زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۱۵۱
۱۹ تیر ۱۴۰۰, ۱۱:۱۴ ب.ظ
چه شب فوتبالیه امشب!

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۷۱۵۲
۲۰ تیر ۱۴۰۰, ۰۳:۴۶ ق.ظ
فرهاد بعد از دربی جواب خواهد داد !
ارسال: #۵۷۱۵۳
۲۱ تیر ۱۴۰۰, ۱۲:۱۴ ب.ظ
خوش شانس ترین تیم یورو قهرمان شد با کاپیتانی که حرکات غیر ورزشی رو استاده دو تا پنالتی تو هر دو بازی اسپانیا و انگلیس کرد اما هیچکدوم گرفته نشد به نظرم اگه فوتبال همه تیمها شبیه ایتالیا بود خیلی ورزش کسل کننده ای میشد

think positive
ارسال: #۵۷۱۵۴
۲۱ تیر ۱۴۰۰, ۰۷:۱۶ ب.ظ
پروردگار موسیقی آلبوم جدید داد. بریم گوش بدیم کاوه واسمون چی زده
ارسال: #۵۷۱۵۵
۲۱ تیر ۱۴۰۰, ۱۰:۰۸ ب.ظ
لهجه بریتیش با نمکه. مخصوصا وقتی نوک زبونی صحبت می کنند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۷۱۵۶
۲۲ تیر ۱۴۰۰, ۱۲:۳۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
FORZA AZZURRI [تصویر:  479189_404_2xs.gif]

ارسال: #۵۷۱۵۷
۲۲ تیر ۱۴۰۰, ۰۲:۴۱ ق.ظ
زباله‌های الکترونیکی رو چه بلایی سرشون بیاریم ؟
یه باتری باد کرده موبایل دارم, گفتم شاید درست نباشه قاطی زباله‌های معمولی کنم!

ارسال: #۵۷۱۵۸
۲۲ تیر ۱۴۰۰, ۱۲:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۰ ب.ظ، توسط Milestone.)
سابقه طولانی داره اما خصوصا تو سال‌های اخیر، بارها تو صحبت‌ها، کامنت‌های سایت‌ها و ... دیدم که مثلا وقتی بحث سر یه مطالبه‌ای مثل آزادی، عدالت و حقوق انسانی (مثل پذیرش تنوع، لزوم توزیع برابر فرصت‌های شغلی، نابرابری دستمزدها، دوچرخه‌سواری بانوان، حق خروج از کشور و اخیرا اضافه شدن نام مادر به کارت ملی) می‌شه، یه عده تنها پاسخی که به مغزشون می‌رسه اینه که میان می‌گن مگه اولویت امروز کشور ایناست؟ مسئله امروز ما اقتصاده! از یارانه و بی‌کاری تا افزایش سن ازدواج و ...؛ اکثر نظراتشون هم یک شکله، حالا بعضی‌ها با برنامه و آگاهانه و بعضی‌ها از ناآگاهی و درک نازلی که از مسائل ریشه‌ای و مفهوم توسعه دارن (البته اگه بدونن اصلا چی هست)؛

غافل از اینکه موارد بالا تو یک جامعه سالم، قاعدتا اصلا مسئله نیست، بدیهیات و حقوق اولیه انسانیه که روند مطالبه اون‌ها با سایر نیازمندی‌های جامعه پیش می‌ره و افراد با توجه به عقبه فکری و جایگاه اجتماعی‌شون تشخیص می‌دن که چی اولویته و چی نیست و هرکسی در هر سطحی و به هر بهونه‌ای این مسائل ظاهرا کوچیک رو نادیده بگیره، داره مانعی می‌شه برای بهتر شدن فردا؛

(۲۲ تیر ۱۴۰۰ ۰۲:۴۱ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  زباله‌های الکترونیکی رو چه بلایی سرشون بیاریم ؟

