زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۷۵۱
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۶ ب.ظ)azin95 نوشته شده توسط:  ... به نظرتون واسه ازمون های ازمایشی مدرسان رو برم یا پارسه ؟؟

راستی بازار کار گرایش امنیت خوبه یا نرم افزار؟
البته من خودم به برنامه نویسی خیلی علاقه دارم.واقعا موندم که چیکار کنم.میشه راهنماییم کنین
ببخشید سوال زیاد دارم.

در مورد مدرسان یا پارسه معیار من فقط قیمته و به نظرم مسائلی مثل جامعه آماری و استاندارد بودن سوالات فقط تبلیغه. هدف من از آزمون آزمایشی نظم دادن به روال درس خوندن و فیدبک گرفتن از معلومات و تجربه شرایط سر جلسست که فکر میکنم تفاوتی با هم ندارند از این لحاظ . فعلا هم که منتظرم ببینم کدوم موسسه اعلام تخفیف برای مانشت میکنه همون رو شرکت کنم.
در مورد بازار کار من امنیت رو انتخاب کردم چون به نظرم به نسبت بقیه گرایش ها آینده شغلی بهتری داره ضمن اینکه علاقه هم دارم. اگه به برنامه نویسی علاقه دارید شاید نرم افزار انتخاب بهتری باشه. البته بهتره از افرادی که توی بازار کار هستند بیشتر پرسجو کنید.

بابت راهنمایی و زمانی که برام گذاشتین خیللییییی ازتون ممنونم. Blush Angel
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۷۵۲
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۴:۵۰ ب.ظ
سلام دوستان
تو درس ساختمان داده شدیدا نیاز به کمکتون دارمSad
اول که میخواستم این درس رو شروع کنم،کتاب دکتر یوسفی رو گرفتم ولی بعد از یکی دو فصل دیدم هیچی حالیم نمیشه و پایه ام ضعیف تر از این حرفاست
بعدش ویس و جزوشو از همینجا دانلود کردم و ۴-۵ جلسه ای پیش رفتم اما بازم احساس میکنم چیزی نمیفهمم(فکر میکنم بیشتر به خاطر اینه که وقت نکردم نمونه سوال حل کنم).فک میکنم کلا آدمی نیستم که بتونم با ویس چیزی یاد بگیرم!Big Grin
با این اوصاف به نظرتون چکار کنم؟
نیاز به یک درسنامه قوی دارم،طوری که انگار برای یه نفری که هیچی بلد نیست توضیح داده و اینکه دیگه وقت برای آزمایش و خطا ندارم
پیشنهادتون چیه؟
۰
۰
ارسال: #۷۵۳
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۷ ب.ظ، توسط mmm1374.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶ ق.ظ)wskf نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۵ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۲ ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۳ ب.ظ)wskf نوشته شده توسط:  
سلام
برای درس طراحی الگوریتم هیچ کدوم کتابا به اندازه مدرسان شریف کامل نیست
بهتره درسنامه مدرسان بخونید + کتاب ۶۰۰ تست قدسی و نارنجی پوران پژوهش
موفق باشی

نمی خوام از ی درس چند تا کتاب داشته باشم . واسه همین گفتم کدوم کتاب بهتره .
از مدرسان ساختمان شنیدم .
پوران رو بخاطر تست کنکور گفتید ؟ یعنی مدرسان تست نداره ؟
حقیقتا دوست عزیز برا دروس طراحی الگوریتم و ساختمان داده باید ترکیب کنی تا بتونی جواب بگیری
طراحی = مدرسان و ۶۰۰ تست + نارنجی
ساختمان = پوران و ۶۰۰ تست + نارنجی
ساختمان مدرسان جالب نیس و پوران بهتره

حالا تو این فرصت باقی مونده تا کنکور میشه همه ی اینا رو خوند تا به امنیت شریف رسید ؟! Smile))))
ان شالله که همینطوره و میشه

(۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۰ ب.ظ)mhd.mzk نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اول که میخواستم این درس رو شروع کنم،کتاب دکتر یوسفی رو گرفتم ولی بعد از یکی دو فصل دیدم هیچی حالیم نمیشه و پایه ام ضعیف تر از این حرفاست
بعدش ویس و جزوشو از همینجا دانلود کردم و ۴-۵ جلسه ای پیش رفتم اما بازم احساس میکنم چیزی نمیفهمم(فکر میکنم بیشتر به خاطر اینه که وقت نکردم نمونه سوال حل کنم).فک میکنم کلا آدمی نیستم که بتونم با ویس چیزی یاد بگیرم!Big Grin
نیاز به یک درسنامه قوی دارم،طوری که انگار برای یه نفری که هیچی بلد نیست توضیح داده و اینکه دیگه وقت برای آزمایش و خطا ندارم
پیشنهادتون چیه؟
اگر پایه تون ضعیفه و نمیتونید پوران بخونید مقسمی بخونید ولی اصلا به اون بسنده نکنید
اول مقسمی بخونید راه که افتادید شروع به خوندن پوران کنید

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro , mhd.mzk , azin95
ارسال: #۷۵۴
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط پرهوده.)
پیشنهادتون چیه؟

منم دقیقا این مشکل رو با ساختمان داده داشتم.
مقسمی واقعا ساده و روون گفته ولی به تنهایی کافی نیست.

