زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب مناسب برای کنکور های چند سال قبل دانشگاه ازاد

ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
کتاب مناسب برای کنکور های چند سال قبل دانشگاه ازاد
من کتابای پوران رو دارم میخونم تستای آخر هر فصل رو که نگاه کردم متوجه شدم اکثر سوالات مربوط به کنکور سراسری هستش و از دانشگاه آزاد خیلی کم سوال حل کرده و همینطور که میدونین کسایی که میخوان کنکور آزاد شرکت کنن اکثر سوالات مربوط به سال های قبل یا مشابهش رو میدن اما متاسفانه تو کتاب پوران اصل رو سراسری هستش و بنظر من اصلا برا آزاد تستاش جالب نیست

کسی سوالات کنکور دانشگاه آزاد از سال ۸۵ تا ۹۰ رو داره آپلود کنه و ما دعا کنیم براش!(البته با حل تشریحی)

اگه یه کتاب بخوام بگیرم که سوالات چند سال قبل دانشگاه آزاد توش باشه با حل تشریحی چه کتابی مناسبه؟ من دیروز رفتم کل دزفول رو گشتم اما کتاب مقسمی رو همه داشتن که فقط سوالات دولتی توش بودConfused

یه نکته دیگه که براش بعدا یه پست میزارم اینه که:
من قبلا بعضی از کتابای آقای مقسمی رو کامل خوندم مثل مدار یا ساختمان داده یا سیستم عامل

الانم دارم همین کتابا رو میخونم البته نوشته آقای یوسفی انتشارات پوران

متاسفانه این آقای یوسفی بسیار بد توضیح داده نسبت به مقسمی باور کنید اینو با قاطعیت میگم اگه یکم پایتون ضعیف باشه اصلا نمیفهمی بعضی جاها چی میگه اما همون مبحث رو نگاه مقسمی که میکنی انگرا برات قابل فهم میشه نمیدونم شاید چون من قبلا کتابای مقسمی رو خوندم با نکاتی که ایشون درس میده بهتر درک کنم اما یه پست میزارم همراه با عکس فصل اول مدار تبدیل مبناها شما نگاه کتاب عکسی که از مقسمی میگیرم بکنین و مال یوسفی رو هم نگاه کنید بعد خدایی ببینم بازم از یوسفی طرفداری میکنین و میزنین تو سر مقسمی!!!!!!!

نمیدونم چرا تحت تاثیر جو اینجا رفتم کتابای پوران رو خریدم اما الان خیلی پشیمونم

هرچند هدف اصلی من کنکور آزاد هستش اما اگه دولتی هم قبول بشم که چه بهتر ولی خدایی اول یه چیزی رو تجربه کنین بعدش بیاین بگین این منابع رو بخونین

نه این که تحت تاثیر تبلیغات قرار بگیرین
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ق.ظ
اگه برا آزاد میخونی یک نکته:...
کتابای پوران کاملتره. شما اول مقسمی رو بخونید بعد نگاهی به پوران بندازید، خودتون متوجه میشید.
کنکور های دانشگاه آزاد به طور جداگونه، هر سال در یک کتاب جدا به قیمت تقریبا هر کدوم ۳۰۰۰ تومن (مقسمی انتشارات گسترش علوم) اومده با حل تشریحی. که البته تا سال فکر کنم ۸۵ش همه تو یه کتابه و از اون به بعدش کتابای جدا داره.

یا رب.
۰
۰
ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۴۹ ب.ظ
من یک کتاب "مجموعه سئوالات ارشد کامپیوتر"از مقسمی دارم که فقط سئوالات دولتی رو داره.و توی مقدمه گفته که سئوالات آزاد با حل تشریحی در کتاب جداگانه ای هست.اگر نظر من رو بخواید باز هم میگم بعضی کتابهای مقسمی برای نتیجه گرفتن خوب نیست.و کتابی مثل "گسسته"از "یوسفی" به نظرم خوبه.
۰
۰
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط aatwo.)
RE: اگه برا آزاد میخونی یک نکته:...
نشر علوم پایه - مقسمی بعضی کتابهاش مناسبه پوران هم بعضی هاش .

