زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴ شبکه و ۵ آیتی - شبکه شریف

ارسال: #۴۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۴۷ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
دوستای عزیز باور کنید من قصدی نداشتم و ببخشید که فراموش کرده بودم اینجا، جایی هست که فقط باید به همه به به و چه چه کنم.
کاربر گرامی shabnamZ هم من نمیدونم چه قصدی داشتن، چون در ابتدا من گفتم سایت شریف این ایراد رو داره، اما ایشون با اینکه میدونستن و خودشون هم به این حرف اطمینان داشتن، گفتن که نه سخته، بعدش دوباره پایینش نوشته مثل همه دانشگاههاست و یعنی آسونه - به نظر فقط و فقط میخواستن مخالفت کنن، مهم نیست با کی و چی (عبارت دوپهلو سخن گفتید در پاسخ به ایشون هم به همین دلیل بود - شاید خیلی ها متوجه نشدم منظور من چی بوده - چون نه متوجه شدم تایید میکنن و نه تکذیب)
و بعدش هم مجددا حرف رو گذاشتن توی دهن من که شما میگی فقط شریفیها. اگه فقط ذره ای هدفشون خوندن متن من بود و نه انتخاب گزیده ای از متن من صرفا جهت مخالفت، حرف رو توی دهن من نمیذاشتن و متوجه میشدن که من گفتم توی خدمت این شرایط حاکم بود.
ببینید قوانین خدمت خیلی با محیطهای دوستانه مثل مانشت و دانشگاهی فرق داره (دوستایی که خدمت کردن میدونن). خدا گواهه که ۹۹% خانمها نمیتونن یه شب اردوگاه رو تحمل کنن. توی خدمت به من میگفتن شریفی ها رو معرفی کن و من اگه میخواستم بیام بگم فلان دانشگاه خوبه یا این شخص سواد خوبی داره اصلا کسی نمیشنید. اگر هم بخوای مخالفت کنی تا بیای به خودت بیای میبینی اینقدر اضاف خوردی که در پایان خدمت، یه خدمت دیگه تو پرونده ت درج شده. من چیزی که تو خدمت بود و دیدم رو گفتم و لاغیر
اگر هم شخصی میخواد باز مخالفت کنه و شوخی و خنده توی فروم رو به جدال و دعوا بکشونه، بحثی توش نیست. به هر حال هر کسی یه سری مشکلات داره که باید جایی خالیشون کنه.

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۹
۸
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , Sector , agwdt2012
ارسال: #۴۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۸ ب.ظ، توسط vaki_bayashi.)
RE: 4 شبکه و ۵ آیتی - شبکه شریف
فک میکنم آقاى amid v خودشون متوجه شدن پیامشون چقد ناپخته بود که حذفش کردن... Sally، طبق پىام amir،شما اول برو شریف قبول شو بعد راجع به شریفیا اظهارنظر کن!!!!!SmileSmileSmile
۵
۲
ارسال: #۴۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ)vaki_bayashi نوشته شده توسط:  فک میکنم آقاى amid v خودشون متوجه شدن پیامشون چقد ناپخته بود که حذفش کردن... Sally، طبق پىام amir،شما اول برو شریف قبول شو بعد راجع به شریفیا اظهارنظر کن!!!!!SmileSmileSmile
ناپخته؟؟ شما ناپخته هستید که با قدرت تحلیل و میزان ادبِ پایین، اینقدر سریع قضاوت میکنید راجه به کسی. من به این دلیل حذفش کردم که جای بحث کردن اینجا نیست.
وقتی کسی شوخی ای میکنه که باعث بی احترامی میشه به این همه عزیزی که زحمت کشیدن و شریف قبول شدن، باید برخورد بشه. هرچند که خودشون بعدش توضیح دادن.
ولی ظاهرا شما قادر به درک این مسئله نیستید و همچنان فکر میکنید شما میفهمید و بقیه نمیفهمن!

There is no there there.
۳
۱۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال: #۴۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط vaki_bayashi.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ)vaki_bayashi نوشته شده توسط:  فک میکنم آقاى amid v خودشون متوجه شدن پیامشون چقد ناپخته بود که حذفش کردن... Sally، طبق پىام amir،شما اول برو شریف قبول شو بعد راجع به شریفیا اظهارنظر کن!!!!!SmileSmileSmile
ناپخته؟؟ من به این دلیل حذفش کردم که جای بحث کردن اینجا نیست.
وقتی کسی شوخی ای میکنه که باعث بی احترامی میشه به این همه عزیزی که زحمت کشیدن و شریف قبول شدن، باید برخورد بشه. ولی ظاهرا شما و بعضی دیگه قادر به درک این مسئله نیستید.
شما گفتى" بایدم جو بگیرتشون... شمام اول برو شریف قبول شو بعد بیا نظر بده".. من به این میگم ناپخته(مؤدبانش این بود)

