زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۷۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
گام به گام تا ارشد ۹۹
یه تجربه ی این سالهای علی کنکوری بودن من اینه که اینقدر حاشیه برای خودتون درست نکنید. خوبه گروهی درس خوندن و رفع اشکال ولی اینقدری که شما توی دنیای مجازی درگیرید پس کِی وقت میکنید درس بخونید؟ گروه های همفکری و تیم حل تست و این جور چیزا فقط حاشیست. کنکور خوندن یه کار فردیه منابع تهیه کنید و بسم الله. به نظرم شما بیشتر درگیر حاشیه های کنکورید تا خود کنکور.
بحث اینکه ما اهل کار گروهی نیستیم درست نیست. همینجا من یه سوال پرسیدم اونقدر جوابای خوب گرفتم که اصلا جای دیگه نمیشد.
باور کنید رقیباتون فقط درس میخونن فقط درس. توی همین مانشت افرادی داشتیم با منابع ظاهرا بدرد نخور و برنامه ریزی خنده دار ! رتبشون یک رقمی شده.
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , z350z
ارسال: #۷۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۳۰ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
بهترین نصیحت!
من الان دو روزه جدی تر شروع کردم و خداییش دارم تلاشمو میکنم و با کمال رضایت میخوام بگم بالاخره با ساختمان داده هم ارتباط برقرار کردم. من برای اینکه به همه کارهام برسم برنامه ریزی دارم. شبها هم از سه تا چهار ساعت بیشتر نمیخوابم. ولی شما راست میگین کار فردیه و من دیگه مزاحم نمیشم. اگه هم اشکالی بود درسی تو بخشهای مربوطه کاملا فردی پست میکنم و سوال میکنم.
اگه هم گفتم که کار گروهی بلد نیستن ملت من معذرت میخوام. جدی الان که فکر میکنم گاهی گروهی یه کارایی میکنن آدم شاخ در میاره. واقعا عذر میخوام منظوری نداشتم.
من میرم به ساختمان داده برسم با اجازه

