زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶

ارسال: #۱۰۶
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۴ ب.ظ
RE: گروه درسی پرانرژی و موفق مانشت برای ارشد ۹۶
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۳ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۷ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  ببخشید یعنی من رفتم امسال نمایشگاه کتاب خریدم بدرد نمی خوره ؟ :-(
چرا به درد نخوره؟
خودتون رو درگیر حرف های انتشارات و .. نکنید.
کتابا همون کتابن فوقش دو تا سوال کنکور امسالو اضافه میکنند بهش که اونم سوالای کنکور امسال تو سایت سنجش هست دیگه
کتابی که امسال چاپ میشه گرون تر از کتابه سال قبله.. همه این حرف هایی که ناشرا و مولف ها میزنن واسه سود بیشتره! بدون هیچ نگرانی کتابی که دارید رو بخونید که کافی هم هست.

این حرفا بازار گرم کنیه ...

دوستان موفق ۹۵ اگه یکم همت کنند مصاحبه بذارند دوستان اینقد سر در گم نمیشند .

برام جالبه چون سال قبل یعنی ۹۴ تا این موقع کلی مصاحبه رو سایت بود .

نمیدونم ما توقع زیادی از دوستان داریم یا دوستان ۹۵ کم لطف شدن ...

دوستان شما هم درخواست بدین که مصاحبه بذارند من که پیام کلی فرستادم برا همشون ، شما هم همت کنید که زودتر از سر در گمی در بیایم .
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۱۰۷
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ
سلام
اخه این یعنی چی الان کانال دکتر حقیقت گذاشت...
به هر حال ما داریم از همین منابع میخونیم و اصلا اینکار خوب نیست به خدا..

کانال دکتر حقیقت:

? با توجه به تغییر روند کنکور و سوالات، کلیه کتاب ها و جزوات موجود در بازار از نظر اساتید دپارتمان تخصصی از رده خارج شده و نیاز به بازآفرینی دارند.
? دپارتمان تخصصی یک طرح جدید تهیه جزوات مدرن منطبق با سبک جدید کلاس ها دارد.

? جزئیات این طرح به زودی اعلام خواهد شد.

دوستانی که کتاب خریدند خیلی نگران نباشند و همان کتاب ها را بخوانند. من در مورد کتاب شبکه ام دو ساله عرض می کنم از رده خارجه و کتاب سیستم عاملم نزدیک ۱۰ ساله که چاپ میشه و خوبه ولی قراره به روز بشه و هرکس خواست چاپ جدیدش را بخره
استاد طورانی صحبت از یک کتاب جدید ساختمان می کنند و دکتر سبدجوادی معتقد به تغییر سیلابس الگوریتم هستند.
به احتمال زیاد کتاب های جدید ما با انتشارات پارسه چاپ خواهد شد. اما داستان جزوه ها متفاوت اند. دوستان نگران قیمت نباشند چون وقتی صحبت از ۵۰ هزارتومان برای کلاس می شود قطعا قیمت جزوه ها هم طوری محاسبه می شود که از قیمت کتاب بیشتر نشود.

دپارتمان تخصصی کامپیوتر و آی تی
موسسه آموزش عالی پژوهش

پر (پژوهش رایانه)
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ب.ظ)ars2000 نوشته شده توسط:  سلام

کانال دکتر حقیقت:

? با توجه به تغییر روند کنکور و سوالات، کلیه کتاب ها و جزوات موجود در بازار از نظر اساتید دپارتمان تخصصی از رده خارج شده و نیاز به بازآفرینی دارند.

دوستانی که کتاب خریدند خیلی نگران نباشند و همان کتاب ها را بخوانند. من در مورد کتاب شبکه ام دو ساله عرض می کنم از رده خارجه و کتاب سیستم عاملم نزدیک ۱۰ ساله که چاپ میشه و خوبه ولی قراره به روز بشه و هرکس خواست چاپ جدیدش را بخره
استاد طورانی صحبت از یک کتاب جدید ساختمان می کنند و دکتر سبدجوادی معتقد به تغییر سیلابس الگوریتم هستند.
به احتمال زیاد کتاب های جدید ما با انتشارات پارسه چاپ خواهد شد. اما داستان جزوه ها متفاوت اند. دوستان نگران قیمت نباشند چون وقتی صحبت از ۵۰ هزارتومان برای کلاس می شود قطعا قیمت جزوه ها هم طوری محاسبه می شود که از قیمت کتاب بیشتر نشود.