«بسیار سفر باید .... تا پخته شود خامی»
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhd.mzk , azin95
ارسال: #۷۵۵
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۲ ب.ظ
پیشنهادتون چیه؟

نه تنها در ساختمان داده بلکه در هر درس دیگه ای که احساس کردید پایتون ضعیفه مقسمی بهتر گزینه برای شروعه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhd.mzk , azin95
ارسال: #۷۵۶
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۹ ب.ظ
سلام و خسته نباشید کنکوری های عزیز
دوستان اگه زمانبندی ازمون های پارسه رو دارین ممنون میشم اینجا قرار بدین تا ما هم استفاده کنیم

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
۰
۰
ارسال: #۷۵۷
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  نه تنها در ساختمان داده بلکه در هر درس دیگه ای که احساس کردید پایتون ضعیفه مقسمی بهتر گزینه برای شروعه.
بله کاملا درسته
مثلا تو ساختمان داده مخصوصا فصل یک پوران با اینکه توصیه اکثریت رتبه های خوب بوده ولی من ترجیح دادم ابتدا مقسمی بخونم بعدش برم سراغ پوران

...Let it Go
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: signal_micro , mhd.mzk
ارسال: #۷۵۸
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۱ ب.ظ)Codd نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  نه تنها در ساختمان داده بلکه در هر درس دیگه ای که احساس کردید پایتون ضعیفه مقسمی بهتر گزینه برای شروعه.
بله کاملا درسته
مثلا تو ساختمان داده مخصوصا فصل یک پوران با اینکه توصیه اکثریت رتبه های خوب بوده ولی من ترجیح دادم ابتدا مقسمی بخونم بعدش برم سراغ پوران
مقسمی واقعا کتاب خوب نداره. رتبه برترا بعضییی هاشون پایگاه داده ش رو خوندن. که واقعا واسه خیلیی از تست ها ناکافی هست.
وویس و جزوه استفاده کنید اگه احساس میکنید پایه تون ضعیفه.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhd.mzk , Behnam‌
ارسال: #۷۵۹
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۱ ب.ظ
کتاب های مقسمی به هیچ وجه پاسخگوی کنکور ارشد نیست
اما ...

بهترین گزینه برای شروع هر درسی هست که هیچ زمینه ای توش ندارین و با این فرض که وقت کافی دم دست دارین

موفق باشید ...
۱
۰
ارسال: #۷۶۰
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۲ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  کتاب های مقسمی به هیچ وجه پاسخگوی کنکور ارشد نیست
اما ...

بهترین گزینه برای شروع هر درسی هست که هیچ زمینه ای توش ندارین و با این فرض که وقت کافی دم دست دارین

موفق باشید ...
مساله اینه که حجم کتابا زیاده. مخصوصاََ اگه دانشجو باشید میبینید که شاید به سختی یه کتاب رو هم تموم کنید برای هر درس (اگر پایه ی خوبی نباشه)
بعدش هم با یه کم کلنجار رفتن با کتاب سطح بالاتر بهتره آدم شروع کنه.
نصیر هم باید کتاب خوبی باشه ساختمان داده و الگوریتمش.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhd.mzk , Behnam‌
ارسال: #۷۶۱
۰۳ مهر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ
تشکر فراوان از همه ی دوستانHeart
بنابر توصیه ای که کردید سعی میکنم از فردا کتاب مقسمی رو شروع کنم و امیدوارم این یکی دیگه واقعا نتیجه بده
واگرنه مجبورم بعد از گسسته،ساختمان داده رو هم حذف کنم Sad و احتمالا بعدشم طراحی الگوریتم Sad یعنی همینطور زنجیره ای همه دارن حذف میشن!Smile
۰
۰
ارسال: #۷۶۲
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۰۳ ق.ظ
سلام دوستان
من دنبال یه هم درس مجازی هستم که با هم پیش بریم ممنون می شم اگر کسی مایله به من اطلاع بده هوش مصنوعی و نرم افزار می خام شرکت کنم
۰
۰
ارسال: #۷۶۳
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۰ ق.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ ب.ظ)mhd.mzk نوشته شده توسط:  تشکر فراوان از همه ی دوستانHeart
بنابر توصیه ای که کردید سعی میکنم از فردا کتاب مقسمی رو شروع کنم و امیدوارم این یکی دیگه واقعا نتیجه بده
واگرنه مجبورم بعد از گسسته،ساختمان داده رو هم حذف کنم Sad و احتمالا بعدشم طراحی الگوریتم Sad یعنی همینطور زنجیره ای همه دارن حذف میشن!Smile

اصلا سخت نیست به خودتم تلقین نکن
ساختمان پایه ای ترین مبحث کامپیوتره و همچنین آسون و شیرین
و دقیقا بیس طراحی الگوریتم هست و تا حدودی هم بنظر من هوش مصنوعی

مبحث مبحث پیش برو اگه فصل اول ب مشکل برخوردی اصلا نگرانش نباش چون خیلیا مشکل دارن تا حدودی
برو فصل بعد و همینطور برو جلو
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhd.mzk
ارسال: #۷۶۴
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳ ب.ظ
مقسی و کتاب‌هاش برای کنکور ارشد دقیقاً نقش جعفرنژاد قمی و ترجمه‌هاش در مباحث کامپیوتری رو داره.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Innocence
ارسال: #۷۶۵
۰۴ مهر ۱۳۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ
سلام دوستان
کسی جزوه منطقی دکتر یوسفی رو نداره . پارسال جزوه و ویس همه درسا شون رو گذاشتن بچه ها ولی متاسفانه جزوه ای که مال منطقی هست خیلی خیلی قدیمیه و کاملا بی ربط به صدا !!!! لطفا اگه دارین این جزوه رو اینجا بذارید
ممنون
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۹۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close