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
ارسال: #۷۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۰ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  بهترین نصیحت!
من الان دو روزه جدی تر شروع کردم و خداییش دارم تلاشمو میکنم و با کمال رضایت میخوام بگم بالاخره با ساختمان داده هم ارتباط برقرار کردم. من برای اینکه به همه کارهام برسم برنامه ریزی دارم. شبها هم از سه تا چهار ساعت بیشتر نمیخوابم. ولی شما راست میگین کار فردیه و من دیگه مزاحم نمیشم. اگه هم اشکالی بود درسی تو بخشهای مربوطه کاملا فردی پست میکنم و سوال میکنم.
اگه هم گفتم که کار گروهی بلد نیستن ملت من معذرت میخوام. جدی الان که فکر میکنم گاهی گروهی یه کارایی میکنن آدم شاخ در میاره. واقعا عذر میخوام منظوری نداشتم.
من میرم به ساختمان داده برسم با اجازه
اصلا منظورم این نیست که شما مزاحمت برای کسی داری. مرحله تحقیقاتتون راجع به منابع نباید خیلی طولانی و وسواسی بشه.
ساختمان داده ی مقسمی کتاب خوبیه. کامل نیست اما ساده و ابتدائیه . یه کم بازگشتیش مشکل داره مخصوصا مستر رو از اساس اشتباه گفته اما ساده فهمه. قسمت آرایه و پشته و صف و لیست پیوندی که تو کتاب یوسفی یک فصله تو کتاب مقسمی توی سه فصل تفکیک کرده و ریز تر برسی کرده. درختش خوبه اما درخت ویژه ش خیلی ناقصه. بخش درهمسازی رو خیلی باجزئیات بیشتری نسبت به پوران گفته . در کل به نظرم مکمل خوبیه برای پوران. اما فیلم یوسفی خیلی خوب و کامله.
منظورم فقط بیان تجربه بود وگرنه شما چه مزاحمتی دارید؟ به اختیار خودم میام اینجا و پستهای شما و بقیه رو میخونم.
فقط حس کردم خیلی به حاشیه مشغولید. اگر اشتباه کردم معذرت میخوام.
حتما لازمه از تجربیات بقیه استفاده کنیم اصلا مانشت برای همین کاره اما باور کنید خیلی لازم نمیشه این کار. یکی دو بار اوایل کار لازمه دیگه بعدش خودتونید و خودتون.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , MajidNasiri , dr.a_AI
ارسال: #۷۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۲۹ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
نه بابا من اصلا ناراحت نشدم و خیال نکردم مزاحم کسی شدم. این که میگم دیگه مزاحم نمیشم تکه کلام من برای اینه که یعنی برم ، و اون لحظه شما منو یادآوری کردی که ساختمان داده داشتم میخوندم منم از بس استرس دارم گفتم پس مزاحم نمیشم میرم سر درس و اینا.
عذر خواهی نیازی نیست، شما سروری، بسیار حرفات به جا و فهیم بود. Smile
خداییش من از روزی که عضو اینجا شدم خیلی چیزا از شماها یاد گرفتم و تازه راه افتادم.
از بابت ساختمان داده من طورانی رو خریدم که اگه خدای نکرده یه مبحث رو متوجه نشدم تو کتاب یوسفی یه کمک داشته باشم. تنها چیزی که الان منو اذیت میکنه استرسه چون برنامه ریزی دارم و با توجه به مشکلات و درگیری های زندگی شخصی یه کم برنامم بهم میریزه وگرنه مشغول خوندن هستم. با اینکه من دوبار ارشد دانشگاه تهران قبول شدم، بار اول کارگردانی رو خوندم و تمام مدرکش تو کمد. بار دوم فرهنگ و زبانها بود که به جایی رسیدم که دیدم در این سال چهل، عجم با این نقد و تحلیل میرود زیر گل ... و حالا شوخی میکنم، چیزی که مد نظرم بود رو تو دانشگاه پیدا نکردم و سه ترمه پریدم بیرون. الان دو سال و نیم از اون موقع گذشته و من راحت میخوام دوباره قبول بشم، ولی این دفه چیزیه که واقعا دوسش دارم و تمام امیدم بهشه. و چون از شاخه فنی مهندسی هست حق بدین استرس دارم. UndecidedUndecidedUndecided
واقعا از همه شما متشکرم که به من امید و انگیزه میدین. من با زدن این تاپیک به خدا نمیخواستم شلوغش کنم. فقط میخواستم که به همه روحیه بدم خصوصا کنکوری ها.
بازم عذر خواهی میکنم اگه ناراحت شدین.HeartHeartHeartHeartAngelAngelAngel

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۸۰
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۲۹ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  نه بابا من اصلا ناراحت نشدم و خیال نکردم مزاحم کسی شدم. این که میگم دیگه مزاحم نمیشم تکه کلام من برای اینه که یعنی برم ، و اون لحظه شما منو یادآوری کردی که ساختمان داده داشتم میخوندم منم از بس استرس دارم گفتم پس مزاحم نمیشم میرم سر درس و اینا.
عذر خواهی نیازی نیست، شما سروری، بسیار حرفات به جا و فهیم بود. Smile
خداییش من از روزی که عضو اینجا شدم خیلی چیزا از شماها یاد گرفتم و تازه راه افتادم.
از بابت ساختمان داده من طورانی رو خریدم که اگه خدای نکرده یه مبحث رو متوجه نشدم تو کتاب یوسفی یه کمک داشته باشم. تنها چیزی که الان منو اذیت میکنه استرسه چون برنامه ریزی دارم و با توجه به مشکلات و درگیری های زندگی شخصی یه کم برنامم بهم میریزه وگرنه مشغول خوندن هستم. با اینکه من دوبار ارشد دانشگاه تهران قبول شدم، بار اول کارگردانی رو خوندم و تمام مدرکش تو کمد. بار دوم فرهنگ و زبانها بود که به جایی رسیدم که دیدم در این سال چهل، عجم با این نقد و تحلیل میرود زیر گل ... و حالا شوخی میکنم، چیزی که مد نظرم بود رو تو دانشگاه پیدا نکردم و سه ترمه پریدم بیرون. الان دو سال و نیم از اون موقع گذشته و من راحت میخوام دوباره قبول بشم، ولی این دفه چیزیه که واقعا دوسش دارم و تمام امیدم بهشه. و چون از شاخه فنی مهندسی هست حق بدین استرس دارم. UndecidedUndecidedUndecided
واقعا از همه شما متشکرم که به من امید و انگیزه میدین. من با زدن این تاپیک به خدا نمیخواستم شلوغش کنم. فقط میخواستم که به همه روحیه بدم خصوصا کنکوری ها.
بازم عذر خواهی میکنم اگه ناراحت شدین.HeartHeartHeartHeartAngelAngelAngel

