زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی منبع در زمینه امضای گروهی - رمزنگاری

ارسال:
۱۴ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۵۲ ب.ظ
سلام. ببخشید من گرایشم هوش هست اما به دلیل علاقم، در زمینه امضای گروهی و امضای حلقه کار میکنم. خیلی موارد اثباتهارو متوجه نمیشم چون خیلی از مفاهیم پایه رو بلد نیستم. خود امضا رو متوجه میشم و میفهمم و میتونم برای کاربرد خودم تغییرش بدم اما اثبات امنیتش بعضی موارد برام خوب قابل فهم نیست. میخوام یک کتاب خوب یا مرجعی معرفی کنید که مفاهیم پایه رو بگیرم و متوجه بشم. به خصوص در زمینه pairing based cryptography
البته نمیخوام خوندنش زمان زیادی ببره چون من رشتم ریاضی نیست و در حد مفاهیم خوبه. پایان نامه ها خیلی کلی میگن معمولا متوجه نمیشم.

یا رب.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۷, ۰۱:۴۱ ب.ظ
منم لازم دارم برای منبع یاکتاب فارسی در این زمینه امضای گروهی اگه کسی منبعی دارد راهنمایی کند یادر اختیار من قرار دهد.ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۳۷۴ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۵۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۳ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۰۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۹۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۱,۹۷۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۳,۲۶۰ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۳۳ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close