(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ)vaki_bayashi نوشته شده توسط:  فک میکنم آقاى amid v خودشون متوجه شدن پیامشون چقد ناپخته بود که حذفش کردن... Sally، طبق پىام amir،شما اول برو شریف قبول شو بعد راجع به شریفیا اظهارنظر کن!!!!!SmileSmileSmile
ناپخته؟؟ شما ناپخته هستید که با قدرت تحلیل و میزان ادبِ پایین، اینقدر سریع قضاوت میکنید راجه به کسی. من به این دلیل حذفش کردم که جای بحث کردن اینجا نیست.
وقتی کسی شوخی ای میکنه که باعث بی احترامی میشه به این همه عزیزی که زحمت کشیدن و شریف قبول شدن، باید برخورد بشه. هرچند که خودشون بعدش توضیح دادن.
ولی ظاهرا شما قادر به درک این مسئله نیستید و همچنان فکر میکنید شما میفهمید و بقیه نمیفهمن!
من از این جهت که متکبرانه گفتید"شمام اول برید شریف قبول شید بعد بیاید نظر بدید"،گفتم پیامتون ناپخته بود،هیچ نوع بى ادبى رو هم تو این یه کلمه ناپخته نمیبینم... این همه عزیزى هم که بهشون اشاره کردین، واقعا براى ما محترمن، نه به این خاطر که زحمت کشیدن و شریف قبول شدن، از این جهت که میتونستن واکنشى به تندى واکنش شما نشون بدن اما ندادن..موفق باشین
۱۳
۲
ارسال: #۵۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۳۹ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  دوستای عزیز باور کنید من قصدی نداشتم و ببخشید که فراموش کرده بودم اینجا، جایی هست که فقط باید به همه به به و چه چه کنم.
کاربر گرامی shabnamZ هم من نمیدونم چه قصدی داشتن، چون در ابتدا من گفتم سایت شریف این ایراد رو داره، اما ایشون با اینکه میدونستن و خودشون هم به این حرف اطمینان داشتن، گفتن که نه سخته، بعدش دوباره پایینش نوشته مثل همه دانشگاههاست و یعنی آسونه - به نظر فقط و فقط میخواستن مخالفت کنن، مهم نیست با کی و چی (عبارت دوپهلو سخن گفتید در پاسخ به ایشون هم به همین دلیل بود - شاید خیلی ها متوجه نشدم منظور من چی بوده - چون نه متوجه شدم تایید میکنن و نه تکذیب)
و بعدش هم مجددا حرف رو گذاشتن توی دهن من که شما میگی فقط شریفیها. اگه فقط ذره ای هدفشون خوندن متن من بود و نه انتخاب گزیده ای از متن من صرفا جهت مخالفت، حرف رو توی دهن من نمیذاشتن و متوجه میشدن که من گفتم توی خدمت این شرایط حاکم بود.
ببینید قوانین خدمت خیلی با محیطهای دوستانه مثل مانشت و دانشگاهی فرق داره (دوستایی که خدمت کردن میدونن). خدا گواهه که ۹۹% خانمها نمیتونن یه شب اردوگاه رو تحمل کنن. توی خدمت به من میگفتن شریفی ها رو معرفی کن و من اگه میخواستم بیام بگم فلان دانشگاه خوبه یا این شخص سواد خوبی داره اصلا کسی نمیشنید. اگر هم بخوای مخالفت کنی تا بیای به خودت بیای میبینی اینقدر اضاف خوردی که در پایان خدمت، یه خدمت دیگه تو پرونده ت درج شده. من چیزی که تو خدمت بود و دیدم رو گفتم و لاغیر
اگر هم شخصی میخواد باز مخالفت کنه و شوخی و خنده توی فروم رو به جدال و دعوا بکشونه، بحثی توش نیست. به هر حال هر کسی یه سری مشکلات داره که باید جایی خالیشون کنه.

بنده منظورم آسون یا سخت بودن نبود!!
بنده منظورم این بود که انقدر که همه ی مردم در مورد دانشگاه هایی برتری مثل شریف ایده آل فکر می کنند واقعا اینگونه نیست !! برای همون گفتم که اظهار نظر نمی کنم تا خودتون بیاید و تجربه کنید ....
و قصد توهین به شخص خاصی نداشتم اگر توهینی از حرفم استنباط شده من عذرخواهی می کنم.

