زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟!

ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۸, ۰۸:۰۲ ب.ظ
سلام دوستان، من امسال ۱۱۵ معماری، ۱۳۳ هوش و ۲۱۲ نرم افزار شدم.

به معماری علاقه ندارم و فکر نکنم اصلا انتخاب کنم.

علاقه اصلیم هوش بود ولی الگوریتم هم دوست دارم. هدفم هم اپلای هست. بنظرتون اسم و برند امیرکبیر ارزش داره شبانه امیرکبیر رو قبل از روزانه های دانشگاه های بعدی بزنم؟ و اینکه شنیدم اخیرا معدل خوب داشتن تو امیرکبیر از شریف و تهران سخت تر شده. من پایه برنامه نویسیم هم ضعیفه و میترسم شبانه امیرکبیر قبول شم هم پولم از دست بره هم معدل کمتر و درنتیجه شانس اپلای کمتری داشته باشم.

ترتیب دانشگاه های روزانه بعد از امیرکبیر چطوریه؟ میگن مدرس و بهشتی خیلی فرقی ندارن ولی علم و صنعت هم جو خشکی داره و چند تا از استادای خوبش اخیرا از ایران رفتن. کسی تو این دانشگاه ها درس خونده یا اطلاعات داره که بتونه راهنماییم کنه؟ وضعیت معدل ها، مقاله دادن و اپلای تو هر کدوم چطوره؟
از طرفی به الگوریتم هم علاقه دارم، پارسال با ۱۹۰ دانشگاه تهران قبول شده بودن و بعید نیس منم روزانه تهرانو قبول شم، شبانه که حتما میشم. ولی چون گرایش کم طرفداریه اطلاعات زیادی ازش ندارم. ایا پایه برنامه نویسی قوی لازم داره یا کار بیشتر تئوری و ریسرچ محوره؟ خیلی سخته یا در حد بقیه گرایش هاست؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۸, ۰۸:۲۲ ب.ظ
RE: هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟!
اینا تقریبا سوالات منم هست Dodgy
مانشتی های عزیز بیزحمت کمک کنید تا یکشنبه وقت داریم برای انتخاب رشته
مانشت هم مانشت قدیم Confused
۱
۰
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۴۶ ب.ظ
سلام. در مورد اپلای فقط میتونم اطلاعی بهتون بدم که شبانه بهتر هست چون مدرکتون را بعد فارغ التحصیلی آزاد میشه ولی اگر روزانه باشید یا باید معادلش برید سرکار و فکرررر کنم بیمه رد بشه براتون. یا بخریدش. در مورد رفتن سرکار اطلاعاتم دقیق نیست بیشتر بپرسید ولی نسبت به دوسه سال گذشته مدرک روزانه را سختتر آزاد میکنن و با پول پرداخت میکنن ولی خانم باشید میشه مدرک موقت را اداره کار گذاشت و بعد شش ماه بخاطر پیدا نشدن کار مدرک را آزاد میکنن براتون.توی دوسال اخیر همین ازاد کردن مدرک خانمها هم خیلیییی سختگیری میکنن. بنابراین شبانه یک حسن داره برای آزاد کردن مدرک.
بقیه اطلاعات درباره امیرکبیرو علم وصنعت و ... را من نمیدونم. دوستان انشالله جواب میدهند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: free soul
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۰ ق.ظ
این هم یادآوری کنم که تا مهرماه فرصت دارید که پایه برنامه نویسیتون را قوی کنید. سی پلاس که قوی کنید. کار با محیط برنامه نویسی متلب هم حتما یاد بگیرید. پایتون هم حتما یاد بگیرید.کمی اطلاعات از دانشجویان سال بالایی اون دانشگاه بگیرید و اطلاعاتتون ببرید بالا. الان هم به راحتی میتونید آموزشهای جلسه به جلسه را در نت پیدا کنید و با یه پیش زمینه برید دانشگاه. قطعا یادگیریتون و اعتمادبنفستون بالاتر میره سرکلاس.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: free soul , kambiz
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط saeidkhan.)
حتما حتما حتما امیرکبیر
اصلا قابل مقایسه با امیرکبیر نیستن اون ها.
برای همه سوالاتتون هم بستگی به خودتون داره- بخواین مقاله بدین استادا از خداشونه که شما مقاله بدین.
برنامه نویسی هم فقط متلب نیازه- که تو این چند ماه میتونید توش حرفه ای بشید.
تا میتونید متلب کار کنید.
بابت معدل هم نگران نباشید شما با استادا جلو برین معدلتون هم خوب میشه.
۱
۰
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۸:۲۹ ب.ظ
یه نکته مهم اینه که زمینه کاری اساتید رو بررسی کنید ببینید که به کدوم علاقه مند هستین و یا تو زمینه ای که علاقه مندین کدوم دانشگاه استاد خفن داره. کاری که تو پایان نامه انجام میدین که خوب به تبع اون مقاله و... خیلی مهم و تعیین کننده
برنامه نویسی هم بستگی داره بخواین تو چه زمینه ای کار کنین

think positive
۰
۰
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۴۹ ب.ظ
RE: هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟!
ببین تا جایی که من می‌دونم الگوریتم خیلی ریاضی طوریه پس حتما قبل انتخابش دروسش و مهم‌تر از اون سرفصل هرکدوم از درس‌ها رو نگاه کنید.
در رابطه با دانشگاه هم اسم دانشگاه قطعا برای اپلای بهتون کمک می‌کنه ولی به نظر من معدل خوب خواجه نصیر خیلی بهتر از معدل پایین امیرکبیره پس توانایی‌هاتون هم درنظر بگیرید چون قطعا درس خوندن و نمره گرفتن توی دانشگاه امیرکبیر با خواجه نصیر و علم صنعت و ... فرق داره.
جمله کلیشه ای آخر هم اینکه علاقه خیلی شرطه Big Grin
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۹۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۲۷ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۵۹۷ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۲۳۷ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close