سلام و خسته نباشید
نظر شخصی من هم اینه شما فقط بشینید و طبق زندگی خودتون برنامه ریزی کنید و درس بخونید و از این سایت در جهت رفع مشکل سوالات و تست های درسی استفاده کنید. اگر می خواهید موفق بشید هرچی می تونید درس بخونید یعنی اگه یک ساعت ساختمان داده خوندی ۴ساعت تست اون قسمت را بزن اینقدر سوالات و تست های مختلف بزن که همه چی دستت بیاد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , marvelous
ارسال: #۸۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۴۴ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
میدونین، من نمیخوام بگم بیاین آی بیاین باهم درس بخونیم اصلا، همیشه تو همه جای دنیا (اینجا رو کاری ندارم هیچیش این مملکت مثل آدمیزاد نیست) یه تاپیک میزنن یا حالا یه گروه میشن به نام Cheering Section و کارشون اینه که به هم انرژی میدن. درسته که بیشتر برای مسابقه این کارو میکنن، ولی کنکور هم یه مسابقه هست با میلیونها رقیب. به عنوان مثال منی که میام تو مانشت و میبینم کنکوری ها باهم حرف میزنن و از درس خوندناشون میگن یا حالا اطلاع رسانی میکنن یا به هم انرژی میدن، کلی حال میکنم خصوصا اگه کنکوری باشم و احساس دلگرمی میکنم.
من دو مرتبه ارشد و هر دو مرتبه دانشگاه تهران قبول شدم، حالا دومی رو تکمیل نکردم چون اصلا خط زندگیم عوض شد ولی برای هر دو با اینکه هنر و علوم انسانی بودن، با بهترین رتبه های تک رقمی رفتم دانشگاه. این بار هم میزنم تو گوشش و میرم و برای اولین بار به دل خودم میرم جلو. الانم میگم من آدم کم خوابی هستم و اصولا تمام وقتم پشت میزم نشستم و دارم مطالعه میکنم و کار و برای همینه شبانه روز من نمایان میشم آنلاین. وگرنه بهم اعتماد کنید درگیر فرعیات نیستم. کلا اگه این تاپیک رو زدم فکر کردم سایتی با این همه دفتر دستک برای کنکور ارشد، خب باید هم یه تاپیکی داشته باشه که در مورد کنکور سال آینده توش بنویسیم. به هر حال قول میدم زیاد پست نکنم که ایجاد حساسیت و سوء تفاهم هم نکنه.
از همه هم بابت تقسیم کردن تجربیاتشون با من و بهتره بگم با ما تشکر میکنم. Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , عزیز دادخواه
ارسال: #۸۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۲۱ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان من برای تمام درسها تقریبا تا الان کتاب گرفتم و شروع کردم. فقط مونده شبکه. کتاب ارسطو خلیلی فر چطوره؟ یا کتاب کراس راس - رویکرد بالا به پایین؟

آقا یه کتاب بگین برای من که هوش مصنوعی میخوام امتحان بدم جواب باشه.

