زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۲۲۶
۰۶ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۵۵ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۰۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها در چه حالین ؟ تا کجا پیش رفتین؟
سلام
من مدار منطقی و گسسته رو هرکدوم حدودا ۱۵۰ صفحه جلو رفتم. البته سرعت پیشرویم در تابستان خیلی کم بوده، انشالا تا اوایل آبان قصد دارم اینارو تموم کنم و سری دوم دروس رو با سرعت بیشتری شروع کنم و پیش برم.
بخش لغات زبان رو هم هرروز میخونم، اما اون چیزی نیست که تموم شدنی باشه. :دی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , amir95
ارسال: #۲۲۷
۰۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۰۳ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
فکر میکنی من وقتی خودم دست به ساخت فیلم آموزشی در زمینه معماری کامپیوتر میزنم، کسی دیگه ای بوده که قبولش داشته باشم؟؟؟
نه من برای معماری منبعم خودمم .

ممنونم ازت و امیدوارم که تو هم موفق باشی دوستم.

شما هم عالی گازشو گرفتی به نظرم راحت شریف قبولی Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: KavehIsHere
ارسال: #۲۲۸
۰۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۳۰ ق.ظ
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۰۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۵ ب.ظ)KavehIsHere نوشته شده توسط:  
(06 مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها در چه حالین ؟ تا کجا پیش رفتین؟
سلام
من مدار منطقی و گسسته رو هرکدوم حدودا ۱۵۰ صفحه جلو رفتم. البته سرعت پیشرویم در تابستان خیلی کم بوده، انشالا تا اوایل آبان قصد دارم اینارو تموم کنم و سری دوم دروس رو با سرعت بیشتری شروع کنم و پیش برم.
بخش لغات زبان رو هم هرروز میخونم، اما اون چیزی نیست که تموم شدنی باشه. :دی

عالیه فقط دروس ریاضی رو هم فراموش نکن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: KavehIsHere
ارسال: #۲۲۹
۰۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۳۷ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
خدا رو شکر من ریاضیم خیلی خوبه و راحت دارم کنار میام با معادلات و همینطور ریاضی یک و دو و همینطور آمار و احتمالات. گسسته رو حرفی نمیزنم چون واقعا وضعیتم خوبه تو گسسته. امیدوارم در ادامه هم همینطور باشه.
فعلا یخرده گرم سیگنالها هستم امشب ببینم به کجا میرسم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۲۳۰
۰۷ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۰ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام به همگی،یه چند صفحه کامنتای بچها رو خوندم گفتم منم یه کامنت بذارم بد نیست!من ۹۸ ام کنکور دادم ولی چون پروژه های دانشگاه بود نرسیدم آنچنان بخونم کلا دو ماه خوندم و رتبه بدی ام نیاوردم ولی الان دانگام تموم شده و راحت میتونم بخونم ولی هنو شروع نکردم به نظرم برای ارشد تایم زیاد گذاشتن یه کم حوصله سر بره و با پنج یا شیش ماه هم میشه به هدف رسید.من یا از اوایل ابان یا از اواخر مهر شروع میکنم به خوندن ولی یه سری تجربه دارم که برای پارساله ممکنه به بچها کمک کنه میگم شاید به درد خورد.من ساختمان داده و الگوریتم یوسفی رو خوردم هم کتابشو هم فیلماشو ولی یه تستم نتونستم سر جلسه بزنم هر چی زدم منطقی و معماری بود برای این دو تا درس کتابای یوسفی رو خوندم و از تقریبا ۱۰ تا تست این دو تا درس تونستم پنج یا شیش تا بزنم در کل یوسفی برای این دو تا درس خوبه کتاب دکتر اجلالی برای منطقی عالیه ولی حجمش خیلی زیاده و تست کمی داره به نظرم کتابای پوران کفایت میکنه ولی ساختمان و الگوریتم هر چی تست بیشتر بزنید به تسلط بیشتری میرسید سعی کنید مفهومی بخونید و مفهوم و درک کنید برای این دو تا درس باید ا ین کارو کنید وگرنه نتیجه نمیگیرید تستای ۹۸ عجیب غریب بود اصلا انتظارشو نمیرفت انقدر سخت بیاد ولی اومد برای این دو تا درس میتونید clrs بخونید تمریناشو حل کنید و همچنین میتونید از فیلم های رضوی یا گیلک یا هر کی که دوس دارین استفاده کنید کتاب ۶۰۰ مسله قدسی رو یادتون نره ک خیلی خوبه برای درس نظریه و کامپایلر من اصلا نمیتونم شاپوری و درک کنم چه کتابشو چه فیلمشو بقیه بچها اگه میتونن خیلی خوبه من رفتم سمت کاشفی از اون خیلی بهتر نتیجه میگیرم تا شاپوری ولی کتاب شاپوری خیلی خوبه اگه بفهمیش!!!برای سیستم عامل و پایگاه به نظرم خلیلی فر عالیه حرف نداره برای سیستم و شبکه میتونید سمت دکتر حقیقتم برید اگه میتونید از هزینه هاش بربیاین ماشالله ترکونده با این قمیتایی ک داره!!!اما خلیلی فر خوبه من راضیم ازش خیلی کم از فیلماشو دیدم خوب بود حتی کتاباش خوبه مخصوصا کتابای نارنجیش بخونید ضرر نمیکنید،هوش کتاب راهیان ارشد خوبه ولی نمیشه روش حساب کرد مخصوصا با این سوالایی ک تو این یکی دو سال گذشته میدن حتما کتاب راسل رو بخونید و تمریناشو حل کنید که به نفعتونه این دو تا کتابو با هم ببرید جلو،برای سیگنال کتاب تقدسی عالیه بچهای گرایش هوش میتونن اون کتابو بخونن دو جلده سنگینه ولی خیلی خوبه،آمار مدرسان خوبه و طورانیم خوبه ولی کتاب طورانی حجمش زیاده نمیصرفه اون همه وقت بذاری براش،ریاضی یک و دو من با گیلک میرم جلو ولی کتاب آقاسی ام خوبه میتونید اونم بخونید و برای زبان میتونید مدرسان بخونید هر روز روزی نیم ساعت یا ۴۵ مین وقت بذارید تا روز کنکور بخونید و ی ماه مونده به کنکور برید سراغ گرامر درصد خوبی رو کسب میکنید و ی چیز خیلی مهم سنجش با سهمیه هایی که ایجاد کرده گند زده تو همه چی پس دل خوش به رتبتون نباشین رتبه ۲۳ نرم امسال امیرکبیر قبول نشد و رفت علم و صنعت هر جایی که فکر میکنید میارید و بزنید که ضرر نکنید حسابی درس بخونید و تلاش کنید به امید موفقیت تک تکتون.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , alma1988
ارسال: #۲۳۱
۰۷ مهر ۱۳۹۸, ۰۴:۰۷ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام به همگی ، کسی معماری کتیرایی داره چاپ امسال؟ واقعا معماری وضعیت خیلی بده هیچ کس درست درس نمیده و کتابی هم نیست ...
۰
۰
ارسال: #۲۳۲
۰۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط milo.)
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام به همگی،بچها نظرتون چیه تو تلگرام یه گروه بزنیم اگه کسی جزوه ای نیاز داشت یا برنامه ای خواست یا دنبال منابع بود اونجا درخواست کنه البته اینجا هم سر جاش هست اگه اوکی بودین اعلام کنید که گروه و تشکیل بدیم.

(۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  سلام به همگی ، کسی معماری کتیرایی داره چاپ امسال؟ واقعا معماری وضعیت خیلی بده هیچ کس درست درس نمیده و کتابی هم نیست ...

به نظرم فیلم ببین فیلم هایی که هستن خوبه میتونی ۴ تا تست معماریو بزنی اونقدر سخت نمیاد ک نتونی بزنی.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Who cares , alma1988
ارسال: #۲۳۳
۰۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۶ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
من الان میخوام بخرمش دقیقا. انتشارات تحصیلات تکمیلی این کتاب رو داره. خودمم دارم برای معماری یه آموزش تهیه میکنم هر قسمت که آماده بشه میزارم اینجا
البته میلو جان راست میگه، فکر کنم زیاد نیاز به سخت گیری نیست. ولی من چون دارم تخصصی فعالیت میکنم حتما کتاب رو میگیرم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Who cares
ارسال: #۲۳۴
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۵ ب.ظ، توسط amir95.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷ ب.ظ)milo نوشته شده توسط:  سلام به همگی،بچها نظرتون چیه تو تلگرام یه گروه بزنیم اگه کسی جزوه ای نیاز داشت یا برنامه ای خواست یا دنبال منابع بود اونجا درخواست کنه البته اینجا هم سر جاش هست اگه اوکی بودین اعلام کنید که گروه و تشکیل بدیم.

(۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  سلام به همگی ، کسی معماری کتیرایی داره چاپ امسال؟ واقعا معماری وضعیت خیلی بده هیچ کس درست درس نمیده و کتابی هم نیست ...

به نظرم فیلم ببین فیلم هایی که هستن خوبه میتونی ۴ تا تست معماریو بزنی اونقدر سخت نمیاد ک نتونی بزنی.

اگه حاشیه نداشته باشه و تمرکز رو کنکور باشه خوبه

(۰۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۶ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من الان میخوام بخرمش دقیقا. انتشارات تحصیلات تکمیلی این کتاب رو داره. خودمم دارم برای معماری یه آموزش تهیه میکنم هر قسمت که آماده بشه میزارم اینجا
البته میلو جان راست میگه، فکر کنم زیاد نیاز به سخت گیری نیست. ولی من چون دارم تخصصی فعالیت میکنم حتما کتاب رو میگیرم.

