تالار گفتمان مانشت
با رتبه ۱۵۰ هوش کدوم دانشگاه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

با رتبه ۱۵۰ هوش کدوم دانشگاه؟ - nazanin_sh - 29 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ق.ظ

سلام

دوستان با رتبه ۱۵۰ هوش شهید بهشتی میتونم برم؟ لطفا فقط کسانی که در مورد پذیرفته شده های پارسال اطلاع دارن نظر بدن.

هوش خواجه نصیر چطوره؟ آیا ارزش رفتن داره؟ خواجه نصیر بهتره یا شیراز؟

بازم خواهش میکنم بدون علم جواب ندید. کسانی که واقعا اطلاعات موثق دارن کمک کنن. ممنون

RE: با رتبه ۱۵۰ هوش کدوم دانشگاه؟ - hamedfayez - 29 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ب.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  سلام

دوستان با رتبه ۱۵۰ هوش شهید بهشتی میتونم برم؟ لطفا فقط کسانی که در مورد پذیرفته شده های پارسال اطلاع دارن نظر بدن.

بازم خواهش میکنم بدون علم جواب ندید. کسانی که واقعا اطلاعات موثق دارن کمک کنن. ممنون

پارسال آخرین رتبه بهشتی ۱۱۴ بوده، فاصلتون زیاده ، البته گرایش قرآن کاوی رو ۱۰۰% قبول میشید اگه بزنید.

RE: با رتبه ۱۵۰ هوش کدوم دانشگاه؟ - saser - 29 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  سلام

پارسال آخرین رتبه بهشتی ۱۱۴ بوده، فاصلتون زیاده ، البته گرایش قرآن کاوی رو ۱۰۰% قبول میشید اگه بزنید.

دوست من سال ۱۱۹ شده اونجا میخونه .
امسال احتمالش که بهشتی رو بیارین ۶۰% هست چون ظرفیت شبانه علمو اومد روی روزانه اش . اما خاجه احتمالش زیاده . خاجه اساتید کنترلی زیادی داره . از این لحاظ یکم برقیه محیطش . بهترین روش برای فهمیدن اینکه کدوم دانشگاه بهتره اینه که اساتیدش رو ببینید زمینه های کاری و و و ..

با رتبه ۱۵۰ هوش کدوم دانشگاه؟ - amirirma - 29 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۵۰ ب.ظ

سلام
من فک میکنم میتونید شبانه بهشتی رو میتونید بیارید در مورده روزانه با تغییرات امسال نمیشه مطمان بود
در مورده هوش بهشتی این که فیلد هایی که کار میشه کمی محدوده
بیشتر روی nlp &ontology و پردازش تصویر کار میشه
nlp&ontology که توی ایران در سطح بهترین دانشگاه هاست و در پردازش تصویر هم بد نیست ولی به عنوان کسی که اونجا درس خوانده این رو در نظر داشته باشید که شاید فضا و محیط غیر فنی دانشگاه در طولانی مدت کمی اذیت کننده بشه هرچند به خود شخص بستگی زیادی داره
در مورده خواجه نصیر هم من تعریف زیادی نشنیدم