زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۰۲۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  Big Grin Big Grin
برای منم زمان جراحی درد نداشت ، فقط اون نخ بخیه و اون خون و اینا خیلی وحشتناک بود اون لحظه .
اره برادرم میگفت اونایی که بعد تو منتظر بودن داد و فریادای تو رو که میشنیدن همه در حال سکته بودن Big GrinBig Grin کل کلینیک داشت میلرزید
نههههه من چشمام باز بود از ترس نمیتونستم چشمامو ببندم ، برای من یک ربع بیست دقیقه طول کشید فکر کنم
پرستارا به خونم تشنه بودن شدید Big Grin

همین امثال شما هستن که دلهره میندازن تو دل مای بدبخت دیگه Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
فکر کنم کلینیک رو بد نام کردید Big Grin

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲۰۲۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۸ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۴ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  Big Grin Big Grin
برای منم زمان جراحی درد نداشت ، فقط اون نخ بخیه و اون خون و اینا خیلی وحشتناک بود اون لحظه .
اره برادرم میگفت اونایی که بعد تو منتظر بودن داد و فریادای تو رو که میشنیدن همه در حال سکته بودن Big GrinBig Grin کل کلینیک داشت میلرزید
نههههه من چشمام باز بود از ترس نمیتونستم چشمامو ببندم ، برای من یک ربع بیست دقیقه طول کشید فکر کنم
پرستارا به خونم تشنه بودن شدید Big Grin

همین امثال شما هستن که دلهره میندازن تو دل مای بدبخت دیگه Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
فکر کنم کلینیک رو بد نام کردید Big Grin
دقیقا شما دندوناتون جراحی چی میکنین؟ Big Grin به ما هم بگین بریم جراحی کلاس داره خخخخخخ

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۲۰۲۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  دقیقا شما دندوناتون جراحی چی میکنین؟ Big Grin به ما هم بگین بریم جراحی کلاس داره خخخخخخ

ای مرده شوره کلاسشو ببرن Big GrinBig GrinBig Grin
توضیح : دندون عقل بعضی ها امثال من نهفته هست ، یعنی بیرون از لثه نیست و باید درش بیاریم. برای همین جراحی میکنن، یعنی لثه رو پاره میکنن، دندون رو میکشن بیرون، لثه رو میدوزن => دکترا برای خشکلی بهش میگن جراحی Wink اسم خودشون رو هم میذارن متخصص جراحی فک و دهان و دندان

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۰۲۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ب.ظ
اگه دندون عقل رو جراحی کنن حتما بخیه می خواد؟ من از بخیه بدم می آد. اگه بخیه بزنن جاش می مونه؟Smile
ارسال: #۳۲۰۳۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  منم هرجور فکر می کنم نظر این بزرگوار تو کتم نمی ره !

کلاً در هر زبانی و نه تنها زبان انگلیسی ریدینگ و رایتینگ دو مقوله جدا هستن !
ممکنه کسی که رایتینگ خوبی داره ریدینگ واسش مثل آب خوردن باشه !
ولی برعکسش لااقل واسه من غیرقابل باوره !

خیلی ها هستن که متن انگلیسی رو خیلی راحت می خونن و درک می کنن ! اما از نوشتن یه جمله ی ساده انگلیسی عاجزن ! و خودشون هم به این عجز اعتراف می کنن !
محاوره و مکالمه که دیگه بماند !
زبان های دیگه هم همینطوره !
من خودم متن عربی رو کم و بیش می تونم بخونم و درک کنم , اما اگه بهم بگن یه جمله ی ساده ی کوتا بگو اصلاً بلد نیستم !

