زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتبار دانشگاه شهرستان برای اپلای

ارسال: #۳۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط niushaa.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  همه چیز بستگی به توان خودتون داره.
یه واقعیتهایی هست که باید بپذیریم. توی ارشد زمان کافی برای انجام همه کارهامون نداریم. با ۴ ترم ارشد و واحدهای سنگین نمیشه کار پژوهشی خاصی انجام داد. اگه کار هم بکنید ممکنه به زحمت به واحدهای اون ترمتون برسید. اگه قبلا سابقه کار پژوهشی داشتین یه گام جلو خواهید بود.
البته اینو بگم که از بچه ها چند نفر رو میشناسم که کار میکنن ولی نه کار زیاد. چون واحدهاشون سنگینه و نمیرسن.
من قبل از اینکه ارشد قبول شم فک میکردم میرسم زبان هم بخونم. نرسیدم زبان بخونم هیچی، الان میگم همون ۴ ترمه تموم کنم خیلی خوبه.

درست میگید.به همین دلیل هم بود که من تاحدی از فکر شبانه اومد بیرون و سعی کردم دنبال دانشگاه روزانه خوب برای ارشد باشم
چون مقطع ارشد به اندازه کافی خودش سنگین هست که بخوای دغدغه کار و پول داشته باشی

حالا به نظرتون من از کجا بفهمم بوعلی بهتره یا شیراز یا صنعتی شیراز برای شاخه شبکه و امنیت؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ق.ظ، توسط gunnersregister.)
RE: اعتبار دانشگاه شهرستان برای اپلای
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  درست میگید.به همین دلیل هم بود که من تاحدی از فکر شبانه اومد بیرون و سعی کردم دنبال دانشگاه روزانه خوب برای ارشد باشم

در مورد شبانه و رزوانه اگه برای کسی مقدوره که همین الان شهریه رو پرداخت کنه انتخاب شبانه بهتره. روزانه دردسر زیاد داره وباید یا مدرکت رو بخری و آزاد کنی یا همون پروسه طولانی نبود کار و ... .

(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  حالا به نظرتون من از کجا بفهمم بوعلی بهتره یا شیراز یا صنعتی شیراز برای شاخه شبکه و امنیت؟

راستش اینو نمیدونم. اگه دوستان امینت و شبکه بگن بهتره(گرایش من هوش مصنوعیه).
این رو هم اضافه کنم که ممکنه دروس همه گرایشها تو ارشد سخت نباشه. دروس گرایش هوش معمولا از دروس گرایش های دیگه مجموعه کامپیوتر و آی تی سخت ترن.
یکی از دوستان در مورد دادن مقالات ژورنال صحبت کرده بودن. دادن ژورنال تو مقطع ارشد خیلی خوبه ولی مگه چند درصد دانشجوها میتونن ژورنال بدن؟ اکثر بچه ها اون آخر پایان نامه شون که میرسه خدا خدا میکنن تموم شه هر جور که شده.
به نظر من جا داره روی زبان مانور بدید. هر چند دوباره میگم بستگی به خودتون داره. ممکنه شما بتونید ۳ تا ژورنال هم تو مقطع ارشد بدید، ممکنه به زور هم برسید که پایان نامه تون رو تموم کنید.

یکی از بچه ها از فروم applyabroad یه کاربر رو به من نشون داد که با مدرک دانشگاه پیام نور(دوستان پیام نور سوء تفاهم نشه من قصدم مثال زدنه نه چیز دیگه ای) اپلای کرده بود MIT. صحتش رو نمیدونم. چون معمولا فضای مجازی قابل اطمینان نیست. در کل رزومه خیلی خوبی داشت و اینکه چجور پذیرش گرفته رو من نمیدونم.

