زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۱۳۶
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۵ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۵ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  من این هفته تونستم عقب افتادگیه ۱۰ روزه رو بکنم ۴روز
ان شاا... هفته دیگه این ۴روز عقب افتادگی روهم جبران میکنم

من که از بعد از نتایج ارشد شروع کردم و کلا مهر ماه رو هم دست گرمی گرفتم
عقب افتادگی که ندارم هیچ مازاد آوردم Smile
خوشا بحالتان...Smile فکر کنم شما از اون موجای خروشانی که خروشان درس میخونی
من از اون موجای کوچیکه ارومم که ذره ذره درس میخونم
من خیلی کند و لاکپشتی درس میخونم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۳۷
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۵۸ ق.ظ
سلام بچه ها...امیدوارم که پرانرژی مشغول خوندن باشید: x

من دارم واسه ۲۵ درصد اول پارسه میخونم با اینکه آزموناشونو شرکت نکردم
هوش مصنوعی فصل ۱و ۲ پورانه....فکر نکنم از این دو فصل زیاد تو کنکور بیاد نه؟ البته از رو کتاب ترجمه رهنمون هم یه نگاهی میندازم
چقدر این هوش نچسبه Sad
واسه شمام همین طوره؟
۱
۰
ارسال: #۱۳۸
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۶ ق.ظ
من دارم دیوونه میشم.فقط۲-۳روز در هفته کلاس ندارم و اونم اینقدر رفت و آ»د و سر کلاس نشستن خستم میکنه که همش خوابم!
اتاقم هم شده یخچال از بس سرده و مجبورم بیام تو حال درس بخونم!توی حال هم نه تمرکز دارم ,نه سر و صدا میزاره بخونم!
گاهی به سرم میزنه بیخیال شم ولی بازم میگم حداقل یکم بخونم که دلم نسوزه!
۰
۰
ارسال: #۱۳۹
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۶ ب.ظ، توسط mamat.)
بیکاریتونو
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ق.ظ)fahime_A_2007 نوشته شده توسط:  من دارم دیوونه میشم.فقط۲-۳روز در هفته کلاس ندارم و اونم اینقدر رفت و آ»د و سر کلاس نشستن خستم میکنه که همش خوابم!
اتاقم هم شده یخچال از بس سرده و مجبورم بیام تو حال درس بخونم!توی حال هم نه تمرکز دارم ,نه سر و صدا میزاره بخونم!
خوب میتونین از کتابخانه استفاده کنین هم روزهایی که کامل درس ندارین و هم روزهایی که دانشگاه درس دارین اوقات بیکاریتون

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn
ارسال: #۱۴۰
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ، توسط narges_r.)
بچه‌ها بنظرتون یکماه برای دوره همه درسا کافیه؟؟؟
من یکم نگرانمSad
استرس دارم...
۰
۰
ارسال: #۱۴۱
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۸ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  هوش مصنوعی فصل ۱و ۲ پورانه....فکر نکنم از این دو فصل زیاد تو کنکور بیاد نه؟ البته از رو کتاب ترجمه رهنمون هم یه نگاهی میندازم
چقدر این هوش نچسبه Sad
واسه شمام همین طوره؟

زیاد نگران نباش، کلا هوش درسش همینجوریه... بعضی موقع در عین سرخوشی باعث میشه خوابت ببره.

فصل اول و دوم هوش هم که کلا پایه‌ی اصلی هوشه... با اینکه زیاد بهش نمیاد ولی نکات بسیاری رو در خودش داره... در ضمن کنکور هیچ وقت قابل پیش بینی نیست ممکنه برای اینکه حال یه عده رو بگیرند امسال از این دو فصل، دو-سه تایی سئوال بدن! (همیشه میگفتند فصل های اول آمار رو نخوانید مهم نیست، فصل های آخر که توزیع‌ها و آزمون هاست خیلی مهمه! - حتی توی مقدمه‌ی آمار پارسه هم این حرف زده شده - اما پارسال از کل سئوالات آمار، فقط یکیش توزیع برنولی بود - اگه اشتباه نکنم - که همون سئوال رو هم میشد با اطلاعات فصل های اول جواب داد، بقیه هم که از فصل های اول بود)