در حین یادگیری به نظر من ریدینگ کمک زیادی به رایتینگ می کنه، توجه کنید میگم در حین یادگیری، یعنی با صرف دقت به ساختار جملات و... . به نظر من رایتینگ بدون دقت به ریدینگ و اسپیکینگ بدون دقت به لیسنینگ در زمان یادگیری باعث خطا فاحش ترجمه میشه. یعنی شما انگلیسی رو فارسی خواهید نوشت. نظر منه به هر حال. هر کس روشی داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۳۲۰۳۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط barca.)
تاپیک ازدواج خروجی داده ظاهرا! Big Grin
بشتابید بیشتر پست بذارین Tongue

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۲۰۳۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط jazana.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  حالا که بحث آزاد هست
من هم یه سوال دارم که نگرانشم و خیلی دارم اذیت میشم
تا حالا کسی از دوستان دندون عقلشو جراحی کرده ؟ ؟ (جراحی کرده باشه و درش آورده باشه)
تا چند روز بعدش درد داشته ؟ ؟

والا جراحی چیزی نفهمیدم، دردشم کم بود فقط بعدش کمی زق زق می کرد، تازه من هم عصب کشی کردم هم دندون پر کردم هم جراحی دندان عقل.

درد من خیلی کم بود، دکتر به من گفت اگر درد کرد از این قرص مسکنا بخور، منم بعد از جراحی سریع رفتم خریدم همونجا خوردمش!

قرص مسکن بخر بخور.(مراقب باش بهش معتاد نشی! همچنین برخیا حساسیت دارن به برخی قرصا)

اگر استرس داری به دکتر فردا زنگ بزن بپرس ازش، خیلیا این مواقع زنگ می زنند از دکتر می پرسن، ایرادی نداره اصن

(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  اگه دندون عقل رو جراحی کنن حتما بخیه می خواد؟ من از بخیه بدم می آد. اگه بخیه بزنن جاش می مونه؟Smile

دکتر میگه که جراحی بشه یا هنوز زوده یا اگه نیاز نیست، بعضیا دندونشون میره زیر پست و باید پوست شکافته بشه، واسه اونا بخیه می زنند. بخیه داخل دهانه، نه جاش نمی مونه :دی

واسه من یکیشون زیر پوستی نبود(جراحی نرم) بدون بخیه کشید، دکتره یک دختر خانم بود، داشت کشتی می گرفت با دندون، اونقدره خندیدم، بیچاره زورش نمیرسید به دندون، هر ورجه وورجه میرفت، عین فیلما با چیزی شبیه به انبردستی کشید بیرون!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix , gogooli
ارسال: #۳۲۰۳۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط SepidehP.)
ببخشید من یه سوال غیرمرتبط بپرسم؟؟؟Confused
association rule mining algorithm فارسی ش چی میشه؟؟؟؟Undecided

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۳۲۰۳۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
اگه با سابلایم تو PHP کد میزنید:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عجب ایده باحالی داره. مخصوصا به درد کار تیمی میخوره:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۳۲۰۳۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط ezra.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  ببخشید من یه سوال غیرمرتبط بپرسم؟؟؟[تصویر:  confused.gif]
association rule mining algorithm فارسی ش چی میشه؟؟؟؟[تصویر:  undecided.gif]

تاپیک ترجمه هستا !

"الگوریتم کشف قوانین انجمنی"

ارسال: #۳۲۰۳۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط ستاره ی صبح.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  حالا که بحث آزاد هست
من هم یه سوال دارم که نگرانشم و خیلی دارم اذیت میشم
تا حالا کسی از دوستان دندون عقلشو جراحی کرده ؟ ؟ (جراحی کرده باشه و درش آورده باشه)
تا چند روز بعدش درد داشته ؟ ؟

من الان سه روز هست کشیدمش ، درد کمی دارم و ولی همین درد کم، تمرکز و حواسمو ریخته بهم، هیچکاری نمیتونم بکنم
دلم میخواد سرم رو بزنم تو دیوار
ژلوفن هم که زیادی میخورم، معده م رو بهم میریزه

