زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد اساتید و انتخاب واحد دانشگاه شریف

ارسال: #۷۶
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۴۶ ب.ظ
RE: راهنمایی در مورد اساتید و انتخاب واحد دانشگاه شریف
(۰۴ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ)puria نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید اگه پردازش تصویر رو با گروه برق برداریم بنظرتون بهتر نیست.
در کل به نظرم از نظر علمی دانشکده برق بهتر باشه. هرچند بعیده اجازه بدن این کارو بکنید...(مگر این که درس اختیاریتون حساب کنن)
من در دانشکده کامپیوتر پاس کردم و حقیقتا چیزی یاد نگرفتم. درس تصویر پیش نیاز های متعددی داره و مبانی ریاضی قوی داره حداقل استادی که من باهاش پاس کردم اصلا به این مفاهیم آشنا نبود. اون یکی استادو نمیدونم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۰۴ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۲۹ ب.ظ
RE: راهنمایی در مورد اساتید و انتخاب واحد دانشگاه شریف
(۰۴ دى ۱۳۹۵ ۰۷:۲۱ ب.ظ)Computer92 نوشته شده توسط:  
(04 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ب.ظ)puria نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید اگه پردازش تصویر رو با گروه برق برداریم بنظرتون بهتر نیست.

پردازش تصویر توی دانشکده ما دکتر جمزاد، منظوری و دکتر کسایی کار می کنن. من دقیقا اطلاع ندارم که این اساتید چطوری درس می دن ولی به نظر من با توجه به اینکه هر سه از اساتید مطرح هستند، شاید خیلی مناسب نباشه از برق بگیرید (البته اطلاع ندارم اونجا کی درس می ده) از اون گذشته گرفتن درس خارج از دانشکده باید با موافقت دانشکده مقصد و استاد راهنما باشه مگر اینکه اضافه بر ۷ تا درس اصلی بخواید بردارید.

من واسه ترم بعد میخوام این درس رو بگیرم و چون ترم بعد احتمالا این درس در دانشکده ما ارائه نشه واسه همین پرسیدم که برم با برقی ها بگیرم بهتره یا صبر کنم تا دانشکده خودمون ارائه بده بهتره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۰۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۷۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۶۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۱۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۰۱ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۹۵ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۸,۶۷۹ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۱ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۴۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۷۳ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close