسال: #۵۷۸۶۹
۱۹ اسفند ۱۴۰۰, ۱۲:۱۶ ب.ظ
مجتبی شکوری سال ۹۷ یه پادکست منتشر کرده بود به اسم "هشت گام برای توسعه فردی در سال جدید". هشت تا اپیزود هست. مدت زمانش هم کمه. گوش کنید اگر تا بحال گوش نکردید. حرفای جالبی میزنه

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۷۸۷۰
۱۹ اسفند ۱۴۰۰, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط hope....)
.......
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۸۱۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۴۴۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۰۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close