زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)

ارسال: #۱۶۶
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت مهرماه -ماه چهارم( برنامه ریزی برای خواندن گروهی)
(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ق.ظ)armin28 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من اصلا با شیوه درس خوندن شما یعنی تقسیم کل کتایها یه ۴ قسمت و خوندن تدریجی حال نمیکنم یعنی فکر میکنم شیوه درستی نیست و باید بعد از تموم کردن یه کتاب رفت سراغ کتابه دیگه؟نظر شما چیه؟

ببینید نوع درس خواندن به خود فرد بستگی داره. بودند افرادی که کتاب کتاب درس خواندند و موفق هم بودند. مثل رتبه‌ی ۴ آی تی چند سال پیش که مصاحبه اش رو سایت خوارزمی زده بود.
این شیوه‌ی ۲۵ درصدی شیوه ای است که معمولا همه کس باهاش کنار میاد. خوبیه این روش اینه که تمامی درس‌ها موازی جلو میرن و استرس این وجود نداره که مثلا فلان کتاب رو که دو ماه پیش تموم کردم از یاد بردم. علاوه بر اون خواندن فقط یک درس در بیشتر مواقع دلسردی آدم رو بیشتر میکنه، شیوه‌ی ۲۵ درصدی یه تنوعی به درس‌ها میده و درس خواندن شیرین‌تر میشه...

Change Your FATE
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , armin28 , SarahArshad
ارسال: #۱۶۷
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۸ ق.ظ، توسط narges_r.)
(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ق.ظ)armin28 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من اصلا با شیوه درس خوندن شما یعنی تقسیم کل کتایها یه ۴ قسمت و خوندن تدریجی حال نمیکنم یعنی فکر میکنم شیوه درستی نیست و باید بعد از تموم کردن یه کتاب رفت سراغ کتابه دیگه؟نظر شما چیه؟
من هم اوایل که وقتی شروع کرده بودم به درس خوندم مثل شما فکر میکردم ولی وقتی خودتون شروع کنید تجربه هاتون عوض میشه و طی این مدت ۵ ماهه ممکنه چند بار شیوتونو عوض کنید تا به نتیجه کلی برسید
من هم اوایل فکر میکردم اول یک درسو بخونم بزارم کنار بعد بعدی رو شروع کنم و بهمین منوال ادامه بدم اما بعدش دیدم یکم خسته کنندست تصمیم گرفتم در کنارش یه درس دیگه هم شروع کنم یعنی ۲تا درسو همزمان بخونم اما دوباره ۲تارو کردم ۳ تا با این حال باز هم الان خسته شدم و تصمیم گرفتم وقتی این سه تا درس نصف شد سه تا درس دیگه رو شروع کنم و اون سه تادرسو به نصف برسونم و دوباره برگردم به ادامه درسای نصفه قبل
یک مدتی که بخونید خودتون میفهمید که چی براتون خوبه چی بد! بنظرم اینکه چه روشی خوبه و چه روشی بد به خود شخص برمیگرده و مسئله ای شخصیه.
۰
۰
ارسال: #۱۶۸
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۴۷ ق.ظ
سلام دوستان
من تاپیک نرم افزار رو پیدا نکردم گفتم همین جا سوال کنم
من تازه میخوام درس مهندسی نرم افزار رو شروع کنم...از چه کتابی بخونم و تست بزنم؟
۱
۰
ارسال: #۱۶۹
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۳۰ ق.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  سلام دوستان
نرم افزار از اون درسایی که بهتره حتما مرجع خونده بشه. پس پرسمن رو بهتره بخونین.
کتاب نرم افزار پارسه ناظمی هست که خوبه.تست هم داره.
کتاب سپاهان هم خوبه.تستهای سال قبل رو داره با تستهای تالیفی.

