زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۹ شبکه ،شبکه شریف

ارسال: #۱۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۲۶ ب.ظ
RE: 29 شبکه ،شبکه شریف
بهتون تبریک میگم واقعا مثل یه معجزست آخه شریف همیشه تا رتبه ۱۸ رو میگرفت فقط.. بهتر از این نمیشه..
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  بالاخره یه همکلاسی پیدا کردم، خدا روشکر
امسال آیتی-شریفی نبود تو مانشت اصلا
اول تبریک میگم
دوم هم بگم من خودم با توجه به رتبه ای که داشتم شبکه و امنیت رو راحت میاوردم اما ۴ ۵ روز شدیدا تحقیق کردم واقعا بلاشک ۹۰% بهم گفتن شبکه بخون. برای همین مطمئن باشید که ضرر نمیکنید من بی تحقیق چیزی رو انتخاب نمیکنم.
یه سوال
شبکه ی شریف ظرفیتش ۹نفر بود؟
۱
۰
ارسال: #۱۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۱ ب.ظ)آیلا نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  بالاخره یه همکلاسی پیدا کردم، خدا روشکر
اول تبریک میگم
دوم هم بگم من خودم با توجه به رتبه ای که داشتم شبکه و امنیت رو راحت میاوردم اما ۴ ۵ روز شدیدا تحقیق کردم واقعا بلاشک ۹۰% بهم گفتن شبکه بخون. برای همین مطمئن باشید که ضرر نمیکنید من بی تحقیق چیزی رو انتخاب نمیکنم.
یه سوال
شبکه ی شریف ظرفیتش ۹نفر بود؟

بله
شبکه ۹ نفر
امنیت ۹ نفر

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آیلا
ارسال: #۱۹
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  بالاخره یه همکلاسی پیدا کردم، خدا روشکر
اول تبریک میگم

ممنونم از این که امیدوارم کردین.
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۹ ب.ظ
مبارک باشد از شانستون نهایت استفاده را بکنید Blush
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۹ ق.ظ)faegheh70 نوشته شده توسط:  من رتبه ام ۲۹ شبکه بود و دوست داشتم امنیت قبول بشم و اصلا فکرش رو نمیکردم کلا شریف قبول بشم نهایتا هم امنیت شریف چون متقاضی شبکه بیشتر از امنیته.ولی شبکه قبول شدم کسی خبر نداره دانشگاه شریف امسال هم مثل سالای پیش میزاره بچه ها خودشون گرایش رو انتخاب کنن یا نه ؟

تبریک؛ موفق باشید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۸۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۵ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۳۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۲۴ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۲۷۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۷۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۳۰۸ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  علوم کامپیوتر شریف Sinmaz ۰ ۲,۱۶۸ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sinmaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close