زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۲۷۰۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۲ ب.ظ)sahand.z نوشته شده توسط:  آقا من از بعد کنکور میام اینجا می خونم میرم معمولا
راستش نمی خواستم نظر بدم تا اینکه توی یه کانال دیدم عده ای کار رو بجایی رسوندن که تقاضای برگزاری مجدد کنکور دارند!
توی مقایسه کنکور امسال با پارسال که من تو هر دو شرکت کردم ( هم it و هم نرم افزار )
به ضرس قاطع می‌‌گم که در کل از لحاظ تعداد سوالات مبهم و مشکوک به اشتباه، هر دو سال به یک اندازه بد بودن.
ولی کنکور امسال دو مورد داشت که خیلی بی انصافی بود
یکی تغییرات دیرهنگام اعلام شدن
یکی هم گویا سوالات هوش گرایش هوش کپی از یک کتاب بودن ( اونم تست‌‌های تالیفی)

مورد اول رو ک خودم از هر دری تونستم اعتراض کردم ولی نهایتا میشه گفت که یه بی انصافی برای همه است و الانم دیگه مهلتی برای اعتراض به این مورد نیست
(البته به نظرم کسایی که زبانشون نسبتا بهتر بود و روی زبان حساب ویژه داشتند بیشترین ضرر رو کردن و بر عکس کسایی که زبانشون زیاد خوب نبود و روی تخصصی حساب می کردن با حذف پی ال ، تونستن درصدشون رو بالا تر ببرن)

مورد دوم اما چون اصلا اون سوالات رو نگاه نکردم و کتاب مورد نظر رو ندیدم نظری در مورد صحتش ندارم ولی اگه این اتفاق افتاده باشه به نظرم طراح باید جریمه بشه و اگه سوالات تالیفی خارج از مباحث بودن باید حذف بشند ولی اگه تست‌ها مشمول سرفصل‌‌های درسی بودن به نظرم داوطلب وظیفه داشته پاسخ بده و تمام کسانی هم که حتی سوال رو از حفظ زدند گناهی ندارند(مثل سوال ۵۱ مهندسی نرم افزار امسال که کپی سال‌های پیش بود و من توی کتاب‌های مختلف دیده بودمش)

دو مورد هم هست که زیاد راجع بهش بحث میشه

در مورد زمان آزمون به نظرم کسایی که روز کنکور روی دفترچه دیدن سوالات رو هم دیدن بعد فرمایش می کنند که فکر کردند سوالات توی دفترچه دوم تکرار میشه،منطق اشتباه‌تری از سازمان سنجش داشتند.