من می تونم Smile
فرمول موفقیت در کنکور =یک درصد هوش + نود و نه درصد پشتکارIdea
۰
۰
ارسال: #۱۷۰
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  امروز فصل ۳ امار طورانی رو تموم کردم خیلی اسون بودSmile
اما با فرمولای فصل ۲ مشکل دارم....
منم مثله شمام. خدا فصله ۴و ۵ رو بخیر بگذرونه خیلی زیادن
راستی خلاصه نویسی هم میکنی؟
تست هم میزنی؟
من فعلا بدون تست رفتم جلو.
۰
۰
ارسال: #۱۷۱
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۲ ب.ظ
ممنونم دوستم...الان که اینو گفتید پی دی اف جزوه پارسه رو دانلود کردم...مربوط به سال ۸۶ اما فکر نکنم تغییر کرده باشه
تعداد صفحاتش زیاده اما متنش خوبه...همینو میخونم: -*
۱
۰
ارسال: #۱۷۲
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۴۶ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  سلام دوستان
پرسش های درسی نرم افزار

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منابع کنکور نرم افزار

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کتابهای کنکور رشته آی تی

دانلود منابع نرم افزار

۰
۰
ارسال: #۱۷۳
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۵ ب.ظ)popp نوشته شده توسط:  
(18 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  امروز فصل ۳ امار طورانی رو تموم کردم خیلی اسون بودSmile
اما با فرمولای فصل ۲ مشکل دارم....
منم مثله شمام. خدا فصله ۴و ۵ رو بخیر بگذرونه خیلی زیادن
راستی خلاصه نویسی هم میکنی؟
تست هم میزنی؟
من فعلا بدون تست رفتم جلو.
من وقتی حس میکنم یه فصلی رو خوب یاد گرفتم فرمولاشو یادداشت میکنم که دیگه نخوام متن کتابو بخونم
از اونجایی که فکر میکنم هنوز با فصل۲ و ۳ مشکل دارم و باید برگردم و دوباره بخونمشون چیزی ازشون یادداشت نکردم اما فرمولهای فصل ۳ رو یادداشت کردم
البته فصل ۲و ۳ از اهمیت کمتری برخوردارن ولی خوب نمیشه نخونده باقیشون گذاشت
من تستارو هم بعد از تموم کردن هر فصل حل میکنم اینجوری مطالب هر فصل بهتر توی ذهنم میمونه پیشنهادم اینه که تستهارو هم بعد از تموم شدن هر فصل بزن بهتره حداقل برای من که بهتر بوده شما هم امتحان کن
۰
۰
ارسال: #۱۷۴
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۱۳ ب.ظ
بچه‌ها چجوری خلاصه نویسی میکنید؟
من وقتی میخوام خلاصه نویسی کنم تمام مطالبو مینویسم! کلا اخرش به این نتیجه میرسم که خلاصه نویسی فایده نداره!
شما چه روشی برای خلاصه نویسی دارید؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۵
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  بچه‌ها چجوری خلاصه نویسی میکنید؟
من وقتی میخوام خلاصه نویسی کنم تمام مطالبو مینویسم! کلا اخرش به این نتیجه میرسم که خلاصه نویسی فایده نداره!
شما چه روشی برای خلاصه نویسی دارید؟

من فقط زیر کتاب خط میکشم
همون دفعه اول که میخونم حدود دو سوم اکثر کتاب‌ها دلیت میشه و فقط اون یک سومی رو که خط کشیدم دفعات بعد نگاه میکنم همین
به نظرم بهترین کار همینه وقتی ازت نمیگیره ضمن اینکه مجدد نگاه کردن به کتاب باعث این میشه که ذهن خود به خود مطالبی رو که خط نکشیدی ریکاوری کنه

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r
ارسال: #۱۷۶
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ ق.ظ
منم روش موج رو انجام میدم.رو جمله های خیلی مهم رو هم هایلایت می کنم.

دوستان می دونید دفترچه‌ها کی میاد؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , fereshteh2012
ارسال: #۱۷۷
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ، توسط ana9940.)

