زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با رتبه ۱۵۰ هوش کدوم دانشگاه؟

ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۵۳ ق.ظ
سلام

دوستان با رتبه ۱۵۰ هوش شهید بهشتی میتونم برم؟ لطفا فقط کسانی که در مورد پذیرفته شده های پارسال اطلاع دارن نظر بدن.

هوش خواجه نصیر چطوره؟ آیا ارزش رفتن داره؟ خواجه نصیر بهتره یا شیراز؟

بازم خواهش میکنم بدون علم جواب ندید. کسانی که واقعا اطلاعات موثق دارن کمک کنن. ممنون

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۸ ب.ظ
RE: با رتبه ۱۵۰ هوش کدوم دانشگاه؟
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  سلام

دوستان با رتبه ۱۵۰ هوش شهید بهشتی میتونم برم؟ لطفا فقط کسانی که در مورد پذیرفته شده های پارسال اطلاع دارن نظر بدن.

بازم خواهش میکنم بدون علم جواب ندید. کسانی که واقعا اطلاعات موثق دارن کمک کنن. ممنون

پارسال آخرین رتبه بهشتی ۱۱۴ بوده، فاصلتون زیاده ، البته گرایش قرآن کاوی رو ۱۰۰% قبول میشید اگه بزنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ
RE: با رتبه ۱۵۰ هوش کدوم دانشگاه؟
(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  سلام

پارسال آخرین رتبه بهشتی ۱۱۴ بوده، فاصلتون زیاده ، البته گرایش قرآن کاوی رو ۱۰۰% قبول میشید اگه بزنید.

دوست من سال ۱۱۹ شده اونجا میخونه .
امسال احتمالش که بهشتی رو بیارین ۶۰% هست چون ظرفیت شبانه علمو اومد روی روزانه اش . اما خاجه احتمالش زیاده . خاجه اساتید کنترلی زیادی داره . از این لحاظ یکم برقیه محیطش . بهترین روش برای فهمیدن اینکه کدوم دانشگاه بهتره اینه که اساتیدش رو ببینید زمینه های کاری و و و ..

جان هر زنده دلی زنده به جانی دگر است *** سخن اهل حقیقت ز زبانی دگر است
۰
۰
ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ
سلام
من فک میکنم میتونید شبانه بهشتی رو میتونید بیارید در مورده روزانه با تغییرات امسال نمیشه مطمان بود
در مورده هوش بهشتی این که فیلد هایی که کار میشه کمی محدوده
بیشتر روی nlp &ontology و پردازش تصویر کار میشه
nlp&ontology که توی ایران در سطح بهترین دانشگاه هاست و در پردازش تصویر هم بد نیست ولی به عنوان کسی که اونجا درس خوانده این رو در نظر داشته باشید که شاید فضا و محیط غیر فنی دانشگاه در طولانی مدت کمی اذیت کننده بشه هرچند به خود شخص بستگی زیادی داره
در مورده خواجه نصیر هم من تعریف زیادی نشنیدم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۷ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ asmagh ۹ ۶,۵۱۰ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  هوش مصنوعی دانشگاه تهران و سایر imali ۷ ۶,۰۰۴ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱ ب.ظ
  راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران saeed93 ۱۶ ۱۲,۸۴۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close