زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۵۰۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چجوری می شه از یک پروژه در github اجرا گرفت؟
آدرس ریپوزیتوری؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۲۵۰۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ
حس همه چی هست بغیر درسDodgyAngryConfusedConfusedConfused

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , stateless , mahyamk
ارسال: #۳۲۵۰۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  حالا شما زیاد غصه نخورید، در عوضش برنامه‌نویس خوبی هستید... CoolSmile
کلا من از ترم اول دانشگاه، بهترین و کاردرست‌ترین برنامه‌نویس‌هایی که می‌بینم نمی‌دونم چرا انقدر تو طراحی واسط و دقت تو جزئیات بصری بی‌توجه عمل می‌کنن، همیشه هم برام سواله که این افراد نمی‌خوان زیاد روی این موارد تمرکز کنند یا اینکه واقعا اگه هم بخوان بازم نمی‌تونند.
...
به نظر شما یه برنامه نویس مخصوصا از نوع سرور ساید (که خیلی کم با واسط کاربری و گرافیک سر و کار داره) چه میزانی باید از گرافیک و UI‌ و مخصوصا UX بدونه؟ چطوری باید یاد بگیره یعنی مسیر یادگیریش چیه؟ به طور کلی توصیه تون به یه برنامه نویس در مورد گرافیک و این چیزا چیه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , stateless , Skyrim
ارسال: #۳۲۵۰۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چجوری می شه از یک پروژه در github اجرا گرفت؟
آدرس ریپوزیتوری؟
آدرس ریپوزیتوری:

دو تا پروژه است من می خوام از ruleTypeExtraction اجرا بگیرم. نویسنده اش این رو گفته:
To try it, you can open the desktop application located in src->runGUI->RunTE.java, and you can use the examples in the “Example” folder.
(ولی به نظر خودم مهمترین کدش اینه:

نمی دونم)
ارسال: #۳۲۵۱۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۷ ب.ظ
ی فیلم طنز غیرایرانی معرفی کنین لطفا ب من ک الان ببینم..البته با نت اینجا الان نیت کنم فردا شب دان میشهBig Grin
اصلا ویتامین طنز خونم افت کرده شدیدSad

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
ارسال: #۳۲۵۱۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ
.....
ارسال: #۳۲۵۱۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  آدرس ریپوزیتوری:

دو تا پروژه است من می خوام از ruleTypeExtraction اجرا بگیرم. نویسنده اش این رو گفته:
To try it, you can open the desktop application located in src->runGUI->RunTE.java, and you can use the examples in the “Example” folder.
(ولی به نظر خودم مهمترین کدش اینه:

نمی دونم)
این پروژه که خیلی داغونه. دانشجویی نوشته شده. نه لایسنسش مشخصه نه readme درست حسابی داره. تازه طرف با ورژن کنترل آشنایی نداشته که اومده فایل های jar رو هم پوش کرده! maven هم نمیدونسته چیه. به طور کلی فاجعه است. چنین پروژه ای چندان توقعی ازش نمیره که ساختار داشته باشه و مشخص باشه باید چیکار کرد.

ارسال: #۳۲۵۱۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۲ ب.ظ، توسط WhatEver.)
........................
ارسال: #۳۲۵۱۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این پروژه که خیلی داغونه. دانشجویی نوشته شده. نه لایسنسش مشخصه نه readme درست حسابی داره. تازه طرف با ورژن کنترل آشنایی نداشته که اومده فایل های jar رو هم پوش کرده! maven هم نمیدونسته چیه. به طور کلی فاجعه است. چنین پروژه ای چندان توقعی ازش نمیره که ساختار داشته باشه و مشخص باشه باید چیکار کرد.
این برای یه مقاله بوده ازش کد خواستم این ریپوزیتوری رو ایجاد کرد. من احتیاج دارم بتونم ازش اجرا بگیرم. خودش همون طور که گفتم گفته این طوری اجرا بگیرم ولی من نمی دونم چجوری می شه در github اجرا گرفت.
To try it, you can open the desktop application located in src->runGUI->RunTE.java, and you can use the examples in the
“Example” folder.
ارسال: #۳۲۵۱۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  این برای یه مقاله بوده ازش کد خواستم این ریپوزیتوری رو ایجاد کرد. من احتیاج دارم بتونم ازش اجرا بگیرم. خودش همون طور که گفتم گفته این طوری اجرا بگیرم ولی من نمی دونم چجوری می شه در github اجرا گرفت.
To try it, you can open the desktop application located in src->runGUI->RunTE.java, and you can use the examples in the
“Example” folder.
اول باید ریپوزیتوری رو دانلود کنید (یا به طور بهتر clone‌ کنید) با اون دکمه سبز (Clone or download) بعد هم این فایلی که گفته رو به عنوان فایل main بذارید و اجرا کنید.