در کل کار نشد نداره. تلاش بیشتری رو میطلبه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehRUN , niushaa
ارسال: #۳۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۲ ق.ظ
سلام دوستان<br>
کسی اینجا از وضع موسسات غیرانتفاعی در شیراز خبر داره،؟ منظورم سطح علمی، سختگیری، پولکی بودن خوب و بد کادر آموزشی و اساتیدشون<br>
ممنون میشم یکی بیاد و لطف کنه توضیح بده و اینکه کدوم بهترن؟
۰
۰
ارسال: #۳۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ق.ظ، توسط delete4all.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  

من فعلا توی انتخاب دانشگاه ارشد بین اصفهان که احتمالش کمتره با شیراز و صنعتی شیارز و بوعلی یا احتمالا شبانه خاوجه نصیر موندم

تا برسیم به مقاله و کارهای جانبی . اینجا هم هیچکس یگویا اطلاع دقیقی از بهتربودن کدوم اینها بجز اصفهان نداره

صنعتی شیراز ضعیفه از لیستت حذفش کن
شیراز سطحش خ خوبه و اصفهانم همینطور شایدم یه کوچولو بهتر از شیراز
خانواده تغیر میکنه زیاد جدی نگیر ببین هرجا با آیندت و تصمیمت بهتره اونجارو بزن
اگه بیرون رفتن ک تهران بهتره و اصفهان حالا یا شایدم صنعتی اصفهان من تو رنکینگ جهانی نگاه میکردم نسبت به خ از دانشگاهای داخلی بالاتره رنکش انگار خودت یه چک کن ببین

(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  درست میگید.به همین دلیل هم بود که من تاحدی از فکر شبانه اومد بیرون و سعی کردم دنبال دانشگاه روزانه خوب برای ارشد باشم

در مورد شبانه و رزوانه اگه برای کسی مقدوره که همین الان شهریه رو پرداخت کنه انتخاب شبانه بهتره. روزانه دردسر زیاد داره وباید یا مدرکت رو بخری و آزاد کنی یا همون پروسه طولانی نبود کار و ... .

(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  حالا به نظرتون من از کجا بفهمم بوعلی بهتره یا شیراز یا صنعتی شیراز برای شاخه شبکه و امنیت؟

راستش اینو نمیدونم. اگه دوستان امینت و شبکه بگن بهتره(گرایش من هوش مصنوعیه).
این رو هم اضافه کنم که ممکنه دروس همه گرایشها تو ارشد سخت نباشه. دروس گرایش هوش معمولا از دروس گرایش های دیگه مجموعه کامپیوتر و آی تی سخت ترن.
یکی از دوستان در مورد دادن مقالات ژورنال صحبت کرده بودن. دادن ژورنال تو مقطع ارشد خیلی خوبه ولی مگه چند درصد دانشجوها میتونن ژورنال بدن؟ اکثر بچه ها اون آخر پایان نامه شون که میرسه خدا خدا میکنن تموم شه هر جور که شده.
به نظر من جا داره روی زبان مانور بدید. هر چند دوباره میگم بستگی به خودتون داره. ممکنه شما بتونید ۳ تا ژورنال هم تو مقطع ارشد بدید، ممکنه به زور هم برسید که پایان نامه تون رو تموم کنید.

یکی از بچه ها از فروم applyabroad یه کاربر رو به من نشون داد که با مدرک دانشگاه پیام نور(دوستان پیام نور سوء تفاهم نشه من قصدم مثال زدنه نه چیز دیگه ای) اپلای کرده بود MIT. صحتش رو نمیدونم. چون معمولا فضای مجازی قابل اطمینان نیست. در کل رزومه خیلی خوبی داشت و اینکه چجور پذیرش گرفته رو من نمیدونم.

در کل کار نشد نداره. تلاش بیشتری رو میطلبه.

میدونی چیه، مشکل خ خ از ماها مقالست و کار نکردن رو فیلد خاصی
زبانو راحت میشه جمعش کرد ولی مقاله و کار رویه یه فیلد اینو کار نکردیم حتی شایدم ندونیم باید چیکار کنیمو از کجا شروع کنیم و چجوری!
هرجاا حتی افغانستانم بخای اپلای بدی باید یه ضمینه ای ک کارکردی رو مشخص کنی و حالا اگه مقاله داری که بهتر اگه نداری هم باید فیلدت مشخص باشه و تحقیق کرده باشی و ...
که ما هیچی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: niushaa
ارسال: #۳۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ق.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۷ ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۶ ب.ظ)farahdsa نوشته شده توسط:  این اسم دانشگاه بستگی به دپارتمانی دارد که اپلای میکنی، اولا هیچکس اسم دانشگاه ایران رو نمیشناسه به خصوص آمریکا فقط به ندرت دانشگاهی فقط شریف و تهران رو میشناسن
باید بگم که درسته رنکینگ دانشگاه تهران و شریف بالا نیست ولی از این دانشگاهها همه ساله دانشجوها از MIT وبرکلی و استنفورد و ... پذیرش میگیرن. البته اونا سطحشون خیلی بالاست. پس این دلیلی بر عدم شناخت این دانشگاهها نیست.
با موارد دیگه شما موافقم.
عرض کردم که فقط دانشگاهای شریف و تهران رو بیشتر میشناسن. اون دانشگاهایی که نام بردین خیلی رزومه خیلی قوی میخواد اعم از نمره زبان و GRE خیلی بالا و توصیه نامه از اساتید برتر دانشگاه.

