زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۵۵۶
۰۸ آبان ۱۴۰۰, ۱۲:۳۶ ق.ظ
من باورم نمیشه یه عده ایران ایفون ۱۳ میخرن! آقا فرقی نداره چقدر گرونی هست ... این گرونی به حال خیلی ها فرقی نداره به نظرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۷۵۵۷
۰۸ آبان ۱۴۰۰, ۱۲:۴۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ آبان ۱۴۰۰ ۰۱:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  والا من هوا سرد میشه با یه چایی یا شیر داغ خوردن لذت میبرم (مثل یه بچه ۷ ساله). وقتی هوا گرم میشه هم با یه بستنی کیم لذت میبرم. وقتی میبینم سطح زبانم بالا رفته لذت میبرم. وقتی میبینم دارم یه چیز جدید یاد میگیرم لذت میبرم. وقتی با دوستام خاطره تعریف می کنیم و میخندیم لذت میبرم. وقتی یه غذای بیرون میخورم لذت میبرم. وقتی باد خنک پاییزی یا بهاری میخوره به صورتم لذت میبرم. وقتی یه میوه میخورم (هر چند ارزون) لذت میبرم. این همه چیز برای لذت بردن هست.Big Grin
شما الان فکر می کنم شمال کشور باشی. میتونی بری یه پارکی جنگلی چیزی و از محیط لذت ببری. ما تو کویر یه پارک درست و درمون به زور داریم.
تازه وقتی یه چیز خوشمزه ببینم قبل از خوردن بو می کنم. اونم لذتبخشه. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۷۵۵۸
۰۸ آبان ۱۴۰۰, ۱۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط diligent.)
۱۲ روز از تزریق دوز اولم میگذره هنوز سرگیجه دارم.البته روز بعدش ضعف و بیحالی داشتم و بعدش خوب بودم. چند روز بعدش تا الان سرگیجه دارم. عوارضش تا کی موندگاره؟Confused

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۵۷۵۵۹
۰۸ آبان ۱۴۰۰, ۰۲:۴۴ ق.ظ
(۰۸ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  ۱۲ روز از تزریق دوز اولم میگذره هنوز سرگیجه دارم.البته روز بعدش ضعف و بیحالی داشتم و بعدش خوب بودم. چند روز بعدش تا الان سرگیجه دارم. عوارضش تا کی موندگاره؟Confused
مطمئن هستید عوارض واکسن باشه معمولا عوارض واکسن نهایت تا دو سه روز تازه اگر باشه شاید کرونا گرفتین یا یه چیز دیگه !
ارسال: #۵۷۵۶۰
۰۸ آبان ۱۴۰۰, ۰۴:۲۷ ق.ظ
(۰۸ آبان ۱۴۰۰ ۰۲:۴۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  ۱۲ روز از تزریق دوز اولم میگذره هنوز سرگیجه دارم.البته روز بعدش ضعف و بیحالی داشتم و بعدش خوب بودم. چند روز بعدش تا الان سرگیجه دارم. عوارضش تا کی موندگاره؟Confused
مطمئن هستید عوارض واکسن باشه معمولا عوارض واکسن نهایت تا دو سه روز تازه اگر باشه شاید کرونا گرفتین یا یه چیز دیگه !

نه مطمئنم کرونا نیست. قبل واکسن سرگیجه نداشتم.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
ارسال: #۵۷۵۶۱
۰۸ آبان ۱۴۰۰, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط crevice.)
(۰۸ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  ۱۲ روز از تزریق دوز اولم میگذره هنوز سرگیجه دارم.البته روز بعدش ضعف و بیحالی داشتم و بعدش خوب بودم. چند روز بعدش تا الان سرگیجه دارم. عوارضش تا کی موندگاره؟Confused
نگران نباشید طبیعیه. خواهر منم ده یازده روز عوارض داشت دوز اول رو(سرگیجه و بیحال). سینوفارم. ولی عوضش دوز دوم هیچ عوارضی نداشت
چند از دوستاشم همینجور شدن.