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ ب.ظ
ساختمان داده مقسمی کامله.مدارمنطقی پوران.
سیستم عامل حقیقت.
۰
۰
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۸ ب.ظ
مقسمی تا سال۸۷ فک کنم تستهای سراسری ازاد با هم ۸۹ و ۸۸ دوکتاب جدا

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ب.ظ
بچه‌ها من پارسال تستای مقسمی آزادشو خوندم ولی جواب شبکه هاش زمین تا آسمون با جواب کتاب پوران فرق داشت یه سری جواباش اشکال داره
۰
۰
ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ ق.ظ
گتابهای نشر پردازش هم هست فکر کنم ازاد هم داره دقیق نمیدونم

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۱۵ ب.ظ
کتابهای راهیان ارشد عالیه.. مخصوصا که مختص دانشگاه آزاد و یا سراسری هر کدوم رو که بخوای با تفکیک گرایش داره .. خیلی هم قشنگ گفته قابل فهمه

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۲
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط amino22.)
(۱۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ق.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  من کتابای پوران رو دارم میخونم تستای آخر هر فصل رو که نگاه کردم متوجه شدم اکثر سوالات مربوط به کنکور سراسری هستش و از دانشگاه آزاد خیلی کم سوال حل کرده و همینطور که میدونین کسایی که میخوان کنکور آزاد شرکت کنن اکثر سوالات مربوط به سال های قبل یا مشابهش رو میدن اما متاسفانه تو کتاب پوران اصل رو سراسری هستش و بنظر من اصلا برا آزاد تستاش جالب نیست

کسی سوالات کنکور دانشگاه آزاد از سال ۸۵ تا ۹۰ رو داره آپلود کنه و ما دعا کنیم براش!(البته با حل تشریحی)

اگه یه کتاب بخوام بگیرم که سوالات چند سال قبل دانشگاه آزاد توش باشه با حل تشریحی چه کتابی مناسبه؟ من دیروز رفتم کل دزفول رو گشتم اما کتاب مقسمی رو همه داشتن که فقط سوالات دولتی توش بودConfused

یه نکته دیگه که براش بعدا یه پست میزارم اینه که:
من قبلا بعضی از کتابای آقای مقسمی رو کامل خوندم مثل مدار یا ساختمان داده یا سیستم عامل

الانم دارم همین کتابا رو میخونم البته نوشته آقای یوسفی انتشارات پوران

متاسفانه این آقای یوسفی بسیار بد توضیح داده نسبت به مقسمی باور کنید اینو با قاطعیت میگم اگه یکم پایتون ضعیف باشه اصلا نمیفهمی بعضی جاها چی میگه اما همون مبحث رو نگاه مقسمی که میکنی انگرا برات قابل فهم میشه نمیدونم شاید چون من قبلا کتابای مقسمی رو خوندم با نکاتی که ایشون درس میده بهتر درک کنم اما یه پست میزارم همراه با عکس فصل اول مدار تبدیل مبناها شما نگاه کتاب عکسی که از مقسمی میگیرم بکنین و مال یوسفی رو هم نگاه کنید بعد خدایی ببینم بازم از یوسفی طرفداری میکنین و میزنین تو سر مقسمی!!!!!!!

نمیدونم چرا تحت تاثیر جو اینجا رفتم کتابای پوران رو خریدم اما الان خیلی پشیمونم

هرچند هدف اصلی من کنکور آزاد هستش اما اگه دولتی هم قبول بشم که چه بهتر ولی خدایی اول یه چیزی رو تجربه کنین بعدش بیاین بگین این منابع رو بخونین

نه این که تحت تاثیر تبلیغات قرار بگیرین

در قسمت آخر از حرفات که گفتی اول یه چیزی رو تجربه کنین بعد بیاین بگین این منبع رو بخونین کاملا" باهات موافقم.
من تو این فروم بیشتر از اینکه مطلب اضافی بنویسم میام مطلب میخونم و میخوام از تجربیات بقیه استفاده کنم اما عده‌ی معدودی هم هستن که با قصد و غرض منحرف کردن افراد بی تجربه راهنمایی میکنن، چون همه با هم رقیب هستیم ولی اصلا" کار درستی نیست!
به فرض اگه خودشون یه کتابی رو خوندن و جواب نگرفتن و کتاب از نظر محتوا و تست و ... به درد بخور نبوده میان میگم همون منبع خوبه!
اما در مورد مدار منطقی و ... مسلما" تجربه و تخصص آقای یوسفی در زمینه های درس های معماری و مدار منطقی بیشتر از آقای مقسمی هست، چون من با هردوشون+آقای جمعدار کلاس داشتم اینو میگم.
البته توی درس مدار منطقی و معماری حرف اول و آخر رو مهندس جمـــعدار میزنه و بالاتر از همه هست اما متاسفانه کتاب تآلیفی نداره!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۷۳۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۴۷۱ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۲۶ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۰۵۱ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۶۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close