مگه تو کنکور هوش مصنوعی درس شبکه هم میاد؟؟؟؟ Huh

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۱
۰
ارسال: #۸۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۵۰ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۰ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۲۱ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان من برای تمام درسها تقریبا تا الان کتاب گرفتم و شروع کردم. فقط مونده شبکه. کتاب ارسطو خلیلی فر چطوره؟ یا کتاب کراس راس - رویکرد بالا به پایین؟

راست میگی؟؟؟؟؟ یعنی من بیخودی دارم واسه شبکه خودکشی میکنم؟
میگم من خیلی ناواردم، یه کم راهنمایی کنین کدوم درسا رو باید بخونم. من از تو دفترچه کنکور نگاه کردم دنبال کردم راست میگی من نباید بخونم. خدا خیرت بده که گفتی!

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۸۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۵۳ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۰ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۲۱ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوستان من برای تمام درسها تقریبا تا الان کتاب گرفتم و شروع کردم. فقط مونده شبکه. کتاب ارسطو خلیلی فر چطوره؟ یا کتاب کراس راس - رویکرد بالا به پایین؟

راست میگی؟؟؟؟؟ یعنی من بیخودی دارم واسه شبکه خودکشی میکنم؟
میگم من خیلی ناواردم، یه کم راهنمایی کنین کدوم درسا رو باید بخونم. من از تو دفترچه کنکور نگاه کردم دنبال کردم راست میگی من نباید بخونم. خدا خیرت بده که گفتی!

بله شبکه هم میاد. شبکه جزو دروس مشترک هست و همه ی گرایش ها باید بخونن.
دروس مشترک شامل:
مدار- معماری- ساختمان داده- طراحی الگوریتم- شبکه- سیستم عامل-نظریه زبان.
اینا برای همه ی گرایش های کامپیوتر هست.
چهار سال پیش نبوده بعدا اضافه شد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۸۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۲۳ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
برای شبکه هم کراس راس رو پیدا کردم ، همونو میخونم.
ممنون از نکته سنجیتون
و همینطور راهنمایی هاتون.
این مشاور من گیر داده که حساب دیفرانسیل رو هم باید بزنی، من خودم خوشم میاد ازش مشکلی ندارم، ولی میخوام بپرسم از شما ارزش داره؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۸۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۳۶ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۳ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  برای شبکه هم کراس راس رو پیدا کردم ، همونو میخونم.
ممنون از نکته سنجیتون
این مشاور من گیر داده که حساب دیفرانسیل رو هم باید بزنی، من خودم خوشم میاد ازش مشکلی ندارم، ولی میخوام بپرسم از شما ارزش داره؟

من تاکید میکنم مشاورتون رو عزل کنید.
من حساب دیفرانسیل تو دانشگاه ۲۰ شدم ta هم بودم مرجع هم خوندم نه جزوه اما قطعا حذف میکنم چون اگه سر جلسه سوالات حساب دیفرانسیل و ریاضی یک و دو رو بخوام جواب بدم دیگه وقتی برای درسای دیگه نیست.
مشاور شما کنکور کامپیوتر نداده در جریان منابع جدید و تغییرات هم نیست.
شبکه هم نرو دنبا لایه پیوند داده و فیزیکی. به همون ترتیب کراس باید خوند نه ترتیب پارسه. کراس از لایه های بالا شروع کرده پارسه از لایه های پایین که الان دیگه ازش سوال نمیاد. یه چیز دیگه هم بگم خیلی از رتبه برترها شبکه رو بخاطر این بی منبع بودنش حذف کردن. از اون درساست که نگه میدارن واسه آخر اگه فرصت شد بخونن. به نظرم شبکه برای کسانی که نمیخوان برن سراغ گرایش شبکه و امنیت اصلا خوندنش لازم نیست این نظر من نیست حداقل پنج نفر رتبه یک رقمی دو سال اخیر اینو میگن و حرفشونم منطقیه اگه بخواید میتونم آی دی تلگرامشون رو بدم.
۱
۰
ارسال: #۸۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۶ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۳ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  برای شبکه هم کراس راس رو پیدا کردم ، همونو میخونم.
ممنون از نکته سنجیتون