دوستان یه سوال:
کسی میدونه، اگر دانشجو دانشگاه تهران نباشیم، میتونیم بریم با اساتید این دانشگاه برای استفاده از محیط تحقیقاتی و برای دادن مقاله همکاری کنیم یا باید حتما دانشجو این دانشگاه باشیم؟
۱
۰
ارسال: #۳۶
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ
رتبه ی من مثه شماست.ساکن همدانم ولی امنیت اصفهان رو زودتر از شبکه همدان میزنم حتی شبانشو.چون به امنیت بیشتر علاقه دارم.دانشگاه بوعلی در کل سطحش قابل قبوله.گروه کامپیوترش بد نیست در زمینه هوش ، ولی واسه شبکه میدونم فقط یه استاد داشت با ۵تا ظرفیت.امسال یه استاد جدید اورده و ظرفیت و سه برابر کرده که قطعا تو کیفیتش تاثیر منفی داره.بنظر من روی اصفهان تمرکز کنید و علاقتون و اگه فقط روزانه میزنید صنعتی شیراز رو توصیه نمیکنم....ولی دقت کنید چه امیر کبیر قبول شید چه شهرستان سعی کنید بیشترین استفاده رو از سه ماه تابستون ببرید که بعدا پشیمون نشید.
۱
۰
ارسال: #۳۷
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۳ ب.ظ
دوستان کسی اطلاعاتی راجب به دانشکده عولم فنون داره و مقایسه اش با دانشگاه های دیگه؟

من سوالی که دارم و میخوام قبل از انتخاب رشته به جواب برسم براش اینه که گرایش های ایتی برای من برای ادامه تحصیل مناسب ترن یا شبکه و امنیت ؟
ایا فقط دیدن عناوین سرفصل ها که البته برای تمامی
گرایش ها من ندیدم کافیه؟
۰
۰
ارسال: #۳۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۲۳ ب.ظ
اینطور که من شنیدم کلا اگه هدفتون نزدیک شدن به بازار کار هست گرایش های IT و تجارت مناسب تر هست. ولی اگر علاقه به پژوهش یا اپلای دارین شبکه زمینه بیشتری داره البته اینها نسبیه و توی ارشد خیلی محدویت نیست
۱
۰
ارسال: #۳۹
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ب.ظ، توسط niushaa.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ب.ظ)xak0008 نوشته شده توسط:  اینطور که من شنیدم کلا اگه هدفتون نزدیک شدن به بازار کار هست گرایش های IT و تجارت مناسب تر هست. ولی اگر علاقه به پژوهش یا اپلای دارین شبکه زمینه بیشتری داره البته اینها نسبیه و توی ارشد خیلی محدویت نیست

رتبتون دقیقا مثل منه؟ مگه میشه؟ توی شبکه یا ایتی؟

ناراحتیش ینجاست که من اگه از کل مشترک دوتا تست بیشتر زده بودم رتبم صدتا کمتر بود این رو دقیقا از روی کارنامه صدتا پایین از خودم که همه چیزش مشابه من بود میگم

امروز یکی از دوستانم بهم پیام داد و گفت دوستش توی اصفهان ایتی میخونده و مدیر گروهش سه باز ساختمان داده رو انداختش!
یعنی وضع نمره دادنشون اینقدر بده؟ دانشجوی بدی هم نبوده

بیشتر میخوام بدونم با توجه به توانایی هام کدوم برام بهتره. اصلا میدونم از کجا باید بفهمم

البته هرکسی یه چیزی میگه یکی میگه میتونی امنیت رو بارویکرد شبکه بخونی یکی میگه پایان نامه و پروژه و زمینه کاری و تحقیق مهمه

شما علوم و فنون رو هم میزنید؟
۰
۰
ارسال: #۴۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ
نزدیکه توی هر دو گرایش....من که دیوانه شدم...اگه مدیریت میخوندم..اگه زبان مثه همیشه میزدم... اگه نرم افزار حذف نمیکردم....