نکات مهم دو فصل اول هوش:
آزمون تورینگ
تعاریف پایه ای هوش شامل: عامل، عامل عقلانی، دانای کل، تابع عامل، ادراک، کارایی، حسگر، معماری، برنامه
انواع طراحی های عامل (بازتابی ساده - مدل گرا - هدف گرا و سودمندگرا)
ویژگی های مختلف محیط: مشاهده پذیر بودن یا نبودن، قطعی بودن یا نبودن، اپیزودیک بودن یا نبودن و ... به همراه مثال هایی که زده شده (جدول صفحه‌ی ۴۳ کتاب زبان اصلی راسل و تمرین ۲.۵ کتاب)

چند نکته‌ی خاص:
- ماشین تورینگ در تلاش است که انسانی عمل کند (نه انسانی فکر کند)
- برای عامل عقلانی در بازی هایی که عنصر شانس در آن دخیل هستند احتمال باخت نیز وجود دارد. (مانند بازی تخته نرد) اما در دیگر بازی‌ها اگر فرد شروع کننده‌ی بازی باشد عامل عقلانی نمیبازد. (مانند شطرنج)
- هر محیط کاملا قابل مشاهده می تواند توسط عامل بازتابی ساده پیاده سازی شود و حتی عملکردی عقلانی داشته باشد.
و ...

دیگه بقیه اش با خودتون... فقط میخواستم کمی موضوع براتون باز بشه و بدونید چی بخوانید...

اگر نیم ساعت، نیم ساعت این درس رو بخوانید براتون زیاد خسته کننده نمیشه... در بعضی مواقع حتی خیلی هم شیرین میشه...

(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  بچه‌ها بنظرتون یکماه برای دوره همه درسا کافیه؟؟؟
من یکم نگرانمSad
استرس دارم...

این استرس واقعا طبیعیه ولی نباید اثر سوء روی شما داشته باشه... اگر اینطور شد که حتما باید کنترلش کنید.

در ضمن یک ماه برای دوره‌ی دروس کافیه... حتی توی اون یک ماه هم میتونید کنکورهای سال های قبل رو هم بزنید... نکته برداری دروس یادتون نره که در اون یک ماه منظم پیش برید و پراکنده عمل نکنید و نکته ای رو نخوانده باقی نگذارید...

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , narges_r , fe_atash , pos , SarahArshad , fatima1537 , ana9940
ارسال: #۱۴۲
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۳ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  بچه‌ها بنظرتون یکماه برای دوره همه درسا کافیه؟؟؟
من یک ماه برای دوره‌ی دروس کافیه... حتی توی اون یک ماه هم میتونید کنکورهای سال های قبل رو هم بزنید... نکته برداری دروس یادتون نره که در اون یک ماه منظم پیش برید و پراکنده عمل نکنید و نکته ای رو نخوانده باقی نگذارید...

من هم مثه منصوره خانوم معتقدم یک ماه کافیه
فقط اون مسئله ای که هست اینه که برنامه شما چیه مثلا قرار تا وسط دی درس‌ها رو یه دور کنید و بعد برید سراغ مرور یه ماهتون ؟ که خوب منطقی نیست چون درسایی که الان دارید میخونید کلی تو ذهنتون کمرنگ شده ولی اگه منظورتون اینه که مرور اولیتون رو یه ماهه برنامه ریزی کردین و مرور های دیگه ای هم خواهید داشت و ... خوب در این صورت به نظر شخصی من یک ماه کم که نیست زیاد هم هست و دو سه هفته ای جمع میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , انرژی مثبت
ارسال: #۱۴۳
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۶ ب.ظ، توسط firouzi.s.)
۳روزه اصلا نتونستم درست حسابی درس بخونم روهم ۵ یا ۶ ساعت خوندم(رفته بودم دیدن مادر بزرگم )
امیدوارم این هفته بتونم عقب افتادگی این سه روز رو جبران کنم.
با علاقه وپرانرژی درس بخونید خوب درس بخونیدSmileWink
۱
۰
ارسال: #۱۴۴
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط fe_atash.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  زیاد نگران نباش، کلا هوش درسش همینجوریه... بعضی موقع در عین سرخوشی باعث میشه خوابت ببره.
.........................................................