ارسال: #۳۲۵۱۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط sara9009.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  حالا شما زیاد غصه نخورید، در عوضش برنامه‌نویس خوبی هستید... CoolSmile
کلا من از ترم اول دانشگاه، بهترین و کاردرست‌ترین برنامه‌نویس‌هایی که می‌بینم نمی‌دونم چرا انقدر تو طراحی واسط و دقت تو جزئیات بصری بی‌توجه عمل می‌کنن، همیشه هم برام سواله که این افراد نمی‌خوان زیاد روی این موارد تمرکز کنند یا اینکه واقعا اگه هم بخوان بازم نمی‌تونند.
سپاس استاد لطف دارید Smile

(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  جدا از این مورد حالا اصلا کی گفته یه نفر در آن واحد هم باید طراح و هم برنامه‌نویس خوبی باشه؟ به نظر من هر کدوم از حوزه‌ها انقدر گسترده هستند که اصلا لزومی به این کار نیست، یکی دیگه از چیزهایی که خیلی علاقه‌مند به آتیش زدنشون هستم (Big Grin) بعضی از این آگهی استخدامی شرکت‌هاست، که مثلا برای استخدام یه فیلد در زمینه وب، هم می‌خوان طرف آنالیست باشه، هم گرافیست باشه، هم کدنویس Client Side باشه، هم برنامه‌نویس Server Side باشه، هم SEO کار باشه! هم امنیت‌کار باشه! بعد اسم کلی از این تکنولوژی‌های جدید رو هم اون تو می‌نویسه که بگه بعله ما هم آره! مثلا خیلی با کلاسیم! Big Grin کسی که اینارو با هم تو یه فیلد نوشته، مطمئنم که خودشم نمی‌دونه چی نوشته! Big Grin
واقعا چقدر عالی توضیح میدید.
دقیقا همینطور هست حتی به نظرم بخش دیزاین و پیاده سازی و نگهداری دیتابیس که انقدر مهم هست هم باید افراد متخصص خودشو داشته باشه که فقط روی همین بخش کار کنن حالا مگه میشه به کارفرما همچین پیشنهادی داد Dodgy، حالا جدیدا یه چیزی مد شده اینه برنامه نویس باید ذاتی شبکه هم قوی باشه مخصوصا اگه تو بخش ایتی یه شرکت بزرگ باشی Confused

به نظرم طراحی واسط های کاربری و کلا کار روی بخش گرافیک و توجه به جزئیات بصری بیشتر از اموزش نیاز به استعداد و علاقه داره ، تا علاقه نباشه که ادم دنبال اموزش نمیره. من اموزش هم دیدم و تلاش هم کردم در این زمینه ولی بازم اصلا حوصله ی طراحی یه فرم لاگ ساده رو هم ندارم چون علاقه و وسواس خاصی روش ندارم نتیجه هم میشه همونایی که زیاد میبینیدBig Grin باور کنید تشخیص اینکه نقره ای روی یه صفحه ی مشکی زیباتر هست یا طلایی هیچ ربطی به اموزش نداره Undecided

+ شاید اون شخصی که خطش بد هست کلاس خطاطی هم رفته و نوشته هاش نستعلیق encoding شده است Smile
+ من در تمام جزوه هام فقط از رنگ مشکی استفاده میکنم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , sss
ارسال: #۳۲۵۱۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۷ ق.ظ
عجب گیری کردیما
ارسال: #۳۲۵۱۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط Saman.)
Smile
[تصویر:  421606_eni2f33lpf9ssg3azdui.jpg]

یه رفیقی داشتیم توی مانشت از این غذاها درست میکرد خواستم به صورت کاملا غیر مستقیم بهش بگم بره پیش آشپز قرن
[تصویر:  421606_mgnte8kzj0jxlono959q.jpg]

Big Grin
ارسال: #۳۲۵۱۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۴ ق.ظ
اینکه آدم تو مانشت فقط فعالیت غیر درسی داشته باشه کار درستی هست یا نه؟ نمیدونم.

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۵۲۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط jazana.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ب.ظ)WhatEver نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ب.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  ی فیلم طنز غیرایرانی معرفی کنین لطفا ب من ک الان ببینم..البته با نت اینجا الان نیت کنم فردا شب دان میشهBig Grin
اصلا ویتامین طنز خونم افت کرده شدیدSad

من
رو پیشنهاد میکنم
امیدوارم ویتامین طنز خونت تامین بشه Big Grin

SPY خوبه اینام بد نیست
the truman show
zootopia
superbad
the 40 year old virgin
Anchorman => خیلی قشنگه ولی هرکسی خوشش نمیاد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۸۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close