موسسه آموزش عالی پژوهش

پر (پژوهش رایانه)

فقط همین رو بگم آدم عاقل گول همه حرفی رو نمیخوره
اونا موظف هستند برای بقای خودشون تبلیغ کنند و در این راه هم از هیچ حرفی دست نمیکشند و شما هم موظفید از مواهبی که خدا بهتون داده (عقل سلیم خودتون) به نحو احسنت استفاده کنید

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , ts2927 , myamin , Sector , پرهوده
ارسال: #۱۰۹
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۳ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  بدون هیچ نگرانی کتابی که دارید رو بخونید که کافی هم هست.
ممنون
آخه تازه با شور و اشتیاق شروع کردم به خوندن کتابا یه دفعه دلم ریخت پایین که نکنه منابع رو باید عوض کنم
خدا میدونه چقدر وقت گذاشتم واسه تهیه بهترین منبع اونم با کمک همین بچه های گل مانشت
ایشالا همه موفق شیم
یا زهرا
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط ars2000.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۷ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۹ ب.ظ)ars2000 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
منم امثال میخوام برای ارشد شرکت کنم...
انرژی خیلی خوبی دارم و البته با مطالعه نظرات و گفته های شما دوستان، انرژیم چند برابر شد....
به قول دوستمون roodantnt به امید رتبه زیر ۱۰۰ برای همه بچه ها
خخخ تو هم هتل بودی ؟ خوش اومدی، کدوم هتل بودی حالا ؟ چه رشته ای چه گرایشی به به، مث خودمی، منابع رو انتخاب کردی ؟ سال اولی ؟

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

اره داداشBig Grin... یه خراب شده ای به اسم هتل آزاد... که فقط مدرک به من دادAngry...البته بعدا از نظر مادی برام خوب شد همون مدرک... ولی الان هدفم خیلی فرق کرده و باید حتما دانشگاه خوب قبول بشم.... گرایش نرم افزار بودم...ولی الان میخوام فناوری اطلاعات گرایش شبکه شرکت کنم چون کارم شبکه است...منابع رو انتخاب کردم... ولی چند سالی از درس دور بودم...از سال ۹۲ که رفتم خدمت تا الان ... یه جورایی صفر کیلومتر هستم...فکر کنم راه سختی در پیش دارم... امیدوارم نتیجه خوب باشه... امیدوارم Wink

(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(11 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۶ ب.ظ)ars2000 نوشته شده توسط:  سلام

کانال دکتر حقیقت:

موسسه آموزش عالی پژوهش

پر (پژوهش رایانه)

فقط همین رو بگم آدم عاقل گول همه حرفی رو نمیخوره
اونا موظف هستند برای بقای خودشون تبلیغ کنند و در این راه هم از هیچ حرفی دست نمیکشند و شما هم موظفید از مواهبی که خدا بهتون داده (عقل سلیم خودتون) به نحو احسنت استفاده کنید

موافقم باحات...
یه جورایی اگر از یه زاویه دیگه بهش نگاه کنیم میتونیم انگیزه خودمون رو بیشتر کنیم...اون هم اینکه با بهتر خوندن و فهمیدن سرفصل ها و جزئیات دقیق هر درس دیگه با تغییر منابع هم مشکلی پیش نمیاد....مهم این هست که بخونیم...دوستان یه توصیه این که هر چه سریع تر شروع کنید...تا شروع نکنیم این پیام های مختلف فقط ما رو از خوندن عقب می اندازه و انرژی خوبی که داریم از ما گرفته میشه...
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۶ ب.ظ
من هم در تعجبم که چرا هنوز مصاحبه ها نیومده باز پرچم بچه های ایتی بالاست هم در این تاپیک هم در مصاحبه
کم کم دارم از مصاحبه ها ناامید میشم