واقعا ازتون ممنونم که وقت گذاشتید و برام پاسخ نوشتید....نوشته هاتون ذهنمو باز کرد در مورد این قسمت ها....حتما این دفعه با اشتیاق بیشتری میخونم...:x
firouzi.s: کاره خیلی خوبی کردی رفتی دیدن مادربزرگت...به نظر من اصلا اشکالی نداره...خوبم هست اتفاقا...ایشالا جبرانش می کنی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , انرژی مثبت , firouzi.s
ارسال: #۱۴۵
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۸ ب.ظ، توسط mim.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۴ ب.ظ)firouzi.s نوشته شده توسط:  ...رفته بودم دیدن مادر بزرگم...
کار بسیار پسندیده ای بود.خدا خودش پاداش کارتو می ده

به گوش من تنها دو صدا آشناست.صدای پای تو که می روی و صدای پای مرگ که می آید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: firouzi.s
ارسال: #۱۴۶
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ق.ظ)fahime_A_2007 نوشته شده توسط:  من دارم دیوونه میشم.فقط۲-۳روز در هفته کلاس ندارم و اونم اینقدر رفت و آ»د و سر کلاس نشستن خستم میکنه که همش خوابم!

با این استرس بالایی که شما دارین ممکنه خدای نخواسته روی کنکورتون تاثیر منفی بگذاره‌، سعی کنین به خودتون مسلط باشین و حلاجی کنین که امسال ارشد،بود و نبودش چه تاثیراتی میتونه داشته باشه

استرس زیاد‌، تمرکزتون رو به هم میزنه

درس خوندن در شش ماهه دوم قدری سخت تره‌، هوا زود تاریک میشه‌، اتاق نه باید زیاد سرد و نه زیاد گرم باشه‌، دل کندن از خواب صبحگاهی قدری مشکله‌، نیاز به تمرین داره

فراموش نکنید که دمای سرد محیط‌، باعث ترشح بیشتر هورمون ملاتونین( هورمون خواب) میشه که نهایتا خواب آلوده‌تر خواهید شد ‌!

یکی از دلایل خواب آلودگی شدیدتون میتونه همین سرمای بیش از حد محیط باشه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: popp , انرژی مثبت , firouzi.s , ana9940
ارسال: #۱۴۷
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ق.ظ، توسط mahsa05.)
من از امروز دارم شروع میکنم یکم عقب‌ام اما به خودم قول دادم روزی ۷ ساعت بخونم حتما جبران میکنم Smile
می تونم مگه نه؟
۰
۰
ارسال: #۱۴۸
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۲ ق.ظ، توسط mosavat.)

(۱۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ق.ظ)mahsa05 نوشته شده توسط:  من از امروز دارم شروع میکنم یکم عقب‌ام اما به خودم قول دادم روزی ۷ ساعت بخونم حتما جبران میکنم Smile
می تونم مگه نه؟

قطعا میتونید !

به شایعات بعضی اطرافیان توجه نکنید

شما قطعا میتونید !
۰
۰
ارسال: #۱۴۹
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ ق.ظ
این هفته هیچی نخوندم Sad ......
این عذاب وجدان های نخوندن خیلی بیشتر از عقب افتادگی آدم را زجر می ده Sad( Sad

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۰
۰
ارسال: #۱۵۰
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۴۲ ب.ظ
اتفاقا من اعتماد بنفس بالایی دارم و مطمئنم امسال حتما ارشد قبول میشم ولی این مشغله‌ی بیش از حد درس اذیتم میکنه وگرنه حتی برای درسام هم استرس ندارم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۹ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۲۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close