زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک رقمی ها از مریخ نیامده اند (ستاد روحیه سازی)

ارسال:
۱۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط arian_61.)
یک رقمی‌ها از مریخ نیامده اند (ستاد روحیه سازی)
من تا حالا تو زندگیم درس نخوندم Tongue و این کار خیلی برام سخته Exclamation و سرعتم خیلی پایین توش. تا جایی که نا امید شده بودم و خستهConfused، می خواستم کلا بیخیال ارشد بشم. یکی از دوستام واسم یه مطلب فرستاد Idea و من دوباره انرژی گرفتم و .... دیدم تو اینجا همه چیز هست بجز ستاد روحیه سازی. منم تصمیم گرفتم اینجا یک ستاد روحیه سازی درست کنم. و با همون مطلب که توش یه پیشنهاداتی هم داده شروع میکنم.Big Grin
راستی کلا ۱۰ صفحست خیلی وقت نمی گیره ولی اگه نمی دونی چجوری درس بخونی و خسته شدی و ... حتما بخونش Cool

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشین همتونSleepy

باید رفت!...Angel
۱۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mkarimi1987 , Mansoureh , white bird , nino , Msccom , SarahArshad , - rasool - , mahan najafi , ana9940 , shimahdi , mosenabdoli , Majid gh , Shiny , baran , پشتکار , s.sadri
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط arian_61.)
RE: یک رقمی‌ها از مریخ نیامده اند (ستاد روحیه سازی)
نمونه کارنامه ۸۹ و ۹۰ کامپیوتر.
[تصویر:  160218.jpg]
[تصویر:  160215.jpg]
موفق باشین همتونSleepy
برید به جنگ استرس و ناک اوت اش کنید !

اول‌: از استرسهایتان حرف بزنید

یک آدم صبور و دهن‌قرص، گیر بیاورید و کل بدبختی‌ها و جفتکهایی که از "الاغ زندگی" خورده‌اید را با او تقسیم کنید … بازگو کردن مشکلات، وزن آنها را کم میکند… علاوه بر آن معمولا وقتی سفره دلتان را جلو کسی باز می‌کنید، او هم سفره خودش را برایتان باز میکند و یحتمل می فهمید که شما در این دنیا، تنها آدم کتک خورده نیستید و این یعنی نیمی از آرامش.

دوم‌: فقط به زمان حال فکر کنید

گذشته‌تان و آینده‌تان را خیلی جدی نگیرید … اصلا پاپیچ خرابکاریها و کوتاهی‌هایی که در گذشته در حق خودتان کرده‌اید، نشوید. همه همینطور بوده‌اند و انگشت فرو کردن در زخمهای قدیمی، هیچ فایده‌ای جز چرکی شدن آنها ندارد. آینده را هم که رسما باید به هیچ کجایتان حساب نیاورید. ترس از حوادث و رخدادهای احتمالی، حماقت محض است. فکر هر چیزی، از خود آن چیز معمولا سخت‌تر و دردناک‌تر است.

سوم‌: به خودتان استراحت بدهید

حالا می‌گویم استراحت، یکهو فکرتان نرود به سمت یک ماه عشق و حال در سواحل هاوایی اونهم وسط همه گرفتاریها و استرسها و بدبختی‌هاتون...!!! آدم میتواند خیلی عالی به خود، مرخصی چند ساعته بدهد … کمی تنهایی، کمی بچگی کردن یا هر چیز نامتعارفی که شاید دوست داشته باشید … که کمی از دنیای واقعی دورتان کند و خستگی را بگیرد کافیست. مثل نهنگ‌ها که هر از چندگاهی به بالای آب می‌آیند و نفسی تازه می‌کنند و دوباره به زیر آب برمی‌گردند.

چهارم‌: کمی هم تن‌‌تان را بجنبانید

ورزش قاتل استرس است. لزومی هم ندارد که وقتی می‌گوییم ورزش، خودتان را موظف کنید روزی هزار بار وزنه یک تنی بزنید و به اندازه گوریل بازو دربیاورید. همچین که یک جفتک چارکش منظم و خفیف در روز داشته باشید، کلی موثر است. از من به شما نصیحت.