چند روز دیگه هم ثبت نام دانشگاه شروع میشه، هیچی دیگه ترم اولی میشه مایه دردسر

منم پارسال یکی دندونای عقلم رو کشیدم برخلاف اون دوستمون دکتر من یه مرد جوون خیلی هیکلی بود با این حال خیلی سخت در اومد و یه بخشی از ریشه موند ولی چون حالم بد شد دیگه رهاش کرد ولی تا الان که خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشته
تازه اینطوری که شد داشت به مامانم می گفت ریشه دندوناش خیلی سفت و خوبه ولی رویه دندوناش جنسش خوب نیس بعدم اضافه کرد ریشه ربط به شیر مادر داره ولی وقتی رسیده به نون باباش دیگه بد شده Big Grin من در اون لحظه هیچ حرفی نمی تونستم بزنم ولی خیلی دلم می خواست بگم دکتر دندون عقله ها شیر مادر ؟؟؟؟؟؟؟ دندونپزشکیا....Tongue
آره یه درد مرده بدی داره شیر ولرم رو نشاسته توش حل کنید دردشو کم می کنه ولی تا یه هفته این درد رو دارید.

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
ارسال: #۳۲۰۳۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  این سایت نورس واقعاً حقیقت داره ؟

آخه مگه میشه همچین چیزی !!!

اینو می گم

چرا جواب نمی دید ؟ Big Grin
چرا پاسخگو نیستید ؟ Big Grin

ارسال: #۳۲۰۳۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط karbar.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  منم پارسال یکی دندونای عقلم رو کشیدم برخلاف اون دوستمون دکتر من یه مرد جوون خیلی هیکلی بود با این حال خیلی سخت در اومد و یه بخشی از ریشه موند ولی چون حالم بد شد دیگه رهاش کرد ولی تا الان که خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشته
تازه اینطوری که شد داشت به مامانم می گفت ریشه دندوناش خیلی سفت و خوبه ولی رویه دندوناش جنسش خوب نیس بعدم اضافه کرد ریشه ربط به شیر مادر داره ولی وقتی رسیده به نون باباش دیگه بد شده Big Grin من در اون لحظه هیچ حرفی نمی تونستم بزنم ولی خیلی دلم می خواست بگم دکتر دندون عقله ها شیر مادر ؟؟؟؟؟؟؟ دندونپزشکیا....Tongue
آره یه درد مرده بدی داره شیر ولرم رو نشاسته توش حل کنید دردشو کم می کنه ولی تا یه هفته این درد رو دارید.

جوانه های دندان های اصلی از ٢-٣ سالگی شروع میشه. به نظرم اگر از این هایی بوده باشید که تغذیه با شیر مادرتون طولانی بوده، حرفشون یه جورایی درست بوده.Big Grin
البته دندان عقل از ١١ سالگیهBig Grin
ارسال: #۳۲۰۳۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط ستاره ی صبح.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  ببخشید من یه سوال غیرمرتبط بپرسم؟؟؟Confused

والا من انگلیسیم خیلی بده
الگوریتم استخراج قواعد پیوستگی
شاید معنی اش باشه

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ)karbar نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ب.ظ)ستاره ی صبح نوشته شده توسط:  منم پارسال یکی دندونای عقلم رو کشیدم برخلاف اون دوستمون دکتر من یه مرد جوون خیلی هیکلی بود با این حال خیلی سخت در اومد و یه بخشی از ریشه موند ولی چون حالم بد شد دیگه رهاش کرد ولی تا الان که خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشته

جوانه های دندان های اصلی از ٢-٣ سالگی شروع میشه. به نظرم اگر از این هایی بوده باشید که تغذیه با شیر مادرتون طولانی بوده، حرفشون یه جورایی درست بوده.Big Grin
البته دندان عقل از ١١ سالگیهBig Grin

نمی دونم والا بهرحال مامانم که خیلی خوشحال اومد خونهBig Grin
البته جز معدود دندونپزشکای خوبی بود که پیشش رفته بودم Shy

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
ارسال: #۳۲۰۴۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط karbar.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  ببخشید من یه سوال غیرمرتبط بپرسم؟؟؟Confused

به نظر من میشه الگوریتم استخراج قانون رابطه (با توجه به کاری که این الگوریتم می کنه، البته شناختی ندارم با سرچ متوجه شدم.)

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close