در مورد سوالات اشتباه هم مطمعنا سنجش مثل پارسال سعی می کنه داوطلب‌‌ها کمترین ضرر رو کنند و باید قبول کرد عواقبش جبران ناپذیر هست ولی چیزیه که هر سال اتفاق افتاده و داوطلب بهتره فقط روی یعنی این مورد یک درس یا مبحث تمرکز نکنه چون این قضیه رو دیگه همه میدونن.(منظورم اینه اتفاق خاصی نسبت به سال‌های قبل نیوفتاده)
شما گویا خودتو زدی به اون سمت
حالیت نبود سر مدیریت چی شد ؟ پارسال هم مدیریت اینطور بود شما کلا چطوری کنکور دادی آقا ؟ ۵ سوال اضافه و ۱۰ سوال خارج از منبع ؟
وظیفه ماست جواب بدیم ؟ حرف رو مزه مزه کن بعد بریز بیرون جناب!
چرا بعضی ها اینقدر بی انصاف میشن خدا
وظیفه تو نیست سنگ سنجش و اشتباهاتش رو به سینه بزنی
تو رو خدا جانب دار نباش آقا
خواهش میکنم مراعات بچه ها رو هم کن موقع التفاتت
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۷۰۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۴۹ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
اینکه به بعضی از نوشته های جلیلی که احتمالا اکانتی ازطرف خودته سرپوش گذاشتی هم خنده داره!!
[/quote]
لطفا این اتهام رو ثابت کنید و من رو برای همیشه از سایت محروم کنید. در غیر این صورت اگر به اخلاق پایبندید باید ازم معذرت بخواید.
۱
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000
ارسال: #۲۷۰۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۲ ب.ظ)sahand.z نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۴ ب.ظ)Stanford. نوشته شده توسط:  
شما گویا خودتو زدی به اون سمت
حالیت نبود سر مدیریت چی شد ؟ پارسال هم مدیریت اینطور بود شما کلا چطوری کنکور دادی آقا ؟ ۵ سوال اضافه و ۱۰ سوال خارج از منبع ؟
وظیفه ماست جواب بدیم ؟ حرف رو مزه مزه کن بعد بریز بیرون جناب!
چرا بعضی ها اینقدر بی انصاف میشن خدا
وظیفه تو نیست سنگ سنجش و اشتباهاتش رو به سینه بزنی
تو رو خدا جانب دار نباش آقا
خواهش میکنم مراعات بچه ها رو هم کن موقع التفاتت
جانب کی آخه؟
یعنی شما اینقدر فکرتون بازه که فکر می کنید سنجش یه شخصه
بعد همچنین فکر می‌کنید این شخص پسر خالمه
الانم ما صحبت نمی کنیم... داریم میریزیم بیرون که جانب داری پسرخالمون رو بکنیم Smile
قطعا صحبت زیادی با شما ندارم
فقط برای کسانی که ممکنه از این مقلطه و یا امثالهم برداشت اشتباه کنند،دوست داشتم یه ارجاع بذارم به سوالات شبکه پارسال و مثال‌های زیاد دیگه... - صرفا برای اینکه کسایی که میان اینجا پست‌ها رو می خونن فکر نکنن کنکور امثال دیگه چه خبر بودهSmile -
ضمنا دارم مراعات شخص شما رو می‌‌کنم و بهتره شما هم یاد بگیرید از زبون بچه(؟)ها صحبت نفرمایید.
[/quote]
وقتی نفهمیدی سر مدیریت چی اومده با امثال شما حرفی ندارم
خدانگهدار و تاسف برای هم فکراتون
۱
۰
ارسال: #۲۷۰۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۴۳ ق.ظ
کنکور تموم شد دیگه ول کنید...هیچ کس جرات نداره بره سازمان سنجش بعد اینجا دارن فقط فک میزنن...یا مردونه برید از خودتون دفاع کنید یا سکوت کنید و منتظر نتیجه باشید...
۱
۵
ارسال: #۲۷۰۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ق.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  کنکور تموم شد دیگه ول کنید...هیچ کس جرات نداره بره سازمان سنجش بعد اینجا دارن فقط فک میزنن...یا مردونه برید از خودتون دفاع کنید یا سکوت کنید و منتظر نتیجه باشید...
تصمیمتو بگیر
فک بزنیم ! یا سکوت
فازت چیه
ما مثل شما میلی به سکوت و بزدلی نداریم
۲
۰
ارسال: #۲۷۰۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط shahraz.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ق.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  کنکور تموم شد دیگه ول کنید...هیچ کس جرات نداره بره سازمان سنجش بعد اینجا دارن فقط فک میزنن...یا مردونه برید از خودتون دفاع کنید یا سکوت کنید و منتظر نتیجه باشید...
بحث فک زدن نیست. یه عده میان اینجا حالا یا از اتفاقاتی که سر جلسه افتاده اطلاع ندارن، یا اطلاع دارن و با یه سری اهداف خاص، نظراتی می زارن اینجا که مخاطبای دیگه فک کنن واقعا هیچ بی قانونی اتفاق نیفتاده و کنکور امسال هم مثل سالای قبل بوده. خوب جواب هم چین حرکتی سکوت نیست به نظر من.

اگه این اشخاص فک می کنن با انکار این قضیه می تونن بی عدالتی ای که در حق بچه ها شده رو کم رنگ جلوه بدن سخت در اشتباهن. چون برای اولین بار سنجش هم چین اشتباهی کرده و مدارک زیادی هم موجوده برای این ادعا!
شاید ارائه مدرک و جواب دادن، نتیجه ای برای من نداشته باشه، ولی من به شخصه، به لحاظ انسانی اینو وظیفه خودم می دونم که جواب هم چین آدمایی رو بدم و ازین به بعد همینکارو می کنم
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roodantnt , Happiness.72 , Innocence , good arman , mmm1374 , naghmeh70
ارسال: #۲۷۰۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط energy1.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۰ ب.ظ)A.D نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ب.ظ)jalili123 نوشته شده توسط:  چرا هر سال همه از کنکور و سنجش و سوالا اینهمه ایراد می گیرن؟
شما به حدی داغونی که میخوای با ساز مخالف زدن دیده بشی، و آدمای داغون تر از خودت بهت مثبت میدن،ببین، نظر داغون خودت و کسایی که مثبت بهت دادن محترم هست تا زمانی که توهین به شعور دیگران نشه، اما شما این وسط شبیه کسی حرف میزنی که میخواد یه سری عقده خالی کنه،
چون من یکی از افراد داغون هستم جواب میدم. فقط قبلش یه سوال دارم. ادبیات مدیران مانشت اتفاقی این شکلی شده یا براتون دوره آموزشی گذاشتن؟؟!!؟