[تصویر:  oke_stay-hungry-stay-foolish.png]
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۵۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط Innocence.)
این تاپیک چقد جنجالی شد
??
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۸ ب.ظ، توسط darush12.)
lol...lol...lol

پیشنهاد میکنم چه دوستانی که شریف قبول شدند و چه شریفی های سابق و بقیه دوستان این مطلب را بخوانند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
ارسال: #۵۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۲۰ ب.ظ
با هم مهربون باشید Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: darush12 , Innocence
ارسال: #۵۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط alphax.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  lol...lol...lol

پیشنهاد میکنم چه دوستانی که شریف قبول شدند و چه شریفی های سابق و بقیه دوستان این مطلب را بخوانند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از دوستان خواهش میکنم نوشته های این متن رو نخونند
منظورم با شما آقا darush12 نیستا
با کسی هست که تو این سایت مصاحبه ش رو نوشته
ایشون راه رو کج رفته، از اردو صحبت کرد، از رابطه ها صحبت کرد، از جنس مخالف و سیگار و همه و همه
اما در مورد درس خیلی کم صحبت کرد
دوستان خواهش میکنم توی محیط دانشگاه دنبال این چیزها نباشید، مگه شما میرید دانشگاه که ببرتون اردو و اونجا بهتون بد بگذره یا نگذره. توی دانشگاه ما بودن کسانی که مسئول انجمن علمی دانشگاه بودن و همش دنبال سمینار و این چیزها بودن و الان بعد از ۴ ۵ سال از فارغ التحصیلی بیکار هستن، اما کسانی که آروم بودند و یه گوشه آروم به دور از حواشی درس میخوندند، الان واسه خودشون نه که شخص خیلی مهمی اما درخور خودشون شدند.
توی دانشگاه فقط درس بخونید، چیزهای جدید یاد بگیرید، اگه اردو و تفریح جاش توی دانشگاه بود دیگه نمیگفتن "دانش"گاه میگفتن "تفریح"گاه. این دوستمون راه رو اشتباه رفته. از ایشون یاد نگیرید.
------------------
در ضمن من دورادور این ۶۶۶ یا همون آقاعقیل رو میشناسم، البته بعید میدونم من رو بشناسه. ایشون دانش خوبی توی کامپیوتر داره و واقعا تک نفری هست که من توی عمرم اون رو قبول دارم، خیلی سریع و باهوش و البته خوش اخلاق و خوش خنده هست (بچه های شریف میرسن به حرفم). دوستاش بهش میگفتن خدا Big Grin . از بس تقلبی میرسوند اینو تو راهرو میشوندن واسه امتحانات (یعنی کاملا جدا از همه بچه های آیتی).
توی امتحان معماری یادم نمیره از ۱۰۰ نمره ۷ تا پسر شده بودن ۹۶، جالب اینجا بود که صحیح و غلطها هم مثل هم بود. استاد معماریشون میگفت چیکار کنم باهاش Big GrinBig GrinBig Grin چقدر که میخندیدیم.
یه بار هم درس نظریه زبانها بخاطر تقلبی رسوندن دو نمره پایان ترم ازش کم کردن که خیلی ناراحت شد که البته حقش بود. Big Grin . سرجلسه گرفتنش سخت بود، همه اساتید بعد از جلسه میفهمیدن چی شده
سعی کنید ازش چیزای مختلف یاد بگیرید، ازش خوندن رو یاد بگیرید تا اینکه تو این فروم مشغول دعوا باشید
بازم میگیم دایما مطالعه کنید که بعد که مثل من رفتید سرکار خیلی مشغول میشه فکرتون و بعدا حسرت میخورید. فقط درس بخونید و یاد بگیرید مستقل از هر دانشگاهی
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , darush12 , stateless , Sector
ارسال: #۵۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ
برای انتخاب واحد تشریف بیارید اینجا : term.inator.ir
تلافی همه یوزر اینترفیس های مسخره شریفو میکنه.
۲
۰
ارسال: #۵۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ ب.ظ)alphax نوشته شده توسط:  ...
توی دانشگاه فقط درس بخونید، چیزهای جدید یاد بگیرید، اگه اردو و تفریح جاش توی دانشگاه بود دیگه نمیگفتن "دانش"گاه میگفتن "تفریح"گاه. این دوستمون راه رو اشتباه رفته. از ایشون یاد نگیرید.
------------------
در ضمن من دورادور این ۶۶۶ یا همون آقاعقیل رو میشناسم، البته بعید میدونم من رو بشناسه. ایشون دانش خوبی توی کامپیوتر داره و واقعا تک نفری هست که من توی عمرم اون رو قبول دارم، خیلی سریع و باهوش و البته خوش اخلاق و خوش خنده هست (بچه های شریف میرسن به حرفم). دوستاش بهش میگفتن خدا Big Grin . از بس تقلبی میرسوند اینو تو راهرو میشوندن واسه امتحانات (یعنی کاملا جدا از همه بچه های آیتی).
توی امتحان معماری یادم نمیره از ۱۰۰ نمره ۷ تا پسر شده بودن ۹۶، جالب اینجا بود که صحیح و غلطها هم مثل هم بود. استاد معماریشون میگفت چیکار کنم باهاش Big GrinBig GrinBig Grin چقدر که میخندیدیم.
یه بار هم درس نظریه زبانها بخاطر تقلبی رسوندن دو نمره پایان ترم ازش کم کردن که خیلی ناراحت شد که البته حقش بود. Big Grin . سرجلسه گرفتنش سخت بود، همه اساتید بعد از جلسه میفهمیدن چی شده
سعی کنید ازش چیزای مختلف یاد بگیرید، ازش خوندن رو یاد بگیرید تا اینکه تو این فروم مشغول دعوا باشید
بازم میگیم دایما مطالعه کنید که بعد که مثل من رفتید سرکار خیلی مشغول میشه فکرتون و بعدا حسرت میخورید. فقط درس بخونید و یاد بگیرید مستقل از هر دانشگاهی