ندیدم رویه واحدی تو این زمینه داشته باشیم ولی قبلا شهرداری تهران یه سری کیوسک داشت واسه تحویل گرفتن این چیزا، نیست دیگه اونا؟ Shy
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , diligent , ezra
ارسال: #۵۷۱۵۹
۲۲ تیر ۱۴۰۰, ۰۳:۵۲ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۴۰۰ ۰۲:۴۱ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  زباله‌های الکترونیکی رو چه بلایی سرشون بیاریم ؟
نه فقط باتری، تمام زباله های الکترونیک رو می تونید به اینجا بفرستید. روند کارشون رو هم نوشتند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۷۱۶۰
۲۲ تیر ۱۴۰۰, ۰۵:۲۸ ب.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۲۴ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  در خاطرات پزشکی خوندم که روزی بیمار، دردش رو این طور توصیف می کنه که انگار کوه ها رو سینه ام گذاشتن. سالها بعد که قلبم بیمار شد، فهمیدم درد سنگینی کوه ها یعنی چی.
زبان حتی در توصیف درد جسمی قاصره، چه برسه به رنج روح...
نقل قول:
(درباره مصاحبه ای از اروین یالوم، حدود یک سال و نیم بعد از مرگ همسرش)
بین احساس درد با درک درد تفاوت چشمگیری وجود داره حتی برای متخصصی چون یالوم

داشت می‌گفت که سال‌ها پیش خانمی اومد پیشم و دچار سوگ شدید بود و آخرش بهم گفت تو منو نمی‌فهمی چون سوگ نداشتی. من عصبانی شدم و گفتم یعنی مثلا برای درمان یه بیمار مبتلا به اسکیزوفرنی باید اسکیزوفرن باشم؟! یا مثلاً برای درمان یه فرد الکلی، باید الکلی باشم؟!
می‌گه من گروه‌های زیادی رو که همسران سوگوار بودن اداره کردم، و همیشه فکر می‌کردم که متخصص این کارم. [تا اینکه همسرم فوت کرد] و تازه الان فهمیده‌م که هیچی نمی‌دونستم...
این حرفش خیلی تکان‌دهنده‌ست. اول اینکه همین اعتراف، در این سن و موقعیت و با این شهرت، خودش شجاعانه‌ست. همین که بتونی بگی من تا حالا فکر می‌کردم می‌دونم، اما الان باید بگم که «نمی‌دونستم».
ثانیا نشون می‌ده که چقدر «درک» کردن افراد کار دشواریه. حتی زمانی که در مقام یک درمانگر فکر می‌کنیم فردی رو کاملا درک می‌کنیم، بازهم نمی‌تونیم به کمال، این کار رو بکنیم، چه برسه به زمانی که حتی افراد رو درک هم نمی‌کنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Milestone , diligent
ارسال: #۵۷۱۶۱
۲۳ تیر ۱۴۰۰, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۰۵:۲۰ ب.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
غذاهایی که شخصی که کرونا گرفته خوبه براش
غذاهایی باید بخوره که توش زینک داره مثل سبزیجات در صورتی که تیروئید نداشته باشه کلم بروکلی و ...
قارچ وسیر و مر غ اب پز و ...
پسته و گردو و بادام زمینی اینا خیلی خوبه
زینک چون انتی ویروس هست خیلی خوب هست برای کسی که کرونا گرفته
و کنارش میوه جات

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
ارسال: #۵۷۱۶۲
۲۳ تیر ۱۴۰۰, ۰۵:۵۰ ب.ظ
حالا ما دو روز نیستیم آیا این درسته بیاید اعتبارایی که دادید رو پس بگیرید؟ Dodgy نه نیست SleepyBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , sss
ارسال: #۵۷۱۶۳
۲۳ تیر ۱۴۰۰, ۱۰:۲۰ ب.ظ
چقد پیامای قشنگ واسه راشفورد نوشتن خیلی حرکت زیبایی بود

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۵۷۱۶۴
۲۴ تیر ۱۴۰۰, ۰۱:۳۴ ق.ظ
................
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , فاطمه سلیمانی , khayyam , diligent
ارسال: #۵۷۱۶۵
۲۴ تیر ۱۴۰۰, ۱۱:۴۱ ق.ظ
صدای ما را از شمال کشور می شنوید، هوا عالی، نم نم باران. خنک. جنگل پر از مه و درختان زیبا و در سرسبزترین حالت. دریا هم مواج و طوفانی.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۹۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۰۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۱۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close