زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

طورانی،سیدجوادی یا یوسفی ؟؟؟؟؟

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۸, ۰۷:۲۵ ب.ظ
Lightbulb طورانی،سیدجوادی یا یوسفی ؟؟؟؟؟
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه

من کتاب ابی و نارنجی داده الگوریتم رو همراه با ۶۰۰ مسئله قدسی تهیه کردم برای کنکور ارشد....

حالا سوالم از شما اینه که:

برای تهیه فیلم اموزشی بنظر شما یوسفی برای ساختمان داده الگوریتم خوبه یا ساختمان داده طورانی،الگوریتم سیدجوادی؟

دوستان لطفا اگه تجربه دارید توی این نظرسنجی شرکت کنید چون برام مهمه فیلم کدوم استاد رو تهیه کنم خروجی خوبی خواهم داشت...

لطفا فقط و فقط تجربه دارید بهم تجربتون رو بگید...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۲۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۱۲۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن tesla66 ۱۳ ۷,۶۷۰ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم عامل طورانی marvelous ۴ ۴,۵۵۶ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ق.ظ
  [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ A V A ۸۱ ۸۱,۶۸۸ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶ ب.ظ
Exclamation یوسفی یا طورانی و سید جوادی ؟؟؟ NersiA ۷ ۵,۷۳۲ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۲۴۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۶۲۱ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd
  [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر یوسفی تابستان ۹۳ software94 ۷۱ ۷۱,۳۷۷ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Fdgl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close