پنجم‌: همیشه واقع‌بین باشید

ما ملت شریف، بیشتر استرسمان بابت چیزهایی است که کنترلی روی آنها نداریم. داستان، مثل آمپول زدن میماند … وقتی اصغر آمپول‌زن، قرار است ماتحت مریض را نوازش کند، حتما این کار را می‌کند و حالا اگر عضله آنجایت را بخواهی سفت کنی، هیچ خاصیتی ندارد الا اینکه درد آمپول بیشتر می‌شود. گاهی مواقع باید واقع‌بین بود و عضله‌ها را شل کرد که دردش کمتر شود.

ششم‌: زندگی‌تان، میدان و مسابقه اسب‌دوانی نیست

خودتان را دائم با دیگران مقایسه نکنید. مقایسه کردن و "رقابت‌پیشگی"، استرس‌زاست. اینکه جاسم فوق‌لیسانس دارد و من ندارم و قاسم لامبورگینی دارد و من ندارم و فلانی فلان دارد و من ندارم، شما را دقیقا می‌کند همان اسب مسابقه که همه عمرش را بابت هویج ِ سر چوب، دویده و به هیچ کجا هم نرسیده. زندگی مسخره‌تر از چیزی است که شما فکرش را می‌کنید… هیچ دونفری لزوما نباید مثل هم باشند … پس به خودتان بیائید و سعی کنید که خودتان باشید.

هفتم‌: از مواجهه با عوامل "ترس‌زا" هراس نداشته باشید

مثال ساده آن، دندان‌پزشک است. وقتی دندان خراب دارید، یک کله پیش دکتر بروید و درستش کنید. نه اینکه مثل بز بترسید و یک عمر را از ترس دندان‌پزشک، با درد آن بسازید و همه لقمه‌هایتان را با یکطرفتان بجوید. نیم ساعت جنگیدن با درد، بهتر از یک عمر زندگی با ترس ِ درد است. ترس، استرس را می زاید.

هشتم‌: خوب بخورید و بخوابید و شعارتان "گور بابای دنیا" باشد

آدمی که درست نخوابد و نخورد، مغزش درست کار نمی‌کند. مغز علیل هم، عادت دارد همه چیز را سخت و مهلک نشان دهد. آدم وقتی گرسنه و خسته است، یک وزنه یک کیلویی را هم نمی‌تواند بلند کند، چه برسد به یک فکر چند کیلویی…! بدانید که بازگو کردن مشکلات، وزن آنها را کم میکند.

نهم‌: به مشکلاتتان بخندید

همه مشکل دارند … من دارم، شما هم دارید … همه بدبختی داریم، گرفتاری داریم و این موضوع تابع محل جغرافیایی آدمها هم نیست. یاد بگیرید بخندید به ریش دنیا و مشکلات آن. به بدبختی‌ها بخندید … به من که دو ساعت صرف نوشتن این موضوع کردم، بخندید … به خودتان هم اگر خواستید بخندید … دو بار اولش سخت است، اما کم کم عادت میکنید و می‌بینید که رابطه خنده و گرفتاری، مثل رابطه خیار است و سوختگی پوست … درمانش نمی‌کند اما دردش را کم میکند.

منبع‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

باید رفت!...Angel
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ssjj , arshad91 , Bache Mosbat , firouzi.s , mahi_24 , mahan najafi , ana9940 , **sara** , l.sh , marzieh , Parva , Shiny , R.SH , yaser_ilam_com , farzaneh_best , Aurora , Ely , sajad_8900 , Doctorwho
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ ب.ظ
آقا این ستادتون راه افتاد میتونین رو من به عنوان یه عضو داوطلب حساب کنین... خیلی پایه‌ام به بچه‌ها بفهمونم این جمله رو که: "تک رقمی‌ها از مریخ نیومدن!"...
پست های بعضی از بچه‌ها رو که میخونم اعصابم خرد میشه ... از اینکه نمی خوان این جمله رو باور کنن و انقدر بی روحیه ان... و از طرفی یاد قبل کنکور خودم میفتم که هر وقت از این جور جمله‌ها میخوندم تو دلم یا به خودم فحش میدادم یا به اونی که اون جمله رو نوشته ... چون فکر می کردم که این چیزا فقط به درد تبلیغ آموزشگاه های کنکور می خوره...