اینجا ۴۸۰ روز مرخصی زایمان میدن به پدر و مادر در مجموع. که هر کدوم حداقل باید نود روز از این ۴۸۰ روز رو مصرف کنه و بقیه رو نفر دوم میتونه استفاده کنه!
جالبتر اینکه اگر مثلا مادر بیکار بوده باشه برای اون مدت زمانی که از مرخصی زایمانش استفاده میکنه حقوق میگیره (هر چند خیلی کم در حد ۶۰۰ یورو ماهیانه) ولی خب واسم خیلی جالب بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۵۷۵۶۲
۰۸ آبان ۱۴۰۰, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۴۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  نگران نباشید طبیعیه. خواهر منم ده یازده روز عوارض داشت دوز اول رو(سرگیجه و بیحال). سینوفارم. ولی عوضش دوز دوم هیچ عوارضی نداشت
چند از دوستاشم همینجور شدن.
مرسی. آره ظاهرا مشکل خاصی نیست. امروز از یه پزشک مشاوره گرفتم، گفت ممکنه از عوارض کرونا باشه (دو ماه پیش کرونا داشتم).

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۷۵۶۳
۰۹ آبان ۱۴۰۰, ۱۰:۵۵ ق.ظ
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
چرا بچه های کنکور ارشد امسال اینجا از تجارب شون چیزی نمیگن؟
ارسال: #۵۷۵۶۴
۰۹ آبان ۱۴۰۰, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۵ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
پول خرج کردن واقعا تو سه تا جا خیلی خووبه. یعنی ارزش داره و برمیگرده حس و حال خوبش و حتی فواید خیلی زیادش. یکی کتاب خریدن. دومی سفر رفتن. سومی که من اخیرا افتادم دنبالش گل و گیاه هست.
از وقتی فهمیدم دستم نسبتا سبز هست و چندتایی گل رو که توی حیاط خونه پاجوش زده بود رو گرفتم توی گلدون دیگه گذاشتم و قلمه زدم ، خیلی دنبال گل و گیاه رفتم. حال میده واقعا. اصن از یکی از تفریحاتم گهگاهی شده میرم گلخونه های سطح شهر Smile
یه سانسوریا رو اینقدر رسیدگی کردم و آب و کود دادم که، الان پاجوش زده اصن بیا و ببین. باید گلدونش رو عوض کنم. دیگه از شِفلورا و آلوورا و کاکتوس ها نگم. یه گل رونده ای هست به اسم پتوس. توی خاکش میگن شیر میریزن و یه مقدار آب : ) من والا با یخورده کود طبیعی و آب زیاد یه کاری کردم که هرکی دیده میگه یه شاخه ازین رو بزن توی گلدون من ببرم : )
خلاصه که گُل بکارید، از دل گِل گُل برآرید

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , blackhalo1989 , khayyam , .:tarannom:. , alma1988
ارسال: #۵۷۵۶۵
۰۹ آبان ۱۴۰۰, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  پول خرج کردن واقعا تو سه تا جا خیلی خووبه. ...
از وقتی فهمیدم دستم نسبتا سبز هست و چندتایی گل رو که توی حیاط خونه پاجوش زده بود رو گرفتم توی گلدون دیگه گذاشتم و قلمه زدم ...
اینجور به نظر میاد که شاید کم کم بشه ازش پول کسب بشه Smile