من حساب دیفرانسیل تو دانشگاه ۲۰ شدم ta هم بودم مرجع هم خوندم نه جزوه اما قطعا حذف میکنم چون اگه سر جلسه سوالات حساب دیفرانسیل و ریاضی یک و دو رو بخوام جواب بدم دیگه وقتی برای درسای دیگه نیست.
شبکه هم نرو دنبا لایه پیوند داده و فیزیکی. به همون ترتیب کراس باید خوند نه ترتیب پارسه. کراس از لایه های بالا شروع کرده پارسه از لایه های پایین که الان دیگه ازش سوال نمیاد. یه چیز دیگه هم بگم خیلی از رتبه برترها شبکه رو بخاطر این بی منبع بودنش حذف کردن. از اون درساست که نگه میدارن واسه آخر اگه فرصت شد بخونن. به نظرم شبکه برای کسانی که نمیخوان برن سراغ گرایش شبکه و امنیت اصلا خوندنش لازم نیست این نظر من نیست حداقل پنج نفر رتبه یک رقمی دو سال اخیر اینو میگن و حرفشونم منطقیه اگه بخواید میتونم آی دی تلگرامشون رو بدم.

قبولت داریم داداش Smile
کاملا حق داری، منم الان یه چند روزیه افتادم تو این فکر که دیگه به حرفهای مشاورم عمل نکنم. من خودمم راستش ترجیح میدم وقتم رو برای درسهای اصلی بزارم و برای ریاضی وقت تلف نکنم. شبکه هم میزارم یه مدت دیگه شروع میکنم. همون کراس رو میخونم. الان به قول شما واقعا عزل جایزه چون من واقعا قاط زدم جای اینکه طبق برنامه پیش برم.
مثلا الان خودم احساس کردم دوست دارم ساختمان داده رو دوره کنم. برنامه اونو کنار گذاشتم دارم خودم میرم جلو. اون برام روزی ۸ ساعت برنامه گذاشته و حجم زیادی از ۴ تا درس و من واقعا اینطوری نمیتونم پرش کنم و اون حجم رو بخونم. کلا شماها که تجربه دارین خیلی بهتر دارین راهنمایی میکنین.
بعدم آدم برنامه خودش دستشه، من که هم کار میکنم و هم خونه زندگی دارم مثلا به عنوان مثال Big Grin خودم باید تشخیص بدم روزی چقدر میتونم بخونم. به خدا یه روز اصلا نمیتونم، یه روز میبینی ۱۲ ساعت هم میخونم. یعنی میخوام بگم دیگه خودم ماشالا دوبار ارشد قبول شده بودم بلد بودم درس بخونم از شما هم راهنمایی دارم میگیرم، چه احتیاجی به مشاوره بود نمیدونم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
ارسال: #۸۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۶ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۳ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  برای شبکه هم کراس راس رو پیدا کردم ، همونو میخونم.
ممنون از نکته سنجیتون

قبولت داریم داداش Smile
کاملا حق داری، منم الان یه چند روزیه افتادم تو این فکر که دیگه به حرفهای مشاورم عمل نکنم. من خودمم راستش ترجیح میدم وقتم رو برای درسهای اصلی بزارم و برای ریاضی وقت تلف نکنم. شبکه هم میزارم یه مدت دیگه شروع میکنم. همون کراس رو میخونم. الان به قول شما واقعا عزل جایزه چون من واقعا قاط زدم جای اینکه طبق برنامه پیش برم.
مثلا الان خودم احساس کردم دوست دارم ساختمان داده رو دوره کنم. برنامه اونو کنار گذاشتم دارم خودم میرم جلو. اون برام روزی ۸ ساعت برنامه گذاشته و حجم زیادی از ۴ تا درس و من واقعا اینطوری نمیتونم پرش کنم و اون حجم رو بخونم. کلا شماها که تجربه دارین خیلی بهتر دارین راهنمایی میکنین.
بعدم آدم برنامه خودش دستشه، من که هم کار میکنم و هم خونه زندگی دارم مثلا به عنوان مثال Big Grin خودم باید تشخیص بدم روزی چقدر میتونم بخونم. به خدا یه روز اصلا نمیتونم، یه روز میبینی ۱۲ ساعت هم میخونم. یعنی میخوام بگم دیگه خودم ماشالا دوبار ارشد قبول شده بودم بلد بودم درس بخونم از شما هم راهنمایی دارم میگیرم، چه احتیاجی به مشاوره بود نمیدونم.

