زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۹۱
۰۲ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
(۰۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۳ ب.ظ)اکتیو نوشته شده توسط:  بچه‌ها هرچند دارم درس میخونم اما با دلسردی...به نظرتون درس خوندن حین بارداری ممکنه!!!
دلم گرفته. کسی حرفامو نمیفهمه...

پیشاپیش قدمش مبارک باشه،به نظرم با دکترتون مشورت کنید خوبه،اما اگر به تغذیتون برسید و شاید نکات دیگه ای فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.
موفق باشید.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۹۹۲
۰۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط Helmaa.)
(۰۲ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۳ ب.ظ)اکتیو نوشته شده توسط:  بچه‌ها هرچند دارم درس میخونم اما با دلسردی...به نظرتون درس خوندن حین بارداری ممکنه!!!

دوست عزیز الان یادم اومد یه دوست داشتم دو سال پیش ازدواج کرده بود دانشگاه هم میومد و اتفاقا باردار هم بود اینقد با انرژی درس میخوند و به کاراش(رسیدگی به امور منزل و بقیه چیزها میرسید) که ما مونده بودیم نمره هاش هم خوب بودن،میخوام بگم شاد باشید خیلی‌ها مثل شما هستن درس هم میخونن و موفق هم میشنShy
به نظرم رمز موفقیتش شاد بودن و توکلش بود.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
ارسال: #۹۹۳
۰۲ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط موج.)

الان یکی از نزدیکان من (خانوم هستن) بعد ۱۰ سال دوری از درس الان با دو تا فرزند یکی ۴ ساله و یکی ۶ ساله قصد شرکت در آزمون سراسری رو دارن من هم از نزدیک باهاشون در ارتباط هستم و دیدم که درس خوندن کنار دو تا فرزند شلوغ چقدر سخته ولی ایشون رو کاملا قبول دارم هم به لحاظ پشتکار و هم به لحاظ توانایی
انشالله براشون دعا کنید هفته دیگه ازمون دارن و اگه موفق بشن که انشالله میشن و نتیجش هم تابستون اعلام میشه خبرشو بهتون میگم که قطعا تاثیر مثبتی خواهد داشت در روحیه و روند درسی شما

شک نکنید سختی و محرومیت سازنده‌تر از آسایش و داشتن امکانات کافی هست

(۰۲ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۹ ب.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  دوست عزیز الان یادم اومد یه دوست داشتم دو سال پیش ازدواج کرده بود دانشگاه هم میومد و اتفاقا باردار هم بود اینقد با انرژی درس میخوند و به کاراش(رسیدگی به امور منزل و بقیه چیزها میرسید) که ما مونده بودیم نمره هاش هم خوب بودن،میخوام بگم شاد باشید خیلی‌ها مثل شما هستن درس هم میخونن و موفق هم میشنShy
به نظرم رمز موفقیتش شاد بودن و توکلش بود.

کاملا موافقم توکل در کنار تلاش قطعا موفقیت رو به دنبال داره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa
ارسال: #۹۹۴
۰۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۳ ق.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
آخییییییی!!!نی نی!!
خوش به حالتون!ایشالله صحیح و سالم بیاد!
به نظر منم می تونین!
خوشحال باشین از اینکه خدا داره بهتون یه هدیه می ده و از تلاش دست بر ندارین!Smile

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۹۹۵
۰۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط aminamini.)

اول از هر چیز
ایشالله که سالم و سلامت به دنیا بیادRolleyes

اما

آفرین
واقعا جای تحسین داره
ای کاش یه کم از اراده شما را من داشتم

واقعا آفرین
بهتون تبریک میگم
این نشون میده که سطح درک بالایی دارید

اما دل گرفتن
همیشه هست
و
واسه همه پیش میاد
و فکر میکنم اگه آدم یه کمی با خودش و خدای خودش خلوت کنه همه چیز حل میشه