آقا جا این دوستمون نگفته کنکور اشکال نداشت. قطعا داشت، که دیگه نیازی نیست من بگم. یه عده هم این وسط ضرر کردن اعصابشون خورد شده اما این آقا یا خانوم جلیلی داره میگه بجای پرداختن به ایراد دیگران ایرادهای خودمون رو رفع کنیم. حالا ممکنه یکی بیاد بگه این ایراد دیگران اگه با سرنوشتم بازی کرد چی؟ در این صورت برو یقشو بگیر از راه قانونی حقت رو بگیر. اگه نمیتونی نق نزن. این سندروم نق زدن کلا داره توی ایران همه گیر میشه. حالا خب قبوله یه عده هم درد جمع شدیم توی این سایت داریم ذکر مصیبت میکنیم و بهمدیگه آرامش میدیم ولی دیگه چرا هر چی از دهنتون در میاد به این بیچاره میگید گیرم افکارش مخالف شماست دوست ندارید جوابشو ندید.
الان هم در کمال حیرت دیدم که محروم هم شدند. متاسفم.
آقا یا خانوم جلیلی من از شما معذرت میخوام. افکار شما رو قبول نداریم اما چشم! از این به بعد سعی میکنیم خودمون قوی تر باشیم چه توی درس چه زندگی.
رفتار مدیران مانشت نمونه ای از رفتار مدیران ارشد مملکته. چه تفاوتی داریم ما با دادگاه های قرون وسطی؟ جلیلی برو خدا رو شکر کن که نمیتونیم اعدامت کنیم.

================================================================================​=
اقای محترم شما خوبی سلامتی چه خبر؟
مرد ناحسابی و کلا اشتباه من گوشه ایی از تخلف های سنجش و بهت میگم متوجه بشی این شرایط ایا در کره زمین و خلقت بشریت تا کنون مشابهش دیده شده یا خیر؟
خودت قضاوت کن هرچند از مجادله ایشون توقعی به درک نیست!
اولا هرکسی اگر حرف نزنه نمیگن دهنش بو کرده میشه با سکوت میشه با احترام به اکثریت میشه با همدردی با بچه ها ,میشه با دانستن اصل داستان یا هر راه بهتری ,بعد قضاوت کرد نه اینکه برای اینکه بگید منم هستم بیاید اظهار نظر کرد!!!

سنجش طبق مصوبه ۱۷فروردین سال ۹۵ مجلس شورای اسلامی و به تصویب شورای نگهبان موظف و مکلف بوده هرگونه تغیرات در ازمون های تحصیلات تکمیلی را یکسال قبل از طریق رسانه های عمومی خودش شامل پیک سنجش سایت وغیره .... را به اطلاع عموم برساند و حداکثر تغیرات ۱۰% باشد که نتنها اطلاع رسانی نکرد!!! بیشتر از حدود۳۰% در رشته مهندسی تغیرات محتوایی منابع و زمانی صورت گرفته است
۲-تخلف دوم ما شخصا به وزارت علوم در دی ماه رفتیم مشخص شد مصوبه تغیرات صورت گرفته که این خودش بعلت بیشتر از ۱۰% بودن تخلف بوده در تاریخ ۹ اردیبهشت ۹۵ بخشنامه شده مسئول عوضی ابلاغیات سنجش و وزارت علوم کم کاری کردند و به راحتی بازندگی حداقل ۲۰هزادانشجو وخانواده هاشون که بالغ بر ۲۰هزار نفر میشه بازی کردند و نه تنها بعد اعتراضات مکرر و به حق بچه ها در دی ماه هیچ ترتیب اثری صورت نگرفت بچه ها محکوم و.... سفسته ناجوانمردانه از طرف سازمان ننگ سنجش نیز شدند. تالان سه تا تخلف بزرگ تغیرات بازگو میکنم ۱-تغیرات بیشتر از ۱۰% ۲-عدم ابلاغ و سهل انگاری مفرط مسئول ابلاغیات وزارت علوم وسازمان ننگ سنجش ۳- تغیرات شدید و شخم زدن منابع نزدیک کنکور یعنی فقط ۴ماه مونده

