زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سردرگمی در انتخاب دانشگاه

ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۳۵ ب.ظ
من غیرانتفایی شهرستان خودم رشته کامپیوتر قبول شدم ولی امروز رفتم برای ثبت نام به یک مشکل برخورد کرده ام. اون هم اینکه کلا ۷ نفر این رشته را زدن و احتمال تشکیل کلاس ها خیلی ضعیف هست و گفتند اگر ثبت نام کنید و تشکیل نشود باید تغییر رشته بدهید یا انتقال. از اون طرف ازاد کرج هم قبول شدم. ولی خوب با این وضع گفتم برم کاردانی ازاد (شهر خودم بدون آزمون) بعد سراغ کارشناسی ناپیوسته

حالا چند تا سوال
۱- نظرتان درباره پیام نور چیه؟ ایا تکمیل ظرفیت یا نیمه دوم امکان ثبت نام داره؟
۲- آیا دانشگاه ازاد تهران (جنوب یا مرکزی) دوره کارشناسی ناپیوسته دارن؟ با آزمون هست یا بدون آزمون؟
۳- اگر کاردانی ازاد را برم امکانش هست پبام نور برای نمیه دوم ثبت نام کنم؟
۴- وضعیت تحصیلی در پیام نور چه طوری هست؟ فقط تئوری یا عملی هم داره؟ نسبت به آزاد چه طور هست(هم در زمینه آموزش و هم کیفیت)؟

مهم ترین بخش سوالم این هست پیام نور بهتره یا ازاد؟
من خودم برنامه نویسی تحت وب و تا حدودی لینوکس و به تازگی هم network+ را کار کردم. علاقه زیادی هم به رشته کامیپوتر دارم. شما چه پیشنهادی می دهید؟
کاردانی >> ازاد تهران و ارشد یا شانس بیارم برم پیام نور بعد ارشد؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۳۷ ب.ظ
RE: سردرگمی در انتخاب دانشگاه
صد در صد آزاد رو برید، الان آزاد هم کاردانی هن کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون هست، من امروز دانشگاه آزاد بودم و دیدم که بدون آزمونه

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Learn From Yesterday
Live For Today
Hope For Tomorrow

یه معلم
mahmoudi_vahid71@
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۵۸ ب.ظ
شنیدم آزاد تهران اساتید قوی و خوبی داره

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۰۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه gari ۱۳ ۶,۹۳۰ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gari
  ۶۱ هوش مصنوعی و سردرگمی انتخاب دانشگاه speeedd ۶ ۴,۸۹۶ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: paradox
  تاثیر ترتیب انتخاب در انتخاب رشته ارشد milad72r ۳ ۳,۸۶۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
Question آیا دانشگاه را دوباره انتخاب کنم؟ (درخواست راهنمایی) deuxshiri ۴ ۵۷ ۲۲ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  انتخاب دانشگاه با رتبه ۱۱۸ هوش مصنوعی milad1991 ۲ ۲,۲۰۸ ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: milad1991
  زمان سفر دانشگاه ها خارج از تهران برای برخی انتخاب های شبکه و امنیت از تهران alilash ۱ ۱,۸۲۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: *afsoon*
  انتخاب واحدی دلخواه در دانشگاهی غیر از دانشگاه محل تحصیل MIF ۰ ۱,۴۵۶ ۱۴ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: MIF
  راهنمایی در مورد اساتید و انتخاب واحد دانشگاه شریف saharp ۷۶ ۵۴,۰۵۷ ۰۴ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: puria

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close