زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمینه مشکی برای صفحات chrome

ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۳۶ ب.ظ
اینکه زمینه صفحات وب مشکی بشه و متن ها به رنگ سفید
همچین چیزی وجود داره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۷, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط ph0en1x.)
RE: زمینه مشکی برای صفحات chrome
(۱۴ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  اینکه زمینه صفحات وب مشکی بشه و متن ها به رنگ سفید
همچین چیزی وجود داره؟

بله تو وب استور کروم چندین و چندتا اکستنشن خوب وجود داره که این کارو میکنن.
من این یکی رو چند وقت پیش استفاده میکردم، خیلی خوبه، بهتر از این پیدا نمیشه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۱۹ ب.ظ
مرسی از شما دوستان گرامی
۰
۰
ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۷, ۰۸:۱۳ ب.ظ
من نصبش کردم چون برام جالب بود ولی نه با گزینه off و نه حتی با غیرفعال کردنش تم کرومم به حالت عادیش برنگشت. میدونید باید چکار کنم؟؟؟

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
۰
۰
ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۲۷ ب.ظ
RE: زمینه مشکی برای صفحات chrome
(۱۷ دى ۱۳۹۷ ۰۸:۱۳ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  من نصبش کردم چون برام جالب بود ولی نه با گزینه off و نه حتی با غیرفعال کردنش تم کرومم به حالت عادیش برنگشت. میدونید باید چکار کنم؟؟؟

منکه ازش استفاده میکنم مشکلی نداره. شاید کرومتون آپدیت نیست! البته اگه هیچ جوره نتونستید درستش کنید همیشه گزینه‌ی Uninstall هست!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۱,۹۱۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۲۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۲,۹۸۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۱۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی safoora s ۲ ۴,۰۷۹ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safoora s
  معرفی منبع در زمینه امضای گروهی - رمزنگاری yass147 ۱ ۲,۳۸۶ ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zpp
  زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه rezaqazvin ۸۳ ۸۳,۴۴۶ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  زمینه های کاری تجارت الکترونیک Miladanty ۱ ۲,۹۰۱ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمایی برای ترجمه مقاله برای پایان نامه و همچنین ترجمه اخبار برای وب سایت Doctorwho ۱ ۲,۶۵۷ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad--figo
  معرفی یک استاد در زمینه سیستم‌های توصیه‌گر (Recommender System) Morza ۱ ۲,۲۷۹ ۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Morza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close