پ.ن‌: فحش بد نمی دادم، چپ چپ نیگام نکن!

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , firouzi.s , - rasool - , HighVoltage , mat , farzaneh_best , sajad_8900 , agh42778
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  آقا این ستادتون راه افتاد میتونین رو من به عنوان یه عضو داوطلب حساب کنین... خیلی پایه‌ام به بچه‌ها بفهمونم این جمله رو که: "تک رقمی‌ها از مریخ نیومدن!"...
پست های بعضی از بچه‌ها رو که میخونم اعصابم خرد میشه ... از اینکه نمی خوان این جمله رو باور کنن و انقدر بی روحیه ان...
شما تجربیاتتون رو بگید ما مشتاقیم بشنویم و از استرس دربیایم
۰
۰
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط arian_61.)
(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  آقا این ستادتون راه افتاد میتونین رو من به عنوان یه عضو داوطلب حساب کنین... خیلی پایه‌ام به بچه‌ها بفهمونم این جمله رو که: "تک رقمی‌ها از مریخ نیومدن!"...
پست های بعضی از بچه‌ها رو که میخونم اعصابم خرد میشه ... از اینکه نمی خوان این جمله رو باور کنن و انقدر بی روحیه ان... و از طرفی یاد قبل کنکور خودم میفتم که هر وقت از این جور جمله‌ها میخوندم تو دلم یا به خودم فحش میدادم یا به اونی که اون جمله رو نوشته ... چون فکر می کردم که این چیزا فقط به درد تبلیغ آموزشگاه های کنکور می خوره...

پ.ن‌: فحش بد نمی دادم، چپ چپ نیگام نکن!

من از هر کاری که باعث تقویت روحیه خودم و بچه‌ها بشه کاملا استفبال می کنم.Tongue

پ ن: Big Grin
(۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  شما تجربیاتتون رو بگید ما مشتاقیم بشنویم و از استرس دربیایم

کاملا با ایشون موافقم. ما بگوشیم Cool

باید رفت!...Angel
۰
۰
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۳ ب.ظ
خیلی مشخصه که یه رقمی‌ها مریخی نیستن
شما همین جمع مانشتی‌ها رو نگاه کنین
چندتا از بچه‌ها دانشجوی شریف (یا دانشگاههای تهران) در مقطع کارشناسی بودند؟ تعداد خیلی کمی
ولی چندتاشون الان ارشد شریف میخونند ؟ تعداد نسبتا زیادی. اگه شک دارید به تاپیک قبولی های مانشت مراجعه کنید
خوشبختانه ما در مانشت تو سال گذشته آمار موفقیت آمیزی داشتیم برای اثبات این جمله
انشالله امسال هم شاهد تکرار این واقعیت در جمع دوستانمون باشیم Smile

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: firouzi.s , marzieh , H-Arshad , esi , farzaneh_best
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۵ ق.ظ
(۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  خیلی مشخصه که یه رقمی‌ها مریخی نیستن
شما همین جمع مانشتی‌ها رو نگاه کنین
چندتا از بچه‌ها دانشجوی شریف (یا دانشگاههای تهران) در مقطع کارشناسی بودند؟ تعداد خیلی کمی
ولی چندتاشون الان ارشد شریف میخونند ؟ تعداد نسبتا زیادی. اگه شک دارید به تاپیک قبولی های مانشت مراجعه کنید
خوشبختانه ما در مانشت تو سال گذشته آمار موفقیت آمیزی داشتیم برای اثبات این جمله
انشالله امسال هم شاهد تکرار این واقعیت در جمع دوستانمون باشیم Smile

حتما می بینمتون تو دانشگاه Cool

باید رفت!...Angel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۰۸ ب.ظ
دارم دوباره نا امید میشم Confused

باید رفت!...Angel
۰
۰
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ، توسط - rasool -.)
(* إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِی کُنتُمْ تُوعَدُونَ *)

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , Mohammad-A , انرژی مثبت , Bache Mosbat , HighVoltage , SarahArshad , پشتکار , firouzi.s , Lantern , irisadaf , fateme66 , marzieh , Aurora , s.sadri , Jooybari
ارسال: #۱۰
۰۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ب.ظ
Heart RE: یک رقمی‌ها از مریخ نیامده اند (ستاد روحیه سازی)
تلاش تلاش تلاش
هفت تا اختراع دارم و عضو بنیاد ملی نخبگانم