به این چیزا توجه نکنید .هدف داشته باشید اینا مهم نیس.منم چهار ترم مشروط بودم و همه میگفتن تو کنکور نده قبول نمیشی

شما یا باید توانایی هاتونو مشخص کنید یا اینکه دوست دارید چه توانایی های بدست بیارید... مثلا میدونم گرایش امنیت باید کد نویسی بلد باشی یا گرایش تجارت و ایتی زمینه مدیریتی و بیزینسی بیشتری داره.من db کار کردم و آیتی واسم مناسب تره

همینطوره ..اصولا توی ارشد هدف مشخص کردن یه فیلد و پیگیریه اون و روش های تحقیق کردنه.

من علوم و فنون رو میزنم هر چند شانسم کمه
۰
۰
ارسال: #۴۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۰ ب.ظ

رتبه تون رو نمیگیدها Smile)

علوم فنون رو قبل از اصفهان میزنید؟

یعنی گرایش های دانشگاه علوم و فنون رو هم دوست دارید؟
البته من اصلا فناوری اطلاعات نمیخواستم و اصلا مدیریت نخوندم نمیدونم چرا الان اصرار دارم که به شاخه های ایتی هم فکر کنم

فقط امیدوارم انتخاب رشته و قبولی خوبی داشته باشیم و دوره ارشد هم خوب و موفق بگذره

مثلا تابستون چه بکنیم؟ خودم هم باتوجه به اینکه ارشد دانشجوی فعال میخواد به این فکر کرده بودم
۰
۰
ارسال: #۴۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۳۵ ب.ظ، توسط farahdsa.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ب.ظ)xak0008 نوشته شده توسط:  اینطور که من شنیدم کلا اگه هدفتون نزدیک شدن به بازار کار هست گرایش های IT و تجارت مناسب تر هست. ولی اگر علاقه به پژوهش یا اپلای دارین شبکه زمینه بیشتری داره البته اینها نسبیه و توی ارشد خیلی محدویت نیست

ناراحتیش ینجاست که من اگه از کل مشترک دوتا تست بیشتر زده بودم رتبم صدتا کمتر بود این رو دقیقا از روی کارنامه صدتا پایین از خودم که همه چیزش مشابه من بود میگم

امروز یکی از دوستانم بهم پیام داد و گفت دوستش توی اصفهان ایتی میخونده و مدیر گروهش سه باز ساختمان داده رو انداختش!

بیشتر میخوام بدونم با توجه به توانایی هام کدوم برام بهتره. اصلا میدونم از کجا باید بفهمم

البته هرکسی یه چیزی میگه یکی میگه میتونی امنیت رو بارویکرد شبکه بخونی یکی میگه پایان نامه و پروژه و زمینه کاری و تحقیق مهمه

اصفهان رو من از یکی شندیم البته رشته ریاضی و مستر، ورودی فکر کنم ۸۹ بودن، مستر خیلی اذیتش کردن از لحاظ نمره دادن و به دانشجوهای بومی خودشون بهتر نمره میدادن، بعدش تموم کرد اپلای کرد رفت آلمان.

از چند نفر دیگه هم شنیدم میگفتن نمره بد میدن.
اینو از شما شنیدم تعجب کردم مثل اینکه واقعیت داره.
باز مطمئن نیستم دانکشده کامپیوتر اوضاع از چه قراره. قبلش حتما یه مشورت از دانشجو خود صنعتی اصفهان بگیر نه اینکه از کسی بپرسی که دانشجوی اونجا نیست.
۱
۰
ارسال: #۴۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۵:۵۷ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ق.ظ)farahdsa نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال:
کسی میدونه، اگر دانشجو دانشگاه تهران نباشیم، میتونیم بریم با اساتید این دانشگاه برای استفاده از محیط تحقیقاتی و برای دادن مقاله همکاری کنیم یا باید حتما دانشجو این دانشگاه باشیم؟