واقعا اساتید! از نشر و گفتن هیچ حرفی دریغ نمیکنند و بشدت افراد رو درگیر حاشیه و اشفتگی میکنند
بنظرم برای منابع :
منابع معروفی که بارها و بارها اسمشون برده شده و افراد به کررات استفاده کردن رو پیدا کنین(البته نیازی به پیدا کردن نیست چون غالبا مشخص اند) بعد از بین اینها خودتون بخشهایی اش رو بخونین تا متوجه بشین که کدومش رو بیشتر میپسندین( مثلا دو/سه کتاب معروف برای یه درس)
من پارسال بشدت درگیر این قضیه بودم نهایتا خودم کتابها رو مقابسه کردم درسته اینکار یکم زمانبر هست اما نهیاتا خاطر شما رو جمع میکنه و این حس اطمینان و اسودگی با شنیدن حرف چند نفر موفق بدست نمیاد.
خودم یه سری از درس ها رو اینطوری کتاب انتخاب کردم چند تا درس دیگه موندن اونها رو هم باید همینکارو بکنم

یه نکته دیگه: بنظرم موقع مشاوره یا نصیحت گرفتن باید حواستون به شخصی که دارین باهاش صحبت میکنید باشه اینکه اون پایه ،ساعت مطالعه ،عادت مطالعه، مدل درس خوندن، هدف، رتبه مدنظر، پشتکار و .... چطور هست
مثلا یکی پایه ی خوبی داره از یه کتابی استفاده میکنه لزوما اون کتاب برای منی که در اون درس ضعیف هستم خوب کار نمیده
یکی حاضره کلی با یه مطلب کنکاش کنه یکی نه
و.......

من خیلی کم تجربه تر از خیلی ها هستم اما مواردی که در یالا گفتم رو واقعا قبول دارم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال: #۱۱۲
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ
من دومین پستی هست که تو این تاپیک میذارم، این چند روز درگیر جواب دادن به پیام خصوصی دوستان و همینطور پرسیدن سوال از بعضی از دوستای خوبم بودم و وقت نشد اینجا رو ببینم
ببینید خدایی میگم با همین منابعی که من خوندم اگه فقط یه خورده اعتماد به نفس تو زدن گزینه داشتم میتونستم شگفت انگیزترین درصدها رو امسال بیارم
من خودم کسی که اینجور جمله ای رو گفته که منابع عوض شده رو خیلی دوست دارم، ولی از این جمله ش بدم اومد و دلمو زد، دانشجوی پشت کنکوری استرس و درگیری های زیادی داره، نباید با اینجور جمله های احمقانه و فرصت طلبانه وضعیت اونا رو بدتر کرد. اصلا خوشم نیومد

تضمین میکنم که نه منابع عوض شده و نه کتابای جدید موسسه ایشون جز اضافه شدن چند تا تست کنکور جدید چیز دیگه ای داشته باشند
همون کتابای پارسال برای امسال کافیست
برای شبکه هم راس کراس ملکیان رو بخونید + همون کتاب قبلی حقیقت.
کتابای من اکثرا برای سال ۹۱ و ۹۲ بودن و کنکور هم موفق بودم. خدایی طراحی الگوریتم و ساختمان و پایگاه و هوش من برای سال ۹۰ و ۹۱ بودند. فقط چند تا از کتابایی که بانک تست بودن جدید بودند + گسسته. حالا این رو هم توصیه نمیکنم کتابای خیــلـــی قدیمی رو بخونید ولی دیگه نمیخواد اگه کتابای سال پیش رو دارید برید کتابای امسال رو هم بخرید

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , d_felfelak , LEA3C , RangiRangi , Pure Liveliness , ts2927 , Happiness.72 , myamin , sh-n , niusha94 , Sector , *Rain* , پرهوده , MajidNasiri , arg89 , sarasadeghi
ارسال: #۱۱۳
۱۱ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط safoora s.)
با سلام به همه ی رتبه های زیر ۱۰۰ کنکور ۹۶
منم به جمع خودتون اضافه کنید
من امسال سال چهارمیه کنکور میدم و تنها دلیل عدم موفقیتم در کنکورهای گذشته این بوده که یا زود شروع کردم و به آخراش که رسیدم کم آوردم یا دیر شروع کردم و ناامیدانه الکی فقط درسا رو روزنامه وار خوندم، و اینکه چون فقط دانشگاه خوب و ترجیحا تهران میخوام دلم به آزاد و پیام نور رضایت نداد.
من برای خوندن درسا یه کم سردرگمم و ممنون میشم راهنمایی کنید.
من هوش، نظریه، گسسته، منطقی و زبان رو تقریبا خوبم
آمار و معماری و متوسطم
و داده، الگوریتم و سیستم عامل رو ضعیفم، برای داده و الگوریتم کتاب ساختار داده و الگوریتم و هم چنین ۶۰۰ مسئله دکتر قدسی و اول بخونم یا نیازه قبل این کتابا کتاب ساده تریم خونده بشه؟
کنکور بالاخره اردیبهشت افتاد یا بهمن؟
ببخشید خیلی حرف زدم، به امید موفقیت همه گی

