زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست اسلایدهای درس طراحی زبان های برنامه سازی دانشگاه شریف

ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۶ ب.ظ، توسط Citrus.)
سلام دوستان گرامی،
اگر از دوستان کسی پسورد فایل های زیر رو داره خواهشمندم به اشتراک بذاره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۷ ب.ظ
RE: درخواست اسلایدهای درس طراحی زبان های برنامه سازی دانشگاه شریف
لابد استادش نمیخواسته غیر از دانشجوها بقیه به اسلایدها دسترسی داشته باشند. به استاد درس ایمیل بزنید و درخواست اسلاید ها رو بدید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۵۱ ب.ظ، توسط Citrus.)
.....
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ
RE: درخواست اسلایدهای درس طراحی زبان های برنامه سازی دانشگاه شریف
(۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۲ ب.ظ)Citrus نوشته شده توسط:  بله، من به استاد ایمیل زدم، گفتن حضوری بیا تا کپی کنم رو فلشتون، من دو سال پیش تهران تموم کردم و الانم شهرستان دورم، اینم بهشون گفتم ولی جواب ندادن.
خب پس نظر استاد درس مشخصه دیگه.

ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۵, ۰۶:۴۰ ب.ظ
متأسفانه وقت ندارم بشینم کتاب Mitchell رو بخونم، اگه از دوستان کسی پسورد این فایل ها رو داشت لطفا PM کنه برام.
با تشکر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۲۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۱۸۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۹۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۸۴۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۷۲ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۸۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close