فک کنم میشه. البته شما قبلش باید دانشتون توی اون زمینه در سطح مناسبی باشه. توی اون ازمایشگاهها اتفاق خاصی نمیفته.مهم اینه که شما بدونید میخواید چیکار کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahdsa
ارسال: #۴۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۳۸ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۳۱ ب.ظ)farahdsa نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ)niushaa نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۳ ب.ظ)xak0008 نوشته شده توسط:  اینطور که من شنیدم کلا اگه هدفتون نزدیک شدن به بازار کار هست گرایش های IT و تجارت مناسب تر هست. ولی اگر علاقه به پژوهش یا اپلای دارین شبکه زمینه بیشتری داره البته اینها نسبیه و توی ارشد خیلی محدویت نیست

اصفهان رو من از یکی شندیم البته رشته ریاضی و مستر، ورودی فکر کنم ۸۹ بودن، مستر خیلی اذیتش کردن از لحاظ نمره دادن و به دانشجوهای بومی خودشون بهتر نمره میدادن، بعدش تموم کرد اپلای کرد رفت آلمان.

از چند نفر دیگه هم شنیدم میگفتن نمره بد میدن.
اینو از شما شنیدم تعجب کردم مثل اینکه واقعیت داره.
باز مطمئن نیستم دانکشده کامپیوتر اوضاع از چه قراره. قبلش حتما یه مشورت از دانشجو خود صنعتی اصفهان بگیر نه اینکه از کسی بپرسی که دانشجوی اونجا نیست.

اصفهان نسبت به دانشجوها خودشون برا نمره دادن بایاس دارن.
ولی نه تا این حد که توجهی به بقیه نکنن.
بیشتر باید خودتون رو اثبات کنید تا استاد با دیده مثبت برگه هاتونو صحیح کنه.
استاده ساختمان داده رو هم من میشناسم اتفاقا خیلی استاده باسوادیه ولی حتی ۰/۵ اضافه به کسی نمیده و کاملا روی حساب کتاب نمره میده.
احتمالا دوستتون انتظار داشته چون ارشده استاد پاسشون کنه که اصلا همچین استادی نیست
از لحاظه سخت گیری فکر نمیکنم در این حدی که میگید باشن هرچند که نمره دادن اساتید بالا و پایین داره و بعضی اساتید ملاکه نمره دهیشون یخورده نا معقوله که تقریبا هر دانشگاهی همچین استادی داره.
امیدوارم این اطلاعات کمکی کرده باشه.
۱
۰
ارسال: #۴۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۴۹ ب.ظ

اون خانم مقطع لیسانس بوده و کسایی که من میشناسم مقطع لیسانس بودن. اون استاد اتفاقا مدیر گروه ایتی هست ظاهرا.
توی مقط ع لیسانس استاد بد نمره و بد امتحان زیاد داره اصفهان دوستم میگفت.
ولی من نمره دهی ارشد رو نمیدونم.خب احتمالا ساختمان داده ر و سخت امتحان میگرفته

دانشجوهای خودشون یعنی کیا؟یعنی کسی که اصفهانیه؟
راستی بده که کسی از اول بگه نمیخواد دکترا توی اون دانشگاه بمونه؟

نمیدونم چرا شیراز امنیت داره شبکه نداره .من پایه برنامه نویسی ندارم و و....
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۲۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  روش اپلای کردن فایل patch به برنامه ای در لینوکس hanie_M ۱ ۲,۳۰۸ ۲۳ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کمک در مورد انتخاب رشته ...... اول شبانه تهران یا روزانه شهرستان؟ Shine_20 ۵ ۵,۲۶۲ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: SASSAN.S
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۱۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  اپلای کردن از صفر تا صد shivap ۱ ۲,۶۲۷ ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hun73r.9h0s7
  اعتبار دانشگاه غیرانتفاعی خاتم Miss X ۵ ۲۵,۸۶۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mmori
  آیا با مدرک لیسانسی که آنلاین گرفتیم میشه برای ارشد اپلای کرد؟ saeid4x ۴ ۳,۷۸۴ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۷۱۵ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close