زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتبار دانشگاه شهرستان برای اپلای

ارسال: #۷۶
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۹ ب.ظ
RE: اعتبار دانشگاه شهرستان برای اپلای
(۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اسم بد نیارید (اسم اون استاد بده رو برداشتم Big Grin
مرسی مرسی. حواسم نبود تابلو میشه شناسایی شون کرد! Big GrinBig GrinBig Grin
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۷
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۴ ب.ظ

سلام.الان مثلا از ما یا امثالتون بپرسن مثلا نظر خاصی راجب به شیراز صنعتی شیراز و بوعلی همدان دارین وقتی خودتون نبودین؟

پ ن. موقع لیسانس یا به خاطر رنکینگ شیراز رو خیلی بهتر از همدان میدونن اام موقع کارشناسی ارشد گرایش ها تعیین میکنن کدوم بهتر یا ضعیف تره
۰
۰
ارسال: #۷۸
۰۴ تیر ۱۳۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط niushaa.)

من که لازم دیدم به انگیزه و اراده شما افرین بگم

من خودم همین الان میگم این چه رتبه ای هست اوردم و فامیل میگن رفت شیراز و همدان ،مایه خنده نشم خیلیه .حتی فکر فکردم بیخیال امسال بسم وانتخاب رشته نکنم
(البته هنوز نمیفهمم چرا تخصصی انقدر پایین شد)

اما شما فارغ از همه چیز کار خودتون رو انجام دادین.هرجا قبول شدم میام در زمینه مقاله ازتون راهنمایی میگیرم!

راستی مقدماتی برای شبکه چی بلد باشیم ترم یک و دو خیلی اذیت نشیم؟ زبان برنامه نویسی لازمه؟ منبع انگلیسیش چیه؟
Masoud05، در تاریخ ۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

بهتره سوالتون رو با پیام خصوصی ازشون بپرسید یا اینکه در یک تاپیک مرتبط بپرسید.

۰
۰
ارسال: #۷۹
۰۶ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۰۸ ب.ظ
خوب دو.ستان من اصفهان رو هب خاطر اخلاق بعضی از اسایتد و بعضی از مردمش با احترام به تمامی مردم ایران و مشهد رو به خاطر فاصله نزدم

باشد که جای خوبی قبول بشم

ممنون از کسایی که در این تاپیک منو راهنمایی کردن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۲۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۱۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۴ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  روش اپلای کردن فایل patch به برنامه ای در لینوکس hanie_M ۱ ۲,۲۹۹ ۲۳ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کمک در مورد انتخاب رشته ...... اول شبانه تهران یا روزانه شهرستان؟ Shine_20 ۵ ۵,۲۵۷ ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: SASSAN.S
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۴۸۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  اپلای کردن از صفر تا صد shivap ۱ ۲,۶۲۲ ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hun73r.9h0s7
  اعتبار دانشگاه غیرانتفاعی خاتم Miss X ۵ ۲۵,۸۵۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mmori
  آیا با مدرک لیسانسی که آنلاین گرفتیم میشه برای ارشد اپلای کرد؟ saeid4x ۴ ۳,۷۷۴ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۷۰۴ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close