هدیه خریدن هم خیلی خوبه، نه از سر تکلیف؛ اون وقتایی که تو چشماش برق خوشحالی رو میبینی، میبینی واقعا چیزی بوده که دوستش داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۷۵۶۶
۱۰ آبان ۱۴۰۰, ۱۲:۵۱ ق.ظ
یعنی اگه یه ماه دیگه صبر می کردم واکسن استرزنکا رو می زدم ( امروز بدون نوبت می زدن ) ولی دیگه راهی نیست دوز دوم سینوفارم هم زدم
فکر نمی کنم سینوفارم خیلی خاصیت داشته باشه
ارسال: #۵۷۵۶۷
۱۰ آبان ۱۴۰۰, ۱۱:۵۶ ق.ظ
یه مشکل درس خوندن زیاد اینه که تغییر مسیر رو سخت می کنه. فرد به مسیر طی شده و هزینه پرداخته شده (بیشتر زمانی) نگاه می کنه و تغییر مسیر براش سخت میشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Milad_Hosseini , .:tarannom:. , ezra , radi_s , alma1988
ارسال: #۵۷۵۶۸
۱۰ آبان ۱۴۰۰, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۲۸ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۰۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  اینجور به نظر میاد که شاید کم کم بشه ازش پول کسب بشه [تصویر:  smile.gif]

هدیه خریدن هم خیلی خوبه، نه از سر تکلیف؛ اون وقتایی که تو چشماش برق خوشحالی رو میبینی، میبینی واقعا چیزی بوده که دوستش داره.

اره والا یخورده ادم وقت بیشتر بزاره و امکانات داشته باشه میشه یه کارایی کرد. اتفاقا داشتم با یکی از دوستام در مورد همین صحبت میکردیم. اونا امسال شمشاد طلایی کاشتن. تقریبا ۱۵ هزارتا گلدون توی اندازه های ۱۵، ۳۰ سانتی و بیشتر فکر کنم. داشتیم صحبت میکردیم. میگفت که میلاد با خاک و کود و هزینه گلدون و آب و اینا شاید ۱۵ تومن خرج بگیره. و الان گل ها رو فروختن و تقریبا ۹۰ تومنی دستشون رو گرفت. تازه این دلال اول بود که ازشون اینقدر خرید گل رو. یه دست دیگه به دلال دیگه بیشتر میفروشه و در نهایت که شاید براتان جالب باشه که به عراق بسیار فرستاده میشه این گل ها.
حالا سوای اینا، سر خیابون اینقدر دستفروش هستن که توی گلدون گل میفروشن. همین سانسوریا (یا شمشیری) ۱۰۰ تومن هست یه گلدونش فکر کنم. ادم مکان داشته باشه، گل و گیاه کاشتن از مرکبات بیشتر میشه پول در آورد. الان همین مرکبات که شمال از باغدار میره تا سر مغازه قیمتش تا ۲/۵ برابر میشه

آره هدیه خریدن هم خوبه. خیلی خوبه : ) همین ماه بود یکی رو سورپرایز کردم که دیگه اخراش صحنه منکراتی شده بود از ذوقش : ))))) .لی نکته مهمش همون از روی تکلیف نبودن هست دیگه. دلی باید کار کرد.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۵۷۵۶۹
۱۰ آبان ۱۴۰۰, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط ezra.)
این تَرَک که کنار سپا۹هانشهر اصفهاهان افتا حیلی خوفه!
خالی شدن سفره‌های زیرزمینی داره یه فاجعه‌ی ترسناک تبدیل میشه

این مختصاتو تو گوگل مپ سرچ کنید, زوم کنید روش!
کد php:
,                32.55027851.660611 

همه‌ی کلانشهرا هم ظاهراً درگیرن

ارسال: #۵۷۵۷۰
۱۰ آبان ۱۴۰۰, ۰۹:۳۳ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۵۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه مشکل درس خوندن زیاد اینه که تغییر مسیر رو سخت می کنه. فرد به مسیر طی شده و هزینه پرداخته شده (بیشتر زمانی) نگاه می کنه و تغییر مسیر براش سخت میشه.

ی جمله ای چند سال پیش خوندم که خیلی جاها کمکم کرده تا حالا:
هر ۲ راهی ی ۳ راهیه که یکی از راه هاش برگشتنه

به دفعات مسیرم رو اصلاح کردم، اصلاح بعدی هم اینه که از فیلد اندروید بیام بیرون Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , blackhalo1989 , diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close