واما کنکور
اولا طبق اعلام موثق و مندرج در کارت مزخرفشون زمان جلسه مهندسی نرم افزار ۲۵۵دقیقه بوده که در زمان ۱۹۵دقیقه دفترچه اول بازپس گرفته شده و در برخی حوزه ها مثل ساوه خوی... دفترچه اول گرفته نشده یک بی عدالتی بزرگ
دوم سوالات درس هوش مصنوعی اقای فیلی تقلب و تخلف اشکار صورت گرفت بنا به دلایلی که بعدا خواهید فهمیدمن فعلا نمیگم. فرق کسی که ۴سوال یا سه سوال در هر گرایش با نگاه پاسخ میدهد با کسی که حتی نتواند ان سوال را حل کند را متوجه میشوید؟ ایا میدانید یک سوال بیشتر زدن ممکنه به ۵۰تا ۱۰۰رتبه جابه جا شود در حالی که ۴سوال تخصصی مهندسی و شبکه امنیت با نگاه زدن چه نمره ایی به انها کمک خواهد کرد؟
ایا میدونی که زمان دفترچه برای بچه های هوش ۶۰دقیقه بیشتر بود وانها به راحتی می توانستند گرایش شبکه امنیت و معماری که خیلی اشتراک دارند را راحت بزنند و در ۱ساعت اخر دفترچه خودشون را بزنند؟
ایا میدونی این تناقض وحشتناک وبی سابقه در بشریت بخاطر اشتباه تایپیست ها بوده واشتباه مکرر عدم چک کردن سوالات دفترچه توسط ناظر و عدم چک کردن سرپرست که حداقل بابا دفترچه را از بچه های این ۴گرایش تا پایان جلسه نگیرید .ایا میدانی چند نفر از خدا بی خبر مکرر و متوالی باید اشتباه کنند تا چنین فاجعه ایی رخ بده؟ حداقل ۴تیم مختلف ببینید چند جا می توانستند جلوی گندی که زدند ر ابگیرند اما هیچ کسی کارشو خوب انجام نداد
ایا میدونی سوالات چندین مورد غلط مفوهمی و علمی داشتند؟
ایا میدونی تعداد خیلی کمی از بچه ها یکی ریاضی, یکی زبان ,یکی تخصصی اصلا نرسیده اند حتی تست بزنند و نگاه هم کنند؟
ایا میدونی من نرسیدم به سوالات زبان نگاه هم کنم ؟ و سوالات ریاضی که مسلط بودم هم فقط یک درس رسیدم بررسی کنم؟
ایا میدونی خیلی از بچه ها حتی تخصصی نگاه هم نرسیدن کنند؟
ایا شما و اون جلیلی می دونید ابرو توی فامیل خانواده عمر زحمت جوونی چیه؟
ایا میدونید کسی سال دومش یا حتی سوم باشه سه سال پشت این ترازوی بینهایت سوراخ و کج و خراب سنجش قرار گرفتن چیه؟
ایا میدونی افراد عقده ایی مثل همین جلیلی توی هر جامعه ایی و هر جایی وجود داره و یه دختر یه پسر محجوب دوتا ۳سال زندگیشو گذاشته اون افراد عقده ایی الان مترصد اتو گرفتن هستن؟
با عمر هزینه مالی روحی زمانی از دست رفته چه کنیم؟
ایا میدونید هر طراح مثلا محترم که تنها چیزی که نیستند محترم هست خداتومن پول بابت طراحی هر سوال دریافت میکنند؟ چیزی حدود یک ملیون به ازای هر سوال
تغیر منابع سوالات خارج از سرفصل ... هم که بماند
ایا میدونی تعداد سوالات در خود ایتی هم تغیر کرده بود؟ واین بی عدالتی بود به بچه های ایتی سوال اضافه شده بود(۵تا مدیریت ) از بچه های شبکه ۲تاکم شده بود این عدالته؟ همین ۷سوال زمانش کم نیست که به راحتی با زبان می شد بچه های ایتی را هم گرفت چون مدیریت تغیر منبع صورت گرفت با ناجوانمردی تمام طراح و افزایش سوال بدون اطلاع قبلی
وچندین مورد دیگر که انقدر ناراحت شدم حال پاسخ ندارم بخدا
با هر ترازویی با هر روشی هر راهی فکر کنید این ازمون بخصوص مهندسی کامپیوتر نه تنها درست ونیست و غلطه فاجعه علمی رخ داده و به ناحق خیلی ها وارد دانشگاه می شوند تنها راه وخواسته بچه ها تکرار مجدد کنکور هست ولاغیر