با این تفاسیر، آقای ۶۶۶ لطف کنید مارو راهنمایی کنید... فراتر از مصاحبه‌ی رتبه‌های برتر، بیشتر از تجربیاتتون و نحوه‌ی درس خوندن و هرچیزی که فکر میکنید لازمه بگید.
هرچند تا همینجا هم خیلی وقت گذاشتید. ممنون.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
۱
۰
ارسال: #۵۷
۱۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۴ ب.ظ)alphax نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  lol...lol...lol

از دوستان خواهش میکنم نوشته های این متن رو نخونند
منظورم با شما آقا darush12 نیستا
با کسی هست که تو این سایت مصاحبه ش رو نوشته
ایشون راه رو کج رفته، از اردو صحبت کرد، از رابطه ها صحبت کرد، از جنس مخالف و سیگار و همه و همه
اما در مورد درس خیلی کم صحبت کرد
دوستان خواهش میکنم توی محیط دانشگاه دنبال این چیزها نباشید، مگه شما میرید دانشگاه که ببرتون اردو و اونجا بهتون بد بگذره یا نگذره. توی دانشگاه ما بودن کسانی که مسئول انجمن علمی دانشگاه بودن و همش دنبال سمینار و این چیزها بودن و الان بعد از ۴ ۵ سال از فارغ التحصیلی بیکار هستن، اما کسانی که آروم بودند و یه گوشه آروم به دور از حواشی درس میخوندند، الان واسه خودشون نه که شخص خیلی مهمی اما درخور خودشون شدند.
------------------
جالبه میگی دروادور عقیل رو میشناختی ولی همه چیزو میدونیConfused

هممون ۹۶ نشدیم ۸۷ شدیم Big Grin

جالبه عقیل سر یه امتحان همه رو به من رسوند خودش از ۸ شد ۷/۵ من شدم ۷/۷۵ Big Grin هنوزم برام سواله چطوری اینطوری شدTongue

عقیل تنها کسی هست که در زمینه کامپیوتر میشه قبولش داشت. فقط خدا به داد هم اتاقیش برسه مثه میثم نشه Big GrinBig Grin
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ب.ظ)akilis نوشته شده توسط:  جالبه میگی دروادور عقیل رو میشناختی ولی همه چیزو میدونیConfused

هممون ۹۶ نشدیم ۸۷ شدیم Big Grin

جالبه عقیل سر یه امتحان همه رو به من رسوند خودش از ۸ شد ۷/۵ من شدم ۷/۷۵ Big Grin هنوزم برام سواله چطوری اینطوری شدTongue

عقیل تنها کسی هست که در زمینه کامپیوتر میشه قبولش داشت. فقط خدا به داد هم اتاقیش برسه مثه میثم نشه Big GrinBig Grin

دقیقا این کیه؟ برام سوال شد الان
میشه خودتو حداقل تو پ.خ معرفی کنی alphax ؟ من یکی رو میشناسم مدرسی (akilis هم میشناسه) بوده ولی اون alphax نیست. چون نام کاربریش چیز دیگه ای هست
آخه کسی جز ما از این چیزا خبر نداشت!!
بنده خدا میثم صبح های سه شنبه خیلی زحمت میکشید Big GrinBig GrinBig Grin

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۵ مهر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۵ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  سلام ، خداروشکر همونطور که انتظارشو داشتم شد.

انتخاب رشته هام هم به ترتیب:
۱) شبکه شریف
۲) امنیت شریف
۳) آیتی دانشگاه تهران
بود.

آرزوی موفقیت برای دوستانی که تلاش میکنند.

مبارکتون باشه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۲,۰۰۱ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۱۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۰۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۲۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۳۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۲۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۲۸۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۸۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close