(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۹ ق.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  دوستان عزیز برای تقویت در زبان و مطالعه ۵۰۴ :

به سایت memrise سر بزنید و اپلیکیشن اندرویدش رو هم می تونید نصب کنید

یوزر نیم خودتون رو هم معرفی کنید تا همدیگرو Follow کنیم

بچه های پارسال اینکارو کردن و حس رقابتی کمک خوبی بهشون برای پیشرفت کرده

یک فایل حاوی منابع ارشد آی تی به توصیه های رتبه های برتر مانشت از سالهای گذشته تا امسال رو جمع آوردی کردم براتون

امیدوارم سودمند واقع شه Smile

پ.ن : من توصیه های چندین و چند رتبه برتر (نزدیک به ۲۰ رتبه برتر کنکور های سال های قبل) رو جمع آوردی کردم مشترکاتشون رو استخراج کردم شد این فایلی که می بینید پس این منابع به توصیه یک فرد خاص نیست

[attachment=20287]

سلام، به نظر من هم روش خوبی برای به خاطر سپردن لغات زبان هست، من چند وقت پیش نرم افزار رو دانلود کردم ولی نمیدونم چطور کسی رو برای فالو سرچ کنم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال: #۱۱۴
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ
سلام دوستان.نظر شما برای استفاده از فیلم های اموزشی دکتر یوسفی یا حتی دکتر حقیقت چیه...؟
من در درس های گسسته و ساختمان مشکلاتی دارم.
۰
۰
ارسال: #۱۱۵
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  من دومین پستی هست که تو این تاپیک میذارم، این چند روز درگیر جواب دادن به پیام خصوصی دوستان و همینطور پرسیدن سوال از بعضی از دوستای خوبم بودم و وقت نشد اینجا رو ببینم
ببینید خدایی میگم با همین منابعی که من خوندم اگه فقط یه خورده اعتماد به نفس تو زدن گزینه داشتم میتونستم شگفت انگیزترین درصدها رو امسال بیارم
من خودم کسی که اینجور جمله ای رو گفته که منابع عوض شده رو خیلی دوست دارم، ولی از این جمله ش بدم اومد و دلمو زد، دانشجوی پشت کنکوری استرس و درگیری های زیادی داره، نباید با اینجور جمله های احمقانه و فرصت طلبانه وضعیت اونا رو بدتر کرد. اصلا خوشم نیومد

تضمین میکنم که نه منابع عوض شده و نه کتابای جدید موسسه ایشون جز اضافه شدن چند تا تست کنکور جدید چیز دیگه ای داشته باشند
همون کتابای پارسال برای امسال کافیست
برای شبکه هم راس کراس ملکیان رو بخونید + همون کتاب قبلی حقیقت.
کتابای من اکثرا برای سال ۹۱ و ۹۲ بودن و کنکور هم موفق بودم. خدایی طراحی الگوریتم و ساختمان و پایگاه و هوش من برای سال ۹۰ و ۹۱ بودند. فقط چند تا از کتابایی که بانک تست بودن جدید بودند + گسسته. حالا این رو هم توصیه نمیکنم کتابای خیــلـــی قدیمی رو بخونید ولی دیگه نمیخواد اگه کتابای سال پیش رو دارید برید کتابای امسال رو هم بخرید
این عین حقیقت هست دوستان.
من ۷۰% مطالب رو از اینترنت خوندم. هر چند از رتبه و نتیجه راضی نیستم ولی با حداقل زمان ممکن و حداقل هزینه ممکن این نتیجه رو گرفتم.
فریب نخورید ...!
متاسفانه موسسات دنبال جیب شما هستن و بر سر جیب شما با هم دعوا میکنن.
صادقانه ترین جایی که برای مشاوره می تونین پیدا کنین همین مانشت هست چون همه بچه هایی که اینجا هستن مثل خود شما هستن.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: myamin , roodantnt , ele , Sector
ارسال: #۱۱۶
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۸ ق.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۴ ب.ظ)roodantnt نوشته شده توسط:  این حرفا بازار گرم کنیه ...