منم طبق برنامه ریزی پارسه نمیخونم‌، درسته که هر کسی شیوه‌ی خاص خودش رو داره ولی پارسه عاقلانه است ولی من چون ۳ روز توی هفته دانشگاه نمی رم فکر میکنم که نشه با پارسه جلو برم یه جورایی یه کتاب یه کتاب خیالم راحته . البته من اول ۳تا ۳ تا میخواستم بخونم که نشد یعنی باید یکیش رو تموم کنم تا بشه برم سراغ بعدی . الانم با کلی دردسر معماری پوران رو تمومش کردم . بعد از حدود یه ماهی که منطقی و معماری رو خوندم فکر کنم درصد سخت افزاری خونم رفته بالا یه کم نرمش باید کنمBig Grin احتمالا نظریه رو فردا پس فردا یه دوره می کنم و میرم کامپایلر رو میخونم.
زبان که هم چنان دارم ۵۰۴ و grammar in use رو می خونم‌، اصلا زبانم خوب نیست نمیدونم با خوندنش می تونم یه درصد قابل توجهی بزنم یا نه‌! ولی هم چنان میخوانیم !!!
۰
۰
ارسال: #۱۷۸
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط narges_r.)
بچه‌ها اگر یکی ازتون کمک بخواد اما کمک کردن به اون فرد باعث بشه خودتون از کارا و برنامتون جابمونید چکار میکنید؟
دوروزه تو کتابخونه یکی تمام وقته منو میگیره که اشکالای منطقیشو رفع کنم، از اینکه کمکش میکنم خوشحالم اما رسما این دوروز هیچی نتونستم بخونمSad دلم نمیاد به سوالاش جواب ندم
کلا اعصابم خورد شده، تستای زمانبندی سیستم عامل خیلی سخته با توجه به اینکه این قسمت مهم هم هستSad
یه سوال از امار دارم اما اونجوری نیست که یه تاپیک جدا براش ایجاد کنم اینجا میپرسم اگر جواب بدید ممنون میشم
فرق همبسته و وابسته در امار و احتمالات(فصل سوم امار طورانی) چیه؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۹
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  بچه‌ها اگر یکی ازتون کمک بخواد اما کمک کردن به اون فرد باعث بشه خودتون از کارا و برنامتون جابمونید چکار میکنید؟
دوروزه تو کتابخونه یکی تمام وقته منو میگیره که اشکالای منطقیشو رفع کنم، از اینکه کمکش میکنم خوشحالم اما رسما این دوروز هیچی نتونستم بخونمSad دلم نمیاد به سوالاش جواب ندم
کمک درسی به یادگیری بهتر مطالب اون درس هم برای خودمون خوبه و من که قبلا این کار رو کردم مطالب خیلی بهتر توذهنم مونده و دقیق‌تر مطالب رو یادگرفتم.ولی اگر واقعا وقتتون رو میگیره دیگه به ضرر خودتون کارنکنید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , Mansoureh , hsh88
ارسال: #۱۸۰
۲۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ق.ظ
سلام دوستان
برام یه مشکلی پیش اومده که اعصابمو خرد کرده همه استادا واسه درساشون پروژه خواستن منم وقتی واسه پروژه‌ها و درسای دانشگاه وقت میزارم نمیتونم واسه کنکور بخونم و وقتیم واسه کنکور وقت میزارم نمیتونم درسای دانشگاهو بخونم موندم چیکار کنم
به ذهنم رسیده که اول درسای مشترک و اختصاصیو بخونم و واسشون کل تستای کتابارو حل کنم بعد اگه وقت شد واسه ریاضیا وقت بزارم شده فقط واسه محاسبات وقت بزارم
به نظر شما من چیکار کنم؟
این ترم ۱۵ واحد برداشتم فکر میکردم کمه ولی الان میبینم خیلی وقتمو میگیرن؟
مهندسی نرم ۲ دارم که پروژه گفته و باید یه شبکه اجتماعی واسه دانشگاه بنویسیم
مهندسی اینترنت دارم که اونم هم پروژه گفته و هم اینکه هر جلسه درسارو تو کلاس میپرسه و منم مجبورم بخونم
آز پایگاه داده دارم که اونم باید یه محیط رو با تمام تراکنش هاش تو php بنویسم
تئوری بازیها‌، کامپایلر( که فقط همین به درد کنکور میخوره )شیوه ارائه دارم که موضوعم راجع به آندروید اپلکیشن هست و باید واسش اسلاید آماده کنم دارم
به نظرتون چیکار کنم؟
اگه شما بودین چیکار میکردین که بتونین تو کنکورم موفق بشین؟ آخه من میخوام امسال تو کنکور موفق شم
با اینکه از پروژه‌ها خوشم اومده ولی چون دارن وقت کنکورمو میگیرن اعصابمو دارن خرد میکنن!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۷۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۰۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۳ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۴۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close