زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۹ شبکه ،شبکه شریف

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ
۲۹ شبکه ،شبکه شریف
من رتبه ام ۲۹ شبکه بود و دوست داشتم امنیت قبول بشم و اصلا فکرش رو نمیکردم کلا شریف قبول بشم نهایتا هم امنیت شریف چون متقاضی شبکه بیشتر از امنیته.ولی شبکه قبول شدم کسی خبر نداره دانشگاه شریف امسال هم مثل سالای پیش میزاره بچه ها خودشون گرایش رو انتخاب کنن یا نه ؟
۷
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector , delete4all , SEVES , virtual girl
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ق.ظ
۲۹ شبکه ،شبکه شریف
خیلی مبارکهSmile
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۴۱ ق.ظ
۲۹ شبکه ،شبکه شریف
تبریک میگم .
این قبولی احتمالا به خاطر همپوشانی رشته ها و گرایش ها باشه . یعنی چندنفر از کسانی که رتبه شون از شما بهتر بوده رفتن سایر رشته ها و گرایش ها .
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ
۲۹ شبکه ،شبکه شریف
سلام

بهتون تبریک میگم
فوق العادست این قبولی !

ممنون میشم کارنامه تون رو هم برای استفاده ی ما قرار بدین.

هرگز به مقصدتان نخواهید رسید، اگر بخواهید بایستید و برای هر "سگی" که پارس می کند سنگی بیاندازید.
[وینستون چرچیل]
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۳۹ ب.ظ
۲۹ شبکه ،شبکه شریف
O_O
تبریک میگم موفق باشین
ولی چطور همچین چیزی ممکنه!!!!
با ۲۹ شریییییف !!!!
مطمئنید که هیچ سهمیه ای نداشتین؟!!
باور کردنی نیس!

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۰
۱
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۵۵ ب.ظ
۲۹ شبکه ،شبکه شریف
با سهمیه
تبریک میگم
۰
۳
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ
۲۹ شبکه ،شبکه شریف
عجب!
مبارک باشه!
سال اوله اینطوری شده معلوم نیست چطوری بشه.

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۱
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۵۴ ق.ظ
۲۹ شبکه ،شبکه شریف
سهمیه نداشتم خودمم اصلا فکرش رو نمیکردم .
۲
۱
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ ق.ظ
۲۹ شبکه ،شبکه شریف
موفقیتتون رو تبریک میگم
مبارک باشه
۰
۱
ارسال: #۱۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط alphax.)
RE: 29 شبکه ،شبکه شریف
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ)faegheh70 نوشته شده توسط:  من رتبه ام ۲۹ شبکه بود و دوست داشتم امنیت قبول بشم و اصلا فکرش رو نمیکردم کلا شریف قبول بشم نهایتا هم امنیت شریف چون متقاضی شبکه بیشتر از امنیته.ولی شبکه قبول شدم کسی خبر نداره دانشگاه شریف امسال هم مثل سالای پیش میزاره بچه ها خودشون گرایش رو انتخاب کنن یا نه ؟

ببین دوست عزیز شما حتما تو مسابقات قرعه کشی و اینا هم شرکت کن، بابا خیلی خوش شانسی . سرم شلوغه نرسیدم به کسی تبریک بگم اما به شما صمیمانه تبریک میگم Smile

در ضمن شبکه به نظرم (البته به سلیقه من) بهتر از امنیت هست، من خودم امنیت مدرس بودم. درسته درسهای شبکه یه خورده سخت تره (منظور از سختی اینه که یه چیزهایی رو میخونی که شاید ندیده باشی و فهمیدنش سخت تره) و امنیت شیرین تره اما هر دوتاش مکمل هم هستند. توی هر کدوم که هستید اصلا مهم نیست. سعی کنید جفتشو خوب یاد بگیرید.

من الان توی یکی از اپراتورهای تلفن همراه در حال کار هستم،
دو تا نکته رو اینجا گوشزد کنم در مورد امنیت و شبکه با توجه به سابقه کاری که داشتم
واسه امنیتی ها، کار محدود هست یعنی کارشون توی شرکت های بزرگ و شهرهای بزرگ هست و قاعدتا درآمدش عالی هست
واسه شبکه ای ها، کار همه جا هست، محدودیت ندارن ولی درآمدشون عالی نیست ، صفت خیلی خوب برای درآمدشون مناسب تره

خیلی هم برام دلایل اپلای و اینا مهم نیست چون دوست ندارم از پیش خانواده م برم. برای همین اصلا روش بحث نمیکنم که کدوم برای اپلای بهتره

ولی شریف همه چیزش خوبه، چون اسمش خوبه و شناخته شده هست، اینو از من الان میشنوید و بعدا میبینید
در ضمن دوست من هم الان شبکه شریف خونده ، همینجاست، اون میگفت رو مدرکم خورده مهندسی فناوری اطلاعات، اصلا نزده شبکه و خودش خیلی بدش میومد اما اصلا موقع استخدام اینو ندیدن و فقط دیدن آیتی شریف هست گرفتنش، البته تو مصاحبه گفته بود شبکه بوده
به هر حال به عنوان یه امنیتی میگم شبکه بخون و باز هم میگم هر دوتاش مکمل هم هستن و مشکل من این بود که توی امنیت وارد شدم ولی شبکه رو خوب یاد نگرفتم.