اولاش همش دنبال مرجع بودم
اما گفتم زیاد خودمو درگیر این موضوع نکنم و چند تا مرجع با تست برا درسام گرفتم
الانم فقط می خونم توکل به خدا

اما اگه قبول نشم برام فرقی نمیکنه.
اما انصافن این کنکور ارشد سوالاش به نظرم یه جورایی شانسی میآد. (از لحاظ منبع)

آدمها ۱۰ دسته اند
۰۱ - آن دسته که باینری نمی فهمند...
۱۰ - آن دسته که باینری می فهمند...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajad_8900
ارسال: #۱۱
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۴۳ ب.ظ
رب زدنی علما (آیه قرآن )
خدایا بر علم من بیفزا .
خدایا هر چیزی که در موفقیت و رسیدن به هدفمون میشه سر راهمون قرار بده
خدایا به همه بچه های مانشت کمک کن تو کنکور ارشد ۹۰ موفق بشن
خدایا ....
آمین یا رب العالمین
Rolleyes
<<با تشکر از Parimehraban>>

باید رفت!...Angel
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ)tiradan نوشته شده توسط:  اما انصافن این کنکور ارشد سوالاش به نظرم یه جورایی شانسی میآد. (از لحاظ منبع)

آلبرت انیشتین‌: شانس در خدمت ذهن آماده است!

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , marzieh , **sara** , Aurora , sajad_8900
ارسال: #۱۳
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط arian_61.)
(۰۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۴۲ ب.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ)tiradan نوشته شده توسط:  اما انصافن این کنکور ارشد سوالاش به نظرم یه جورایی شانسی میآد. (از لحاظ منبع)
آلبرت انیشتین‌: شانس در خدمت ذهن آماده است!