دوستان موفق ۹۵ اگه یکم همت کنند مصاحبه بذارند دوستان اینقد سر در گم نمیشند .

برام جالبه چون سال قبل یعنی ۹۴ تا این موقع کلی مصاحبه رو سایت بود .

نمیدونم ما توقع زیادی از دوستان داریم یا دوستان ۹۵ کم لطف شدن ...

دوستان شما هم درخواست بدین که مصاحبه بذارند من که پیام کلی فرستادم برا همشون ، شما هم همت کنید که زودتر از سر در گمی در بیایم .
چی بگم والا
کنکوری های ۹۵ کلا کم لطف بودند از اول Big Grin
سال های قبل مانشت شلوغ بود و شور و شوق داشت ولی کلیه فعالیت ها منتقل شد به تلگرام و همین مشکل ساز شد.
چشم. من هم بهشون پیام میدم ایشالا که مصاحبه شون رو بنویسن به خصوص دوستایی که بار اولشونه کنکور میدن واقعا کمک میکنه بهشون و امیدوارم کمکشون رو دریغ نکنند از بچه ها.

(۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ)ITEngineering نوشته شده توسط:  ممنون
آخه تازه با شور و اشتیاق شروع کردم به خوندن کتابا یه دفعه دلم ریخت پایین که نکنه منابع رو باید عوض کنم
خدا میدونه چقدر وقت گذاشتم واسه تهیه بهترین منبع اونم با کمک همین بچه های گل مانشت
ایشالا همه موفق شیم
یا زهرا
شما با همین شور و اشتیاق درس خوندنتون رو ادامه بدید.
کتابای من برا سال ۹۳ هستش انقدر نگران نیستم که شما هستید Big Grin
سال قبل هم بعضی کتاب ها رو میگفتند تغییر کرده و خیلیا کتابای جدید رو تهیه کردند در حالیکه من کتابم برا یه سال پیش بود .. همون ها هم کافی بود و راضی بودم. پشت کنکور بمونم باز از همین ها استفاده میکنم. نکات کنکوری معلومه دیگه .. سرفصل ها هم معلومه پس هیچ تغییری شما رو نترسونه.. طراحان سوال طبق سرفصل های وزارت علوم سوال طرح میکنند ؛ نه از روی کتاب های کنکوری ... دچار شک و تردید نشید و از همین منابعتون استفاده کنید.
موفق باشید : )
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , ts2927 , myamin , Sector , MajidNasiri
ارسال: #۱۱۷
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۳۶ ق.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۸ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  شما با همین شور و اشتیاق درس خوندنتون رو ادامه بدید.
کتابای من برا سال ۹۳ هستش انقدر نگران نیستم که شما هستید
ممنون دوست عزیز مرسی که انرژی میدید

امیدوارم این جمع امسال به موفقیت های خوبی در ارشد آی تی و نرم دست پیدا کنند
۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۶:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ق.ظ، توسط SEVES.)
سلام به همگی
متن زیر رو استاد یوسفی تو تلگرامشون گذاشتن
"سلام دوستان اخیرا شایعات بی پایه و اساسی در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه برخی منابع کنکور ارشد و دکتری تغییر کرده است و دانشجویان دچار استرس و نگرانی شده اند و از من سوال میکنند. هیچ تغییری در منابع و سرفصلها ایجاد نشده است. با ارامش و توکل به خدا ادامه دهید. بنده هر تغییر و اخبار موثق را به اطلاع میرسانم."
۲
۰
ارسال: #۱۱۹
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ق.ظ، توسط dastan00.)
سلام به دوستان عزیز
از بعضی استادها ناراحت نباشید اونا کارشون همین دغل بازی ها هست
دیروز هم تو کانال استاد دیدم که منابع قبلی فرسوده شدن زیاد جا نخوردم
مهم ترین کار واسمون درست درس خوندن هست
از الان بیخود به خودتون استرس ندید
۱
۰
ارسال: #۱۲۰
۱۲ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۵ ق.ظ
بله
امیدوارم این جمع دقیقا سال دیگه همین موقه ها همه با خوشحالی دور هم باشیم مجدد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roodantnt

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۷۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۰۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۷۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close