چون درسهایی که برای ارشد کامپیوتر می خواهید بخونید کلا زیاد هست و شما هم شاغل هستید، سعی کنید برنامه ریزی تون هفتگی باشه نه روزانه . یعنی بسته به درصد و تاثیر دروس بگید هفته ای ۱۲ساعت ساختمان، ۴ساعت ریاضی و غیره ولی هر روز سعی کنید در حد یک تست هم شده مرور داشته باشید و هرشب قبل از خواب زبان یادتون نره.
۱
۰
ارسال: #۸۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۶ ق.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۵ ب.ظ)متینا۲۰۲۰ نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۶ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
ممنون از نکته سنجیتون

قبولت داریم داداش Smile

چون درسهایی که برای ارشد کامپیوتر می خواهید بخونید کلا زیاد هست و شما هم شاغل هستید، سعی کنید برنامه ریزی تون هفتگی باشه نه روزانه . یعنی بسته به درصد و تاثیر دروس بگید هفته ای ۱۲ساعت ساختمان، ۴ساعت ریاضی و غیره ولی هر روز سعی کنید در حد یک تست هم شده مرور داشته باشید و هرشب قبل از خواب زبان یادتون نره.

عالیه! دقیقا باید اینطوری باشه. برنامه روزانه امکان اجرا نشدنش زیاده. منم الان تقریبا دو روزه خودم یخرده اینطوری با خودم برخورد کردم. مثلا از دیروز دو تا دو ساعت ساختمان داده خوندم و تمرین سعی کردم حل کنم و تست بزنم چون احساس کردم این درس برای من نیاز به کار بیشتری داره. و جالب اینکه سیگنال و مدارهای الکتریکی انگار تو خون منن، احساس میکنم وقت زیادی نمیخوان.
در مورد زبان نمیخوام مغرور باشم، چون من بیشتر در زمینه کار خودم زبان رو مطالعه کردم و منظورم اینه که هنری نگاهش کردم. الان باید هر شب زبان بخونم چون فقط تخصصی هم هست که باید مسلط بشم و همین که شما میگی، هر شب زبان. همین الان میرم سراغش.

ممنونم واقعا از این همه راهنمایی، خدا رو شکر میکنم که اینجا و شماها رو دارم. وگرنه من با اینکه مشاورینی دارم ولی خیلی تنهام و هیچکدومشون به اندازه خودم نمیتونن درکم کنن.
ممنون از راهنمایی هاتونHeartHeartHeartHeart

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۹۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۲۲ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی هاتونHeartHeartHeartHeart

شما واقعا روزی چهار ساعت میخوابی؟ سخت نیست اذیت نمیشی؟ میتونی درس بخونی؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۴۵۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۵۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۱۹ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کتاب آموزش گام به گام c# sisili ۰ ۲,۰۴۴ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
Question سوال، مرتبه اجرایی و گام برنامه Mr.R3ZA ۶ ۵,۵۵۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mino0z
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۱۷ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  محاسبه تعداد گام.. farazz ۴ ۳,۸۲۱ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farazz
  ۹۹۶ امنیت و شبکه hadi_hjh ۶ ۴,۵۸۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
Smile ۹۹۶ امنیت hadi_hjh ۰ ۱,۳۷۴ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_hjh
  گام محاسباتی فاطمه ارشد ای تی ۳ ۲,۹۴۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه ارشد ای تی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close