زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ از پاییز

ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۱ ق.ظ، توسط HamidReza1.)
دوستان عزیز سلام
وقتتون بخیر

من میخوام برای کنکور ارشد ۹۶ مطالعاتم رو از پاییز امسال شروع کنم و همچنین در این فصل تعدادی واحد دارم که باید گذرونده بشه (از جمله پروژه)، و وضعیت پایه و پیش زمینه من در دروس به صورت زیر است:

۱/ساختمان گسسته : بسیار ضعیفSad
۲/ساختمان داده ها: نسبتا خوبDodgy
۳/منطقی: خوبSmile
۴/معماری:خوبSmile
۵/نظریه:بسیار ضعیفSad
۶/کامپایلر:خوبSmile
۷/الگوریتم:متوسطDodgy
۸/پایگاه داده ها:ضعیفHuh
۹/ریاضی مهندسی:متوسطDodgy
۱۰/محاسبات و آمار رو که حذف میکنمAngry
۱۱/زبان های برنامه سازی: بسیار ضعیفSad
۱۲/سیستم عامل: متوسطDodgy
و ۱۳/زبان: تقریبا ضعیف:Huh

من مشاوره های آقای جهانی رو که در لینک های زیر موجوده، مطالعه کردم(توصیه میکنم شماهم مطالعه کنید):

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برنامه ریزی من برای مطالعه به صورت زیر است:

دسته اول (که باید عمیق و در طول زمان مطالعه بشه): ساختمان داده ها، منطقی،الگوریتم و سیستم عامل
دسته دوم(که نمیدونم کی باید مطالعشونو شروع کنم):زبان های برنامه سازی، پایگاه داده ها ، نظریه زبانها، کامپایلر
دسته آنتی: ریاضی مهندسی، گسسته

با توجه به اینکه درگیر درس های ترم پائیز و پروژه هستم و زمان تا کنکور اندک است،به نظرتون برنامه من برای قبولی در کنکور ارشد چطوره؟(اولویتم دوره روزانه دانشگاه های تهران است)
برنامه ریزی من چه نقاط ضعفی داره ؟ (اگه ممکنه نقاط ضعفشو به من بگین)
چه چیزهای دیگری رو باید برای برنامه ریزی لحاظ کنم؟
آیا تا زمان باقی مانده میشه دروس بالا رو به سطح مطلوب برسونم؟

از اینکه نظرات خودتونو بگین و بنده رو راهنمایی کنید، ممنون و متشکر میشمRolleyes
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۳۳ ق.ظ
RE: آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ از پاییز
[quote='HamidReza1' pid='422294' dateline='1474234383']

من میخوام برای کنکور ارشد ۹۶ مطالعاتم رو از پاییز امسال شروع کنم و همچنین در این فصل تعدادی واحد دارم که باید گذرونده بشه (از جمله پروژه)، و وضعیت پایه و پیش زمینه من در دروس به صورت زیر است:

من مشاوره های آقای جهانی رو که در لینک های زیر موجوده، مطالعه کردم(توصیه میکنم شماهم مطالعه کنید):

[quote/]

سلام صبح بخیر
ی چیزی از برنام اقای جهانی کپی پیست کنم براتون

اما قبل از اینکه راجع به چند و چون این نقشه جنگ صحبت کنیم باید بدانیم که کنکور سه مرحله مختلف دارد که هر کدام از این مراحل شرایط و خصوصیات مختص به خودشان را دارا می باشند، و با توجه به این ویژگیها نیازمند این هستیم تا برنامه ریزی متفاوتی داشته باشیم. مرحله اول آن تابستان هست و مرحله دوم پاییز و مرحله سوم دی ماه و بهمن ماه هست که دوران جمع بندی می باشد. در ارتباط با مرحله دوم و سوم به وقتش صحبت خواهیم کرد اما این بار می خواهیم کمی راجع به تابستان صحبت کنیم.

ایشون این برنامه رو زمانی نوشتن که کنکور بهمن برگزار میشده، خبر خوش اول به شما که شما گام اول برنامه ات رو هنوز داری،
تابستان سال ۹۲ میشه همین پاییز ۹۵
پاییز سال ۹۲ میشه همین زمستان ۹۵
و زمستان ۹۲ دقیقا معادل پایان زمستان ۹۵ و نصف بهار ۹۶ هستش
پس وقتتون همونه. نگران زمان نباشید.