البته در اینکه شاید شما نماینده سنجش باشید شک و شبه هست چون شخصا توی تلگرام بخدا دیدم افرادی بودند مثل شما وکیل سنجش و وزرات علوم که مشخص شد لینک هستن به اونا چرا چون پاشون گیره وباید سرپوش روی افکار عمومی بگزارند
واگذار تمام عوامل بخدا انشاالله به خاک سیاه بشینند ازته دل با میل تمام همه عوامل را تا ابد نفرین خواهم کرد.
۲۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , roodantnt , Happiness.72 , Innocence , good arman , naghmeh70 , ru95 , mmm1374 , d_felfelak
ارسال: #۲۷۰۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
یادمه چند سال پیش حامد بهداد تو مراسم ختم سمندریان که فک و فامیل مرحوم داشتن گریه میکردن به افتخار سمندریان سوت و کف میزد
ولی چند ماه بعدش تو مراسم عزیز خودش سر در گریبان فروبرده بود و اشک میریخت.
بهدادیسم رخنه کرده تو مانشت انگار
پسر شماها چقدر خاصین. باورم نمیشه انقدر آدم خاص و متفاوت رو یه جا میبینم. یه دقیقه فرصت بدین اشک های شوقمو پاک کنم ^_^

بچه ها بحث فایده نداره واقعا. چیزی رو هم عوض نمیکنه و بیشتر اذیت میشیم وقتی میبینیم حال ناخوشمون مراعات نمیشه و جیگرمون رو جزغاله میکنند با بعضی حرف ها.
چند روز دیگه هم نتایج میاد و نتیجه چه خوب و چه بد باید به ادامه زندگیمون فکر کنیم : )
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , Innocence , shahraz , RASPINA , Pure Liveliness
ارسال: #۲۷۰۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۱۸ ب.ظ
و مومنان بایستی بر خدا توکل کنند و چه یار و یاوری بهتر از خدای متعال ؟ (قرآن کریم)
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , shahraz , roodantnt , delete4all , RASPINA , RangiRangi , energy1 , alireza01 , f2000
ارسال: #۲۷۱۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۲۵ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ)Stanford. نوشته شده توسط:  و مومنان بایستی بر خدا توکل کنند و چه یار و یاوری بهتر از خدای متعال ؟ (قرآن کریم)
آفرین بسیار زیبا
خیلی به موقع بود
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال: #۲۷۱۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۳۹ ب.ظ
خدا همه مریض ها بخصوص ذهنی را شفای عاجل بفرمایند
مرگ بر سنجش و نوچه هاش
۶
۰
ارسال: #۲۷۱۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ق.ظ)Stanford. نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ق.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  کنکور تموم شد دیگه ول کنید...هیچ کس جرات نداره بره سازمان سنجش بعد اینجا دارن فقط فک میزنن...یا مردونه برید از خودتون دفاع کنید یا سکوت کنید و منتظر نتیجه باشید...
تصمیمتو بگیر
فک بزنیم ! یا سکوت
فازت چیه
ما مثل شما میلی به سکوت و بزدلی نداریم

من مثل شما شاخ مجازی نیستم چند بار تو گروه بچه ها گفتن بریم سنجش یه نفرتون هم نیومد فقط اینجا شعر میگید...بسلامت
۱
۹
ارسال: #۲۷۱۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۲۱ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ)Stanford. نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ)AZ_AMIR نوشته شده توسط:  فقط اینجا شعر میگید.
مودب باش پسر
اینجا دختر خانم هست شعور داشته باش
باز ما وجودش رو داریم مجازی صحبت میکنیم مثل تو ترسو و بزدل نیستیم لالمونی بگیریم
امثال تو فراوونن فراوون که وقتی حقشون خورده شد هیچی نکن و سکوت کنن
سکوت مرگبار
وای ...

بابا پسر مودب...
مجازی صحبت کن ۱۰۰ درصد به هدفت میرسی ولی مجازی...
۱
۹
ارسال: #۲۷۱۴
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۳۵ ب.ظ
هنوزم دیر نیست برای رفتن به سنجش..... این موضوع حتی از تلویزیون هم گزارش داده نشد...وقتی یکی ازم میپرسه کنکور چطور بود میگم چیزی نشنیدی راجع به تخلف؟! میگه نه!.. منم دیگه توضیحی نمیدم میگم بد نبود!... میخوام بگم که صدای ما اونطور که باید به گوش کسی نرسیده یا اگه هم رسیده اونقدر قوی نبوده که بخوان تکونی به خودشون بدن و کاری برامون بکنن...یه اتیشی روشن کرده سنجش که ترو خشک دارن با هم میسوزن...چه بسا اونایی که زحمت نکشیده بودن از مایی که زحمت کشیده بودیم جلو افتادن! ... بنظرتون نباید کاری کنیم؟
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال: #۲۷۱۵
۰۵ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ
این جواب لعنتی دهه اول میاد یا دوم !؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۹۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۸۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close