ایشالله که همیشه شادو و پر انرژی و اکتیو باشیدBig Grin
ارسال: #۹۹۶
۰۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ، توسط اکتیو.)
\ممنون از همتون مهربون های من... الان دارن اذان میگن و من از حرفای پر از امیدی که در اینجا خوندم اشک از چشمهام جاری شد...آخه خیلی نگران وضع جسمیم در آینده بودم آخه پیش بینی نشدستبا خودم میگم الان این همه بخونم اما چند ماهی آخر به کنکور چی میشه! اوضاعم چطوریه! بچه‌ها به نظرتون درسها رو چطوری بخونم تا برای زمستون بار کمتری از درسها برام بمونه؟ من وقتم کامل آزاده... الان که خوبم و مشکلی ندارم روزی چقدر بخونم؟ و درسها را کی تموم کرده باشنم؟ تست زدن رو چی؟ بچه‌ها همتون را دعا میکنم
ارسال: #۹۹۷
۰۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , malekinasab
ارسال: #۹۹۸
۰۴ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ ب.ظ
بازی روزگار را نمی فهمم! من تو را دوست می دارم... تو دیگری را... دیگری مرا... و همه ما تنهاییم داستان غم انگیز زندگی این نیست که انسانها فنا می شوند‌، این است که آنان از دوست داشتن باز می مانند. همیشه هر چیزی را که دوست داریم به دست نمی آوریم پس بیاییم آنچه را که به دست می آوریم دوست بداریم. انسان عاشق زیبایی نمی شود. بلکه آنچه عاشقش می شود در نظرش زیباست! انسان های بزرگ دو دل دارند: دلی که درد می کشد و پنهان است‌، دلی که میخندد و آشکار است. همه دوست دارند که به بهشت بروند، ولی کسی دوست ندارد که بمیرد . عشق مانند نواختن پیانو است. ابتدا باید نواختن را بر اساس قواعد یاد بگیری، سپس قواعد را فراموش کنی و با قلبت بنوازی. دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم. ‏‏اگر انسانها بدانند فرصت باهم بودنشان چقدر محدود است محبتشان نسبت به یکدیگر نامحدود می شود. عشق در لحظه پدید می آید. دوست داشتن در امتداد زمان. و این اساسی ترین تفاوت میان عشق و دوست داشتن است. راه دوست داشتن هر چیز درک این واقعیت است که امکان دارد از دست برود. انسان چیست ؟ شنبه: به دنیا می آید. یکشنبه: راه می رود. دوشنبه: عاشق می شود. سه شنبه: شکست می خورد. چهارشنبه: ازدواج می کند. پنج شنبه: به بستر بیماری می افتد. جمعه: می میرد.

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , Helmaa , Maryam-X , parimehraban , barca , alime , Parva , 2063
ارسال: #۹۹۹
۰۴ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ب.ظ)اکتیو نوشته شده توسط:  بچه‌ها به نظرتون درسها رو چطوری بخونم تا برای زمستون بار کمتری از درسها برام بمونه؟ من وقتم کامل آزاده... الان که خوبم و مشکلی ندارم روزی چقدر بخونم؟ و درسها را کی تموم کرده باشنم؟ تست زدن رو چی؟ بچه‌ها همتون را دعا میکنم
برای اینکه بارمطالعه زمستون کم باشه و اون موقع فقط مرور کنید:الان باید همه دروسی که میخواید توی ارشد تستشون رو بزنید از روی مرجع و عمقی یادبگیرید و همزمان تست بزنید و حتما تااونوقت ۲بارمطالعه شون کنید
درمورد روزی چندساعت؟هرچه بیشتر بخونید بهتر،تاحد توانتون.به مرور زمان مطالعه تون روبیشتر کنید
بستگی به خودتون و روحیه تون داره ولی از دروس مشترک غافل نشید ،۱درو خوندن اونها کمه
به این آدرسها اگه برید اعضای باتجربه تروموفقی هستن که تجربیاتشون رو نوشتن

وتالارهای دیگه ای که به نظر خودتون مفیده
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۱۰۰۰
۰۴ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط - rasool -.)

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: malekinasab
ارسال: #۱۰۰۱
۰۴ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ
من و پروژه‌ی سی شارپ و تمرین لینگو ....نمره‌ی تحقیق....هندونه ....!!!
چی کار کنم؟

ارسال: #۱۰۰۲
۰۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ ق.ظ
The heart is the only broken instrument that works.
- T. E. Kalem

۵Qf9RaOtxNB2OpEY1sDMlaAYf5v6b/3vaUrm+gEmp5w5uv2OxkMnUrVzPtTbLX008Qov0woyeCY=
ارسال: #۱۰۰۳
۰۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۴۶ ب.ظ
چرا ؟؟؟؟؟؟

ارسال: #۱۰۰۴
۰۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  چرا ؟؟؟؟؟؟

مسافر کوچولو آی دی شما بلاک شد‌، خواهشا یه آی دی دیگه میسازین برای یاهو منو اد کنینTongue
ارسال: #۱۰۰۵
۰۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ ب.ظ
اددتون کردم اما جواب نمی دین!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۴۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close