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HamidReza1 , hun73r.9h0s7
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۴۴ ق.ظ
ینی وقت شما الان که ترم آخری از وقت یه کارمند کمتره !؟؟
مطمعنم که کمتر نیست وقتت
بعدشم الان فرصت آنچنانی برای عمیق خوندن نیست، الان زمانشه که شروع کنی به خوندن و از وقتت استفاده کنی همون درسنامه کنکور رو که بخونی کفایتت میکنه حتما، فقط مفید بخون و از همین الان شروع کن دیگه
۱
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ب.ظ، توسط HamidReza1.)
سلام
روزتون بخیر

از بابت اینکه زخمت کشیدین و نکاتی رو به بنده یادآوری کردین، ممنونم

من مشکلم این هست که در فصل پائیز مشغول نوشتن پروژه و گذراندن چند واحد هستم و این باعث میشه نتونم کاملا تمرکزمو روی درس های ارشد بزارم و این جا موازی کار کردن برام کمی سخته، چون اگه بخوام موازی کار کنم به پروژم نمیرسم و زمانش به تاخیر میافته و همچنین درس های ارشدم رو نمیتونم در حد مناسب مطالعه کنم، در نتیجه به این فکر رسیدم که عمده وقتمو رو پروژم و کمی زمان برای ارشد صرف کنم تا مبادا پروژم به طول بکشه و باعث دردسر برام بشه، و بعد از اتمام واحدهام با خیالی راحت مطالعه ارشد رو شروع کنم که خب کمی هم دیر میشه(یعنی برای هر دو کارم دغدغه زمان دارم)
اگه اینطور پیش برم احتمال میدم به ارشد نرسم و خب نمیتونم با درسنامه های خلاصه محور کنکوری، مباحث رو یاد بگیرم و نیاز دارم مطالعاتی هم داشته باشم(البته نمیدونم سطح سوالات هر درس در ارشد کامپیوتر به چه صورته و چقدر لازمه من عمیق مطالعه کنم)
به نظرتون چکار کنم تا این مشکل برطرف بشه؟

متشکرم از کمک شما
۰
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۸ ق.ظ
به نظر من این ترم مرخصی بگیرید و ترم دیگه همین درسها را بردارید.
درسته که ترم دیگه هم با کنکورتون تداخل پیدا میکنه ولی خوبیش این هست که شما بیستون قوی میشه و زمانی را که واحدهای دانشگاهیتون را میگذرونید دیگه وقت مرور دروس کنکوری هست و لازم نیست خیلی وقت و تمرکز بگذارید.
۱
۰
ارسال:
۳۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۱۵ ب.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ق.ظ)دختر مهربان نوشته شده توسط:  [quote='HamidReza1' pid='422294' dateline='1474234383']

[quote/]

سلام صبح بخیر
ی چیزی از برنام اقای جهانی کپی پیست کنم براتون

اما قبل از اینکه راجع به چند و چون این نقشه جنگ صحبت کنیم باید بدانیم که کنکور سه مرحله مختلف دارد که هر کدام از این مراحل شرایط و خصوصیات مختص به خودشان را دارا می باشند، و با توجه به این ویژگیها نیازمند این هستیم تا برنامه ریزی متفاوتی داشته باشیم. مرحله اول آن تابستان هست و مرحله دوم پاییز و مرحله سوم دی ماه و بهمن ماه هست که دوران جمع بندی می باشد. در ارتباط با مرحله دوم و سوم به وقتش صحبت خواهیم کرد اما این بار می خواهیم کمی راجع به تابستان صحبت کنیم.

ایشون این برنامه رو زمانی نوشتن که کنکور بهمن برگزار میشده، خبر خوش اول به شما که شما گام اول برنامه ات رو هنوز داری،
تابستان سال ۹۲ میشه همین پاییز ۹۵
پاییز سال ۹۲ میشه همین زمستان ۹۵
و زمستان ۹۲ دقیقا معادل پایان زمستان ۹۵ و نصف بهار ۹۶ هستش
پس وقتتون همونه. نگران زمان نباشید.

خیلی خوشم از توضیحاتتون اومد...
شما حتما موفق میشید.
اگر تمایل داشتید علاوه بر برنامه ریزی که دارید با مشاوران ما در این زمینه به گفتگو بپردازید.
اینک زیر

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۴۹ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۸ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  به نظر من این ترم مرخصی بگیرید و ترم دیگه همین درسها را بردارید.
درسته که ترم دیگه هم با کنکورتون تداخل پیدا میکنه ولی خوبیش این هست که شما بیستون قوی میشه و زمانی را که واحدهای دانشگاهیتون را میگذرونید دیگه وقت مرور دروس کنکوری هست و لازم نیست خیلی وقت و تمرکز بگذارید.