شما هنوز کتاب امار طورانی رو داری؟
۰
۰
ارسال: #۲۳۵
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷ ب.ظ)milo نوشته شده توسط:  سلام به همگی،بچها نظرتون چیه تو تلگرام یه گروه بزنیم اگه کسی جزوه ای نیاز داشت یا برنامه ای خواست یا دنبال منابع بود اونجا درخواست کنه البته اینجا هم سر جاش هست اگه اوکی بودین اعلام کنید که گروه و تشکیل بدیم.

اگه حاشیه نداشته باشه و تمرکز رو کنکور باشه خوبه

(۰۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۶ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من الان میخوام بخرمش دقیقا. انتشارات تحصیلات تکمیلی این کتاب رو داره. خودمم دارم برای معماری یه آموزش تهیه میکنم هر قسمت که آماده بشه میزارم اینجا

شما هنوز کتاب امار طورانی رو داری؟

بلی، از کتابخونه گرفتم، میتونیم باهم بخونیمش اگه خواستی

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۲۳۶
۱۰ مهر ۱۳۹۸, ۰۸:۴۳ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام

کسی از دوستان اطلاع داره چرا سایت پارسه بالا نمیاد؟دیگه فعالیتی تو برگزاری ازمون های ازمایشی نداره؟
۰
۰
ارسال: #۲۳۷
۱۰ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۱۹ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
من چند ساله دیگه دنبال کنکور نبودم تا الان مجدد تصمیم گرفتم بخونم واسه سال اینده ،اما دیگه اینجا مثل قبل نیست تعداد کنکوری ها کم شده؟یا کنکور سخت تر شده کسی سایت نمیاد؟موسسه ها کسی اطلاع داره کجاها الان ازمون ازمایشی برگزار میکنن؟
ممنون میشم اگر کسی اطلاعات داره در اختیارمون بزاره
۰
۰
ارسال: #۲۳۸
۱۰ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۰ ب.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ)manhastam نوشته شده توسط:  من چند ساله دیگه دنبال کنکور نبودم تا الان مجدد تصمیم گرفتم بخونم واسه سال اینده ،اما دیگه اینجا مثل قبل نیست تعداد کنکوری ها کم شده؟یا کنکور سخت تر شده کسی سایت نمیاد؟موسسه ها کسی اطلاع داره کجاها الان ازمون ازمایشی برگزار میکنن؟
ممنون میشم اگر کسی اطلاعات داره در اختیارمون بزاره

سلام دوست عزیز، خوش اومدی به جمع کنکوری ها. اگه نظر منو میخوای کنکور روتین تر شده و به نظرم بهتر داره برگذار میشه. ورود به دانشگاهها هم به مراتب به نسبت به گذشته راحت تر شده. البته از این نظر راحته که اگه مثل آدمیزاد آدم درس بخونه، قطعا رشته ی دلخواهش و دانشگاه دلخواهش قبول میشه.
آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف رو میدونم که برگذار میشن، من سوال میکنم اگه هنوز مانشتی ها رو با تخفیف ثبت نام میکنن خودمم میخوام که ثبت نام کنم. فکر میکنم تاپیکش هست که اطلاع رسانی کرده من پیدا میکنم لینکشو اینجا میزارم.
اگه هم میخوای در مورد درسها و کلا این چیزا اطلاعاتت بیشتر بشه کل تاپیک رو یه گشتی بزن. تا اونجا که تونستیم در مورد منابع نوشتیم و بحث کردیم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: manhastam
ارسال: #۲۳۹
۱۰ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۵۷ ب.ظ
سلام به همه دوستان گرامی انشاالله که همه تون جزء رتبه های برتر۹۹باشین.
می خواستم ببینم کسی از دوستان فیلم آموزشی یوسفی برای ساختمان و طراجی را داره، بهش نیاز دارم اگر دارید لطفا بهم بدید.
۰
۰
ارسال: #۲۴۰
۱۱ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷ ب.ظ)متینا۲۰۲۰ نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان گرامی انشاالله که همه تون جزء رتبه های برتر۹۹باشین.
می خواستم ببینم کسی از دوستان فیلم آموزشی یوسفی برای ساختمان و طراجی را داره، بهش نیاز دارم اگر دارید لطفا بهم بدید.

سلام دوست عزیز، منم اتفاقا دنبالش هستم. اگه پایه باشی میتونیم باهم بخریم ارزون تر درمیاد برامون.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۵۳۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۰۲ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۹۱ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کتاب آموزش گام به گام c# sisili ۰ ۲,۰۸۰ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
Question سوال، مرتبه اجرایی و گام برنامه Mr.R3ZA ۶ ۵,۶۲۸ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mino0z
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۸۸ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  محاسبه تعداد گام.. farazz ۴ ۳,۸۸۶ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farazz
  ۹۹۶ امنیت و شبکه hadi_hjh ۶ ۴,۶۵۴ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
Smile ۹۹۶ امنیت hadi_hjh ۰ ۱,۴۰۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_hjh
  گام محاسباتی فاطمه ارشد ای تی ۳ ۲,۹۹۳ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه ارشد ای تی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close