اگرچیزی را از ته دل بخواهید نیروی اراده دستیابی به آن را پیدا خواهید کرد
Tongue
جان ماکسول
نقش شوروشوق و عشق از چیزهای دیگر بیشتر است. دیوید سارنوف عقیده دارد که"هیچ کس موفق نمی شود مگر اینکه کار خود را دوست داشته باشد." در زندگی رهبران هیچ چیز جای شوروشوق و عشق را نمی گیرد.
●چهار حقیقت را دربارهء شوروشوق و عشق و آثار آن را بر زندگی خود مرور کنید:
آ-عشق و شوق نخستین گام کامیابی است.
خواست قبلی شما سرنوشت تان را رقم می زند. رهبران بزرگ را ببینید که چه شوروشوقی در سر داشته اند: عشق گاندی به حقوق بشر، چرچیل به آزادی، مارتین لوترکینگ به برابری و بیل گیتس به فن آوری. کسی که پا را از مرز زندگی معمولی فراتر می گذارد، آرزوی بزرگ در دل دارد.آرزوی کوچک در هر زمینه ای که باشد نتایج کوچک به بار می آورد، همان طور که آتشی کوچک گرمای اندکی می دهد. آتش درون هرچه بیشتر باشد، آرزو بزرگتر است و ظرفیت و توانایی بیشتر.
ب-شوروشوق نیروی اراده را بیشتر می کند.
هیچ چیز جای عشق و علاقه را نمی گیرد. شوروشوق یا عشق و علاقه نیروی اراده را بر می انگیزد. اگر چیزی را از ته دل بخواهید، نیروی اراده دست یابی به آن را پیدا می کنید. تنها راه ایجاد چنان خواسته هایی تقویت عشق و علاقه است.
ج-شوروشوق و عشق و علاقه شما را از این رو به آن رو می کند.
اگر بجای برداشت های دیگران، عشق و علاقه خود را دنبال کنید، یقین داشته باشید که آدمی فداکار و ثمر بخش خواهید شد و از اینجا توانایی آن را پیدا خواهید کرد که بر دیگران تاثیر بگذارید. به فرجام ِعشق و علاقه که دارید بیش از شخصیت تان تاثیر خواهد بخشید.
د-عشق و علاقه، ناممکن را ممکن می سازد.
انسان طوری آفریده شده است که هرگاه چیزی شعله جان او را برافروزد، ناممکنی را پیش روی خود نمی بیند. آتش عشق درونی همه ابعاد زندگی را روشن می کند. به همین دلیل است که که رهبران پرشور این همه ماثرند.
آیا شوروشوق در زندگی شما وجود دارد؟ آیا صبح که از خواب بر می خیزید، نسبت به روزی که در پیش دارید اشتیاقی در خود حس می کنید؟ آیا نخستین روز هفته روز دلخواه شماست یا اینکه از این آخر هفته تا آن آخر هفته زندگی می کنید و در کارهای روزمره خود در حالت خواب و بیداری به سر می برید؟کی بود که به سبب هیجان ناشی از فکری نو نخوابیدید؟
اگر زندگی تان به عشق و علاقه آمیخته نباشد، کار رهبری تان دشوار می گردد. حقیقت این است که نمی توانید کاری را که به آن عشق و علاقه ای ندارید به سر منزل مقصود برسانید. اگر آتش عشقی در درون نداشته باشد، نمی توانید آتش عشقی در سازمان خود بیافرینید.
●برای تقویت عشق و علاقه خود چنین کنید:
آ-نبض خود را بگیرید.
شوروشوق تان به کار و زندگی چقدر است؟ آثار و علائم آن پیداست؟از تنی چند از همکاران خویش بپرسید که سطح خواست‌ها و آرزوهای تان چقدر است و از این راه وضع خود را صادقانه ارزیابی کنید. شوروشوق تان پیدا نمی شود مگر اینکه معتقد شویدکه زندگی تان از این راه تغییر خواهد کرد.
ب-به عشق و علاقه اول خود برگردید.
بسیاری از مردم اجازه می دهند شرایط زندگی، آنها را از خط خارج کند. چه چیزی باب طبع تان بود؟ چه بود که ساعت‌ها وقت تان را به خود مشغول می داشت؟ سعی کنید که اشتیاق گذشته را بازیابید آنگاه شغل و زندگی خود را در پرتو علایق گذشته ارزیابی کنید.
ج-با آدم های پرشور، حشر و نشر کنید.
اگر آتشِ درون تان خاموش شده است، فندکی بیابید. بدانید: شوروعشق مسری است. بعضی اوقاتِ خود را با آدم هایی بگذرانید که می توانند، عشق و علاقه خویش را به شما سرایت دهند.

باید رفت!...Angel
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Shiny
ارسال: #۱۴
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ ب.ظ
سلام
دوستان به نظر من (تاکید می کنم به نظر من) بحث کردن زیاد روی این مباحث آدمو به جایی نمی رسونه .
به جای اینکه بیاید این مطالب رو بنویسید برید درساتونو بخونید .
این چند ماه رو تلاش کنید حتما به نتیجه‌ی دلخواهتون می رسید . اعتماد به نفستون رو بالا ببرید به خدا توکل داشته باشید .هیچ وقت احساس نکنید از دیگران پایین ترید.
قبول دارم ناامیدی برای همه هست اما این که هی بیاید و از این مطالب بگذاید فقط وقتتونو تلف می کنه . به جاش درس بخونید .
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , aatwo
ارسال: #۱۵
۰۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ
چه اشکالی داره هر آدمی یه موقع هایی دچار افسردگی و ناامیدی میشه و نیاز به همدلی و امید دادن دیگران و تجربه هاشون داره. این بحث هم سرجای خودش محترمه به شرطی که کنارش درس هم باشهSmile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , arian_61 , baran

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۲۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۳۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۱۴۳ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  کتاب شبیه سازی آمنت omnet++ berkeley ۱ ۳,۸۳۵ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: محمد رستمی
  تعداد اعداد ۵ رقمی هم ارز ss311 ۲ ۲,۳۳۸ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سئو چیست؟ - سئو - بهینه سازی سایت msnmsn ۲ ۲۴ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  مجموعه آموزش تصویری ابزار شبیه سازی و بررسی پروتکل امنیتی اسکایتر net work ۰ ۲,۳۱۷ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: net work
  برگ برگ سازی Sanazzz ۱ ۱,۹۰۲ ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  ایستگاه روحیه A V A ۱۷۹ ۷۴,۸۸۸ ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Innocence
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۲,۹۸۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close