امیدوارم خوش و موفق باشی و کلی حال کنی و چیزهای توپ یاد بگیری. برو خوش باش
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: faegheh70
ارسال: #۱۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۵ ب.ظ
RE: 29 شبکه ،شبکه شریف
مبارککککککککککککک باشه HeartHeartHeartHeart
شبکه خیلیییییی بهتر از امنیته Heart
۲
۰
ارسال: #۱۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۵۷ ب.ظ
۲۹ شبکه ،شبکه شریف
خیلی خیلی مبارکهههههههههههه
ایشالا همیشه موفق و سربلند باشین دوست عزیز
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۲۰ ب.ظ
۲۹ شبکه ،شبکه شریف
تبریک می گم امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ب.ظ، توسط faegheh70.)
۲۹ شبکه ،شبکه شریف
دوستان از همتون خیلی ممنونم

(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ب.ظ)alphax نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ)faegheh70 نوشته شده توسط:  من رتبه ام ۲۹ شبکه بود و دوست داشتم امنیت قبول بشم و اصلا فکرش رو نمیکردم کلا شریف قبول بشم نهایتا هم امنیت شریف چون متقاضی شبکه بیشتر از امنیته.ولی شبکه قبول شدم کسی خبر نداره دانشگاه شریف امسال هم مثل سالای پیش میزاره بچه ها خودشون گرایش رو انتخاب کنن یا نه ؟

ببین دوست عزیز شما حتما تو مسابقات قرعه کشی و اینا هم شرکت کن، بابا خیلی خوش شانسی . سرم شلوغه نرسیدم به کسی تبریک بگم اما به شما صمیمانه تبریک میگم Smile

در ضمن شبکه به نظرم (البته به سلیقه من) بهتر از امنیت هست، من خودم امنیت مدرس بودم. درسته درسهای شبکه یه خورده سخت تره (منظور از سختی اینه که یه چیزهایی رو میخونی که شاید ندیده باشی و فهمیدنش سخت تره) و امنیت شیرین تره اما هر دوتاش مکمل هم هستند. توی هر کدوم که هستید اصلا مهم نیست. سعی کنید جفتشو خوب یاد بگیرید.

من الان توی یکی از اپراتورهای تلفن همراه در حال کار هستم،
دو تا نکته رو اینجا گوشزد کنم در مورد امنیت و شبکه با توجه به سابقه کاری که داشتم
واسه امنیتی ها، کار محدود هست یعنی کارشون توی شرکت های بزرگ و شهرهای بزرگ هست و قاعدتا درآمدش عالی هست
واسه شبکه ای ها، کار همه جا هست، محدودیت ندارن ولی درآمدشون عالی نیست ، صفت خیلی خوب برای درآمدشون مناسب تره

خیلی هم برام دلایل اپلای و اینا مهم نیست چون دوست ندارم از پیش خانواده م برم. برای همین اصلا روش بحث نمیکنم که کدوم برای اپلای بهتره

ولی شریف همه چیزش خوبه، چون اسمش خوبه و شناخته شده هست، اینو از من الان میشنوید و بعدا میبینید
در ضمن دوست من هم الان شبکه شریف خونده ، همینجاست، اون میگفت رو مدرکم خورده مهندسی فناوری اطلاعات، اصلا نزده شبکه و خودش خیلی بدش میومد اما اصلا موقع استخدام اینو ندیدن و فقط دیدن آیتی شریف هست گرفتنش، البته تو مصاحبه گفته بود شبکه بوده
به هر حال به عنوان یه امنیتی میگم شبکه بخون و باز هم میگم هر دوتاش مکمل هم هستن و مشکل من این بود که توی امنیت وارد شدم ولی شبکه رو خوب یاد نگرفتم.

امیدوارم خوش و موفق باشی و کلی حال کنی و چیزهای توپ یاد بگیری. برو خوش باش

ممنونم بابت اطلاعاتی که دادین من خودم این چند روز به خاطر اینکه امنیت دوست داشتم و شبکه قبول شدم خیلی نگران بودم ولی با اطلاعات شما خیالم راحت شد خیلی خیلی ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۴۶ ب.ظ
۲۹ شبکه ،شبکه شریف
بالاخره یه همکلاسی پیدا کردم، خدا روشکر
امسال آیتی-شریفی نبود تو مانشت اصلا
اول تبریک میگم
دوم هم بگم من خودم با توجه به رتبه ای که داشتم شبکه و امنیت رو راحت میاوردم اما ۴ ۵ روز شدیدا تحقیق کردم واقعا بلاشک ۹۰% بهم گفتن شبکه بخون. برای همین مطمئن باشید که ضرر نمیکنید من بی تحقیق چیزی رو انتخاب نمیکنم.

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۱۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۶۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۰۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۰۰ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۴۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۷۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۵۹۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۴۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۴۰۹ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  علوم کامپیوتر شریف Sinmaz ۰ ۲,۱۷۹ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sinmaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close