سلام
روزتون بخیر باشه انشالله

متشکرم از نظرتون.
اما دغدغه پروژه به من اجازه نمیده که با فراغ خاطر مطالعه کنم و مجبورم زمانی رو به انجام پروژه تخصیص بدم. با توجه به اینکه کنکور اردیبهشت ماه است و ضمنا اگر در مطالعه دروس ارشدم در پاییز(نیم سالی که مرخصی گرفته میشه) با شکست مواجه بشه، کمی ممکنه ادامه کار رو برام سخت کنه(البته تنها سخت نه غیرممکن)، به همین دلیل نظرم اینه که روی پروژه و درس های ترم نهم تمرکز کنم.
یعنی موردی که شما فرمودین کمی کارو سخت میکنه از این حیث که باید در شرایطی آرمانی تر مطالعات رو شروع کنم که خب این شرایط تحقق پیدا نمیکنه و نیازه که مطالعه در طول زمان به شرایط آرمانی خودش نزدیک بشه.
بازم ممنونم میشم اگه نقطه نظراتی که دارین به من اعلام کنین
سپاس

ممنونم
۰
۰
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۴۹ ب.ظ)HamidReza1 نوشته شده توسط:  اما دغدغه پروژه به من اجازه نمیده که با فراغ خاطر مطالعه کنم و مجبورم زمانی رو به انجام پروژه تخصیص بدم.
من شنیدم که برای درس پروژه دو نیمسال فرصت هست.(البته نمیدونم این قانون کلی هست یا اساتید ما فقط این رویه را پیش گرفتند)
یعنی اگر شما ترم بعد هم پروژه را بردارید، تا آخر تابستان هم می توانید روی پروژه تون کار کنید.
البته بهتر هست کسی که برای کنکور ارشد خونده و با پستی و بلندی های مسیرش آشنایی دارد، نظر بدهد.
نه کسی مثل من که هنوز برای کنکور نخوانده ام.
هر تصمیمی که می گیرید، موفق باشید.
۰
۰
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط stateless.)
(۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۴۷ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۴۹ ب.ظ)HamidReza1 نوشته شده توسط:  اما دغدغه پروژه به من اجازه نمیده که با فراغ خاطر مطالعه کنم و مجبورم زمانی رو به انجام پروژه تخصیص بدم.
من شنیدم که برای درس پروژه دو نیمسال فرصت هست.(البته نمیدونم این قانون کلی هست یا اساتید ما فقط این رویه را پیش گرفتند)
یعنی اگر شما ترم بعد هم پروژه را بردارید، تا آخر تابستان هم می توانید روی پروژه تون کار کنید.
البته بهتر هست کسی که برای کنکور ارشد خونده و با پستی و بلندی های مسیرش آشنایی دارد، نظر بدهد.
نه کسی مثل من که هنوز برای کنکور نخوانده ام.
هر تصمیمی که می گیرید، موفق باشید.

دانشگاهِ ما که تا پارسال دو نیمسال وقت میداد ولی دو ترمه که فقط یک نیمسال زمان میدن. حتی اگه تابستون برداریم هم باید تا آخر شهریور تحویل بدیم. وقتش کمه به نظرم، به خصوص که واحدهای دیگه هم داریم. البته من به خاطر کنکور، پروژه رو گذاشتم ترم بعد و احتمالا تازه بعد از کنکور کاراشو شروع کنم! یعنی فقط یک ماه و نیم براش وقت دارم!Confused

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  دانشگاهِ ما که تا پارسال دو نیمسال وقت میداد ولی دو ترمه که فقط یک نیمسال زمان میدن. حتی اگه تابستون برداریم هم باید تا آخر شهریور تحویل بدیم. وقتش کمه به نظرم، به خصوص که واحدهای دیگه هم داریم. البته من به خاطر کنکور، پروژه رو گذاشتم ترم بعد و احتمالا تازه بعد از کنکور کاراشو شروع کنم! یعنی فقط یک ماه و نیم براش وقت دارم!Confused
یک ماه و نیم برای پروژه کمهSad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۱۱
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ

چه میشه کرد دیگه؟ کنکور مهمتر نیست؟

۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  چه میشه کرد دیگه؟ کنکور مهمتر نیست؟
شاید اگر همون یک ماه و نیم هم تلاشتون خیلی زیاد(شبانه روزی Smile ) باشه، کافی باشه.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۱ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۴۶ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۵ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  شاید اگر همون یک ماه و نیم هم تلاشتون خیلی زیاد(شبانه روزی Smile ) باشه، کافی باشه.

ممنون که انرژی مثبت دادید.Heart انشاءالله که بشه.Angel

۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۲۸ ق.ظ، توسط AD342.)
سلام دوستان.
سال ۹۵ و ۹۴ چند سوال درس زبانهای برنامه سازی از زبان Lisp بود.
واقعا با این درس چکار باید کرد؟چی باید خوند الان دیگه؟
مرسی از همگی.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۶ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۸ ق.ظ
سلام
دوست عزیز منم تقریبا شرایطم مثل شماس
اما اولا که نمیتونی به همه درسا تسلط پیدا کنی دوما شما تلاشت رو بکن تاجایی که میشه فشار رو وارد کن بعدش توکل به خدا سوما بنظر من شما و خود من که شرایط مثل شماس به عنوان مثال اگر ۷ درس رو ۳۰ % یاد بگیریم فایده نداره بهتره ۴ یا ۵ درسو ۶۰% درصد یاد بگیری .
درآخر نامید نباش . نباش ...............نباش

(:
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: HamidReza1

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۵ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۰۵۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close